X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też postaram się teraz wyluzować i myśleć pozytywnie :) Liczę, że wrzesień będzie dla mnie szczęśliwy - w tym miesiącu wyszłam za mąż ;) Kobitki trzymajmy za siebie kciuki <3
    Ania-nowa imię dla dziewczynki to też mój typ :)

    Ania-nowa, Betty29 lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka - trzymaj sie i dzialaj ostro we wrzesniu :D powodzenia ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roślinka zobaczysz uda się:) ja jeszcze nie dowierzam, może coś się po wizycie zmieni.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty29 wrote:
    Dzien dobry


    Mi rowniez tak mówili to co tobie. Czasem tak jest i tyle.
    O to szybko udalo wam się zajść w kolejną. Po poronieniu ponoc to norma, ze później kobiety stresuje wszystko.
    Betty nam również szybko po poronieniu się udało bo po 3 cyklach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Cześć dziewczyny witam :) jagah a Ty masz dzieci :) pewnie twoja historia jest bardzo dluga tyle postow jestes autorytetem :) moja- od 15 lat czyli bycia nastolatka torbiele i na to lekarka do ktorej mam teraz zal nie dawala mi nic innego jak tabletki anty (co odstawialam robily sie torbiele) albo tak duze ze operacja laparoskopia w liceum albo sie wchlanialy z tabletkami. Teraz jak chcialam zajsc w ciaze kazala poprostu odstawic tabletki i probowac od razu zaszlam w pierwszym cyklu ale z niepowodzeniem mialam pelno wody w otrzewnej lekarze nie wiedza skad operacje a beta zamalo przyrastala az w koncu poronilam i stracilem aniolka w 6tc. Teraz to pierwszy cykl po operacji kiedy lekarze pozwolili sie starac ale boje sie bo znowu jest prosto po odstawieniu tabletek tylko ze ten jest sterowany lametta pregnyl a teraz luteina....nie mam pojecia jak to bedzie jestem w 17dc...ANIA widze ze jestes w 5 tyg ciazy to bardzo niedawno dowiedzialas sie o swoim szczesciu! Gratulacje Mozesz powiedziec swoje pierwsze objawy? Czy byly takie jak przy aniolku [*] czy sie roznily? Kiedy testowalas? Jak sie dowiedzialas o ciazy? Pewnie euforia dlugo sie staraliscie? BETTY a jaka jest Twoja historia? W bardzo podobnym czasie poronilysmy wczesne ciaze Ty w czerwcu a ja w maju...:( od kiedy probujecie na nowo? Nasz orzyczyne czemu tak sie stalo? Bo mi nikt nie potrafi odpoeiedziec
    Nola poronilam w maju w 6tyg, gin kazała wstrzymać się z dalszymi staraniami 2 cykle. Później w lipcu miałam 2 razy @ także myślałam że w sierpniu w ogóle się nie pojawi. W sierpniu byliśmy na wczasach i po powrocie zaczęłam się czuć typowo jak na @. Zastanawiał mnie tylko mega ból cyckow nigdy takiego nie mialam i bóle @ raz się pojawiały raz znikały. 30dc zrobilam betę i wynik 86,2! Po 2 dniach wzrosło do 271,2 więc przyrost prawidłowy:) Teraz z niepokojem oczekuję 1 wizyty. A co do objawów wcześniejszej ciazy to też bolały mnie bardziej piersi, no i sluzu miałam sporo a do tego @!! No ale niestety piękna beta (prawie 500) nie była przykładem że wszystko w porzadku. Dwa dni po tescie zaczęłam krwawic i okazało się że poronilam:(

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa To poronilas dokladnie tak jak ja w maju 2016 w 6tc To byl miesiac koszmar a
    mial byc piekny wiosenny :( ja sie w ogole dowiedzialam o tym 2maja w moje urodziny Mi lekarze kazali odczekac 3 mies jeden wiecej niz robie pewnie dlatego ze mialam operacje. Tamte onjawy ciazy mialam bardzo szybko duzo sluzu spoznienie miesiaczki nie umialam usiedziec na miejscu w pracy wargi sromowe mialam fioletowe ale pozniej beta przyrastala za malo i pojawily sie inne komplikacje Teraz tez nie moge usiedziec ale niestety czuje sie jak na okres...

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Nola poronilam w maju w 6tyg, gin kazała wstrzymać się z dalszymi staraniami 2 cykle. Później w lipcu miałam 2 razy @ także myślałam że w sierpniu w ogóle się nie pojawi. W sierpniu byliśmy na wczasach i po powrocie zaczęłam się czuć typowo jak na @. Zastanawiał mnie tylko mega ból cyckow nigdy takiego nie mialam i bóle @ raz się pojawiały raz znikały. 30dc zrobilam betę i wynik 86,2! Po 2 dniach wzrosło do 271,2 więc przyrost prawidłowy:) Teraz z niepokojem oczekuję 1 wizyty. A co do objawów wcześniejszej ciazy to też bolały mnie bardziej piersi, no i sluzu miałam sporo a do tego @!! No ale niestety piękna beta (prawie 500) nie była przykładem że wszystko w porzadku. Dwa dni po tescie zaczęłam krwawic i okazało się że poronilam:(

    Czy dobrze rozumiem, że byłaś w ciąży a miałaś @ ? nie było to tylko lekkie plamienie, ale normalna @ ?
    ja jak dostanę @, to nie robię testów - może powinnam ?

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola ja też miałam zabieg,ale jak lekarz stwierdził to było "lekkie czyszczenie" misiaq miałam normalną @ może trochę krótszą ale nie było to plamienie. Zastanowił mnie rozciagliwy sluz kilka dni po oraz wciąż powiekszone i ciężkie piersi

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam niestety nic sluzu po tych dniach plodnych a w ciazy poronionej mialam sluz Boje sie ze w tym
    miesiacu beda z tego nici :(

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola spokojnie, objawy są różne a nawet może ich w ogóle nie być:) kiedy masz termin @?

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4-6 wrzesnia (nie wiem jak dlugi mam teraz cykl naturalny zawsze mialam okolo 30'dni ale to pierwszy teraz ponodstawieniu antykoncepcji plus jestem na luteinie

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spokojnie:)

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Ja też postaram się teraz wyluzować i myśleć pozytywnie :) Liczę, że wrzesień będzie dla mnie szczęśliwy - w tym miesiącu wyszłam za mąż ;) Kobitki trzymajmy za siebie kciuki <3
    Ania-nowa imię dla dziewczynki to też mój typ :)
    Ja tez wrześniowa mężatką ❤❤❤
    ania,nowa- super, że długo nie czekaliście na wielki szczęście. Gratuluję! !

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Ale tutaj sie dzieje, nie mam czasu pisać, ani czytać
    , bo muszę nas spakowac. Wracam 8.09. Trzymajcie sie! Oby po powrocie były same dobre wiesci.

    Witam wszystkie nowe koleżanki! Dobrze, ze jesteście <3

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 1 ciążę czekaliśmy prawie rok; strata była ogromnym ciosem:(Dlatego teraz mam tyle obaw..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 17:36

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Kochane! Ale tutaj sie dzieje, nie mam czasu pisać, ani czytać
    , bo muszę nas spakowac. Wracam 8.09. Trzymajcie sie! Oby po powrocie były same dobre wiesci.

    Witam wszystkie nowe koleżanki! Dobrze, ze jesteście <3
    Witam.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa rozumiem Cie, to chyba naturalne, że są obawy. Ja jeszcze w ciąży nie jestem a już się boje co to będzie jak będę ;)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko moje obawy nie wzięły się znikąd

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Betty - nie przejmuj sie postami na raty, moze to jakis blad systemu ;) Poczatki staran niezbyt optymistyczne, ale najwazniejsze, ze wykryliscie problem i podjeliscie leczenie :) Teraz staracie sie naturalnie, czy z pomoca lekarza? (monitoring, stymulacja?)

    Dziewczyny, mam nadzieje, ze Wasze utracone Fasolki - szybko do Was wroca :)
    <3
    Lekarz dal nam czas na naturalne poczęcie do grudnia. Przed końcem roku mam sie pokazac, chyba że się uda to szybciej.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ