X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... mam doła. Znów spadła mi temperatura :( Jakaś masakra... nic z tego nie rozumiem. Po co mi ten duphaston? :( Ostatni cykl starań póki ci a tu takie cyrki.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- takie duże spadki T to często zwiastun implantacji bądź @, no musisz zaczekać na zakończenie i finał tego cyklu :)

    U mnie 4dpo, żadnych objawów po owulacji, nawet cycki wymiekly ;)

    lunka87 lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczka dupek nie podnosi tempki :) spokojnie. Jak to dziś napisałam ze piękne wykresy i tak nic nie dają termometr do kosza. Może ten wykres inny ale może szczęśliwy ? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, wiem, że dupek nie podnosi temp., ale miał uregulować cykl. A ja mam już 28dc a temp. nadal nie rośnie, wiec nawet nie wskazuje na zbliżającą sie @. Wychodzi na to, że cykl się wydłużył i rozregulował, zamiast się ustabilizować. Normalnie trwał u mnie ok 29dni, choć cycki bolą jak szalone, za pewne od dupka. Aj, chyba poprostu mam gorszy dzień :/

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wspaniała wiadomość, Gratuluje :)

    Alexiaa wczoraj mielismy aktywny dzien, a zakończył sie tak ze rozkochałam w sobie 4 dziewczynki, każda zupełnie inna :) jedna 4 latka "sąsiadka" za płotu na ogrodzie mamy, a reszta jej koleżanki 2 latka,7 i 9lat :) ;D Miłość od pierwszego wejrzenia, jak mnie tuliły na pożegnanie płakać mi sie chciało :)
    A dzis leniwy dzien :)

    Owieczqa u mnie drugi dzien dupka, a juz czuje to w cyckach :D moze zrob test?

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa gratulacje :)

    Owieczqa będzie dobrze, trzymam kciuki <3

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. U mnie niestety zakończenie na czerwono. Nadal jestem serduchem z Wami <3

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki nie pisałam wczesniej bo nie miałam weny po wczorajszej whisky hehe mój jak juz naleje to takie siekiery ,tylko 2 wypiłam driny,a czułam sie jak po 5 :-D

    Owieczqa zaciskam mocno ;-) ale byłoby fajnie jakby kolejny bobasek był w grupie :-)

    Kamila ah te dzieci ;-) to dobrze wróży na przyszłość :-) ja w miesiącu w którym zaszłam wlasnie tez z kolezanki córka trochę czasu spędziłam i tak sie zastanawiałam,czy kiedyś tez bede mieć takie szczęście ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj teraz przeczytałam kochana ,ze @ przyszła :-/ eh ... Jakie to wkurzające,ze jak sie chce to nie ma,a jak sie nie chce to jest ... :-(

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, u mnie czrwono, choć nie wiem czemu, wydawało mi się na początku tego cyklu, że może cyknie tym razem :) Pewnie dlatego, że całkiem dobrze się czułam, nic mi nie dolegało. Jeszcze ta @ coś wolno się rozkręca :/

    Ja się trochę podłamałam, bo ustaliliśmy, że to ostatni cs. póki co. Zobaczymy. Dziś już jest ok :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa to co jednak odpuszczacie narazie starania ?

    Ja juz po owu musiałam mieć wczoraj w 12dc trochę mnie zaskoczyła bo myslalam ,ze we wtorek dopiero... Ale przytulanki bylo piątek ,sobota i niedziela ,chociaż szczerze watpię,ze bedzie fasolka od paru dni mam mega przeziębienie :-/

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynnu beta z dzis 531:) w sb wizyta.

    Alexiaa, Kamila ;), Jagah, sosenka, Dea28 lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekstraaa Anetka wiedziałam ,ze skończy sie u Was szcześliwie :-D kibicowałam Wam od poczatku :-* nie opuszczaj nas wpadaj i pisz co u Ciebie i maleństwa :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, ja też bylam chora :/ Co miesiąc coś się musi przypałętać. Zdrówka :) Co do naszych starań... wyjdzie w praniu :D

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zle. Wczoraj plamienie i wizyta w szpitalu. Na usg nie widac zarodka.Dali jeszcze nadzieje, ze moze za wczesnie. Mam brac luteine i jutro powtorzyc bete.

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Kochana trzymaj sie :-* ja tez miałam plamienie na poczatku a z dziećmi wszystko było ok :-) wiec głowa do góry może jeszcze za wcześnie jest i zarodek sie pojawi.Pomodle sie za Was :-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane:) w sb mam wizyte. Mam nadzieje, ze wszystkko dobrze... ania glowa do gory bedzie dobrze! Trzymam mocno kciuki.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Aniu Kochana trzymaj sie :-* ja tez miałam plamienie na poczatku a z dziećmi wszystko było ok :-) wiec głowa do góry może jeszcze za wcześnie jest i zarodek sie pojawi.Pomodle sie za Was :-*
    Dziękuję.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ,Jagah,Werni i reszta dziewczyn co u Was ? Kiedy testujecie ? Bo ja dopiero za 14 dni ...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis po wizycie u pani doktor. Wszystko ok, ale pilnie do laryngologa z tym moim katarem :( eh nie wiem co to będzie

‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ