X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwość chyba nie jest mocną stroną żadnej staraczki, szkoda że na wszystko trzeba czekać i nie można wiedzieć tak od razu ;P

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja ponarzekam ;)

    Nie dość że się spóźniła to jeszcze daje Mi popalić ostro o.O
    Leci jak zarżniętej świni ktoś kranik odkręcił :O a o bólach już nie wspomnę ..
    Jednym słowem ma tupet :/

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam, zobaczymy. Nie niemiłosiernie bolą mnie piersi, ale to naprawdę strasznie. A brzuch nic a nic. Dzięki dziewczyny

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO tam u rocznika 87 słychać jak majówka mija?

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 maja 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka a ty już nie udostępniasz wykresu?:)

  • Lili266 Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 3 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej i ja się dołączam :)

    coś mnie dziś delikatnie boli jajnik, z którego była owulka i wiecie wkręcam sie ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie też coś zaczęło o 17 pikać w lewym jajniku i nie chce przejść...

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    pirelka a ty już nie udostępniasz wykresu?:)
    A widzisz, dałaś mi do myślenia :D udostępniałam poprzedni a jak przeniósł się na nowy cykl to zapomniałam, że trzeba go udostępnić. Ha :P
    Lecę zatem..
    edit: już :D choć na razie nic ciekawego.. @ powoli się kończy więc może od jutra zacznę znowu mierzyć temp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2014, 19:43

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi jakoś od ostatniego cyklu zaczęły boleć przed @ a od 4 cykli opryszczka wychodzi o.O Niezłe objawy sobie mój organizm upodobał ..

    u Mnie Majówka na spokojnie, nigdzie nie wyjeżdżałam, mam dość pracy koło domu i na działce :D
    Za to pierwsza opalenizna już jest :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena u mnie też majówka na spokojnie, regeneracja sił, troszkę porządki i czas dla siebie :) przyda się przed ciężkim tygodniem trochę lenistwa.

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nigdzie nie wyjechałam bo @ daje ostro popalić, dziś ciąg dalszy ..

    Pirelka taki odpoczynek jak najbardziej wskazany ;)

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 4 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja głupiej, dziś wygrałam była krew a teraz cisza. Dziwny ten mój okres.Lena 87 współczuję ci, bo pewnie osłabiona też jesteś.

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 4 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy, coś się pokiełbasiło w Twojej wypowiedzi i nie rozumiem początku :D ale widzę, że tempka odbiła...robiłaś test?

    Ja jestem 2 dzień po terminie @, nie czuję się na nią, ale testy wychodzą negatywne i też już jestem z tego głupia.

    oar89jcgzipdaets.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jak nigdy w tym czasie cyklu, dziwnie mrowi i ciągnie podbrzusze. Tak bywało zazwyczaj w dniu miesiączki, nigdy nie tak wcześnie jak się zdarzyło teraz. Co jest u licha? Czy któraś z was tak miała kobitki?

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    A mnie jak nigdy w tym czasie cyklu, dziwnie mrowi i ciągnie podbrzusze. Tak bywało zazwyczaj w dniu miesiączki, nigdy nie tak wcześnie jak się zdarzyło teraz. Co jest u licha? Czy któraś z was tak miała kobitki?

    Mnie co prawda nic nie mrowiło, ale właśnie tak ciągnęło podbrzusze i wczoraj w trasie niestety dostałam @ :( Niby dobrze, bo nowy cykl - nowe szanse, ale 7 dni za wcześnie przyszła...więc dziwnie:/ Ale może u Ciebie coś z tego będzie;) Poczekaj troszkę i najlepiej dzień po spodziewanej zrób test:D

    Listior lubi tę wiadomość

    82do20mmeofbbylm.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, czyli u mnie tez może to oznaka wstrętnej małpy. Najdziwniejsze Aniu będzie to, że to pierwszy taki cykl w mojej karierze by był ;)I zazwyczaj takie ciągniecie, mrowienie i pobolewanie było u mnie chwilę przed @. Zaznaczę, że raczej rzadko miewam ewidentne objawy miesiączki, piersi mnie nie bolą jakoś znacząco, podbrzusze też raczej nie jest zbyt uciążliwe. Może taki cykl po prostu mam, a co z niego wyjdzie, niebawem się okaże ;)Może któraś kobietka też ma podobne objawy ;) ????

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior trzymam kciuki by to jednak nie nadchodząca @ się objawiała, ale co cykl to mogą być inne odczucia, ja też jak nigdy miałam kiedyś kłucia, ciągnięcia choć nigdy nie miałam, testy były negatywne i jednak to była @ ale w każdym cyklu o po tabl. inaczej daje o sobie znać :(

    Listior lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Listior trzymam kciuki by to jednak nie nadchodząca @ się objawiała, ale co cykl to mogą być inne odczucia, ja też jak nigdy miałam kiedyś kłucia, ciągnięcia choć nigdy nie miałam, testy były negatywne i jednak to była @ ale w każdym cyklu o po tabl. inaczej daje o sobie znać :(

    To prawda, dlatego nie ma co się nakręcać ;) Po prostu trzeba czekać, stresik niczemu nie sprzyja, a jeśli się okaże, że dostanę okres, to po prostu będę widziała, że ten objaw parę dni po owulacji, będę mogła dopisać do swoich objawów napięcia przedmiesiączkowego ;) Zobaczymy jak to się ułoży, a jakby nie było, musi być dobrze ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja teraz też miałam jakieś dziwne objawy stąd byłam pewna, że się udało bo nigdy nie miałam takich objawów, jak się okazało te objawy ciążowe są po dupku też więc i u mnie po nim były, choć pierwszym cyklu nie miałam takich objawów.. jak widać organizm jest dziwny ;P

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, co cykl, to nowy objaw ;) szkoda tylko, że nie tej oczekiwanej fasoliny :P Śmieszy mnie to ciągnięcie i pulsowanie, bo co chwilę wydaje mi się, że dostałam okres, a tu sucho ;) Oby czym prędzej się to wyjaśniło, bo jak wiadomo, niepokój zawsze jest i ta niepewność co z tego wyniknie :P

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ