X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj ale nowych koleżanek się uzbierało, wiedzą gdzie jest szczęśliwy wątek!

    misiaq, powodzenia w nowym cyklu! Wrzesień to piękny miesiąc, też na niego liczę :)

    problemik, mój nie, stosuje Fertilman.

    Alexiaa, u mnie dopiero dni płodne, okres mam dostać na dzień powrotu ze ślubu tj 6.09 :/. Ale jak nie sierpień to może wrzesień? Ja jestem z 29 września :)

    Dzisiaj udało mi się umówić do endokrynologa, rejestracja od 9 i ciągle tel zajęty, ja jak psychol dzwoniłam co chwilę przez 20 min, łacznie 40 prób :O. Ale się udało. Jestem umówiona na 14 listopada (i to prywatnie i taki termin). A wysłałam też do tego endokrynologa wyniki badania nasienia męża i od razu odpowiedział, że trzeba sprawdzić u niego przeciwciała p/plemnikowe, bo duży spadek pleminików o prawidłowej budowie, i duża lepkość o ph.

    Jagah, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny..ja tez sie dolacze.. tez jestem z 87 :)

    gratuluje wszystkim zafasolkowanym, zagroszkowanym, zaorzeszkowanym, zapylonym i zaplodnionym :D

    u mnie 11 cs, w 12 cs wysylam meza na badanie chlopakow ;) moze w koncu ktos znajdzie przyczyne... ja do tej pory zniose jajo..bo maluje sobie najczerniejsze scenariusze ;)


    ps. bylam juz na OF, jako rozowy flaming, ale po drugiej cb postanowilam pierd/&%4 wszystko..wyjechalismy na urlop..przewietrzylam glowe i wracam z powerem w dupce jako bita smietana ;) najlepsze, ze od bitej smietany mam rozwolnienie :D

    Madzia co tam u dziedzica z gor ? :D to ja rozowy ptak, powracam! tym razem jako bita smietana, wyslalam zaproszenie do znajomych!

    Jagah, sosenka, Alexiaa lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • bita_smietana Autorytet
    Postów: 684 1216

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka ty wydzwaniasz jak psychol, ja mojego bombarduje mejlami jak psychol..a jak nie odpisuje to wpisuje w tytule BARDZO WAZNE :D
    wtedy zawsze reaguje ;)

    sosenka, Tosia80 lubią tę wiadomość

    mini-graphics-baby-925008.gif M3h2p2.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana <3 :D

    sosenka - bardzoooo odlegly masz termin do endo, szkoda wielka, bo do tego czasu moglabys juz naprawic wyniki :/ Moze poszukaj dziewczyn na innych watkach, ktore moglyby doradzic cos w sprawie wynikow Meza? ;) Zawsze to szybsza reakcja.

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w ten deszczowy poniedziałek ;) Alexiaa jeśli chodzi o imię to osobiscie bardziej podoba mi sie Inga, a Liwia tez bardzo ładne, znajomej córeczka tez ma tak na imie.
    Ja dzis testowałam - to moj 25dc. Niestety biało po oczach waliło :( Nawet cienia cienia nie było... :(





    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bita_smietana witaj! hahaha ale śmieszka z Ciebie. Mam nadzieję, że wyniki męża będą w porządku! <3

    Jagah, dziękuję, jak wrócimy z wolnego to zrobimy te polecone badania i wyślę do mojego endokrynologa maila z wynikami. Konsultuje online. Dodatkowo muszę znaleźć dobrego androloga, bo ten ostatni to jakieś nieporozumienie, a przyjmuje w klinice ds niepłodności we Wrocku. Najlepiej zgonić na kobietę, że to jej wina. A Ty jak się czujesz? <3

    bita_smietana lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka to jeszcze wcześnie, spokojnie bądź cierpliwa :)

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka- powiem Ci szczerze, ze nie jestem zwolenniczka szybkiego testowania, bo nieraz zagniezdzenie jest dosc pozno i test ciazy nie wykaze, a w Tobie juz gasnie nadzieja. Najlepiej poczekac do terminu @, a wykres u Ciebie wciaz dobrze rokuje :)

    sosenka- znalezc teraz dobrego lekarza to mega wyczyn! Oby wyniki wyszly w normie, kciuki bede zaciskac :) A samopoczucie dobre, tylko pogoda senna i brzydka, przydalby sie spacer na orzezwienie, ale brak chetnych do wyjscia ;)

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za wparcie :* Powstrzymam sie z testowaniem do czwartku.

    Jagah lubi tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Problemik - my stosowalismy Androvit Plus x 3 miesiace, potem FertilMan :) Przy czym, Maz byl niezadowolony z FertilMan'a, bo kapsulki sa duze i niebieskie, ciezko sie przelyka i zostawiaja nieprzyjemne posmak, ktory sie dlugo utrzymuje w ustach.

    misiaq- witaj na szczesliwym watku, kciuki za kolejny cykl :)

    Alexia- zdecydowanie imie INGA wygrywa, mnie np. Klara kojarzy sie z ciotka, ktora byla wiecznie naburmuszona :D a Orzeszek to zamowiony prezent na urodziny corki, mnie interesuje tylko bezproblemowa ciaza/ lagodny porod/ zdrowe dziecko :) Maz marzy o synku :)

    Tak chyba Ingusia zostanie :-D a Wy dla synka macie jakieś typy ?

    Ja jak testowałam zawsze przed @ to guzik z tego był ,a 2 razy co sie wstrzymałam i 2 dni po terminie @ to akurat ciąża hihi ,wiec polecam poczekać moze szczescie przyniesie cierpliwość ;-)

    Sosenka jak samopoczucie ? Mysle ,ze dobrze -myśl pozytywnie pamiętaj ,ze to pomaga szczęściu :-*

    Roślinka jak miałaś pozniej owu to test jeszcze moze nie pokazać ;-) powodzenia

    Witaj ponownie bita Śmietanko :-D

    Hej musiaq :-) powodzenia w nowym cyklu ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 22:16

    bita_smietana, misiaq lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia- poki co, nie wpisuje swoich typow imion, bo w domu kazdy chce kogos innego ;) Moj Maz pracuje w firmie, gdzie przewija sie mnostwo osob i czesto kojarzy osobowosc innych ludzi z ich imieniem, i bywa tak, ze do niektorych imion jest po prostu uprzedzony, bo np. mial nieprzyjemnosci albo kiepskie kontakty. To cos jak w stylu Klary, ze mnie kojarzy sie z naburmuszona ciotka, i zawsze to imie bede laczyla z taka pochmurna osoba.

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, mam nadzieję że tym razem się uda :)
    I oczywiście trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dużo nowych koleżanek mamy :) Nie będziecie żałowały, że tu trafiłyście.

    Jagah, trzymam kciuki za zdrówko tworzego maleństwa, fajnie by było gdybyście mieli synka :)

    Alexia, też podoba mi się Inga, a Iga? Też fajnie :) U nas Tobiaszek miał być Liwką, gdyby był dziewczynką, a tym razem sam wylosował to imię dla siostry.
    My mamy dziś wizytę, mam nadzieję, że potwierdzi nam płeć, bo babcia nakupiła różu hahaha

    SOSENKA ja się urodziłam 28.09 :) Urodziłyśmy się dzień po dniu hahaha

    sosenka lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa dziś zabieramy Tobiaszka na usg, by zobaczył, jak mała się rusza :D

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wrote:
    pozostałe ciężaróweczki, jsk się czujecie? Jakieś bardzo uciążliwe objawy? <3
    u mnie nadal spokojnie :)
    Owieczqa wrote:
    Chociażby smaki mi się zmieniły ze słonych na słodkie...
    ciekawe :) ja ostatnio jadłam banana z ogórkami kiszonymi :P Mina Michała - bezcenna :D
    problemik wrote:
    Stosowali wasi mężowie profertil?
    Mój M. jedynie jadł orzechy brazylijskie (bogate w selen) :) W styczniu kupiłam mu Androvit, ale do tej pory nie wziął całego opakowania ;)
    sosenka wrote:
    Jestem umówiona na 14 listopada (i to prywatnie i taki termin).
    szok :O
    sosenka wrote:
    trzeba sprawdzić u niego przeciwciała p/plemnikowe, bo duży spadek pleminików o prawidłowej budowie, i duża lepkość o ph
    Ja myślałam o tym badaniu dla siebie :) czy czasem nie mam wrogości śluzu...
    bita_smietana wrote:
    Madzia co tam u dziedzica z gor ?
    Wszystko w porządku :) Ostatnio miał 8.8 mm i ładnie bijące serduszko.
    Teraz będę go podglądać 8 września <3

    bita_smietana dobrze że jesteś :) przeszukałam całe forum, bo tak nagle zniknęłaś :( Przykro mi, że wyszła cb. Byłaś z tym u lekarza?

    U nas wstępnie z imion:
    dla chłopca Jakub/ Jan
    dla dziewczynki Emilia
    :)

    sosenka lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa dziękuję, ale z samopoczuciem ciężko. Nie pozbierałam się po następnej porażce, poza tym zdołowana nadchodzącą diętą i w głowie krążą słowa lekarza androloga cymbała "z panem jest wszystko ok, to pani wina". Dodatkowo u męża mamy wyszła jakaś zmiana na ustach, wczoraj była u lekarza i jeden nastraszył ją, że to zmiana onkoligiczna, a drugi, że to zwykła śluzówka i trzeba smarować maścią. Oczywiście na wszelki wypadek umówiliśmy się do poradni onkologicznej. Wiec ze starań w tym miesiącu lipa, bo wczoraj humory średnie, przed wczoraj mąż zmęczony. A dzisiaj mu nagadałam, że albo jesteśmy zmęczeni i dajemy sobie spokój z leczeniem i faszerowaniem lekami, albo jednak się staramy. Czuje sie winny, i postanawia nie zalegiwac wieczorem przed tv, tylko ma isc ze mna do lozka jak na meza przystalo.
    Iga ladne imie :), znam jedna - moja kuzynka. Rzadkie imie.

    Madzia, prawda szok, ale czuje ze to dobry lekarz. Umawiam sie na wizyte zeby wszystkiego sie dopytac i dowiedziec, bo tak to robi konsultacje on-line. My tez myslelismy o Janie i Jakubie <3

    Owieczqa, łaaaaaaa szkoda, ze nie jestesmy z tego samego dnia! Jeszcze nigdy nie poznalam os z 29.09! Moja kolezanka ma termin na 28.09 ale mam nadzieje, ze maly poczeka jeden dzien :P. Daj znac jak po wizycie, to musi byc przecudne!

    Jagah, obyscie doszli do pieknego porozumienia :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka głowa do góry, będzie dobrze :) Prędzej czy później, ale wierze, że będzie. A lekarz niech sie w cymbał stuknie! Niektorzy wcale nie mają wyczucia... U mnie też trudny okres bo mój teść ma raka... echhh. Dlatego trzeba walczyć o nowe istotki :) Moj mąż przez to też ma srednio ochote na figle :/ A ja już nie wiem co ze mną sie dzieje - dzis miałam podczas podcierania na papierze 3 kropki ciemnoczerwone (jak pestki kiwi) w śluzie. Ogolnie ma zewnatrz sucho, ale w środku czuje wilgoc. Do okresu 3 dni. Brzuch cmi jakby @.

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka, dziekuje, pewnie sa lepsze i gorsze dni. Temperature masz piekna, wiec trzeba miec nadzieje. <3. Duzo dziewczyn mialo plamienia jak przed okresem a konczyly sie ciaza :)

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie mam nadzieje ze niedlugo każda będzie przekazywać pozytywne wieści :) Precz @ na 9 miesięcy :D

    Owieczqa miło ze pytasz :)
    U mnie remont pełna para, taki gruntowny wiec sił i czasu brak.
    Jesli chodzi o najmniej komfortowe objawy ciazowe to wciaz wymiotuje ale tylko z samego rana :D
    U mnie po smakach nie dalo sie powiedziec jaka będzie płeć, ani kwasne ani na slodkie mi nie wchodziło. A bedzie córeczka :) gdzie myślałam ze bedzie synek :D Jestem po USG połówkowym wszystko ok :)
    Wyskoczył mi problem z Tachykardia serca. Jestem juz po wizycie u kardiologa i EKG przede mną holter w czwartek, a w wrześniu UKG.


    Cały czas 3mam kciuki za Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 15:00

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila - to cudownie, to juz trzecia forumowa coreczka <3 Dbaj o siebie i zycze spokojnej i udanej wizyty u kardiologa :)

    sosenka - szczerze powiedziawszy to ciesze sie, ze troche postawilas swojego Meza do pionu ;) W zyciu sa rozne sytuacje, wlasnie jak choroby najblizszych, stresy w pracy, etc, ale jesli para z przeszkodami stara sie o dziecko to musza byc to starania na 100% z obu stron :) Mam nadzieje, ze z tesciowa bedzie wszystko dobrze i problem okaze sie prosty do wyleczenia. Zapomnij o slowach lekarza, skup sie na sobie i swoich Marzeniach, a wszystko sie dobrze ulozy :)

    Madzia - a Ty, masz jakies przeczucia co do plci? :) Imiona bardzo pieknie, do obu mam sentyment ;) Jakub to moja pierwsza mlodziencza milosc, a Jan to imie taty ;)

    roslinka - wykres masz swietny, temperatura idzie caly czas w gore, a bol miesiaczkowy pojawia sie u wiekszosci kobiet w trakcie zaciazenia :D to jeszcze kilka dni, i zycze Ci zielonego finalu :D

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ