X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania głowa do góry - widocznie tak miało być...:-( ,wiem,że dla Ciebie to nie pocieszenie teraz,ale jak raz się udało to i kolejny raz zaskoczy :-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila nieraz robie sama ,a jak nie mam czasu to jade do kuzynki i przy okazji są ploteczki ;-) bo wiadomo w domu zawsze jest coś do zrobienia,a jak poloże mała to siły mi opadają na wszystko w ciągu dnia średnio mam czas,ale jak już go mam to sobie skrobne.Kiedyś miałam dużo klieentek na pazurki,po urodzeniu córci przestałam robić,bo moje dziecko jest bardzo wymagające ;-) kto wie może kiedyś wrócę jeszcze do zawodu ,chociaż ciągnie mnie coś innego ...zobaczymy.A uzywam lakierów z estetiqa ;-)

    a jak po fryzjerze? bo ja jestem bardzo zadowolona ,wkońcu znalazłam idealnego i pierwszy raz facet mi farbę nakładał a mam ombree i zrobił to idealnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 19:02

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja fryzjerke mam jedna juz jakis czas, ścina mnie brzytwa, a poprawki maszynka bez końcówki włoski układaja sie super wtedy ;) U mnie czekolada z dodatkiem czerwieni plus refleksy, ombre mialam ostatnio jasny brąz z blondem sama robilam fryzjerka powiedziała żebym poszła na fryzjerstwo :D
    To jesteś ekspertka w pazurkach, ja dopiero sie ucze Ale ja bym nie miala cierpliwości robic innym :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 19:19

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem nowa na fo. rocznik 87 ... prawie trzydziestka no i fajnie było by przed 30 załapać - i czekać na rodzeństwo dla naszej córy 5 lat.

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka- witaj ;) tez mam taki ambitny plan, zeby zdazyc zajsc w ciaze, ba! jeszcze urodzic przed 30stka ;) Trzymam kciuki!

    Ania- trzymaj sie dzielnie, nigdy nie wiem co napisac w takich chwilach, bo nie ma slow, ktore moglyby usmiezyc bol. Wiem tylko, ze jeszcze przyjdzie czas, kiedy bedzie pieknie, nie przestawaj w to wierzyc! <3


    Dziewczyny, piszecie o nowych fryzurkach, i mnie kusicie do zlego ;) Calkiem niedawno wrocilam do swojego naturalnego koloru, troche brakuje mi jasnego blondu, ale mialam dosc ciaglego rozjasniania wlosow :/ Teraz mam taki plan, zeby zapuscic wlosy za ramiona i zrobic sobie piekne sombre, tak zeby sie odswiezyc, a jednoczesnie nie farbowac wlosow u nasady ;)

    U mnie na wykresie jakies szalenstwo, ale jestem twarda i nie nakrecam sie, bo nie odczuwam zadnych objawow. Po prostu czekam sobie na swoja chwile szansy do testowania ;) We wtorek odbieram wyniki badan, juz mnie skreca z ciekawosci :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko hej, hej :)

    Jagah, skąd Ty bierzesz tyle spokoju?

    Co do włosów, ja się zrobiłam po 5latach naturalnego koloru na rudo-brązowo dwa mies. temu. A teraz strasznie się nakręciłam na ombreeee!

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- wiesz, to jest tak, ze mysli w glowie troche pracuja, ale staram sie odwracac swoja uwage i skupiac na innych rzeczach, np. sterta prania do prasowania, herbatka ziolowa do zrobienia, trzeba kredki naostrzyc, etc :D Poza tym, po roku staran z wykresami - wiem, ze ladna T nie swiadczy o ciazy, dlatego z testem czekam do 13/14dpo, nie chce samej sobie skrzydel podcinac i fundowac rozczarowania ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania tule mocno :*

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u lekarza, ogolnie wszystko dobrze. Potwierdzona ciaza, ale jeszcze nie widac zarodka bo za wczesniej. Dostalam duphaston bo pani dr powiedziala, ze ciaza jest nisko osadzona, a ona woli jak sa wyzej. Ale powiedziala, ze mam sie nie martwic:) za miesiac kolejna wizyta i juz bedzie widac zarodek:)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta super. Teraz dbaj o siebie i zero stresów i zmrtwień :)

    Ja od wczoraj biorę inofem.. lek kazała mi brać 1 saszetkę dziennie ale sie oczytałam i biorę dwie... czekamy na efekty :), któraś z was brała, co sądzicie? ja miałam ostatnio bardzo stresujący okres w życiu i bez badań widaz ze hormony sie rozregulowały.... i wwłosy zaczęły strasznie wypadać... do tego mam nadwage bleee ... ale nie chce się teraz odchudzać. Myślałam żeby wrócić do żywienia 5 posiłów stosunkowo małych dziennie tylko nie wiem jak zajde czy tak dalej mogę jeść.. bo niby nie dieta ale samo przez sie bede dostarczała mniej kcal dziennie niz standardwo ( a jem sporo - kocham jeść :) ). No i wracam do biegania, jeszcze rok temu biegałam dziennie 10 km ... brakuje mi tego... zapuściłam się.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agatka i dziekuje:)nie bralam tego wiec nie podziele sie doswiadczeniem:(

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 1 maja 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka to bardzo sie cieszę,ze po wizycie ok i cały czas trzymam kciuki ;-)
    Jagah ja mam ombree juz od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona z odrostem mam spokoj bo mam brąz od góry a swoje tez takie wiec fajnie nic nie widać ;-)

    Witaj Agatka :-) ja pije inofolik ,a w sumie to to samo co inofen ,no wiec pije juz od 14 miesięcy i w ciąży nie jestem jeszcze,a i hormonów mi tak do końca chyba nie wyrównało ,bo prolaktyna mi wyszła podwyższona ... Wiec nie wiem ,czy wkrótce nie odstawię tego .Bo tylko kasy szkoda :-/

    Kamila Jagah jak u Was koncówki cyklu ? Bo ja juz wariuje ,a to dopiero 19 dc w tym sobie zaczęłam wkręcać zaraz po owu ,ze sie udało ... Zawsze zazwyczaj ok 23 dc cyklu miałam natłok myśli ... Eh niech juz bedzie 26 dc ...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) Agatka_46

    Alexia znam ten natłok myśli doskonale :/ U mnie dzis jest 26dc.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak beta :-) ja w tym cyklu cały czas mysle o moich cyckach i je oglądam bo od owu cały czas powiększone ...
    Co miesiąc jakiś inny objaw ,ciekawe co za miesiąc bedzie ,bo juz chyba możliwości sie wyczerpały ... :-P

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Martwi mnie tylko to, ze nisko polozona jest ciaza:(

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma któras z Was kontakt z Ania-nowa?? wczoraj miala miec zabieg :(

    Alexiaa u mnie w tym cyklu jest troszkę inaczej, a cycki u mnie od wczoraj powiększone i lekko obolałe...z tym ze biore dupka wiec ten cykl rożni sie od poprzednich.

    Aaneta gin mówiła ze dupek pomoze i jest ok to musi tak byc, i nie denerwuj fasolki :* w którym tyg ciazy poszłaś do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 13:36

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dopadla lekka irytacja, wczoraj spadek T to wieczorem sobie zapodalam wino na znieczulenie ;) Dzisiaj skok, @ brak, piersi miekkie, kompletna cisza, procz chwilowego bolu miesiaczkowego. Z perspektywy czasu stwierdzam, ze gorzej czekac na @ niz test ciazowy :/ Rano nawet dalam sobie popalic na cwiczeniach, dalej cichosza, i tylko biegam do WC i sprawdzam, ehh.

    Kamila- trzymam kciuki za Twoj cykl :)

    Aneta- to dopiero poczatek ciazy, moze z czasem kiedy bedzie dojrzewac usadowi sie wyzej i przestanie Cie martwic ;) Trzymaj sie cieplo.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah testuj :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda patyka na sikanie, poważnie ;) Jutro zamelduje się z nowym cyklem, tak to czuję!

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, trzymaj sie mocno. Pamiętaj, ze nie jesteś sama i jak bedziesz potrzebowała sie wygadać, wykrzyczeć to pisz do nas.

    Aaneta, nie martw sie na zapas. Jesteś pewnie pod świetna opieka i dr wie co robi. A zawsze jak chcesz byc spokojniejsza to mozesz sie umówić na wizyte do innego doktora :).

    Ja wlasnie w poczekalni w przychodni. Dzisiaj 8dc, zobaczymy co tam w jajnikach piszczy.

    A jeśli chodzi o wlosy :D. Zawsze miałam blond, na studiach zafarbowałam na kasztan, pozniej czarne, pozniej braz sombre . Długie wlosy za łopatki. A w styczniu tr postawiłam na zmianę - blond i wlosy do ramion :). Dobrze sie czuje. Kochane to tylko wlosy, odrosną :)

    Trzymam kciuki za Wasze cykle. ;-*

‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ