X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    Dziewczynki, nadmorskie wiadomości: U mnie DWIE KRESECZKI NA TEŚCIE :D Dziękuję za kciuki :*
    super! gratuluję <3

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Magda a jak u Ciebie ?:-)
    nie wiem :P jeszcze nie robiłam testu...

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 maja 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, kiedy testujesz? :P

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam test - negatyw :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa Owieczka gratuluję :)
    Magda wspieram mocno :* ja w piątek dostałam okres.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 maja 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqaaaaa! Jak cudnie gratulacje!!!!! Pewnie jesteś najszczęśliwsza osoba na ziemi :)

    Magda, Werni tulę mocno!

    U mnie niestety pierwszy dzien cyklu :(. Jestem zrezygnowana i zdołowana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 09:44

    werni lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 maja 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, sosenka <3

    Owieczqa- jeszcze raz gratulacje, trochę pociesza mnie Twój wykres i brak objawów, bo u mnie jak zwykle kompletna cisza ;)

    We wtorek idę do wróżki na tarota :D A potem badania hormonalne i progesteron troche sprawę rozjaśni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 09:44

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni, sosenka tulę <3

    sosenka, werni lubią tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, Sosenka, Madzia <3

    Jagah, tak, objawów miesiączkowych brak, tylko czestomocz. I żyłki się na biuście pojawiły. Cycki mnie dziś dopiero zaczęły boleć.

    werni, Jagah, sosenka lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka tak samo jestem juz zmęczona walką. Teraz myślę o pracy której szukam w pl. Milej niedzieli dziewczyny :*

    sosenka lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 maja 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqu- a teraz pytanie w kwestii technicznej, ten duphaston to bralas 10 dni czy będziesz kontynuować do wizyty u gina? Ciąża bezobjawowa to dla mnie niewiarygodne ;)

    Zawirusowane dziewczyny, napiszcie jak Wasi mężczyźni zareagowali, dostali jakiś gadżet dla przyszłego potomka? ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Jestem zrezygnowana i zdołowana.
    też się dziś tak czuję :(
    Jeszcze wczoraj tryskałam energią, a dziś nie potrafię sobie miejsca znaleźć...
    M. poszedł do pracy na 14, więc siedzę sama i za dużo myślę :/
    Jeszcze w pracy dopisali mi zmianę na środę i nie dam rady pójść do endokrynologa...
    Mam nadzieję, że się uda dodzwonić jutro do przychodni i przenieść wizytę na przyszłą środę (1.06). W piątek (27.05) pójdę do laboratorium i zrobię badania.
    Zastanawiam się też nad sprawdzeniem czy mam owulację... jeśli jutro będzie @ to wizyta u gina wypadnie mi 10 dc... Kolejna wypadłaby 17 dc (teoretycznie powinnam być w trakcie/po owulacji). Myślicie że to są dobre dni na monitoring?

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, dupka brałam od 16-25dc. Nie będę brała nic, poza witaminami i kwasem foliowym. Do tej pory nigdy nie miałam problemóe z utrzymaniem ciąży, więc sądzę, że i tym razem będzie ok. Oczywiście, jak lekarz zaleci to inna sprawa. A co do braku objawów, to chyba dlatego, że to początek :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 22 maja 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki... przykro mi, choć wiem, że i Wam się uda na pewno <3 Wiruskujemy w dalszym ciągu.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że forum zawiruskowane Owieczqa. Co miesiąc przynajmniej dwie kreseczki muszą być :).

    Madzia, ja widzę, że Ty jeszcze nie dostałaś @, wiesz... wszystko się może zdarzyć. A jeśli chodzi i zgnębienie, to nie wiem jak sobie to tłumaczyć, żeby nie być tak smutną. Dziś jeszcze dobry humor mi nie wrócił.
    W tamtym miesiącu byłam na monitoringu i gin pierwszą wizytę wyznaczyła mi na 8dc (ja wiedziałam, że to zdecydowanie za wcześnie, bo owulke zwykle mam 12-14 dc), ale pewnie chciała zobaczyć co i jak bo to był mój pierwszy monitoring. Nastepna wizyta 11dc i wtedy powiedziała ze góra dwa dni i pecherzyk peknie. Kolejna 16dc i tu już owulka potwierdzona. W tym cyklu też idę na monitoring, żeby zobaczyć czy coś prawa strona ruszy (bo laparoskopii).

    werni, powodzenia przy szukaniu nowej pracy, ja jakoś nie mogę przestać myśleć o cyklach, ciąży itd. Mamy tyle planów z mężem ale ja i tak o jednym :/.

    Jagah, oby Ci się faza lutealna nie dłużyła! :) niech zakończy się zielono.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka - myśl pozytywnie, zrobiłaś już bardzo dużo w kierunku ciąży i jesteś coraz bliżej celu <3

    Jeśli chodzi o monitoring miałam w 9 i 13 dc, przy cyklach 26 dniowych. Dzisiaj niby 5dpo, lada dzień badania, już mnie zjada ciekawość jak tam radzi sobie mój organizm po laparoskopii ;) Moja intuicja podpowiada mi, że to nie mój miesiąc, a serce wypełnione nadzieją ;)

    Urlop mija fantastycznie, martwilam się o pogodę, a jest piękne słońce i ciepło :) Dzisiaj mam masaż bańką chińską ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Madzia, ja widzę, że Ty jeszcze nie dostałaś @, wiesz... wszystko się może zdarzyć.
    niby tak, ale dzisiejsza temperatura i szyjka nie pozostawiają mi złudzeń.
    Jutro przyjdzie @ :(

    U mnie są cykle średnio 30 dniowe, wizyta u gin wypadnie w 9 dc, więc się jej zapytam czy jest możliwość zrobienia monitoringu, choćby tylko potwierdzenia, że owulacja była/ lub jestem tuż przed nią.
    Owulację mam przeważnie 16-18 dc, więc może uda mi się do niej wbić 7 czerwca i ocenić jak to tam wygląda.
    Powiem że endo chce wiedzieć, czy mam potwierdzoną owulację. W sumie to nie będzie kłamstwo, bo już dwa razy pytała o to przy mojej prolaktynie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2016, 10:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie patrzę na następny cykl i jakby udało mi się umówić na 7 czerwca, to byłoby wspaniale :) Byłabym tuż przed owulacją.
    Mam nadzieję, że grafik w pracy nie popsuje mi planów.

    sosenka lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 maja 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, trzymam kciuki aby udało Ci się umówić na dodatkową wizytę. Warto sprawdzić, czy wszystko działa :). Ja mam o tyle dobrze, że dzwonię/piszę do mojej gin, że np. mam 1dc i chcę umówić się na monitoring. Dr umawia mi pierwszą wizytę, a potem kolejną już jak widzi co się dzieje w jajniczkach.

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 maja 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie suplementy polecacie dla niej i dla niego?

‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ