X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawiło się plamięnie wizyta dopiero w środę nie wiem co robić

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listior wrote:
    Czekam na pozytywne wieści Kochane ;) Nie ma to jak dobre wsparcie i wspólna walka o maleństwo. Bardzo fajnie jest mieć świadomość, że nie jest się samemu w staraniach, choć ja zawsze na wszystko czekam ostatnia w kolejce, bo taki mój los :P Ja też już bym chciała zrobić teścik i wiedzieć co tam mi w brzuchu plumka, bo to uczucie już 3 dzień ;) Niby na okres, ale wcale się nie pojawił ;)


    Tym razem to na pewno będziesz przede mną ;)
    Madzia ja bym już dawno poszła na betę wtedy wiadomo czy jakiś lokator wynajął apartament czy też organizm leci w bambuko :)

    Listior lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten lokator to raczej proszony ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA 87 wrote:
    Pojawiło się plamięnie wizyta dopiero w środę nie wiem co robić

    Madzia ja myślę tak jak Lena, warto spróbować zrobić betę :) Może się coś wyklarować, a zaoszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu :)
    A tak zapytam kobitki z '87 - staracie się o pierwsze maleństwo? Bo ja tak i nigdy nie myślałam, że to się tak przeciągnie :(

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Madzia ja myślę tak jak Lena, warto spróbować zrobić betę :) Może się coś wyklarować, a zaoszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu :)
    A tak zapytam kobitki z '87 - staracie się o pierwsze maleństwo? Bo ja tak i nigdy nie myślałam, że to się tak przeciągnie :(

    W sumie to o drugie, pierwsze to aniołek :(

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:12

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj przykro mi :( :( :( Nie wiem jak to jest stracić dziecko, ale jestem pewna, że Aniołek czuwa nad Swoimi Rodzicami z góry :)

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_XxX wrote:
    Ojjj przykro mi :( :( :( Nie wiem jak to jest stracić dziecko, ale jestem pewna, że Aniołek czuwa nad Swoimi Rodzicami z góry :)

    Wiesz byłam nie świadoma tego, że mogło się udać .
    Cóż widocznie tak miało być :) a teraz trzeba walczyć i starać się ..
    Jak na razie czekam aż skończy się cykl który dopiero się zaczął aby dostać CLO

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Ja też staram się o pierwsze... zawsze mówiłam mam jeszcze czas, a teraz starania przeciągają się w nieskończoność :/ Mam już dwa Aniołki, mam nadzieję że kolejne starania zakończa się pozytywnie. Póki co u mnie tarczyca robi swoje. Reguluję TSH, w czerwcu na badania o mam nadzieję do dzieła :)

    Nigdy tak na prawdę nie będzie odpowiedniego czasu na dziecko, u Mnie TSH też lekko podwyższone jest ale wizyta u edno dopiero na 1.07 :/ o.O
    Na wszystko trzeba czekać ..

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja też o pierwsze... Kiedyś sądziłam, że młodo wyjdę za mąż, wyszłam w wieku 26 lat i od roku staramy się o dzidziusia i nic...gdybym wiedziała, że to takie trudne, to nigdy bym się przed ciążą nie zabezpieczała, teraz żałuję, że kiedyś nie zaliczyliśmy wpadki :P może to głupie, ale jakby tak człowiek nie myślał, nie starał się, to może by się udało prędzej, a życie jakoś by się przecież ułożyło... Jak będę mieć córkę, to od 18 roku życia nie będę jej suszyć głowy, że ma uważać i nie wpaść :P

    Lena87, Ania_XxX, Ewelcia, paulashells lubią tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 maja 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas jakoś teraz wolniej płynie, ja też staram się o pierwsze maleństwo, więc nie potrafię zaskoczyć nawet który mój objaw co zwiastuje- mam na myśli niechciany okres czy bobola ;) Jakoś teraz nie potrafię znaleźć dla siebie miejsca, ale cały czas szukam jakiegoś zajęcia, żeby za dużo nie myśleć i się nie nakręcać, choć nie wiedziałam, że to nakręcanie jest takie fajne ;) Kurcze, w końcu musi nam się udać, bo przecież tak nas kobiety Bóg stworzył, byśmy wydawały na świat potomstwo, a żeby nasza era przetrwała i nie powróciła do czasów dinozaurów, módlmy się o II krechy ;) Takie prośby do naszego ojczulka z góry na pewno pomogą ;)

    Lena87, CassieMK, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny. Ja mam cudowną 3letnią corcie, która nie była planowana w tamtym czasie ;-) chwila słabości przed moim dyzurem nocnym hihi:-) i w życiu bym nie cofnela czasu. I dziękuję Bogu ze się stało jak się stało. I wierzę, że będę znowu w ciazy ;-)i Wam z całego serca tego życzę! Choć trudne, musimy być ciierpliwe. Dziewczyny trzymam za Was kciuki :-)

    Lena87, Listior, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 5 maja 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za Wam i za nas też trzymam i jakby nie było, w końcu będziemy najlepszymi mamuśkami na świecie ;) Ja w to głęboko wierze i co noc o to proszę :*

    Lena87, Ewelcia lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia gdzie się podziewasz z tymi wiadomościami ;)

  • MADZIA 87 Ekspertka
    Postów: 125 137

    Wysłany: 6 maja 2014, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza powiedzial że cykl zrobil sobie małe jaja wydłużył się owu się pojawiła dużo później tzn gdzieś tak koło 21 22 dc i że patrząc na usg to w zasadzie nie wygląda to do końca na okres ani na ciążę aczkolwiek patrząc obiektywnie wszystko moze być przede mną, jak widać nie mogę spać napieprza mnie brzuch na tamponie ledwo co nie moze mi się wybić małpa. A tak się cichutko cieszyłam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 08:57

    nasze początki starań ( od listopada 2013)
    3jgxdqk3m228f53m.png
  • mitzula Autorytet
    Postów: 251 149

    Wysłany: 6 maja 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pozwólcie że się przywitam :) Jestem też z rocznika 87, w listopadzie 2013 straciłam pierwsze dziecko w 7 miesiącu ciąży, w marcu drugie - ciąża biochemiczna. Powoli ogarniam się psychicznie po stratach, szukam pracy i zaczynam starania o kolejne dziecko, mam nadzieję że tym razem ze szczęśliwym zakończeniem.
    Potrzebuję trochę czasu żeby nadrobić wszystkie wasze wpisy :)

    Lena87, ewcia21k, Lelitka, paulashells, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    Jak Zarobić Dodatkowe Pieniądze W Internecie? Sprawdzona Metoda!

    f2w3s65gv5zl35r4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia czekam na wieści.
    Madzia szkoda, ale nie teraz to uda się w następnym cyklu :* Ja ostatnio też miałam olbrzymią nadzieję, teraz postaram się już tak nie nakręcać, ale jak to zrobić kiedy tak bardzo się chce i czeka.. Wiem, co czujesz :* tule.

    Aniu ja również staram się o pierwsze dziecko, podobnie jak dziewczyny gdybym wiedziała, że to nie takie łatwe to przestałabym się zabezpieczać wcześniej..
    Podobnie jak Wy mówiłam mamy czas, będziemy chcieć to będzie, bagatelizowałam jak inni mówili, że najpierw się odkłada, a później nie jest tak łatwo. Myślałam, że ja będę chcieć i będzie, gadanie..
    Może nie staramy się jeszcze tak długo ale jednak...inni wpadają przypadkiem w pierwszym cyklu :P

    Lena87, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitzula witam i trzymam kciuki ;) :*

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, no właśnie jak to jest, że niektórzy nawet nie planują ciąży, dzidziusia, a tu jeden strzał i gol ;) Po prostu życie jest zaskakujące i chyba właśnie wszystko powinno dziać się na spontanie. Moja kumpela z racji wieku zaczęła starać się o bejbika i łykała różne cuda wianki w postaci wspomagaczy i za każdym razem okres i okres .... Potem się wściekła i odstawiła wszelkie suplementy, olała temat i dziwnym zbiegiem losu miesiączka w kolejnym cyklu nie przyszła w spodziewanym terminie. Zdziwiona poszła po test, choć nawet nie rościła żadnych nadziei, że to właśnie upragniona ciąża, a tu proszę ;) teścik 2 krechy, szczena na dół i milion pytań jak to możliwe? :) Kumpela uświadomiła sobie, że im większe parcie na szkło i chęć posiadania, tym więcej rozczarowań. Może tak właśnie ma być, że zajdziemy w ciążę w najmniej oczekiwanym momencie? Może właśnie wtedy jest największa radość ? Prawda jest taka, że to nie my decydujemy o macierzyństwie, tylko wyższa siła, która intuicyjnie sama wybierze dla nas najlepszy moment na wejście w nową rolę matki ;) Kurde, laski, wrzućmy na luz ;) Pogadajmy o tym jakie imię wybierzemy dla maleństwa, jak będziemy je fajnie ubierać, czesać, spędzać czas ;) Bez ciśnienia... Zobaczycie, damy radę, bo kto jak kto, ale my DAMY ;) Buziaki na miły początek dnia ;)

    Lena87, Ewelcia, Ania_XxX, Angelabd lubią tę wiadomość

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :)
    Pęcherzyk pękł! :)
    Jest ładne i grube endo :)
    Pod koniec tyg mam zatestować :)
    Madzia nie stresuj się,musisz troszkę poczekać i na pewno się wyjaśni,ja oczywiście odganiam od Ciebie @ jak tylko się da :)

    Lena87, violączela, Listior, CassieMK, Ania_XxX, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ