X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka87, Prenalen Katar, bezpieczne sa środki na roztworze z soli morskiej ja używam Marimer.
    Ja ma bardzo często katar, a dostępne srodki na katar mozna uzywac max 7-10dni bo juz pozniej nie pomagają. A sól morska mozna caly czas :) ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2016, 13:01

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila tylko o to chodź ze sol morska nie pomaga :( ja krople caly czas stosuje bo laryngolog powiedzie ze to lepsze niż niedotlenienie. I teraz nie wiem co robić

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka mój gin jest zdania ,ze lepiej wziąść coś mocniejszego i wyleczyć sie porządnie ,aniżeli miałaby sie infekcja rozwinąć i to wtedy bardziej zaszkodzi fasolce niż to lekarstwo ;-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze do wtorku wytrzymać do wizyty.
    Dziękuję Wam za rady <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizyte za tydzien w sobote. :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bylam u gina, pecherzyk pękł. Od jutra biore dupka i teraz czekanie czy sie udalo czy tez nie...ah.

    Owieczqa, lunka87, Alexiaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila to trzymam kciuki :)

    Kamila ;), Alexiaa lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty i za Kamilę,zeby teraz sie udało :-D pierwszy cykl z dupkiem i monitoringiem to może zaskoczy ;-)

    Co dziś porabiacie ? My wieczorem mam gości ,chyba sobie drina wypije na odstresowanie :-D

    Dea28, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem chora, ale wzięłam leki. Nie wiem sama co z cyklem, bo temp. mi skoczyła dopiero teraz, niby na koniec cyklu, ale to też pewnie przez przeziębienie. Cycków nie mogę dotknąć, masakra. To pewnie reakcja dupka, bo aż tak mnie bolały tylko w ciąży, pod wpływem hormonów.

    Alexia, fajnie, że się odzywasz. Co u Ciebie, jak Liwka?

    Kamila, ja też pierwszy cykl z dupkiem i z pomiarem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 15:00

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej podzielę się z Wami dobrą nowiną. Jestem w ciąży,moja beta z wczoraj to 455,6. Jeszcze to do mnie nie dociera..

    Jagah, Owieczqa, Alexiaa, Dea28, lunka87, Kamila ;), sosenka lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super wiadomość :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam po wykresie ze zaraz po okresie zrobiłaś betę. Miałaś takie przypuszczenia ze jesteś w ciąży ? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam podejrzenia @ miałam skapa i bezbolesna u piersi caly czas bolaly.no i slaba i zmeczona caly czas bylam.

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, bardzo, bardzo się cieszę i gratuluję :) Mnie wyjątkowo mocno bolą piersi w tym cyklu, ale na nic nie liczę, bo temp. jakaś licha ;)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczka tempka może jeszcze się poprawi :)
    Ania pewnie organizm się oczyszczal.

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woooow <3 Kolejny brzuszek to dobrze wrozy, caly nasz watek jest zawirusowany ;)

    Ania- serdeczne gratulacje i duzo spokoju i zdrowej ciazy! :D Daj znaj po wizycie u gina, trzymam kciuki za kolejne dobre wiesci.

    Milego weekendu ;)

    Owieczqa, Ania-nowa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, tylko kiedy ta tepka się zdecyduje, jak tu się już cykl kończy? Hahaha Chyba, że się przedłuży :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to swietnie :-D w 8 cyklu zaskoczyło wow a mówiłam Ci,ze prędzej czy pózniej sie uda :-* zmieniliście coś podczas tych staranek ? Czy tak samo jak w poprzednich miesiącach było ? Daj receptę :-D

    Owieczqa a Liwka super ,wlasnie sobie chrapie w pokoju obok a my czekamy za znajomymi :-) jutro idzie pierwszy raz do cyrku z moim tata ;-) a jak Tobi ? Cieszy sie na przedszkole ?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobi bardzo się cieszy. Przedszkole jest moją kartą przetargową, pod względem nocnika ;) Choć pewnie ta radość jest pewnie spowodowana szczątkową świadomością w tym temacie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2016, 23:05

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Ania to swietnie :-D w 8 cyklu zaskoczyło wow a mówiłam Ci,ze prędzej czy pózniej sie uda :-* zmieniliście coś podczas tych staranek ? Czy tak samo jak w poprzednich miesiącach było ? Daj receptę :-D

    Owieczqa a Liwka super ,wlasnie sobie chrapie w pokoju obok a my czekamy za znajomymi :-) jutro idzie pierwszy raz do cyrku z moim tata ;-) a jak Tobi ? Cieszy sie na przedszkole ?
    Alexiaa no nic nie bylo inaczej, nawet myslalam, ze cykl bezowulacyjny. Takze totalne zaskoczenie.

‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ