X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 2 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie mi też to nie pasuje :-/

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37 wrote:
    No dokładnie mi też to nie pasuje :-/

    Zobaczysz jutr bądź za kilka dni czy to @ czy może lokator szuka miejsca :D
    Bardziej życzę tej drugiej opcji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2014, 20:52

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 2 maja 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy, poczekaj do jutra, wtedy będziesz wiedziała, czy dzisiejsze plamienie zakwalifikować już jako @, czy jeszcze nie. Życzę, żeby jutro było czysto! :D

    oar89jcgzipdaets.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 2 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kupiłaś gotową mieszankę czy każde ziółko osobno ? ;)

    Daisy37 może zagnieżdżanie ? tylko te skrzepy Mi nie pasują ..


    Stosuję mieszankę II fazową ;) Lepiej czuję się po ziołach, tylko faktem jest, że przywrotnik i krwawnik, które stosuje się w II fazie cyklu mogą obniżyć temperaturę ;) Pomimo tego II zestawik ziół (wypisałam je w moich notatkach na wykresie) wspomaga produkcję progesteronu :) i to w sposób naturalny :) Na początku cyklu z mojego wykresu w notatkach wyczytasz zestaw na I fazę ;)Stawiam na zioła, bo niejednemu pomogły na wiele schorzeń i problemów zdrowotnych. Ważne jest tylko, by sprawdzić przy ewentualnie przyjmowanych lekach czy nie będzie to negatywnie wpływać na organizm, bo można sobie zaszkodzić, niżeli pomóc... Dla mniej systematycznych osób polecam zioła Sroki ;) Pije się je raz, tuz przed snem ;) Warto spróbować i samopoczucie lepsze, reguluje się pięknie gospodarka hormonalna, co jest przecież podstawą. Dawajcie dziewuchy ;) Próbujcie naturalnych wspomagaczy i bądźcie systematyczne ;) Ja wierze, że każdej z Nas w końcu się uda i będziemy Mamuśki pierwsza liga ;) Pozdrawiam kobitki z'87 ;)

    Lena87, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 2 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kupiłaś gotową mieszankę czy każde ziółko osobno ? ;)

    Daisy37 może zagnieżdżanie ? tylko te skrzepy Mi nie pasują ..


    Pominęłam najważniejsze Lena...;) Ziółka kupuje się osobno i potem tworzy z nich mieszankę wybuchową, hehe ;) Najlepiej w sklepie zielarskim ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 2 maja 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37 wrote:
    No dokładnie mi też to nie pasuje :-/

    Słyszałam, że brązowe plamienia mogą świadczyć o niedoborze progesteronu, bo plamienie implantacyjne jest raczej różowawe (zabawienie śluzu) bądź występują w postaci żywej krwi (jajeczko podczas zagnieżdżania się może natrafić na naczynie krwionośne, stąd ten kolor ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo testowalam dzis ale popoludniu i dupa 1 krecha ale malpy brak

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna87 wrote:
    Arizona, napisałam ,że leczyłam cystę, czyli już jej nie ma :P gin kazała mi dokończyć opakowanie, bo jakbym przerwała to @ by przyszła o wiele za wcześnie i dlatego chciałam pominąc którąś a resztę wziąć normalnie, żebym już tej francy @ nie dostała :D
    Sprobuj w nastepnym cylku powodzenia. Ja po monitoringu w srode, wyglada to obiecujaco ale zobaczymy co bedzie. Do pon.biore dupka. Buziaki

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy testuję, bo testy owulacyjne negatywne, a już 20 dc :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 2 maja 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis 31 dc mam dola !!!

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 2 maja 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny a u mnie jest juz 39 dzien cyklu i to czekanie dobija mnie z dnia na dzien bo mam ostatnio dluzsze cykle.
    na poczatku tego cyklu nie mierzyłam tempki bo sie tylko stresowałam wiecej ale ostatnio znow zaczełam i sama nie wiem jaki bedzie finał .
    3c4262eb1e4638055c6b2cf3f3634d04.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2014, 23:57

    Violączela
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zmierzyłam tempkę, zobaczyłam, że odbiła do najwyższego poziomu z tego cyklu i pełna nadziei poszłam zrobić test, a tam jedna krecha i nie chce być inaczej. Nic nie rozumiem z mojego obecnego wykresu.

    oar89jcgzipdaets.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 3 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temp się utrzymuje i.czekam na rozwój @. CassieMK może jeszcze za wcześnie :-) myślę że ci się uda, bo śliczny wykres :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, ale ja już straciłam nadzieję :( w zeszłym miesiącu też miałam super wykres i jak zwykle nic z tego nie wyszło, ech

    oar89jcgzipdaets.png
  • paulashells Koleżanka
    Postów: 39 23

    Wysłany: 3 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już szósty dzień mam dosyć mocne bóle miesiączkowe (u mnie to standard przed @ więc i tym razem pewnie się pojawi... za 3 dni). A i pogoda sprzyja ponurym myślom. Ale dziś Mąż mnie zaskoczył i przyniósł mi z porannej wyprawy z psami po lesie kwiaty, z korzeniami wykopane :) zaraz zasypał ziemią w wiaderko po farbie, więc idę szukać czegoś żeby je ładnie obkleić. Miłego dnia wszystkim :)

    Starania od 28 lipca 2012 r., dnia w którym poślubiłam mojego M.
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 3 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    halo testowalam dzis ale popoludniu i dupa 1 krecha ale malpy brak
    Madzia-nie ma @-jest nadzieja,ja oczywiście trzymam kciuki,żeby @ do Ciebie nie przyszła :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 3 maja 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ się rozwinęła. Trzymam za was dziewczyny kciuki ;-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powoli się uspokaja i kończy więc się cieszę :) mój wykres w tamtym cyklu też był ładny i jak większość pisała zapowiadał się zielono i dupa.. @ przyszła nagle i intensywnie po 28 dc ... Jak widać, nie każdy ładny wykres świadczy o ciąży :( zobaczymy jak w tym cyklu.. A u Was jak dziewczyny ?

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 3 maja 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój @ jednak się nie rozwinęło, podlaska lekko zabrudzona na brązowo...już samą niewiem o co chodzi.

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze kilka dni i może zrób test o czułości 10 :)

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ