Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Betty29 Przyjaciółka

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka wrote:
    Kochane! Ale tutaj sie dzieje, nie mam czasu pisać, ani czytać
    , bo muszę nas spakowac. Wracam 8.09. Trzymajcie sie! Oby po powrocie były same dobre wiesci.

Witam wszystkie nowe koleżanki! Dobrze, ze jesteście <3
    Witam.

Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa rozumiem Cie, to chyba naturalne, że są obawy. Ja jeszcze w ciąży nie jestem a już się boje co to będzie jak będę ;)

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko moje obawy nie wzięły się znikąd

• Betty29 Przyjaciółka

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Betty - nie przejmuj sie postami na raty, moze to jakis blad systemu ;) Poczatki staran niezbyt optymistyczne, ale najwazniejsze, ze wykryliscie problem i podjeliscie leczenie :) Teraz staracie sie naturalnie, czy z pomoca lekarza? (monitoring, stymulacja?)

Dziewczyny, mam nadzieje, ze Wasze utracone Fasolki - szybko do Was wroca :)
    <3
    Lekarz dal nam czas na naturalne poczęcie do grudnia. Przed końcem roku mam sie pokazac, chyba że się uda to szybciej.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mogę się jedynie domyślać jak się stresujesz, ale bądź dobrej myśli. To że poroniłaś jedną ciążę nie oznacza, że tak będzie z kolejną. Wierzę, że będzie z maleństwem wszystko dobrze <3

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Ania mogę się jedynie domyślać jak się stresujesz, ale bądź dobrej myśli. To że poroniłaś jedną ciążę nie oznacza, że tak będzie z kolejną. Wierzę, że będzie z maleństwem wszystko dobrze <3
    Dziękuję:*

• Betty29 Przyjaciółka

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi byc dobrze Ania. Grunt to pozytywne myślenie.

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny, staram się dziękuję Wam za wsparcie:*

• Smartunia Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Aniu ja to rozumiem...przechodziłam to samo, ale tak jak dziewczyny mówią pozytywne myślenie to podstawa...stres w niczym nie pomoże...ale też wiem, że łatwo się pisze...

Ania-nowa lubi tę wiadomość

201507044662.png
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zacznę bardziej wierzyć jak zobaczę na usg że wszystko jest w porzadku.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak będzie Aniu, a kiedy masz wizyte? Bo moja lekarka mowila, żeby najwczesniej na badanie przyjsc 5-6 tyg. od zatrzymania miesiączki. Jestes w 5 tygodniu więc pewnie usg już wszystko pokaze :) Będzie dobrze :*
    A ja sie zastanawiam czy w tym miesiacu odpuscic sobie jeszcze badania i sprobowac bez testow owulacyjnych, a jedynie z łozka nie wychodzic miedzy 10 a 20 dc ;) Bo tak naprawde to były 2 cs gdzie skupiałam sie na seksie w dni płodne i robiłam testy owu. A wczesniej to tak na oko, no i mało było serduszek :/ Jak sądzicie dziewczynki?

• [email protected] Koleżanka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba z testami I bez miedzy 10 a 20 dc

ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • [email protected] Koleżanka

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie czy po seksie macie nogi do góry,co zrobiliście żeby zwiększyć szansę na fasolkę czy jakieś witaminki czy co .Już sama nie wiem co robić:((

ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sati to z testami czy bez? Ja przyznam, że dwa cykle temu podnosiłam nogi, ale widac, ze bez efektow oczekiwanych :P To chyba taki mit tylko że sa wieksze szanse na zaplodnienie. Ja za to mam obawy czy mąż dostatecznie gleboko we mnie dochodzi - wiecie o co chodzi? ;)

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy leżenie z nogami do góry pomaga,ale ja tak robiłam:)Brałam witaminy no i coś w końcu dało efekt;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 10:55

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie czy po seksie macie nogi do góry,co zrobiliście żeby zwiększyć szansę na fasolkę czy jakieś witaminki czy co .Już sama nie wiem co robić:((
    ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu brania Pregny Plus. Ale czy te witaminy pomogły to nie wiem, bo leczyłam tarczycę już 5 miesiąc. Choć już po 4 miesiącach miałam dobre wyniki hormonów.
    Co do nóg u góry, myślę, że to bez sensu. Lepiej poleżeć z partnerem jeszcze trochę niż biec od razu do łazienki czy ćwiczyć akrobacje ;)
    My byliśmy na urlopie, korzystałam z atrakcji aquaparku, zjeżdżałam rowerem ze szczytu Kotelnicy i w ciążę zaszłam bez dmuchania i chuchania na siebie ;)

Kamila ;), misiaq lubią tę wiadomość

• Kamila ;) Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja z witamin brałam olej z wiesiołka po owulacji siemie lniane, mnie pomogło to na ilość śluzu, z witamin olimp dla kobiet moj dla mężczyzn.

Teraz meczą mnie skurcze nog, budzi mnie ból w nocy który długo nie odpuszcza. Biorę wit dla kobiet w II trymestrze plus magnez, doradźcie co moze pomoc?

ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie nic nie poradzicie? :( Też gdzies czytalam zeby lepiej po <3 przytulic sie do partnera i nie wstawać przez około 20 minut.

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy owulacyjne nigdy nie wychodziły tak jak powinny. Starałam się pilnować dni płodnych, ale różnie to wychodziło. Albo była za długa przerwa.. albo brak chęci..albo za szybko odpuszczalismy.. Szczerze to te starania kosztowały mnie sporo łez i nerwów. Może dlatego tak długo sie nie udawało.

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    A dla mnie nic nie poradzicie? :( Też gdzies czytalam zeby lepiej po <3 przytulic sie do partnera i nie wstawać przez około 20 minut.
    Pij dużo wody od @ do owulacji (woda to główny budulec śluzu)
    Ogranicz mocną kawę i herbatę - wysusza śluz
    Jeśli się długo staracie, sprawdź podstawowe hormony.
    Partnerowi (jeśli lubi coś przegryzać) kup pestki dyni i orzechy brazylijskie (pierwsze bogate w cynk, drugie w selen). Nie trzeba od razu faszerować go tabletkami ;)
    Po potwierdzeniu owulacji (3 wyższe temperatury po śluzie płodnym) - schowaj termometr. Lepiej ograniczać stres związany z wahaniami temperatury ;)
    20 minut nie trzeba poświęcać na leżenie. Partner doskonale będzie wiedział, kiedy "musi uciekać" ;)

roslinka lubi tę wiadomość

‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego