X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki: lunka, Ania, oby wszystko było dobrze. Myślę o Was <3 Za cały wątek trzymam kciuki, bo u mnie dopiero początek. Chyba oszczędzę sobie mierzenia temp. i monitoringu. Muszę się "odczarować", bo czuję, że za bardzo się wkręciłam w te starania. Najwyraźniej mi to nie służy.

    werni lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki? Jak tam u Was? Ania zrobilas bete? Lunka co u Ciebie? Ja dostalam katar i kaszel:( lecze sie miodem, malinami itp. W sb mam lekarza:)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie powoli leci czas, jeszcze tydzień do odbioru wyników. Zajęłam się leczeniem tradziku, wczoraj miałam pierwszy laser, za 6 tyg - powtorka zabiegu.
    Czekam na @, jeszcze 5 dni. Niby ładny wykres, ale wątpię ze owulacja się odbyła :/

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa co u Ciebie? jak wyniki bety?

    U mnie 8dpo ale mam negatywne przeczucia :( okolo 10dpo mam zrobic bete ale jakos jestem nastawiona na negatywny wynik.
    Jutro ide do fyzjera, dzis zamówiłam nowe kolorki hybryd jakos staram sie odganiac wstrętne myśli...Sorki ze smęcę.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila bedzie dobrze!

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys pewnie tak :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, trzymam kciuki najmocniej na świecie! A ja śpię na stojąco. Normalnie nie wiem, jak jutro wstanę przed 7 :( Jakieś te wiosenne dni jak jesienią.

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam betę,ale nie wiem czy wyniku mi nie powiedzą dopiero na wizycie w piatek..

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah , Kamila trzymam kciuki żeby @ sie nie pojawiła ,a za Anetę,Anie i Lunke oby Wasze fasoleczki rosły pięknie :-) i wszystko było dobrze :-)
    Kamila ja tez sie jutro do fryzjera wybieram i ciagle to tylko coś wymyślam,zeby zając głowę czymś innym... Hybrydy oczywiście tez co miesiąc ;-) żałuje tylko ,ze w tym cyklu nie biegałam ,tak mi sie ciągnie juz przeziębienie ,ze odpuściłam sobie ,ale jak tylko wykuruje sie do końca to wracam do treningów i mój tez sie zdeklarowal wiec będziemy mieć zajęcie wieczorami :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny nie poddawajcie się.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem!

    Dziewczyny Lunka, Anetka i Ania. Gratulację! Oby dzieciątka rosły zdrowo! Ania, będzie dobrze <3

    Wszystkie zaległe posty przeczytałam, musiałam to rozłożyć na dwa dni - takie jesteście aktywne!

    Witam, również nowe koleżanki.

    Jagah, widzę, że u Ciebie też endometrioza ehhh. Mi podczas laparoskopii też stwierdzili endometriozę. Ale jeszcze małą.

    Kamila! Dziękuję, że o mnie pamiętałaś <3 miłooooo. Odnośnie bóli owulacyjnych tylko z jednego jajnika. To też tak miałam. I jak powiedziałam o tym mojej nowej gin to od razu przyjrzała się bardziej cichemu jajnikowi, i znalazła 7cm guza. Nie piszę, żeby straszyć ale żeby uczulić i żeby lekarze dobrze badali. Teraz po laparoskopii czuje dwa jajniki (mimo, że prawy jest już wybrakowany).

    Ja zrobiłam sobie miesiąc przerwy od of, byłam też tydzień na snowboardzie akurat w dni płodne, ale niestety nic z tego. Nowy cykl. 12 :/.

    W tym cyklu robię monitoring owulacji. Zobaczymy czy wszystko działa po laparoskopii. Powiedzcie mi, po takim monitoringu jak wszystko będzie ładnie działało, a nie zajdziemy. Następny poważniejszy krok to inseminacja?

    Alexiaa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka u mnie tez 12 cykl niedługo wlasnie sie kończy ...
    A cd tego kolejnego kroku to zalezy od Waszych poglądów i tego czy Ci sie bardzo spieszy ,czy chcesz jeszcze próbować naturalnie -tymbardziej ,ze niedawno dopiero miałaś zabieg musi wszystko wskoczyć na właściwy tor ;-) to był dopiero pierwszy cykl po zabiegu.
    Mój gin jak sie go ostatnio pytałam co proponuje dalej to wlasnie wspominał o inseminacji,bo u nas to juz wszystkie możliwości wyczerpane - mieliśmy bakteriologię zrobiona i ok ,stymulację cykli + monitoring , badania na poziom wit D3 i homocysteinę ,Wit D wyszła zaniżona,ale juz wyrównalam,badanie hormonów -wszystkie ok oprócz prolaktyny ,która po tabletkach juz jest dobra. Dostawaliśmy oboje antybiotyki na stan zapalny i to chyba wszystko przez te 17 miesięcy co zrobiliśmy.Aby mój nie miał badania nasienia i prolaktyny.
    Ja narazie sie wstrzymuje z inseminacją.
    A miałaś robiony posiew na bakterie ? Mój gin zawsze od tego zaczyna jak sie nie udaje zajść i wlasnie przed pierwsza ciąża po wyleczeniu bakteri następny cykl zaciążyłam to był 11 cykl :-)

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzę, że jak ja ucichłam, to się zrobił spory ruch na forum hahah :)

    Ja się chyba przejdę do gina, bo w tym cyklu same dziwactwa :/ 1c z duphastonem i wszystko inaczej. Temp. dziwne przez cały poprzedni cykl. Okres mi się zaczął dziwnym plamieniem, po 4dniach już się konczy. W ogóle jakiś skromny i bezbolesny, poza bólem piersi. Najlepsze jest to, że dziś mam mokro, jak na ovu i czułam takie pobolewania, jak przed @. Może mi ten dupek nie służy? Jak myślicie?

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, dziękuję :). Coś jesteśmy niecierpliwi, tak bardzo już byśmy chcieli być w ciąży. Posiewu jeszcze nie miałam, 2 maja idę do ginekolog to poproszę żeby zleciła i zrobiła wszystko żeby mnie prześwietlić. Mój mąż miał już badanie nasienia i nie jest najgorzej, ale prolaktyny nie. Więc jak będzie szedł na ogólne badania to mu zlece jeszcze prolaktynę, jeszcze testosteron chyba można prawda? Coś jeszcze? Ale ten świat pokręcony, już masz jedną księżniczkę, pomyśleć by można było, że z drugim dzieciątkiem nie będzie problemu ...

    Owieczqa, nie pomogę, nie znam się, nie miałam styczności z dupkiem.

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa powiem Ci,ze ja tez tak miałam po dupku ,pare rzeczy sie pozmieniało,ale w 2 cyklu jak go
    Brałam to zaczęło juz wracać do normy,3,4 to juz było jak wczesniej :-) okres tez miałam bardziej skąpy w 1 cyklu brania dupka i śluz dziwny jakos dużo go ,piersi mnie mega bolały ... Jak masz byc spokojniejsza to
    Idź a jak nie zobacz w tym cyklu jak bedzie ;-) zawsze mozesz zadzwonić do swojego gina i sie poradzić ,ja tak często robię :-D

    Sosenka wiesz ja tez myslalam,ze drugi raz los bedzie łaskawszy i zajdziemy szybko a tu nic :-/ jeszcze nie potrzebnie brałam tabletki przez ponad rok jak mała sie urodziła bo się bałam żebyśmy nie wpadli ...
    Tak testosteron jak najbardziej tez może sobie sprawdzić Twoj mąż.Jak Wam sie spieszy to rzeczywiście zrób te posiewy poczekaj za wynikami i porozmawiaj ze swoim gin o inseminacji,a może akurat jak bedziecie na nia czekać zaskoczy :-D

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta spada,w poniedziałek jadę na zabieg.

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :*

    Alexiaa sama robisz hybrydy? Mnie dzis przyszły nowe lakiery wypróbuje chiodo pro, podobno nowość chwalona, znacie je?
    Pierwsze jakie kupiłam były (daje je mam) średniej klasy i różnie z ich trwałością z tym ze u mnie to dopiero początki.


    Owieczqa co do dupka, to po zakończeniu brania zazwyczaj pojawia sie plamienie i okres jest łagodniejszy. Ja dostałam własnie go ze względu za zbyt długa, bolesna i obfita @. Co do temp. nie mierze ale podobno możne mieć na nia wpływ. Co do piersi przez pierwsze dwa dni zrobiły sie pełniejsze, później wróciły do standardowej formy :D z tym ze dzis zaczynają mnie pobolewać i sa cięższe mam 23dc wiec moze juz zapowiadają @ :( Czytajac ulotke objawy u każdego mogą być różne.

    Sosenka uważam ze Alexiaa ma racje :) ale wiadomo to zawsze jest wasz wybór :*


    Ania-nowa daj znac jak po wizycie!

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa bardzo mi przykro, bądź silna!

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jestem z Toba... :(
    Ja jutro mam wizyte i stresuje sie:(

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, serduszkiem przy Was <3 po każdej burzy jest słońce, nawet, jak burza trwa jakiś czas... :( :*

    Dziewczyny, dziękuję Wsm za rady, zobaczę co bedzie w tym cyklu. W sumie org. do wszystkiego musi sie przystosować, zanim się zadomowi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 16:48

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ