X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mogę się jedynie domyślać jak się stresujesz, ale bądź dobrej myśli. To że poroniłaś jedną ciążę nie oznacza, że tak będzie z kolejną. Wierzę, że będzie z maleństwem wszystko dobrze <3

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Ania mogę się jedynie domyślać jak się stresujesz, ale bądź dobrej myśli. To że poroniłaś jedną ciążę nie oznacza, że tak będzie z kolejną. Wierzę, że będzie z maleństwem wszystko dobrze <3
    Dziękuję:*

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi byc dobrze Ania. Grunt to pozytywne myślenie.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny, staram się dziękuję Wam za wsparcie:*

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Aniu ja to rozumiem...przechodziłam to samo, ale tak jak dziewczyny mówią pozytywne myślenie to podstawa...stres w niczym nie pomoże...ale też wiem, że łatwo się pisze...

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    201507044662.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zacznę bardziej wierzyć jak zobaczę na usg że wszystko jest w porzadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno tak będzie Aniu, a kiedy masz wizyte? Bo moja lekarka mowila, żeby najwczesniej na badanie przyjsc 5-6 tyg. od zatrzymania miesiączki. Jestes w 5 tygodniu więc pewnie usg już wszystko pokaze :) Będzie dobrze :*
    A ja sie zastanawiam czy w tym miesiacu odpuscic sobie jeszcze badania i sprobowac bez testow owulacyjnych, a jedynie z łozka nie wychodzic miedzy 10 a 20 dc ;) Bo tak naprawde to były 2 cs gdzie skupiałam sie na seksie w dni płodne i robiłam testy owu. A wczesniej to tak na oko, no i mało było serduszek :/ Jak sądzicie dziewczynki?

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba z testami I bez miedzy 10 a 20 dc

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie czy po seksie macie nogi do góry,co zrobiliście żeby zwiększyć szansę na fasolkę czy jakieś witaminki czy co .Już sama nie wiem co robić:((

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sati to z testami czy bez? Ja przyznam, że dwa cykle temu podnosiłam nogi, ale widac, ze bez efektow oczekiwanych :P To chyba taki mit tylko że sa wieksze szanse na zaplodnienie. Ja za to mam obawy czy mąż dostatecznie gleboko we mnie dochodzi - wiecie o co chodzi? ;)

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy leżenie z nogami do góry pomaga,ale ja tak robiłam:)Brałam witaminy no i coś w końcu dało efekt;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 10:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie czy po seksie macie nogi do góry,co zrobiliście żeby zwiększyć szansę na fasolkę czy jakieś witaminki czy co .Już sama nie wiem co robić:((
    ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu brania Pregny Plus. Ale czy te witaminy pomogły to nie wiem, bo leczyłam tarczycę już 5 miesiąc. Choć już po 4 miesiącach miałam dobre wyniki hormonów.
    Co do nóg u góry, myślę, że to bez sensu. Lepiej poleżeć z partnerem jeszcze trochę niż biec od razu do łazienki czy ćwiczyć akrobacje ;)
    My byliśmy na urlopie, korzystałam z atrakcji aquaparku, zjeżdżałam rowerem ze szczytu Kotelnicy i w ciążę zaszłam bez dmuchania i chuchania na siebie ;)

    Kamila ;), misiaq lubią tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja z witamin brałam olej z wiesiołka po owulacji siemie lniane, mnie pomogło to na ilość śluzu, z witamin olimp dla kobiet moj dla mężczyzn.

    Teraz meczą mnie skurcze nog, budzi mnie ból w nocy który długo nie odpuszcza. Biorę wit dla kobiet w II trymestrze plus magnez, doradźcie co moze pomoc?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie nic nie poradzicie? :( Też gdzies czytalam zeby lepiej po <3 przytulic sie do partnera i nie wstawać przez około 20 minut.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy owulacyjne nigdy nie wychodziły tak jak powinny. Starałam się pilnować dni płodnych, ale różnie to wychodziło. Albo była za długa przerwa.. albo brak chęci..albo za szybko odpuszczalismy.. Szczerze to te starania kosztowały mnie sporo łez i nerwów. Może dlatego tak długo sie nie udawało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    A dla mnie nic nie poradzicie? :( Też gdzies czytalam zeby lepiej po <3 przytulic sie do partnera i nie wstawać przez około 20 minut.
    Pij dużo wody od @ do owulacji (woda to główny budulec śluzu)
    Ogranicz mocną kawę i herbatę - wysusza śluz
    Jeśli się długo staracie, sprawdź podstawowe hormony.
    Partnerowi (jeśli lubi coś przegryzać) kup pestki dyni i orzechy brazylijskie (pierwsze bogate w cynk, drugie w selen). Nie trzeba od razu faszerować go tabletkami ;)
    Po potwierdzeniu owulacji (3 wyższe temperatury po śluzie płodnym) - schowaj termometr. Lepiej ograniczać stres związany z wahaniami temperatury ;)
    20 minut nie trzeba poświęcać na leżenie. Partner doskonale będzie wiedział, kiedy "musi uciekać" ;)

    roslinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dziękuje za rady, będziemy sie stosować :) Cale szczęście, że wodę pije często i dużo, a z kawy już prawie całkowicie zrezygnowałam ;) Pozostaje faszerować męża orzechami i pestkami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się udało z ciążą w cyklu, w którym stwierdziłam otwarcie "muszę odpocząć".
    Doskonale wiedziałam, że mam dni płodne, że jest owulacja (byłam na usg), ale jechałam na urlop z nastawieniem, że muszę psychicznie odpocząć od starań, od tego ciągłego rozgoryczenia, termometru nawet nie brałam.
    M. wiedział, że mam dni płodne, ale urlop to urlop i korzystał z niego na całego. Ten seks był inny niż ten w domu po pracy, kiedy po temperaturze wiedziałam, że "to dziś".
    Dla nas obojga ten wypoczynek był potrzebny i jak widać - zaowocował.

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Nam się udało z ciążą w cyklu, w którym stwierdziłam otwarcie "muszę odpocząć".
    Doskonale wiedziałam, że mam dni płodne, że jest owulacja (byłam na usg), ale jechałam na urlop z nastawieniem, że muszę psychicznie odpocząć od starań, od tego ciągłego rozgoryczenia, termometru nawet nie brałam.
    M. wiedział, że mam dni płodne, ale urlop to urlop i korzystał z niego na całego. Ten seks był inny niż ten w domu po pracy, kiedy po temperaturze wiedziałam, że "to dziś".
    Dla nas obojga ten wypoczynek był potrzebny i jak widać - zaowocował.
    Bo tak właśnie jest nie mozna zwariować na punkcie zajścia w ciążę.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny....;)

    Pogodnej niedzieli Wam życzę...;)

    Ja wczoraj cały wieczór umierałam, dziś odpukać póki co jest ok...i oby się tak utrzymało...bo aż boję się cokolwiek jeść...:/

    pozdrawiam

    201507044662.png
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ