X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie do tego rocznika Mam nadzieje ze spotka mnie w tym miesiacu ci Was :)

    Jagah lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola - witaj na pokladzie! ;) Napisz cos o sobie.
    W podpisie widze wiele potyczek w drodze do macierzystwa, ale trzeba wytrwale dazyc do swojego szczescia :) Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 15:42

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Ania - spokojnie, masz czas ;) Pociesze Cie, ze w Holandii, moja pierwsza wizyta to prawie 8 tc ;) Takze cierpliwosc to bedzie moje drugie imie :D
    To już pewnie serduszko usłyszysz:) Witam nowe koleżanki!!

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola też jestem mamą Aniołka:(

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - licze na serduszko oraz pozwolenie od lekarza na cwiczenia. Akurat moja Diabolina idzie do szkoly to moglabym wolny czas przeznaczyc dla siebie i brzuszka ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję póki co że na usg nic nie będzie widać:(

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah w domu rośnie mi mały podrywacz...;) może teraz córa będzie...;)

    201507044662.png
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. Tez dopisuje się do rocznika. ☺

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam :) jagah a Ty masz dzieci :) pewnie twoja historia jest bardzo dluga tyle postow jestes autorytetem :) moja- od 15 lat czyli bycia nastolatka torbiele i na to lekarka do ktorej mam teraz zal nie dawala mi nic innego jak tabletki anty (co odstawialam robily sie torbiele) albo tak duze ze operacja laparoskopia w liceum albo sie wchlanialy z tabletkami. Teraz jak chcialam zajsc w ciaze kazala poprostu odstawic tabletki i probowac od razu zaszlam w pierwszym cyklu ale z niepowodzeniem mialam pelno wody w otrzewnej lekarze nie wiedza skad operacje a beta zamalo przyrastala az w koncu poronilam i stracilem aniolka w 6tc. Teraz to pierwszy cykl po operacji kiedy lekarze pozwolili sie starac ale boje sie bo znowu jest prosto po odstawieniu tabletek tylko ze ten jest sterowany lametta pregnyl a teraz luteina....nie mam pojecia jak to bedzie jestem w 17dc...ANIA widze ze jestes w 5 tyg ciazy to bardzo niedawno dowiedzialas sie o swoim szczesciu! Gratulacje Mozesz powiedziec swoje pierwsze objawy? Czy byly takie jak przy aniolku [*] czy sie roznily? Kiedy testowalas? Jak sie dowiedzialas o ciazy? Pewnie euforia dlugo sie staraliscie? BETTY a jaka jest Twoja historia? W bardzo podobnym czasie poronilysmy wczesne ciaze Ty w czerwcu a ja w maju...:( od kiedy probujecie na nowo? Nasz orzyczyne czemu tak sie stalo? Bo mi nikt nie potrafi odpoeiedziec

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola - mam corke, ktora w dniu 4 urodzin powiedziala, ze w prezencie chce dostac brata. Kilka dni pozniej zrobilam test i wyszedl pozytywny. To byl 17 cykl staran, 5 po laparoskopii (usuniecie torbieli endometrialnej) i ostatni przed In vitro.

    Bardzo wiele przeszlas, i jestes kolejna osoba potwierdzajaca, ze dobry lekarz to podstawa! Mam nadzieje, ze teraz jestes pod dobra opieka i szybko uda sie zajsc w ciaze :)

    Betty - witaj, zapraszamy do rozgoszczenia sie :D

    Smartunia - sorry za gafe z mojej strony, teraz masz suwaczek to wszystko jasne ;)

    Smartunia, Owieczqa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle sie napisalam, a nie widze mojego posta. Tylko jest cześć dziewczyny? ?

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec zacznę od nowa Jagah korzystajac z twojego pozwolenia rozgoszcze sie tutaj hihi
    nie wiem ile zobaczycie z ,ojeho posta, bo pokazuje sie tylko początek.
    Edytowalam post i pisze 3 raz.
    Wiec tak ogólnie staramy sie 5 lat o dziecko. Po roku bezowocnych prob dowiedzielismy się o problemie meza. Bakteria w nasieniu. Leczyl sie pona 1,5 roku, wyniki wiele sie nie polepszaly. W tym roku od sierpnia mielismt wrocic do staran, a w czerwcu dowiedziałam się o ciąży. Radość nie trwala długo. Nie mam pojęcia co bylo przyczyną. Na tak wczesny etapie pewnie nikt nie wie.
    Po poponieniu samoistnym lekarz nie widział przeciwskazan bysmy zaczeli w sierpniu, lecz jak widac po wykresie nie udalo sie.

    Nola- przykro mi. A ty kiedy zaczynasz starania ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 21:52

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny:) Ja w sumie też świeża, ale koleżanki bardzo szybko mnie ciepło przyjęły w swoje grono i wspierają na duchu ;)

    sosenka, Owieczqa, Betty29 lubią tę wiadomość

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Witajcie nowe dziewczyny:) Ja w sumie też świeża, ale koleżanki bardzo szybko mnie ciepło przyjęły w swoje grono i wspierają na duchu ;)

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty - nie przejmuj sie postami na raty, moze to jakis blad systemu ;) Poczatki staran niezbyt optymistyczne, ale najwazniejsze, ze wykryliscie problem i podjeliscie leczenie :) Teraz staracie sie naturalnie, czy z pomoca lekarza? (monitoring, stymulacja?)

    Dziewczyny, mam nadzieje, ze Wasze utracone Fasolki - szybko do Was wroca :)
    <3

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka piekny wykresik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 22:01

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Betty, ale jutro @ przyjdzie :/
    Fakt, długa wasza droga, ale trzeba mieć nadzieje, że będzie szczęśliwy finał :) Ważne, żeby była diagnoza i dobry lekarz. Nas tez niedługo czekają badania. To 4cs, lada dzień zaczniemy 5. Na początku roku przeszłam laparotomie usunięcia potworniaków z jajników, boje się, żeby to nie było przeszkoda w zajściu w ciążę. Przejmuje się wszystkim - i ryczę jak głupia :P
    A u Ciebie jeszcze @ nie ma - może tempka odbije i będzie fasolka? :D Tego Ci życzę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 22:13

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba myśleć pozytywnie...;) Pamiętam jak starając się o pierwsze dziecko cieszyłam się jak głupia a w 5tc poroniłam samoistnie, też nie wiedziałam czemu, podobno często tak się zdarza przy pierwszej ciąży tylko dużo kobiet nie wie nawet, że była w ciąży...tak mi powiedział lekarz na pocieszenie...ale nie poddaliśmy się i miesiąc później znowu była fasolka a potem 9 miesięcy stresu, żeby wszystko było ok i przejmowania się każdą pierdołą...jeszcze wykryta cukrzyca ciążowa, insulina 4 razy dziennie, pomiary cukru, milin posiłków dziennie zgodnie z dietą, wizyty u endokrynologa...także raz w tygodniu wizyta u lekarza, ale wiem, że warto było...;)

    także dziewczyny myślimy pozytywnie, musi być ok...i prędzej czy później (choć każdej życzę prędzej i za to trzymam kciuki) każda z nas będzie miała swoją fasolkę a po 9 miesiącach cudnego maluszka przy sobie...:D

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    201507044662.png
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry
    Smartunia wrote:
    Trzeba myśleć pozytywnie...;) Pamiętam jak starając się o pierwsze dziecko cieszyłam się jak głupia a w 5tc poroniłam samoistnie, też nie wiedziałam czemu, podobno często tak się zdarza przy pierwszej ciąży tylko dużo kobiet nie wie nawet, że była w ciąży...tak mi powiedział lekarz na pocieszenie...ale nie poddaliśmy się i miesiąc później znowu była fasolka a potem 9 miesięcy stresu, żeby wszystko było ok i przejmowania się każdą pierdołą...jeszcze wykryta cukrzyca ciążowa, insulina 4 razy dziennie, pomiary cukru, milin posiłków dziennie zgodnie z dietą, wizyty u endokrynologa...także raz w tygodniu wizyta u lekarza, ale wiem, że warto było...;)

    także dziewczyny myślimy pozytywnie, musi być ok...i prędzej czy później (choć każdej życzę prędzej i za to trzymam kciuki) każda z nas będzie miała swoją fasolkę a po 9 miesiącach cudnego maluszka przy sobie...:D

    Mi rowniez tak mówili to co tobie. Czasem tak jest i tyle.
    O to szybko udalo wam się zajść w kolejną. Po poronieniu ponoc to norma, ze później kobiety stresuje wszystko.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ