X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny:) dla swojego spokoju co tydzien bete bede robila. Jesli wszystko ok to ma ladnie przyrastac. Ja pisze z Ania, ale narazie cisza:_(

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta jak sie odezwie daj znac, ciezko jej wiec potrzebuje czasu.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam Wam wiruski :*

    Jestem szczęśliwa jednak wcześniejsze przeżycia nie pozwalają mi się cieszyć tak jak bym chciała, nie zrozumcie mnie źle. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, bardzo tego pragnę! Strasznie się boję. Teraz jestem mocniejsza psychicznie i wiem, że nie mam wpływu na to czy znowu poronię. Mam nadzieje ze tym razem sie uda, caly czas mysle o mojej kruszynce...trzeba wierzyć ze będzie dobrze :*

    Jagah, werni, sosenka, Owieczqa, Dea28 lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila jeszcze raz gratulacje :-) :-* tym razem bedzie dobrze zobaczysz ;-) odbieramy wiruski i czekamy na nasza kolej :-D


    Aniu jak będziesz gotowa to wróć do nas ;-*

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila- o rany, wiruski Groszkowe, wielkie gratulacje! <3 Nie martw sie na zapas, wiem, latwo mi powiedziec, ale spojrz pozytywnie w przyszlosc, bo tego co bylo juz nie zmienisz. Ciesz sie tymi chwilami i zycze duzo zdrowia, spokoju. Niech moc bedzie z Toba :D

    ;)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za niedlugo ja Wam bede gratulowac :)
    Póki nie pójde do gina i nie zobacze na wlasne oczy, to wiecie...

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 maja 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluję z całego serca!

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa trzymasz sie? jak sie czujesz?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj działa znieczulenie więc jest nieźle. Boję się i jutro i kolejne dni.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból fizyczny po zabiegu jest do wytrzymania, gorzej z psychicznym. Tak było u mnie. Ja tez bylam dlugo w szpitalu, bo u mnie w miescie tak trzmaja dlugo. Badz silna!
    Wysłałam ci zaproszenie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 23:21

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście jestem w domu. Dziękuję za zaproszenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) super wieści! Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze! kiedy masz wizytę u ginekologa?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 maja 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe osoby :)
    Ania wspieram mocno :*
    Kamila super wiadomość :* gratuluję

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa Kamila super <3 gratulacje! Podaj nam przepis na fasolka :)))

    Witam nowe koleżanki!

    Ania, trzymaj sie!

    Ja po wizycie u gin, endometrium ładne, największy pęcherzyk na lewym jajniku. Pęknie prawdopodobnie jutro. W czwartek następna wizyta.

    Jagah, a u Ciebie jak?

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka to dobre wieści :-)

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratulacje:) Aniu, trzymaj sie mocno, jestem z Toba.

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 3 maja 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87, wlasie sie zastanawiam poniewaz nie chce isc za wczesniej jak za pierwszym razem pierw widzialam puste jajo, pozniej czekanie na zarodek, pozniej serduszko...a pozniej wiecie...A to czekanie w stresie jest najgorsze. Bede dzwonic do gina i zobacze co ustali.
    Bete robilam dwa razy, ale wiadomo na USG wszystko będzie "czarno na białym"

    sosenka nie wiem czy jest skuteczny przepis bo kazda jest z nas inna, ale do ost dwoch cykli podeszłam inaczej. W poprzednim cyklu piłam siemię lniane plus witaminy +kwas foliowy, w tym od 1dc olej z wiesiołka 6kapsulek dziennie plus magnez i kawas, po stwierdzonej owulacji i zastrzyku, zaczęłam pic siemie lniane dodalam cynk bo maz kupil. Biore dupka oby pomógł. W tym cyklu bylam zła na meza bo bylo malo <3 zaledwie 5, a przy owulacji 2. Jesli chodzi o żel poszedł w obieg dwa razy raz przy owulacji. Na mnie zadziałał olej z wiesiołka i siemie lniane tego sluzu bylo znacznie wiecej.
    Nawet gin przepisał mi dwie ampułki zastrzyku bo mówil ze za pierwszym razem rzadko sie udaje...takze wszystko ładnie sie ze soba zgralo.

    Sosenka u mnie w tym cyklu tez byla owulacja z lewego jajnika :)

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 11:02

    sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka - to teraz do przyjemnej pracy, świetne wiadomości, trzymam kciuki :)

    U mnie od rana bóle miesiaczkowe, zaczęłam też plamienie. Pomimo wysokiej T nie zamierzam testować, poza tym sorry, nie umiem sobie wkręcić ciążuni z miękkim cycem :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 maja 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia wszystkim dziewczynom z rocznika 87 :)

    sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 maja 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah miałaś wczesniej plamienia ? Czy odrazu @ była ? Ja od owu piersi mam ciężkie i powiększone ,boje sie nastawiać zeby znów sie nie rozczarować ... :-/ a dziś dopiero 21 dc

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ