X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 maja 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, tule, wszystko będzie dobrze, zobaczysz, Wasz Aniołek czuwa nad nową Falosolinką.

    Owieczqa, wydaje mi się, że co miesiąc doszukujemy się nowych objawów rzekomej ciąży :/. Ja mam to samo. Częstomocz miałam w ubiegłym miesiącu. Teraz skupiłam się na piersiach :P heheh. Szkoda gadać.

    Magda87, trzymajmy się razem w tym ciężkim okresie :)

    Aaaaa ja chciałam się pochwalić, że !w końcu! pięknie mi spadło TSH -> 1,470. ( w lutym ponad 4 było) ach ach ach przynajmniej jedna wiadomość pocieszająca.
    Progesteron 20,00 ng/ml (norma w fazie lutealnej 1,7-27);
    Testosteron 18,51 ng/dl (norma 6-82), szczerze powiem nie wiem jak interpretować ten testosteron, wiecie?

    Jagah, Kamila ;), Alexiaa, Magda87 lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka- świetne wyniki, gratuluję zbicia TSH, no i progesteron masz bajeczny, oby wyszła z tego ciążunia ;)

    U mnie T w dół, czyli teoretycznie powinnam być przed owulką, a czuję się już po. Lada moment ta wątpliwość będzie rozwiana ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki TSH rewelacja, ja nigdy nie milam tak nieskiego. Wyniki mówia same za siebie, super :)


    U mnie wizyta 24 maja, oby bylo serduszko.

    sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo Jagah, faktycznie temka jakby zaraz miała wystrzelić w górę, daj koniecznie znać jak tam po monitoringu.

    Kamila, będzie pięknie biło serduszko <3, 24 maja już tuż tuż :D

    Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przeczucia sie sprawdzily, pierwszy komentarz pani doktor w trakcie USG to 'mam nadzieje, ze mieliscie udany weekend';) Jestem po owulacji, pecherzyk (torpeda!) peknal ;) W srodku idealne warunki do zajscia w ciaze, powiedziala ze w srodku widzi jeszcze plodny sluz?! i zeby dzisiaj jeszcze dzialac, na co moj Maz ochoczo i dziko sie do mnie usmiechnal :D

    25 maja, czyli 21 dc - mam zrobic progesteron ;)
    Jesli nie bedzie ciazy to dostalam juz pakiet badan hormonalnych na kolejny cykl, no i takie podejscie mi sie podoba, bo ciagle robimy cos w kierunku ciazy :)

    Kamila- nastawiaj sie pozytywnie, jestes w ciazy i teraz wszystko bedzie dobrze! zycze Ci, zebys uslyszala serduszko i zaczela sie cieszyc zdrowym macierzystwem :)
    <3

    Alexiaa, Kamila ;), Magda87 lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, PIĘKNIE <3 trzymam kciuki. A dzisiaj upojnego wieczorku, pogoda sprzyja do przytulania.

    Ja w 3 dc planuje zrobić prolaktynę, FSH, LH i estradiol.

    Jagah, Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka- wlasnie taki sam pakiet badan dostalam na ewentualny przyszly cykl ;)

    Jestem pozytywnie nastawiona, nawet jesli nie zajde w tym cyklu to mam swiadomosc, ze pecherzyki rosna i pekaja, dochodzi do owulacji i moj organizm stwarza dobre warunki do zaciazenia. Ciesze sie, bo brak tych informacji dlugo nie dawal mi spokoju :) Po dzisiejszej wizycie wiem, ze wszystko sie dobrze ulozy, no i jakas taka niespozyta energia we mnie wstapila :D

    W czwartek wyjazd do PL, takze powoli ogarniam walizki ;)

    sosenka, Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 maja 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, chyba nie muszę Ci mówić jak możesz spożytkować tę swoją wielką energię :). Ja w tym cyklu miałam to samo z obawami czy wszystko działa po laparoskopii, na przyszły miesiąc też już jestem wstępnie umówiona na monitoring, żeby sprawdzić czy może wreszcie owulka będzie z prawego mniejszego operacyjnego jajniczka. A badania sama sobie zleciłam :D , pewnie to by był następny krok ale wole przyspieszać pewne rzeczy.
    Miłego pobytu z rodzinką :D, no i urodzinek try ty ty ty.

    Męża też w tym tyg wysyłam na badania krwi. A co :).

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-* Kamila ma wizytę 24 a ja 25 :-D
    Jagah ten optymizm i dobre samopoczucie też dużo pomaga w zaciążeniu :-) Fajnie,że jesteś zadowolona po wizycie i widać lakarka konkretna :-) sądzę,że coś może teraz z tego wyjść,wszystko się fajnie zgrało u Ciebie :-)

    dziewczyny ja przez te parę miesięcy to miałam już wszystkie możliwe objawy ciąży,łącznie ze ślinotokiem :-D hehe a w cyklu w który się udało, tylko te piersi były ciężkie po owu zaraz i żyłka na jednym taka mocna no i w 22 dc wszystko ustało i straciłam nadzieję,bo w pierwszej ciąży miałam te bóle mocne @ a teraz były bardzo słabe więc los bywa zaskakujący ,naprawdę się nie spodziewałam,że po tym jak piersi zrobiły się okresowe będzie ciąża :-) za to teraz już są ciążowe znów :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 17 maja 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka wyniki masz teraz super :-D a więc życzę powodzenia i pozytywnego myślenia :-* widzisz mi się udało jak prolaktyna była w normie -1 cykl :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Magda87, trzymajmy się razem w tym ciężkim okresie :)
    widziałam że zamierzasz testować w niedzielę <3 Zaciskam mocno za II grube krechy na teście <3
    sosenka wrote:
    Aaaaa ja chciałam się pochwalić, że !w końcu! pięknie mi spadło TSH -> 1,470. ( w lutym ponad 4 było) ach ach ach przynajmniej jedna wiadomość pocieszająca.
    Progesteron 20,00 ng/ml (norma w fazie lutealnej 1,7-27);
    Testosteron 18,51 ng/dl (norma 6-82),
    super wyniki! Mamy bardzo zbliżone tsh <3

    sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Moje przeczucia sie sprawdzily, pierwszy komentarz pani doktor w trakcie USG to 'mam nadzieje, ze mieliscie udany weekend';) Jestem po owulacji, pecherzyk (torpeda!) peknal ;) W srodku idealne warunki do zajscia w ciaze, powiedziala ze w srodku widzi jeszcze plodny sluz?! i zeby dzisiaj jeszcze dzialac, na co moj Maz ochoczo i dziko sie do mnie usmiechnal :D
    super wieści! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    widzisz mi się udało jak prolaktyna była w normie -1 cykl :-D
    ja się właśnie zastanawiam, co z moją prolaktyną :/ mam nadzieję, że jest już poniżej 25...

    Jest takie stwierdzenie, że ciąża pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie ;)
    Dziś dostałam aneks do umowy, z 3/4 etatu przeszłam na cały etat :P

    sosenka, Jagah, Kamila ;), Owieczqa lubią tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 17 maja 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda! Super, gratulacje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Magda! Super, gratulacje :D
    cieszę się niesamowicie, bo właśnie wyczytałam w przepisach o zasiłku chorobowym, że przy zmianie etatu, dla L4 chorobowego, które wystąpi w miesiącu w którym jest zmiana etatu to nalicza się 100% wynagrodzenia z nowego etatu, a nie z 12 ostatnich miesięcy. To jest różnica na mojej wypłacie prawie 400 zł! Jestem w szoku jak się w końcu los do mnie uśmiechnął <3

    Jagah, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 maja 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, super! Oby wszystko się udało zgodnie z planem :)

    Sosenka, właściwie pisząc o moich dolegliwościach nie miałam na myśli objawów ciąży. Ja jestem w 24dc, więc na objawy raczej za wcześnie :D

    Bardziej obawiam się, że mój org. znów jest przeciwko mnie, by przypadkiem nie zaburzył naszych starań: )

    Kamila, Ania, Alexia, zdrówka dla Was i dla Waszych maleństw: )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 18:52

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa, a to widzisz, ja znowu się doszukuje niepotrzebnie objawów, nawet jak jest za wcześnie o_O. Zdrówka dla Ciebie <3

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży objawy się pojawiły dopiero jak beta bardziej skoczyła. Ok 8tyg., choć wiem, że każda ciąża jest inna

    sosenka lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi objawami to u mnie przed @ zawsze cos sie znalazlo, a teraz jak chce miec objawy ciązowe to ustaja. Takze ja jestem mistrzynia w nakrecaniu siebie samej :D

    W przeciagu tygodnia bedziecie testowac sosenka, Magda87 oraz Owieczqa? :)
    Werni co u Ciebie?

    sosenka, werni lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, Heheh moze i lepiej, że nie masz i spokojnie przebrniesz przez 1 trymestr. :)
    mi @ wypada w niedziele. Jejuuuuu jak ja pragnę żebym sie jej nie doczekała. Tak wiele problemów by sie rozwiązało. Niestety moje przeczucia mówią, ze jednak sie pojawi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 13:47

‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ