X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny szalejecie normalnie ostatnio ,same ciąże :-D Jagah jeszcze raz gratulacje !!! :-) te ostatnie cykle cos sa szczęśliwe ,ja tez zaszłam w ostatnim jak mi sie zatrudnienie kończyło i za pare dni miałam byc juz bez pracy ,a tu w ostatnim cyklu wyszła fasoleczka :-D i moglam iść odrazu na l4 :-) wiedziałam,ze wszystkie tu zaciążymy :-P Sosenka teraz Twoja kolej :-)
    Nowe dziewczyny dobrze trafiliście na sZczesliwy wątek :-)
    Ania daj znać czy załatwiłaś ta receptę ,zabierz ze soba wyniki od gina z poprzedniej ciazy jak masz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 17:49

    Jagah, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeej Jagah, ogromne gratulacje <3

    Sosenka, czekamy na Ciebie, wątek szczęśliwy, wierzę, że wszystkim się uda prędzej, czy później :)

    Cześć Kamila, poopowiadaj co u Ciebie?

    Witam nowe koleżanki, których jeszcze nie witałam :)

    Dziewczynki, czy wiecie co u Werni?

    Jagah lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy można dostać 2 razy owulacji w jednym cyklu?

    I jeszcze jedno pytanko mam ciągłe bóle podbrzusza jak przed @ a dokładniej opisze jeszcze raz: Ostatnia pigułkę z opakowania wzięłam 26 lip,29 dostałam okres (krwawienie )które trwało tylko zaledwie do 1 sierpnia po krótkim czasie zaczęło mnie boleć podbrzusza, zaparcia a po paru dniach jeszcze ból jajnika i krótka przerwa i znowu ból podbrzusza jak przed @ i bardzo wzdety brzuch, i parcie na mocz, to znaczy, ciągle wydaje mi się że mam strasznie pełny pęcherz.Od dnia 6 lipca robiłam codziennie testy owulacyjne i dopiero pokazał mi 14 sierpnia dwie ciemne krechy, (oczywiście tej nocy było przytulanko). Ale zastanawia mnie ten ból i ten pełny pęcherz. Ponoc nie które kobiety dostają owulacyje w pierwszej dni po odstawieniu? Nie wiem co myśleć, a wy miałyśmy też takie bóle po, ja przy pierwszym odstawieniu antykoncepcji, nic takiego nie pamiętam. A @ zawsze miałam regularne i przy antykoncepcji i przed zawsze co 28 dni i około 4 dni. śluz też był ok, ale od wtorku zanika i jest bialawy, wyczuwalne przy badaniu palcem...a szyjka macicy utrzymuje się dalej w górze...poradcie mi coś, mieszkam po za Polską i trudno tu o ginekologa, tylko GP czyli zwykły lekarz

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj dziewczyny! Ale wspaniałe wieści! Ania, Jagah (a nie mówiłam) bardzo Wam gratuluje. Wierzyłam, że się uda. Bardzo się cieszę!

    Witam nowe koleżanki :).

    Dziękuje kochane, że o mnie pamiętacie <3. jak Wy się wszystkie moje ciążowe koleżanki czujecie?

    Madzia, nie ma żadnych lekarstw na endometrioze, ewentualnie laparoskopia (jestem po) i moze ziolka. O innych nie jest mi wiadomo. CHyba tez hormony (antykoncepcja). Ja na chwile obecna mam wyciete ogniska ale beda sie pojawiac jak juz sie nie pojawily. Zreszta czytalam ze endometrioza czesto towarzyszy hashimoto.

    Powiem Wam, ze mam zly okres. Nic mi sie nie chce. Z niczego sie nie ciesze. Nie chce mi sie gotowac, ani spedzac aktywnie czasu :(. Jednak jedziemy do Stanow na wesele, kupilam przedwczoraj bilety ale jakos srednio mnie to. Jedziemy na 1,5 tyg bo duzej nie dalibysmy rady. Wczoraj tez mialam umowic sie do endokrynologa, i zadzwonilam o 12 i juz byly wszystkie miejsca (90) zajete na pierwsza polowe listopada. Zajeli w 2 godz wszystko! mam dzwonic w pn. Bylismy wczoraj tez u androloga i wyszlam z placzem. Maz ma wyniki ok, mowi ze sa w normach, chociaz roznica prawidlowych plemnikow miedzy 4 miesiacami spadlo z 16% na 4% i zadnego komentarza. A wyszlam z placzem bo ten lekarz powiedzial ze to ewidentnie moja wina ze ciazy nie ma. I normalnie nie wytrzymalam. To boli, ciezka sprawa. Wyniki rezerwy chyba ok (AMH - 1,49 ng/ml norma dla wieku to 0,17-7,37, FSH 6,2 mIU/ml (norma dla fazy pęcherzykowej (robione w 3dc) 3,5-12,5))., po powrocie bede robic znowu TSH i przechodze na 100% na diete bez cukrowa, bezglutenowa i bez laktozowa. Dodatkowo widzę, jak mąż już też przeżywa moje @, i w tym cyklu aż byłam zła na siebie, że nie potrafie ukryć swoich emocji i jakoś w sobie dusić smutek. Na szczęście w tym wszystkim bardzo mnie wspiera.

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też się dołączam do grona staraczek.Mam nadzieję że tym razem się udało.
    Od jakiegoś tygodnia czuje się dziwnie tzn. bolą mnie jajniki i plecy.Czasami boli mnie podbrzusze.Na piersi mam syfik a na drugiej wyszła mi ciemno niebieska żyłka.Okres mam dostać 21.Boję się zrobić test.Na razie biorę witaminy prenatalne.

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka, S@ti - witajcie na szczesliwym, zawirusowanym watku ;) Zycze Wam, zebyscie szybko zobaczyly upragnione II kreseczki :)

    sosenka - dziekuje Ci bardzo! <3 Tez przezywalam takie chwile zwatpienia i rozterek, wszystkie niepowodzenia bralam na siebie, bo przeciez nie ma co ukrywac, ze to glownie endometrioza wszystko utrudnia.. Od siebie moge Ci jeszcze polecic pycnogenol oraz ostropest plamisty (codziennie 2 lyz. do jogurtu). Mam nadzieje, ze odpoczniecie w Stanach, nacieszycie sie klimatem i atmosfera :) Jesli chodzi o lekarzy i ich podejscie to czasami rece i cycki opadaja, zero wyczucia i taktu :/ Jedno jest pewne, nie mozna sie poddac tylko dzialac :) Niedlugo masz wizyte u ginekologa, zaproponuj moze pomoc farmakologiczna? Trzymam za Was kciuki <3


    U mnie sluzba holenderska postawila na nature ;) Nie bedzie bety ani progesteronu, tarczyce zbadaja dopiero na wizycie serduszkowej, czyli w 8 tc ;) Termin wizyty dopiero 13 wrzesnia :) Do tego czasu, na pewno przybedzie mi kilka siwych wlosow ;)

    S@ti, sosenka lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję że zobaczymy z mężem upragnione dwie kreseczki

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 271,2 chyba jest dobrze:)

    Alexiaa, Jagah, sosenka, Owieczqa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Ania-nowa, niech rosnie i rosnie:) Bo u mnie chyba po cichej nadziei w tym miesiacu - prosze doswiadczone kolezanki zeby zerknely na moj wykres i podzielily sie opinia. Jestem rozzalona... :(

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie mi czy można dostać 2 razy owulacji w jednym cyklu?

    I jeszcze jedno pytanko mam ciągłe bóle podbrzusza jak przed @ a dokładniej opisze jeszcze raz: Ostatnia pigułkę z opakowania wzięłam 26 lip,29 dostałam okres (krwawienie )które trwało tylko zaledwie do 1 sierpnia po krótkim czasie zaczęło mnie boleć podbrzusza, zaparcia a po paru dniach jeszcze ból jajnika i krótka przerwa i znowu ból podbrzusza jak przed @ i bardzo wzdety brzuch, i parcie na mocz, to znaczy, ciągle wydaje mi się że mam strasznie pełny pęcherz.Od dnia 6 lipca robiłam codziennie testy owulacyjne i dopiero pokazał mi 14 sierpnia dwie ciemne krechy, (oczywiście tej nocy było przytulanko). Ale zastanawia mnie ten ból i ten pełny pęcherz. Ponoc nie które kobiety dostają owulacyje w pierwszej dni po odstawieniu? Nie wiem co myśleć, a wy miałyśmy też takie bóle po, ja przy pierwszym odstawieniu antykoncepcji, nic takiego nie pamiętam. A @ zawsze miałam regularne i przy antykoncepcji i przed zawsze co 28 dni i około 4 dni. śluz też był ok, ale od wtorku zanika i jest bialawy, wyczuwalne przy badaniu palcem...a szyjka macicy utrzymuje się dalej w górze...poradcie mi coś, mieszkam po za Polską i trudno tu o ginekologa, tylko GP czyli zwykły lekarz

    2 razy do owulacji podczas cyklu dojść nie moze ,ale można mieć owu z 2 jajników i dlatego bliźniaki powstają . Musisz czekać cierpliwie ,to Wasz 1cs po odstawieniu antykoncepcji ?

    Violet146 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania gratulacje pięknej bety <3 teraz tylko do wizyty czekać :-)
    Jagah dasz radę ,bedzie dobrze :-)
    Sosenka ja czuje sie swietnie :-D tylko coraz trudniej mi buty odpiąć i sie schylic ,a juz nie wspomnę o depilacji hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 22:21

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka - nie stresuj sie, nie nakrecaj ;) mierz spokojnie temperature do konca cyklu, jak dlugie masz cykle? Czesto takie plamienia oznaczaja zagniezdzenie zarodka, badz dobrej mysli :) A wykres masz elegancki, nie trac nadziei <3

    Ania - beta - cud, miod i orzeszki ;) Teraz juz bedzie tylko pieknie! <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah mam cykle 29-30 dni, choć wczesniej zdzarzały sie i pare dni dluzsze, ale to chyba w wyjatkowo nerwowych sytucjach. Dzis tempka podskoczyla, ale najbardziej mnie zmartwił ten skrzep wczoraj :/ Ale dzięki za podtrzymanie na duchu :) Nie pozostaje mi nic innego jak czekac ;) Za tydzien termin @, ale bede testować już w poniedzialek bo nie wytrzymam tyle ;)

  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    2 razy do owulacji podczas cyklu dojść nie moze ,ale można mieć owu z 2 jajników i dlatego bliźniaki powstają . Musisz czekać cierpliwie ,to Wasz 1cs po odstawieniu antykoncepcji ?

    Tak to jest nasz pierwszy cykl po odstawieniu antykoncepcji, wspomagalam się trochę olejkiem z wiesiołka na unormowanie hormonów (zaczęłam w pierwszy dzień @)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet, powodzenia. Alexia, co u Was? My zamówiliśmy meble do pokoju małej, we wrześniu zaczynamy remont łazienki. Dużo się teraz dzieje, ale takie zamieszanie to ja lubię :)

    pozostałe ciężaróweczki, jsk się czujecie? Jakieś bardzo uciążliwe objawy? <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa- my tez lubimy zamieszanie, wtedy jestesmy lepiej zorganizowani i mamy poczucie, ze robimy cos wiecej ;) Tez mamy w planach remont lazienki, bo wanna przy dzieciach jest na wage zlota ;)

    Czuje sie bardzo dobrze, zupelnie inaczej niz w pierwszej ciazy. Tryskam energia, czasem dopada mnie zmulenie, taka sennosc, ale zrzucam wine na pogode. Jedyny dyskomfort to bol plecow i uczucie rozpychania w macicy :)

    Wybraliscie juz imie? :) Czuje, ze w brzuszku rosnie Pan Orzeszek :D
    <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 10:30

    Owieczqa, Alexiaa, sosenka lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wybraliśmy, będzie Liwka :) Tak, jak u Alexji. Ja też czułam przez większość ciąży, jaka będzie płeć. Już w pierwszej ciąży chcieliśmy córeczkę-szczególnie mój mąż. Ale nie łudziłam się, bo od razu czułam, że yo będzie chłopczyk. Teraz tym bardziej czułam dziewczynkę, bo do tego miałam porównanie. Chociażby smaki mi się zmieniły ze słonych na słodkie... Wszystko inaczej :)

    Alexiaa, sosenka lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-* moje przeczucia cd. Ciazy sie nie sprawdzają ,wiec nawet na nie nie patrzyłam :-D a cd objawów na chłopca i dziewuszka to chyba tez troszkę taki mit ,bo widzę po koleżankach ,które każda ciazy inaczej przechodziły i ochota na inne rzeczy a sa np.3 dziewczynki :-D ja po cichu marzyłam o kolejnej córci :-) Jagah oby Twoj orzeszek był orzeszkiem tak jak pragniecie :-)
    Owieczqa hihi świetne imię :-P nie bedziecie żałować ,bo każdy kto słyszy to bardzo mu sie podoba ,zawsze sie spotykamy z pozytywnymi reakcjami :-) nasza Liwia ma na drugie Laura a Wy bedziecie dawać 2 imię ?
    Teraz bedzie chyba Inga :-) myślimy jeszcze nad Klarą,ale Liwka chce bardzo Ingę <3
    A czuje sie rożnie zalezy od pogody ... :-P teraz 2 dni miałam bóle mięśni grypowe ,ale juz ok .Troche mnie te imprezy co mieliśmy w domu ostatnio trochę zmęczyły,bo przygotowań dużo ,ale juz koniec.
    A meble śliczne tez juz mam upatrzone :-)

    Jak dziewczyny któraś w najbliższym czasie testuje ? :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przywitam się w tym wątku :) Ja też rocznik '87. Wczoraj miałam testować ale niestety przyszła @... Więc nastawiam się na wrzesień i trzymam kciuki za wszystkie staraczki! :)

    Owieczqa lubi tę wiadomość

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik - my stosowalismy Androvit Plus x 3 miesiace, potem FertilMan :) Przy czym, Maz byl niezadowolony z FertilMan'a, bo kapsulki sa duze i niebieskie, ciezko sie przelyka i zostawiaja nieprzyjemne posmak, ktory sie dlugo utrzymuje w ustach.

    misiaq- witaj na szczesliwym watku, kciuki za kolejny cykl :)

    Alexia- zdecydowanie imie INGA wygrywa, mnie np. Klara kojarzy sie z ciotka, ktora byla wiecznie naburmuszona :D a Orzeszek to zamowiony prezent na urodziny corki, mnie interesuje tylko bezproblemowa ciaza/ lagodny porod/ zdrowe dziecko :) Maz marzy o synku :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ