X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 3 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila bedzie dobrze :-) mon gin zawsze powtarza, zeby była ciąża to wszystko musi idealnie ze soba współgrać :-)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 4 maja 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka, gratulacje i zdrówka dla Was :) Ja w tym cyklu na luzaku, nawet mi ccm się nie chce temp. mierzyć. Niech się samo dzieje :)

    Witam nowe dziewczyny :*

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 5 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie...co taka cisza? co u Was? :*

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 5 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczal sie 2 cykl po laparo :) Wywalczylam monitoring w tym cyklu, jestem bardzo zadowolona :)

    Milego dnia :)

    Owieczqa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, trzymam kciuki! Ja dzisiaj idę na drugą wizytę, wg gin owulacja miała być wczoraj. Zobaczymy. Ja kompletnie zgłupiałam w tym cyklu, i nie potrafiłam wyczuć owulacji ani typowych objawów. Wszystko dlatego, że nie musiałam się skupiać bo przecież jestem pod okiem ginekologa. No nie wiem, zobaczymy co dzisiaj powie/zobaczy.

    Kamila, chyba ta pogoda, albo niektore z nas moze maja dłuzej wolne :). A Ty jak tam? jak sie czujesz? <3

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 5 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuje sie na @ :-/ piersi zrobiły sie bardziej miękkie ,dziwny ten cykl jakiś ,po owu czułam sie tak
    jak w 1 ciąży a tu wczoraj nagle zaczełam sie czuć jak na typowa @ :-/ jeszcze 4 dni i rozpocznę 13 cs...

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 6 maja 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzis powtórzyć bete, jakas nie spokojna jestem :(

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 6 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila :-*

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila wiadomo, najpierw starania, pozniej szczęście, a na końcu zmartwienia. Nie daj sie zwariować, myśl pozytywnie <3.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie! i ciagle ślę Wam wiruski! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 22:26

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, i jak beta? Uspokoiłaś się troszkę? Co u was dziewczyny? Ja podejrzewam ovul. temp. niska, jajniki bolały, śluz rozciagliwy był. Ale tan cykl na luzie. Co ma być, to będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 10:11

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila jak beta?
    U mnie cykl jest dziwny... wyjątkowo długo mam dni płodne (jak na mnie)... Temperatura... w zeszłym cyklu ładnie spadała, w tym... chyba nie wie czego chce :P
    Testy LH nie pozostawiają złudzeń (testy tym razem kupiłam o czułości 20)...
    Pozostaje mi czekać...

    Dobra wiadomość to taka, że... mam tsh na poziomie 1,44 <3 <3 <3

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza beta z sob. 18,55 druga z pon 69,15 w piatek zrobilam wyszlo 489,9 wedlug kalkulatora wzrost w normie ale cos mi sie daje spokoju, strach jest okropny! W wtorek ide do gina.

    Owieczqa działajcie! :)

    Magda87 robiłas w tym cyklu fsh i lh?

    Mnie gin polecil m.in. badanie AMH ale z racji ze zebrały sie inne badania w jednym cyklu nie robiłam go ze wzgledu kase. Badanie jest kuszące daje wynik tzw rezerwy jajnikowej jesli dobrze pamietam, ale cena juz nie! U mnie 150-170zl wyniki po 7 dniach.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Magda87 robiłas w tym cyklu fsh i lh?
    nie robiłam. Wszystkie hormony zrobię jak prolaktyna będzie w połowie normy żeby moja ginekolog nie wyskoczyła z tekstem "być może prolaktyna jest przyczyną że pozostałe hormony są podwyższone" :/ Cały czas w myślach słyszę jej poprzedni tekst "faktycznie tsh jest ponad normę (5,21 norma - <4,2), ale to może ale nie musi być przyczyna problemów z zajściem w ciążę" :/ także tego... Gdyby nie pracowała w szpitalu, nie była na NFZ i nie prowadziła trzech ciąż moich znajomych (ciąże różne) to już bym ją olała...

    Do endokrynologa idę 25 maja, rano zrobię tsh/ft4 i liczę, że zamiast prolaktyny, to zrobię betę ;)

    Właśnie zrobiłam test LH i mogę zaryzykować stwierdzeniem że jest pozytywny, nie wiele mu brakuje do tego...
    Szkoda że muszę iść do pracy, bo bym porównała za 5 h :/ A tak porównam dopiero o 1 w nocy :/

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory masz dzien cyklu? 3 mam kciuki za pozytywna bete ;)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Magda, ale pieknie spadlo, jaka masz dawkę hormonu? Ja za tydzien zrobię prolaktyne i TSH i ft4. Ostatnio jak sie badałam jakies 3tyg temu to mialam TSH lekko ponad 2 (w lutym 4). biorę Euthyrox25 i jodid200.

    Kamila, bądź spokojna, nie stresuj sie tak :-*

    Jak Wam dziewczyny weekend mija? U mnie dni polodne, wg monitoringu pecherzyk ma pęknąć w weekend, a maz ciagle ma wymówki, ciagle cos mu jest. Denerwuje sie. Nic na sile, wiadomo. Ale czas ucieka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    A ktory masz dzien cyklu? 3 mam kciuki za pozytywna bete ;)
    tak jak na suwaczku - 16 dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Wow Magda, ale pieknie spadlo, jaka masz dawkę hormonu? Ja za tydzien zrobię prolaktyne i TSH i ft4. Ostatnio jak sie badałam jakies 3tyg temu to mialam TSH lekko ponad 2 (w lutym 4). biorę Euthyrox25 i jodid200.
    W lutym miałam 5,21 i zaczynałam z dawką 1/2 tabl. N 50 przez dwa tygodnie, później 4 tyg cała tabletka i po 6 tyg (13 kwietnia) miałam 2,57. Od dwóch tygodni mam dawkę 75, w piątek (6 maja) minęło 10 tyg brania leku (byłam przed owulacją), więc z ciekawości zrobiłam tsh :)
    Podejrzewam, że za 3 tyg na wizytę będę miała poniżej 1, i endo nie będzie mi zwiększać dawki (chyba że będzie ciąża).
    Żałuję, że nie dałam rady zrobić prolaktyny (przez prace) :/
    W 6 tygodni z 62,9 zeszłam do 38... Teraz gdybam że pewnie wynosi koło 20-25, czyli jest w górnej granicy normy... Mam nadzieję, że mi nie zablokuje owulacji...

    sosenka lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 9 maja 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda świetny wynik tsh :-D gratulacje !

    Sosenka powodzenia i zeby ta beta wtedy była wskazana i wyszla ;-) czasami lepiej jest rzadziej serduszkować , mi w pierwszej ciąży zaskoczyło dopiero jak 2 razy w okolicach owu <3
    Mój to zawsze ma ochotę tylko co z tego jak nie wychodzi ,a pozycje i metody to juz chyba wszystkie możliwe były ;-)

    Kamila ;), sosenka lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo już się gubię. Jak śluz jest rozciagliwy i gęsty to znaczy, że jest ovulka, czy już po?

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ