X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Madzia - a Ty, masz jakies przeczucia co do plci? :)
    Imiona bardzo pieknie, do obu mam sentyment ;) Jakub to moja pierwsza mlodziencza milosc, a Jan to imie taty ;)
    nie, nie mam przeczuć :) Z początku "czułam" dziewczynkę. Miałam taki dość realny sen, że w szpitalu przy porodzie mi powiedzieli, że Emilka jest cała i zdrowa :P
    Ale po zobaczeniu serduszka i tej całej mojej kluski, zdezorientowałam się.
    Jak sobie wyobrażam nasze dziecko, to silniej przebija się chłopiec w tych wyobrażeniach :) Na wróżenie ze smaków nie mam co liczyć ;) Ostatnio w ciągu godziny zjadłam banana, czekoladę i ogórki kiszone :P
    Ciągnie mnie jedynie do pizzy :P

    Jakub to imię które mnie urzekło, a z nazwiskiem komponuje się idealnie <3
    Jan to imię po pradziadku/ dziadku Michała :)

    Przy staraniach celowaliśmy w syna, ale po pozytywnym teście przestało mi zależeć :)
    Dla moich rodziców będzie to drugi potomek, dla teściów pierwszy :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dopiero jak zobaczycie maluszka to po prostu wpadnie wam do głowy jakies imie, które będzie do niego pasowac ;) A może Michał junior? :P Ja bym chciała mieć Michałka, choc płec nie ma dla mnie znaczenia. Moi tesciowie pewnie chcieliby wnusie bo mają dwoch siuraczkow narazie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Może dopiero jak zobaczycie maluszka to po prostu wpadnie wam do głowy jakies imie, które będzie do niego pasowac ;) A może Michał junior? :P
    jeśli post jest do mnie, to pisałam że mamy wybrane imiona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, do Ciebie Magda :) Wiem, że wybrane, ale zawsze możecie zmienic zdanie po narodzinach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka nie rozumiem po co zmieniać, skoro mamy imiona wybrane :)
    Jedynie przy synu musimy zdecydować czy Jakub czy Jan :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice tez mieli wybrane, już nawet w USC byłam zarejestrowana, a po tygodniu jednak uznali, że Anną będę ;) Więc różnie bywa. Ale skoro jesteście tak szybko zdecydowani to fajnie :) Najważniejsze teraz Wasze zdrówko :)

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ale Wy aktywne... Zanim to wszystko przeczytałam :) Ja się cieszę po dzisiejszej wizycie, bo lekarz stwierdził, że szyjka się wydłużyła. Znów ma 4cm,jak należy :) Lekarz jest genialny. Od razu postawił dobrą diagnozę, co do moich problemów z gospodarką elektrolitową. Dał mi leki i wszystko mi minęło w ciągu tygodnia. Nie mam skurczów w podbrzuszu, ani w nogach, odzyskałam siły. Inna kobieta :) Czystość pochwy w normie, mała zdrowa i nie wyrósł jej siusiak, więc dziewczynka potwierdzona.

    U nas imię też na pewno się nie zmieni, dla chłopca też było wybrane bezsprzecznie :)

    Magda87, Jagah, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie okres niestety....

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti - glowa do gory, kolejny cykl, kolejna szansa, trzymaj sie <3

    Owieczqa - super wiadomosci z wizyty, no i brawo dla lekarza, ze postawil Cie na nogi pod wzgledem zdrowotnym :)

    Wiecie co, z tymi imionami jest naprawde w zyciu roznie! ;) Nieraz para zmienia imie, bo jak zobaczy dziecko to dostaje olsnienia, ze przeciez to nie bedzie Michal, tylko wlasnie Janek, i na odwrot ;) Niekiedy bywa i tak, ze ktos w rodzinie badz blizszych znajomych - nadaje imie, ktore Wy wybraliscie, i nie chcecie sie powtorzyc.

    My zawsze bylismy zgodni co do Szymona, ale w marcu urodzila kuzynka, wybrala nasze ulubione imie, i teraz mamy dylemat. Jakos tak u nas w rodzinie wychodzi, ze jak narodzi sie dziecko to kazdy rodzic stara sie nie powtarzac imienia :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba tez sie zanosi na @ :( Boli mnie brzuch i mam plamienie różowe podczas podcierania i uczucie wilgotności. Tylko dlaczego tempka urosła? Poradzicie coś? Mozliwe ze to ciąża i takie plamienie? Jak jutro rano @ nie będzie to testuje. Zazwyczaj mam cykle 29-30 dni, a dziś 27dc.

    Jagah ze mną jest tak samo jesli chodzi o imiona - w rodzinie juz sa dzieciaczki o imionach, ktore dla mnie sie podobają i będziemy sie na pweno zastanawiac czy powtorzyc imie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    My zawsze bylismy zgodni co do Szymona, ale w marcu urodzila kuzynka, wybrala nasze ulubione imie, i teraz mamy dylemat. Jakos tak u nas w rodzinie wychodzi, ze jak narodzi sie dziecko to kazdy rodzic stara sie nie powtarzac imienia :)
    Nam się udało, że wybranych imion nie ma ani w mojej, ani Michała rodzinie :)
    I się nie zapowiada, żeby ktoś nam podkradł :)

    dziewczyny wam też z forum znikły "moje tematy" "ostatnio przeczytane tematy"?
    Wchodzę na forum i każdy swój temat muszę oddzielnie szukać...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, też zniknęły -_-. Bez sensu. Mam nadzieję, że to poprawią.

    S@ti, trzymaj się <3 w końcu się uda. Trzeba być dobrej myśli.

    Owieczqa, dobrze, że u Ciebie wszystko ok!

    roslinka, z tego co zdążyłam zaobserować u innych dziewczyn często (a nawet bardzo często) objawy okresowe, kończą się ciążą.

    Jagah, dziękuję, jesteś kochana, ja zupełnie go rozumiem, ma dużo na głowie, ale powiedziałam mu, co czuje i co sądzę, że bez sensu później tracic zdrowie i pieniadze na in vitro tylko dlatego, ze bylo za malo serduszek. W tym cyklu juz nic sie nie wydarzy wiec spokojnie czekam na nastepny, a z drugiej str moze to i dobrze, bo da troche odpoczynku od tych wszystkich szalenstw objawowych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też zniknęły, pewnie jakaś usterka.
    Sosenka oby było tak jak mówisz, ale ja już czuje, że bedzie @ :(

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam moje rówieśniczki...;)

    właśnie z 2 tygodnie temu z mężem podjęliśmy decyzję, że staramy się o drugie dzieciątko...Nasza pierwsza pociecha w lipcu skończyła rok...:)

    Także mam nadzieję, że jakoś uda nam się stworzyć braciszka lub siostrzyczkę...;)

    Trzymam też za Was kciuki...i pozdrawiam

    Jagah lubi tę wiadomość

    201507044662.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smartunia - witaj na szczęśliwym wątku i życzę szybkiego Groszka i rodzeństwa dla córeczki :)

    Roslinka - trzymam kciuki za jutrzejszy ewentualny test, obyś zzieleniała z szoku ;)

    Magda - to macie wyjątkowe szczęście pod względem imion :) My mamy krótkie nazwisko i też dziwnie to brzmi z zestawieniem krótkich imion, jak Filip i Igor ;)

    Mnie sie podoba Wojciech. Przemek też, ale Holendrzy przewroca się na twarz zanim wymowia Przemysław :D Mąż obstawia Antka. Ale wiecie, zdecydujemy się tak na dobre dopiero po badaniu prenatalnym :) Póki co, muszę pilnować dziecka w sklepach, bo zamiast robić wyprawkę do szkoły dla siebie to biega po działach dla niemowląt i wzdycha do ubranek, jak pięknie będzie wyglądać Orzeszek w body w kształtach misia :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Magda - to macie wyjątkowe szczęście pod względem imion :) My mamy krótkie nazwisko i też dziwnie to brzmi z zestawieniem krótkich imion, jak Filip i Igor ;)
    :)
    Moja rodzina (mam na myśli również kuzynostwo bliższe, dalsze) jest starsza ode mnie, także wykazali się już z imionami dla dzieci, zaś rodzina Michała jest młodsza od niego (M. jest najstarszym synem), więc kuzynostwo ma jeszcze czas na potomków :)

    My ze względu na nazwisko musimy unikać imion z "sz" typu Szymon, Bartosz, Tomasz, bo nawet dla Polaków takie zestawienie, będzie wywoływało problemy przy wymawianiu :)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imiona już dawno ustalone:)Lena i Kamil:)Tylko jak na razie do mnie nie dociera,że w ogóle jestem w ciąży..

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - mysle, ze dotrze to do Nas dobitnie jak zobaczymy dziecko na USG, a jak poznamy plec to juz calkiem, zacznie sie przemawianie do Kogos konkretnego ;) Tak przy okazji, to mamy obie taki sam termin porodu, 24 kwietnia ;) Wychodzi zodiakalny Byk, ale mysle, ze uda mi sie ustrzelic Baranka ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah ja Jeszcze nawet u lekarza nie byłam a Ty już po wizycie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 15:38

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - spokojnie, masz czas ;) Pociesze Cie, ze w Holandii, moja pierwsza wizyta to prawie 8 tc ;) Takze cierpliwosc to bedzie moje drugie imie :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ