X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gorzowa Wielkopolskiego, chyba nie pisałam wcześniej :) A Wy skąd jesteście dziewczyny?

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa - jak na moje oko test owulacyjny masz pozytywny, u mnie kreska była taka sama albo i słabsza i myślałam, że cykl bezowulacyjny, a jednak owulacja była <3

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- mysle, ze test owulacyjny jest o krok od pozytywnego - jesli mozesz to powtorz dzisiaj test, kreski powinny byc mocniejsze, co oznacza - ze jestes PRZED owulacja - na wykresie masz znowu wilgotny sluz. T zmierza ku spadkowi. Prawdopodobnie owulacja robi drugie podejscie, tylko duphaston zostal wziety zbyt szybko.. Rob dalej pomiary, i wez Mezulka w obroty, tak na wszelki wypadek ;)

    Wieczorem postaram sie wstawic swoje testy owulacyjne, bo mysle, ze moj nastepny test kolo 20 - powinien byc pelnym pozytywem ;)

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ovu i znów dwie kreski. WTa druga zdaje się trochę jaśniejsza niż wczoraj. Męża nie muszę namawiać, wczoraj mnie w nocy obudził ;) Hahah

    Serduszkujemy średnio co 2 dni przez cały cykl, więc nie ukrywam, liczę na to, że coś z tego będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 18:41

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- to super wiesci, wszystko co najlepsze - przed Wami ;) A dlaczego wzielas tak wczesnie duphaston, z polecenia lekarza czy zmylil Ci ten skok T i te plamienia? :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Owieczqa- to super wiesci, wszystko co najlepsze - przed Wami ;) A dlaczego wzielas tak wczesnie duphaston, z polecenia lekarza czy zmylil Ci ten skok T i te plamienia? :)

    Jagah, tak zalecił lekarz. Nie wiem, czy pamiętasz, że pisałam w zeszłym cyklu o swoich problemach (jak się potem okazało, dotyczyły jelit). Nie doleczyłam jelitówki i wzięło mnie ostro, przez co zatrzymała mi się miesiączka. Poleciałam do fina, by sprawdzić, czy tam wszystko ok. Dał mi duphaston na wywołanie miesiączki i zalecił, bym poczekała do "po świętach", bo może 2 sama przyjdzie. tak było przyszła, więc zaczęłam brać D. tak jak zalecił, czyli 16-25dc. ma mi pomóc uregulować 2, bo zwykle mam nieregularnie, choć po ciąży już jest lepiej, niż było. :)

    Aaaaaale się namarudziłam.....

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że od kilku dni strasznie mnie bolą sutki! Masakra, stoją jak wentle os STARA hahahaha Podejżewam, że to albo reakcja po Duphastonie, albo niestety już przed @. Choć nieco wcześnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 23:22

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa no rzeczywiście w drugiej fazie masz te tempki znów niskie po wczesniejszym skoku-może być tak jak pisała Jagah,że owulka robi drugie podejście,bo tak to nie wiedzę innego wytłumaczenia ,nigdy tak nie miałam,zawsze po skoku ten skok juz sie utrzymywał.
    Ja mieszkam 15 km od Ostrowa Wielkopolskiego :-) to mamy nie aż tak daleko do siebie ;-P a ile masz do Poznania? bo ja 120 km.:-D

    Kamila i oby ten zastrzyk zadziałał,ja tez może jak teraz sie nie uda zagadam z nim o tym zastrzyku,a właśnie jak żel się sprawdza bo chyba stosujecie nie?który to będzie Wasz cykl z nim ,2 ???

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • lunka87 Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa - ja jeśli pytasz o conceive to ja jeden cykl użyłam ;) i skuteczny jest

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Wczoraj byłam u endokrynolog, zmieniła mi dawkę z 50 na 75 :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa to moj drogi cykl z zelem, jest ok tylko trzeba uważać z ilością :) :D Najbardziej mnie zirytowały błędy na opakowaniu ortograficzne :D
    Bylam z nim nawet u gina :D I znow go zawstydziłam :D on jest młody nie wiele starszy :D

    Owieczqa ja jestem z śląska.


    Miłego słonecznego dnia ;)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakaś porażka, wszystko wskaxuje na owulacje, a mam tylko jedno serducho, dzis wieczorem kolejne, szału nie ma w tym cyklu :/ W przyszłym chyba zacznę seksy od plodnego śluzu, ehh.. Opadly mi ręce i cycki z wrazenia i szybkości owulki ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo lunka to super :-) Zadziałał na Was ,a ile cykli wczesniej sie staraliście , bo juz nie pamietam :-P ?
    Wlasnie koleżanka która mam w aptece zamówiła mi 30 ml za 45 zł ale w tubce ,najwyżej sobie szczykawke kupię :-) jutro wypróbuje ;-D

    Kamila mój gin tez młody , jest wspaniałym człowiekiem ,cieszę sie,ze do
    niego trafiłam,bardzo dużo mi pomógł i ani grosza za wizyty nie bierze ;-)

    Jagah miałam tak samo 2 cykle temu jak odstawiłam Duphaston i clo owulka przyszła szybciej i zaskoczyła mnie bardzo,ale powiem Ci,ze w cyklu w którym zaszłam z Liwią serduszkowaliśmy tylko 2 razy dzień przed i dzień po owu i sie udało podwójnie :-) podejrzewam,ze mogło mieć tez znaczenie,ze mieliśmy orgasm w tym samym czasie i plemniczki w ekspresie doleciały tam gdzie miały :-D no i śluz miałam jak marzenie czego nie mogę powiedzieć przez ostatnie cykle :-/

    lunka87 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa- teraz mialam dobry sluz, ale byl bardziej wodnisty jak rozciagliwy, i dzialalismy dopiero po pozytywnym tescie owu, bo polujemy na chlopca ;) Oczywiscie, plec dziecka jest obojetna, zdrowie najwazniejsze, ale parka w domu - mile widziana ;) Wiem, ze orgazm przyspiesza wedrowke Zolnierzykow, niestety u mnie po porodzie ta kwestia sie sporo zmienila i nie zawsze jest tak bajecznie, jak bylo kiedys... No nic, mam nauczke raczej na kolejny cykl, zreszta jakos malo wierze w sukces w pierwszym cyklu, spoko, mamy czas ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 12:45

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah dobrze masz <3 :P Popatrz u mnie, w dzień testu nie ma <3, tylko jest dzień po i dwa dni po ;) Bądź dobrej myśli! Owulacja jest po pozytywnym teście owulacyjnym (w ciągu 12-36 h od największego stężenia LH) więc idealnie się wstrzeliliście :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Magda, po prostu bylam nastawiona na wieksza ilosc <3, a tutaj wyskoczylo to badanie nasienia, i trzeba bylo sie wstrzymac, a pozniej zregenerowac. Inna kwestia jest to, ze dodajac 11 dni FL, wyjdzie mi bardzo krotki cykl! Czas wszystko wyjasni :)

    PS.
    U Ciebie to wyglada bosko, nadzieja rosnie, co?! ;)

    Milego dnia <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    po prostu bylam nastawiona na wieksza ilosc <3
    nie liczy się ilość :)
    Jagah wrote:
    U Ciebie to wyglada bosko, nadzieja rosnie, co?! ;)
    nadzieja jest ogromna :) aż boję się że czar pryśnie...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Jagah u mnie tez ostatnio bardziej wodnisty niż rozciągliwy ,wiesz może od czego to zalezy ? I czemu sie tak pozmieniało a wczesniej był ok hmm...
    Moim zdaniem macie duże szanse ;-) ale czas pokaże lepiej sie nastawić negatywnie a pózniej skakać ze szczęścia :-)

    Magda widzę,ze u Ciebie coraz lepiej ... :-)

    Dziewczyny czy jest jakaś różnica pomiędzy żelem
    Conceive w tubce a w aplikatorach ? Bo pisze ze ten w aplikatorach 15-20 min przed stosunkiem ,a w tubce tak nie pisze tylko w trakcie

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa nie pomogę. Od początku używam w tubce + strzykawka. Wyszło dla mnie ekonomiczniej i jak wiedziałam że będziemy <3 to chwilę przed aplikowałam, a jeśli był spontan to w trakcie użyliśmy :)

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie o to mi chodziło Magda ;-) czyli masz ten w tubce + strzykawka i aplikujesz do środka i tam jest napisane ile tak,bo gdzieś czytałam,ze odpowiednik łyżeczki do cherbaty.

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ