X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, czekanie jest najgorsze i mimo, że dni z pozoru lecą jak szalone to jeśli się czeka czas ciągnie się niemiłosiernie..

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropieństwo, to prawda... Tak sobie czytam różne fora i komentarze i wiele kobiet ponoć w podobny sposób odczuwało implantację zarodka. Ból może trwać kilka dni, czasem pojawia się kłucie w jajniku i oczywiście plamienie implantacyjne :) Najgorsze w tym oczekiwaniu jest to, że objawy ciążowe są subiektywnie podobne do menstruacyjnych i szlag może trafić, bo każdy objaw @ zaraz kojarzymy z ciążą ;) Zwłaszcza, kiedy bardzo się jej pragnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 18:19

    paulashells lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.. i tak miesiąc w miesiąc :/ a psychika działa dodatkowo i człowiek wariuje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy37 wrote:
    Lena 87 współczuję ci, bo pewnie osłabiona też jesteś.

    Żebyś wiedziała, to są dni kiedy poddaję się bez walki ;)

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 5 maja 2014, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ranne ptaszki, jeśli tu takie są ;P Ja wstałam 20 min temu, bo niestety dziś muszę jechać do biura (jeżdżę raz w tygodniu, w pozostałe dni pracuję z domu) :/ ale jeszcze tylko ten poniedziałek i kolejny, a później 2 tyg. urlopu i jestem bezrobotna na własne życzenie ;) No chyba, że coś się jeszcze wykluje z tego cyklu :P ale coś czuję się za bardzo małpowo dzisiaj :( Miłego dnia, dziewczyny i wysokich temperatur! :*

    oar89jcgzipdaets.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 maja 2014, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyluzuj Kochana, jeszcze nie wszystko stracone, a jak nawet teraz by coś nie poszło w tym cyklu, to niebawem masz urlop, a na urlopie to miód na serce, pełen luz, bezstresowo ;) Trzymam mocno kciuki :* ;) Ps. Mi temperatura o 3 krechy do góry dziś poszła i brzuchol nadal tam na dole czuje, jakby coś się rozciągało :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 07:35

    CassieMK lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie porannie ;)
    Mi też nie chciało się wstawać ale muszę bo mam trochę do zrobienia przed pracą. Niestety ten tydzień mam popołudniówki lub całodniówki :/
    Idę zaraz poćwiczyć na kręgosłup i powoli zabieram się za ogarnanie siebie, śniadanie i jakieś małe zakupy :)
    CassieMK ja też w maju mam kilka dni urlopu.
    Miłego dnia !!

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam testu, dziś 37,3, jutro termin @. Ale czuje że nic z tego. Może jutro zrobię test. Jedyne co od paru dni czuje to straszny nerw na męża bleee

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia nie mam @ !!!! nie testuje już, idę w srodę do ginekologa, codziennie rano wstaje i zagladam sobie :p czy jest malpa czy nie, poki co jej nie ma, mam tylko dziwne klocia w lewym jajniku i czasem takie parcie w dole brzucha. Poza tym jakos wielce innych objawow nie mam, moze jakies tam lekkie mdlosci ale w ciagu dnia! Boze dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wytrzymac do srody, zeby nic sie nie pojawilo! Dzis ide 1 dzien do pracy, tak bym chciala przeciagnac te wolne dni :) zeby sie jakos nie napinać. Dodam ze pracuje jako kosmetolog i w praqcy czesto wykonuje masaże ciala i tego chyba najbardziej sie boje zeby nie przegiac ale gdyby sie okazalo ze sie udalo to od razu biore wolne

    Listior, Ania_XxX, ewcia21k, CassieMK lubią tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    ewcia nie mam @ !!!! nie testuje już, idę w srodę do ginekologa, codziennie rano wstaje i zagladam sobie :p czy jest malpa czy nie, poki co jej nie ma, mam tylko dziwne klocia w lewym jajniku i czasem takie parcie w dole brzucha. Poza tym jakos wielce innych objawow nie mam, moze jakies tam lekkie mdlosci ale w ciagu dnia! Boze dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wytrzymac do srody, zeby nic sie nie pojawilo! Dzis ide 1 dzien do pracy, tak bym chciala przeciagnac te wolne dni :) zeby sie jakos nie napinać. Dodam ze pracuje jako kosmetolog i w praqcy czesto wykonuje masaże ciala i tego chyba najbardziej sie boje zeby nie przegiac ale gdyby sie okazalo ze sie udalo to od razu biore wolne


    Dlaczego nie pójdziesz zrobić betę ? Będziesz miała już wtedy 100 % pewność ..
    Ginekolog może nic nie widzieć ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA trzymam mocno kciuki ;) Wiem co czujesz pod względem pracy, ja co miesiąc staram się oszczędzać na wszelki wypadek, a pracuję fizycznie, czasami się mocno nadwerężam więc zawsze mam stres..

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 5 maja 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    ewcia nie mam @ !!!! nie testuje już, idę w srodę do ginekologa, codziennie rano wstaje i zagladam sobie :p czy jest malpa czy nie, poki co jej nie ma, mam tylko dziwne klocia w lewym jajniku i czasem takie parcie w dole brzucha. Poza tym jakos wielce innych objawow nie mam, moze jakies tam lekkie mdlosci ale w ciagu dnia! Boze dziewczyny trzymajcie kciuki zeby wytrzymac do srody, zeby nic sie nie pojawilo! Dzis ide 1 dzien do pracy, tak bym chciala przeciagnac te wolne dni :) zeby sie jakos nie napinać. Dodam ze pracuje jako kosmetolog i w praqcy czesto wykonuje masaże ciala i tego chyba najbardziej sie boje zeby nie przegiac ale gdyby sie okazalo ze sie udalo to od razu biore wolne
    Trzymam MOCNO kciuki!
    Ja idę dziś do gin,powie czy pęcherzyk pękł,oby pękł,może razem pójdziemy na jakieś styczniówki :) <3

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia trzymam kciuki za pęknięcie..

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, czekamy na dobre wiadomości ;)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 5 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że ja się urodziłam w styczniu moze a nóż też będę miała niespodziankę na urodziny, a chce pójść mimo wszystko do lekarza bo te testy mnie wykoncza.

    ewcia21k, pirelka lubią tę wiadomość

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 5 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    Wiecie że ja się urodziłam w styczniu moze a nóż też będę miała niespodziankę na urodziny, a chce pójść mimo wszystko do lekarza bo te testy mnie wykoncza.

    powodzenia moze akurat bedziesz miała prezencik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 13:31

    Violączela
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 5 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj muslałam juz ze bede miała @ bo mie tak dziwnie jak na @ bolała przez chwile około godzine i miałam małe plamienie w sumie to takie było za na wkładce jakby sluz był zabarwiony na rozowo i tylko czekała czy to bedzie okres czy mozliwa implantacja , dzisiaj jest czysto wiec czekam z niecierpliwością co czas przyniesie i te pierci mam takie wrazliwe , wieksze cięzkie .
    3c4262eb1e4638055c6b2cf3f3634d04.png

    ewcia21k, Lena87 lubią tę wiadomość

    Violączela
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violączela wrote:
    A ja wczoraj muslałam juz ze bede miała @ bo mie tak dziwnie jak na @ bolała przez chwile około godzine i miałam małe plamienie w sumie to takie było za na wkładce jakby sluz był zabarwiony na rozowo i tylko czekała czy to bedzie okres czy mozliwa implantacja , dzisiaj jest czysto wiec czekam z niecierpliwością co czas przyniesie i te pierci mam takie wrazliwe , wieksze cięzkie .
    3c4262eb1e4638055c6b2cf3f3634d04.png

    Trzymam za nas kciuki i wierze że tę wszystkie marżę objawy to małe fasolki u mnie nie ma takiego planienia, a czy zawsze powinno się pojawić u mnie kłócie w dole brzucha

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze już bym Wam chciała napisać coś pozytywnego :)
    Dziś rano ptak latał w kółko przez okno go widziałam i mówię do męża że to bocian i wołam go cip,cip,żeby nad naszym domkiem polatał a mąż się śmieje,że głupia jestem i że jastrzębia wołałam,żeby nam bąbelka przyniósł ;)
    Na pewno dam Wam znać co i jak po wizycie :)

    Madzia super prezent byś miała :D
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie!
    I oczywiście za caaałłąą resztę dziewczyn też!

    Lena87, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na pozytywne wieści Kochane ;) Nie ma to jak dobre wsparcie i wspólna walka o maleństwo. Bardzo fajnie jest mieć świadomość, że nie jest się samemu w staraniach, choć ja zawsze na wszystko czekam ostatnia w kolejce, bo taki mój los :P Ja też już bym chciała zrobić teścik i wiedzieć co tam mi w brzuchu plumka, bo to uczucie już 3 dzień ;) Niby na okres, ale wcale się nie pojawił ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ