X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 12 maja 2016, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUPI!!!! Czekam na kolejne :-)

    Alexiaa, miluszka lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 maja 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia super wiadomość :) będzie braciszek lub siostrzyczka :)

    Alexiaa, miluszka lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 maja 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lec na betę :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Dziewczyny jestem mega szczęśliwa za namową mojego m. zrobiłam dziś o 23 test i wyszły 2 kreseczki :-)
    super!!!!

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Przyszłam w odwiedziny a tu takie wiadomości ! <3

    Aaneta, Kamila, Alexia Gratuluję ! Dbajcie o Siebie <3

    Ania Nowa strasznie Mi przykro, strata dziecka dla Matki jest czymś niepojętym - Przytulam Mocno i mam nadzieję że będziesz dalej walczyć !! <3

    Staraczkom życzę dużo cierpliwości, u Was kiedyś również pojawi się słońce :)


    Czas strasznie szybko leci, ja już prawie w połowie ;)
    WG ostatnich USG ciąża jest młodsza o 5 dni ale suwaczka już nie zmieniam ;)
    25 maja mam połówkowe - przypuszczalnie będzie córeczka ;)

    Na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział że siuraka nie widzi, na początku maja poszłam prywatnie na wizytę bo miałam ostre bóle z prawej strony ..
    Okazało się że dziecko Mnie dręczy ;) i pani Doktor również nie widziała nic :D
    Więc mam nadzieję że na połówkowych nic się nie zmieni ..

    Tak bardzo bym chciała mieć córeczkę ;) Wtedy będę Matką spełnioną i Rodzinkę będę miała pełną :D

    Jeśli okaże się że kolejny Syn to również będę Kochała bardzo a i nowej wyprawki nie trzeba będzie robić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 09:25

    Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 maja 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila to już niedługo :) dobrze ze u Was wszystko ok :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 12 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Alexiaa!!!!! GRATULACJE <3, ależ się cieszę. Coś zawiruskowany ten nasz kącik :D.

    LillaMy jak miło, że wpadłaś, dobrze, że wszystko u Ciebie w porządku, w takim razie trzymam kciuki za dziewczynkę :). Wpadaj częściej.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 12 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa - nocka pewnie nieprzespana, skoro tyle wrazen na wieczor ;) serdeczne gratulacje, jak widzisz - na kazda z Nas przyjdzie pora! Zycze wysokiej bety i ladnego progesterona ;) Poza tym, teraz mozesz napisac - jak wyglada porownanie poczatku dwoch ciazy? :)

    Tyle wirusow tutaj, ze rosniemy w sile :D
    Obym sie szybko zarazila tym szczesliwym wirusem <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 12:01

    Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, kochana baaaaaardzo się cieszę : D Ja Cię ale wieści... zdrowia całą masę : ) <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    A ja czuje sie na @ :-/ piersi zrobiły sie bardziej miękkie ,dziwny ten cykl jakiś ,po owu czułam sie tak
    jak w 1 ciąży a tu wczoraj nagle zaczełam sie czuć jak na typowa @ :-/ jeszcze 4 dni i rozpocznę 13 cs...

    Zobacz Alexia co pisałaś. Hahaha jeszcze raz gratuluję <3

    sosenka lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 12 maja 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za gratulacje :-) ja jeszcze nie wierzę po tylu miechach ale jak spoglądam na test to myślę chyba jednak ;-D a to z dzisiaj :
    7khqu72yi2ht_t.jpg

    dzis mam 30 dc po owu 16 dni ,powiem Wam,że wcale nie odpuściłam w tym cyklu wiec z ta blokada psychiczna chyba każdego nie blokuje ,a nawet w tym myślałam jeszcze intensywniej o fasolce :-) Chyba mnie dziewczyny zaraziły rzeczywiście ;-) To był pierwszy mój cykl z żelem conceive plus - dzięki lunka :-* i pierwszy cykl w którym prolaktynę wyrównałam bo miałam lekko podwyższoną oraz pierwszy cykl w którym byłam meeega przeziębiona od początku zaraz po @...

    Tak jak owieczka zacytowała wcześniej po owu przez pare dni miałam cichą nadzieję bo piersi były ciężkie i powiekszone,ale w 22 dc moja nadzieja umarła bo zrobiły się typowo okresowe i juz nie byly tak powiekszone tylko na 1 żyłka widoczna cały czas i to mocnoo i to mnie zastanawiało skąd ona.
    pozniej doszły typowe bóle @ szyjka była tak jak na @ ... no i byłam pewna że znów dostanę @. Juz nawet zaplanowałam ten miesiąc pod wzledem badan ,staran,sportu ... jak minął 28 dc to zaczęła sie we mnie tlić nadzieja i za namową mojego wczoraj w nocy zrobiłam test bo @ nie bylo a bole ustały i co sa w koncu moje 2 kreseczki :-)

    Jagah a różnica była taka : w 1 ciąży bolały mnie strasznie z tyłu plecy to bardzo mocno w okolicach @ i przód też ,a teraz plecy wcale nie bolały tylko przód. Za pierwszym razem miałam strasznego nerwa przez parę dnipo owulacji a teraz moje nerwy są łaskawsze dla otoczenia.No i teraz od słodkiego mnie odrzuciło a w pierwszej ciąży na początku zjadałam wszystko co słodkie :-) no i szybko sie męczyłam po 1h w galerii miałam dość a teraz tak nie jest :-) to chyba wszystko ;-)

    LillaMy powodzenia dalej i trzymam kciuki za dziewczynkę :-* :-)oby Wam sie sprawdziło :-)

    werni, sosenka lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa piękne krechy <3

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie wyraźne krechy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy tez sie doczekacie :-) spróbujcie tego żelu :-D

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, nie mogę sie nacieszyć Twoim szczęściem <3 Życzę Ci jak najlepiej: )

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 maja 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane miłego weekendu!

    Alexiaa, jak w tym cyklu nie pójdzie to zakupię żel (chociaż wg mnie nie mam kiepskiego śluzu, ale z drugiej str mąż ma dużą lepkość nasienia).

    A tymczasem u mnie 6dpo i tak mi się dłuży, wyszukuję objawów ciążowych ale NIC.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka ja swój żel używam w ostatnich dniach przed skokiem, kiedy śluz rozciągliwy zanika, a pojawia się wodnisty i kremowy :)

    U mnie 4 dpo i bez mierzenia temperatury to czuję się jak na odwyku :/

    sosenka lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuje, chociaż wciąż mam nadzieję, że już nie będę musiała.
    A ja lepiej czuje sie z nie mierzeniem. Spokój :). Trzymam kciuki!

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej-ho! ;)

    U mnie 9dc = pecherzyk 11mm, a lekarz obstawia owulacje w okolicach wtorku (akurat wtedy mam drugi monitoring, to sprawdzimy jego czary ;) ) Powoli rozkreca sie sluz, jestem dobrej mysli :)

    Magda- wlasnie odkrylam, ze zrobilas sobie odwyk od mierzenia T ;) chociaz ja i tak uwazam, ze jak ma sie pojawic Fasol to po prostu bedzie, bez wzgledu na codziennie pomiary, czy ich brak :P U mnie ciekawosc bierze gore, zwlaszcza od 7dpo ;)

    Edit:
    U mnie kiepska pogoda, za to Mąż ładnie rozpisal grafik seksow ;) następny cykl (tfu! tfu!) spróbuję tego żelu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2016, 09:25

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    U mnie 9dc = pecherzyk 11mm, a lekarz obstawia owulacje w okolicach wtorku (akurat wtedy mam drugi monitoring, to sprawdzimy jego czary ;) ) Powoli rozkreca sie sluz, jestem dobrej mysli :)
    Trzymam mocno kciuki! <3
    Jagah wrote:
    chociaz ja i tak uwazam, ze jak ma sie pojawic Fasol to po prostu bedzie, bez wzgledu na codziennie pomiary, czy ich brak :P
    to wiadomo :)
    Ja mam za sobą 11 zmierzonych faz lutealnych i każda jest "ciążowa" nawet jak odkładałam starania :P
    Dlatego w tym cyklu stwierdziłam, że koniec z nakręcaniem się przez 14 dni ;)
    Na pewno zmierzę temperaturę w 14 dpo, dzięki niej będę wiedzieć na co się nastawiać w dniu następnym.
    Myślę jeszcze nad 7- 8 dpo.

    sosenka ja się dobrze czuję, jak wyznaczę skok temperatury, czuję się wtedy spokojniejsza, co do przebiegu cyklu. Sam śluz to za mało dla mnie, żeby być pewną że jest już po owu :) Resztę temperatur mogę śmiało zignorować.
    No ale tak czy siak czuję się póki co dziwnie bez mierzenia :P

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ