X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknęły moje wpisy :(

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się po dłuższej nieobecności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teklaa <3 <3 <3

    Ania-nowa hej :D

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa, są Twoje wpisy, co Ty ;)


    Witaj ponownie Ania-nowa, co u Ciebie? Wszystko już dobrze?

    Teklaa, właśnie weszłam na Twój wykres, łaaaaaaaaaaaaaa, co się nic nie chwalisz?! Gratulacje! Szczęśliwy wątek - wiadomo :D.

    Jagah, chciałam do Ciebie zajrzeć, ale nie masz udostępnionego wykresu, co u Ciebie?

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka- nie było żadnych konkretnych starań, więc stracony cykl. W piątek kolejna wizyta w sprawie IVF, ale mnie się odechciało starań :/ U Ciebie nowy cykl, więc obyś we wrześniu biegła do gina z fasolowym brzuszkiem :) :*

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, kochana jesteś. U mnie też uczucie rezygnacji. Trzymam kciuki za Ciebie kochana, mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.

    My jednak lecimy na to wesele do Kanady, zupełnie nam się to nie opłaca, bo na tydzień ale dla mnie ważniejsza jest rodzina i czas z nimi niż więcej na koncie. Poza tym mam nadzieję, że trochę odzyskam tam wiary i dystansu.
    Dodatkowo byłam u dietetyka i u lekarza i definitywnie muszę przejść na dietę (w związku z hashimoto) bezglutenową, bez cukrową, i bez laktozową. Dodatkowo jestem uczulona na jaja :/. Jestem zagubiona i zniechęcona. Zawsze krompka żytniego na śniadanko, albo jajeczniczka, albo owsianka. A teraz co?
    Odebrałam też wynik AMH - 1,49 ng/ml. I norma dla wieku to 0,17-7,37. Zupełnie nie wiem jak to interpretować. Jutro idę zrobić FSH, ale mam wynik z 24.05: FSH 6,0 mIU/ml (norma dla fazy pęcherzykowej (robione w 3dc) 3,5-12,5).

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie stara bieda. W lipcu miałam 2 razy @ nie wiem czy Wam pisalam, przepraszam jeżeli się powtarzam. I BARDZO liczylam na obecny cykl, bo miałam urlop, wczasy, zmiana klimatu itd. A czuję że znowu nic z tego.. już rok starań za nami..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Wielkolud ma całe 8,8 mm i pięknie bijące ♥ :D
    Karta ciąży założona :D

    Alexiaa, Owieczqa, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda me serce sie raduje <3 suuuuper ! :-)

    Dziewczyny stęskniłam sie za Wami :-) my byliśmy na urlopie nad morzem pogoda do D... Pierwszy raz taka z córcia mieliśmy,ale co odpoczelismy i nacieszyliśmy sie soba to nasze :-D i wróciłam na maxa przeziębiona ja i Liwia takich gili to dawno nie miałam :-/ juz dzisiaj lepiej ,a jutro wizyta <3 nie mogę sie doczekac :-) dzidzia wywija w brzuchu juz od 13 tc czuje ruchy a teraz to fikołki sobie urządza :-)
    Cd plamien to tez miałam na poczatku chyba 3razy i wszystko było ok ale zawsze warto sprawdzić ja akurat po cytologi wtedy nie byłam.
    Sosenka niedługo chyba testujesz ? Zaciskam mocno <3
    Jagah głowa do góry pamiętaj ,ze musi byc gorzej zeby potem mogło byc lepiej :-*

    Witaj Teklaa :-)
    Ania uda Ci sie :-* przecież juz raz sie udało wiec uda i drugi :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie nam pomysłu na imię dla chłopca ,jutro sie okaże i będziemy myslec ;-) chciałabym zeby pasowało w miarę do imienia córci i nie było za długie ;-D Owieczqa masz jakieś propozycje?

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, ale pięknie <3, cieszę się!

    Alexiaa, dziękuje, ale ja już mam 3dc :/, nie chce mi się tego komentować. Jestem tym wszystkim przerażona, zawsze chcieliśmy mieć dwójkę dzieci, ja ostatnio nawet o 3 myślałam. A tu za rok 30stka. Same schorzenia. 16cs... Coś we mnie pęka :/

    Ania, trzymam kciuki <3,

  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa też rocznik 87
    Zdecydowaliśmy się z mężem na drugie dziecko. Ostatnia pigułkę z opakowania wzięłam 26 lip,29 dostałam okres (krwawienie )które trwało tylko zaledwie do 1 sierpnia.w pierwszym dniu okresu zaczęłam brać olejek z wiesiołka w celu szybszego unormowanie hormonów i polepszenia jakości śluzu kobiet. Od dnia 6 sierpnia zaczęłam robić testy owulacyjne i nic , chociaż miałam śluz i moja szyjka macicy jest ułożona bardzo wysoko aż trudno dostać palcem., a tu testy nic nie wskazują na dni płodne. Czy tedy owulacyjne mogą się mylić? Czy w pierwszych dniach mogłam zajść w ciąże po odstawieniu antykoncepcji? (wtedy nie sprawdzałam testów jeszcze bo uznałam za wcześnie )a oprócz tego 3 dni temu zaczęło boleć mnie podbrzusze i jajnik? Pomóżcie.. Nie mogę się doczekać
    Violet146

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za słowa otuchy:*

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet, witamy :)
    Alwxia, już wiecie czy chłopiec, czy dziewczynka? Jakie macie propozycje na dziewusię? Ciężko mi cokolwiek zasugerować, bo nie wiem, jaki macie gust. Mi się tak wiele imion podoba... Koleżanka ostatnio urosziła Tymona, mi się też podoba Tymoteusz-Tymek. Mają starszego Oliwiera, a Tymek miał być Nikodemem-Nikoś też ładnie. Mi się też bardzo podoba Miłosz, ale mojemu mężowi żadne z tych propozycji, tylko Mikołaj podoba nam się obojgu.

    Sosenka, tulę Cię mocno <3 My mamy teraz gości spod Lublina. Rodzinka, 6 osób. Wczoraj miałam już maksa, po tym sprzątaniu, ciągłym przygotowywaniu śniadań, obiadów, pościeli tak mnie bolał brzuch... Poryczałam się, że pewnie na wizycie będzie coś nie tak, że szyjka pewnie mi się skraca, tak jak z Tobiaszem. Normalnie miałam wyrzuty sumienia, że się tak narobiłam, wszyscy mnie uspokajali. Goście jutro wyjeżdżają, mam nadzieję, że wszystko jakoś wróci do normy :+

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki, jestem tu nowa, także rocznik 87 :) Obserwuje to forum od pewnego czasu i dojrzałam już do decyzji aby założyć konto ;) Parę słów o mnie - obecnie to mój 4cs o pierwsze dziecko. Nie robiłam jeszcze dodatkowych badań, ale zdecydowałam, że jak teraz sie nie uda to chyba czas zrobic wyniki. Jestem po laparotomii, miałam torbiele na jajnikach (potworniaki), obecnie jajniki i macica ok. W tym cyklu probowalismy z zelem Conceive+. To moj 18dc, po cichu mam nadzieje, że sie uda, ale w poprzednich tez tak miałam, wiec chyba powinnam troche odpuscic... Gratuluje przyszłym mamusiom i trzymam kciuki, że my wszystkie starające się niedługo do Was dołączymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 20:42

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :-) pewnie ,ze dołączycie to
    Szczęśliwy wątek wszystkim prędzej czy pozniej sie udaje :-D
    Violet146 a jakie masz zawsze długie cykle ? Ja testy owu robiłam tak od 9 dc zawsze i 2 razy dziennie najlepiej na początek i tak jakos od 12 dc zaczęła pojawiać sie druga kreseczka i ciemniej z dnia na dzień a 14,15dc był zawsze pozytywny a cykle miałam 28 dniowe.

    Dziewczyny w piatek miałam wizytę i wszystko dobrze ,maleństwo ma 13 cm rośnie prawidłowo i bedzie córeczka :-)<3 <3 tak bardzo sie cieszymy ,ze jeszcze nie wierze :-) na poczatku września jedziemy na 4d zeby ja trochę popodglądać i dostać film ze zdjęciami ,a przede wszystkim posprawdzać raz jesCze wszystko dokładnie :-) dzieki Owieczqa za propozycje imion dla
    Chłopców ,ale juz nie musze o tym myslec :-P a Ty kiedy masz wizytę ? A cd przepracowania to ja juz tez teraz w sobotę robiłam ostatnio imprezę w domu ,bo za bardzo mnie to meczy to przygotowywanie i sprzątanie domu ,ostatnio po urodzinach córki dostałam takiego bólu w dole brzucha i okazało
    Sie ,ze mięsień sobie nadciagnelam przez to latanie ,ale z dzidzia wszystko było ok wiec sie nie martw :-*
    Sosenka przytulam mocno ,ale pamiętaj ,ze musisz od tych cykli co sie staracie odjąć te co wyniki były nie tak ,to wcale tak długo jesCze nie ma :-* wkrótce zaskoczy :-*

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Dziewczyny w piatek miałam wizytę i wszystko dobrze ,maleństwo ma 13 cm rośnie prawidłowo i bedzie córeczka :-)<3 <3
    super wieści <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wierzę, że wam się w końcu uda <3
    Co z tą twoją endometriozą? Masz jakieś leki na nią?

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 86,2 a progesteron 21,90.

    Alexiaa, Jagah, Owieczqa, sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa super! gratuluję <3 <3 <3

‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ