X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj ale nowych koleżanek się uzbierało, wiedzą gdzie jest szczęśliwy wątek!

    misiaq, powodzenia w nowym cyklu! Wrzesień to piękny miesiąc, też na niego liczę :)

    problemik, mój nie, stosuje Fertilman.

    Alexiaa, u mnie dopiero dni płodne, okres mam dostać na dzień powrotu ze ślubu tj 6.09 :/. Ale jak nie sierpień to może wrzesień? Ja jestem z 29 września :)

    Dzisiaj udało mi się umówić do endokrynologa, rejestracja od 9 i ciągle tel zajęty, ja jak psychol dzwoniłam co chwilę przez 20 min, łacznie 40 prób :O. Ale się udało. Jestem umówiona na 14 listopada (i to prywatnie i taki termin). A wysłałam też do tego endokrynologa wyniki badania nasienia męża i od razu odpowiedział, że trzeba sprawdzić u niego przeciwciała p/plemnikowe, bo duży spadek pleminików o prawidłowej budowie, i duża lepkość o ph.

    Jagah, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny..ja tez sie dolacze.. tez jestem z 87 :)

    gratuluje wszystkim zafasolkowanym, zagroszkowanym, zaorzeszkowanym, zapylonym i zaplodnionym :D

    u mnie 11 cs, w 12 cs wysylam meza na badanie chlopakow ;) moze w koncu ktos znajdzie przyczyne... ja do tej pory zniose jajo..bo maluje sobie najczerniejsze scenariusze ;)


    ps. bylam juz na OF, jako rozowy flaming, ale po drugiej cb postanowilam pierd/&%4 wszystko..wyjechalismy na urlop..przewietrzylam glowe i wracam z powerem w dupce jako bita smietana ;) najlepsze, ze od bitej smietany mam rozwolnienie :D

    Madzia co tam u dziedzica z gor ? :D to ja rozowy ptak, powracam! tym razem jako bita smietana, wyslalam zaproszenie do znajomych!

    Jagah, sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka ty wydzwaniasz jak psychol, ja mojego bombarduje mejlami jak psychol..a jak nie odpisuje to wpisuje w tytule BARDZO WAZNE :D
    wtedy zawsze reaguje ;)

    sosenka, Tosia80 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana <3 :D

    sosenka - bardzoooo odlegly masz termin do endo, szkoda wielka, bo do tego czasu moglabys juz naprawic wyniki :/ Moze poszukaj dziewczyn na innych watkach, ktore moglyby doradzic cos w sprawie wynikow Meza? ;) Zawsze to szybsza reakcja.

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w ten deszczowy poniedziałek ;) Alexiaa jeśli chodzi o imię to osobiscie bardziej podoba mi sie Inga, a Liwia tez bardzo ładne, znajomej córeczka tez ma tak na imie.
    Ja dzis testowałam - to moj 25dc. Niestety biało po oczach waliło :( Nawet cienia cienia nie było... :(





    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana witaj! hahaha ale śmieszka z Ciebie. Mam nadzieję, że wyniki męża będą w porządku! <3

    Jagah, dziękuję, jak wrócimy z wolnego to zrobimy te polecone badania i wyślę do mojego endokrynologa maila z wynikami. Konsultuje online. Dodatkowo muszę znaleźć dobrego androloga, bo ten ostatni to jakieś nieporozumienie, a przyjmuje w klinice ds niepłodności we Wrocku. Najlepiej zgonić na kobietę, że to jej wina. A Ty jak się czujesz? <3

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka to jeszcze wcześnie, spokojnie bądź cierpliwa :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka- powiem Ci szczerze, ze nie jestem zwolenniczka szybkiego testowania, bo nieraz zagniezdzenie jest dosc pozno i test ciazy nie wykaze, a w Tobie juz gasnie nadzieja. Najlepiej poczekac do terminu @, a wykres u Ciebie wciaz dobrze rokuje :)

    sosenka- znalezc teraz dobrego lekarza to mega wyczyn! Oby wyniki wyszly w normie, kciuki bede zaciskac :) A samopoczucie dobre, tylko pogoda senna i brzydka, przydalby sie spacer na orzezwienie, ale brak chetnych do wyjscia ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za wparcie :* Powstrzymam sie z testowaniem do czwartku.

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Problemik - my stosowalismy Androvit Plus x 3 miesiace, potem FertilMan :) Przy czym, Maz byl niezadowolony z FertilMan'a, bo kapsulki sa duze i niebieskie, ciezko sie przelyka i zostawiaja nieprzyjemne posmak, ktory sie dlugo utrzymuje w ustach.

    misiaq- witaj na szczesliwym watku, kciuki za kolejny cykl :)

    Alexia- zdecydowanie imie INGA wygrywa, mnie np. Klara kojarzy sie z ciotka, ktora byla wiecznie naburmuszona :D a Orzeszek to zamowiony prezent na urodziny corki, mnie interesuje tylko bezproblemowa ciaza/ lagodny porod/ zdrowe dziecko :) Maz marzy o synku :)

    Tak chyba Ingusia zostanie :-D a Wy dla synka macie jakieś typy ?

    Ja jak testowałam zawsze przed @ to guzik z tego był ,a 2 razy co sie wstrzymałam i 2 dni po terminie @ to akurat ciąża hihi ,wiec polecam poczekać moze szczescie przyniesie cierpliwość ;-)

    Sosenka jak samopoczucie ? Mysle ,ze dobrze -myśl pozytywnie pamiętaj ,ze to pomaga szczęściu :-*

    Roślinka jak miałaś pozniej owu to test jeszcze moze nie pokazać ;-) powodzenia

    Witaj ponownie bita Śmietanko :-D

    Hej musiaq :-) powodzenia w nowym cyklu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 22:16

    bita_smietana, misiaq lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia- poki co, nie wpisuje swoich typow imion, bo w domu kazdy chce kogos innego ;) Moj Maz pracuje w firmie, gdzie przewija sie mnostwo osob i czesto kojarzy osobowosc innych ludzi z ich imieniem, i bywa tak, ze do niektorych imion jest po prostu uprzedzony, bo np. mial nieprzyjemnosci albo kiepskie kontakty. To cos jak w stylu Klary, ze mnie kojarzy sie z naburmuszona ciotka, i zawsze to imie bede laczyla z taka pochmurna osoba.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, mam nadzieję że tym razem się uda :)
    I oczywiście trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dużo nowych koleżanek mamy :) Nie będziecie żałowały, że tu trafiłyście.

    Jagah, trzymam kciuki za zdrówko tworzego maleństwa, fajnie by było gdybyście mieli synka :)

    Alexia, też podoba mi się Inga, a Iga? Też fajnie :) U nas Tobiaszek miał być Liwką, gdyby był dziewczynką, a tym razem sam wylosował to imię dla siostry.
    My mamy dziś wizytę, mam nadzieję, że potwierdzi nam płeć, bo babcia nakupiła różu hahaha

    SOSENKA ja się urodziłam 28.09 :) Urodziłyśmy się dzień po dniu hahaha

    sosenka lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziś zabieramy Tobiaszka na usg, by zobaczył, jak mała się rusza :D

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    pozostałe ciężaróweczki, jsk się czujecie? Jakieś bardzo uciążliwe objawy? <3
    u mnie nadal spokojnie :)
    Owieczqa wrote:
    Chociażby smaki mi się zmieniły ze słonych na słodkie...
    ciekawe :) ja ostatnio jadłam banana z ogórkami kiszonymi :P Mina Michała - bezcenna :D
    problemik wrote:
    Stosowali wasi mężowie profertil?
    Mój M. jedynie jadł orzechy brazylijskie (bogate w selen) :) W styczniu kupiłam mu Androvit, ale do tej pory nie wziął całego opakowania ;)
    sosenka wrote:
    Jestem umówiona na 14 listopada (i to prywatnie i taki termin).
    szok :O
    sosenka wrote:
    trzeba sprawdzić u niego przeciwciała p/plemnikowe, bo duży spadek pleminików o prawidłowej budowie, i duża lepkość o ph
    Ja myślałam o tym badaniu dla siebie :) czy czasem nie mam wrogości śluzu...
    bita_smietana wrote:
    Madzia co tam u dziedzica z gor ?
    Wszystko w porządku :) Ostatnio miał 8.8 mm i ładnie bijące serduszko.
    Teraz będę go podglądać 8 września <3

    bita_smietana dobrze że jesteś :) przeszukałam całe forum, bo tak nagle zniknęłaś :( Przykro mi, że wyszła cb. Byłaś z tym u lekarza?

    U nas wstępnie z imion:
    dla chłopca Jakub/ Jan
    dla dziewczynki Emilia
    :)

    sosenka lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa dziękuję, ale z samopoczuciem ciężko. Nie pozbierałam się po następnej porażce, poza tym zdołowana nadchodzącą diętą i w głowie krążą słowa lekarza androloga cymbała "z panem jest wszystko ok, to pani wina". Dodatkowo u męża mamy wyszła jakaś zmiana na ustach, wczoraj była u lekarza i jeden nastraszył ją, że to zmiana onkoligiczna, a drugi, że to zwykła śluzówka i trzeba smarować maścią. Oczywiście na wszelki wypadek umówiliśmy się do poradni onkologicznej. Wiec ze starań w tym miesiącu lipa, bo wczoraj humory średnie, przed wczoraj mąż zmęczony. A dzisiaj mu nagadałam, że albo jesteśmy zmęczeni i dajemy sobie spokój z leczeniem i faszerowaniem lekami, albo jednak się staramy. Czuje sie winny, i postanawia nie zalegiwac wieczorem przed tv, tylko ma isc ze mna do lozka jak na meza przystalo.
    Iga ladne imie :), znam jedna - moja kuzynka. Rzadkie imie.

    Madzia, prawda szok, ale czuje ze to dobry lekarz. Umawiam sie na wizyte zeby wszystkiego sie dopytac i dowiedziec, bo tak to robi konsultacje on-line. My tez myslelismy o Janie i Jakubie <3

    Owieczqa, łaaaaaaa szkoda, ze nie jestesmy z tego samego dnia! Jeszcze nigdy nie poznalam os z 29.09! Moja kolezanka ma termin na 28.09 ale mam nadzieje, ze maly poczeka jeden dzien :P. Daj znac jak po wizycie, to musi byc przecudne!

    Jagah, obyscie doszli do pieknego porozumienia :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka głowa do góry, będzie dobrze :) Prędzej czy później, ale wierze, że będzie. A lekarz niech sie w cymbał stuknie! Niektorzy wcale nie mają wyczucia... U mnie też trudny okres bo mój teść ma raka... echhh. Dlatego trzeba walczyć o nowe istotki :) Moj mąż przez to też ma srednio ochote na figle :/ A ja już nie wiem co ze mną sie dzieje - dzis miałam podczas podcierania na papierze 3 kropki ciemnoczerwone (jak pestki kiwi) w śluzie. Ogolnie ma zewnatrz sucho, ale w środku czuje wilgoc. Do okresu 3 dni. Brzuch cmi jakby @.

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka, dziekuje, pewnie sa lepsze i gorsze dni. Temperature masz piekna, wiec trzeba miec nadzieje. <3. Duzo dziewczyn mialo plamienia jak przed okresem a konczyly sie ciaza :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie mam nadzieje ze niedlugo każda będzie przekazywać pozytywne wieści :) Precz @ na 9 miesięcy :D

    Owieczqa miło ze pytasz :)
    U mnie remont pełna para, taki gruntowny wiec sił i czasu brak.
    Jesli chodzi o najmniej komfortowe objawy ciazowe to wciaz wymiotuje ale tylko z samego rana :D
    U mnie po smakach nie dalo sie powiedziec jaka będzie płeć, ani kwasne ani na slodkie mi nie wchodziło. A bedzie córeczka :) gdzie myślałam ze bedzie synek :D Jestem po USG połówkowym wszystko ok :)
    Wyskoczył mi problem z Tachykardia serca. Jestem juz po wizycie u kardiologa i EKG przede mną holter w czwartek, a w wrześniu UKG.


    Cały czas 3mam kciuki za Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 15:00

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila - to cudownie, to juz trzecia forumowa coreczka <3 Dbaj o siebie i zycze spokojnej i udanej wizyty u kardiologa :)

    sosenka - szczerze powiedziawszy to ciesze sie, ze troche postawilas swojego Meza do pionu ;) W zyciu sa rozne sytuacje, wlasnie jak choroby najblizszych, stresy w pracy, etc, ale jesli para z przeszkodami stara sie o dziecko to musza byc to starania na 100% z obu stron :) Mam nadzieje, ze z tesciowa bedzie wszystko dobrze i problem okaze sie prosty do wyleczenia. Zapomnij o slowach lekarza, skup sie na sobie i swoich Marzeniach, a wszystko sie dobrze ulozy :)

    Madzia - a Ty, masz jakies przeczucia co do plci? :) Imiona bardzo pieknie, do obu mam sentyment ;) Jakub to moja pierwsza mlodziencza milosc, a Jan to imie taty ;)

    roslinka - wykres masz swietny, temperatura idzie caly czas w gore, a bol miesiaczkowy pojawia sie u wiekszosci kobiet w trakcie zaciazenia :D to jeszcze kilka dni, i zycze Ci zielonego finalu :D

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ