X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 25 lipca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wysyłam Wam jeszcze moje wiruski :) wpadam czasem coś podczytać ale ciężko z czasem bo szykuje ostro wyprawke dla chłopaków :)

    Owieczqa, sosenka, Kamila ;), Alexiaa lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 26 lipca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea, ale masz czuja, bo chyba jak zaglądasz to zawsze pojawia się tu dobra wiadomość :D

    Dea28, Alexiaa lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 Fantastycznie ;) Gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 20:30

    Magda87, Alexiaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 26 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki, jak tu się dodaje zdj? Chciałam Wam pokazać moje maleństw. Jestem w szoku, jak szybki jest teraz wzrost dziecka. Zobaczyłam dziś już takie dzieciątko, które ciągle się rusza, fika koziołki, macha rączkami. Efekt niesamowity. Jesteśmy po genetycznym usg, z maleństwem na szczęście wszystko w porządku :)

    Dea28, sosenka, Kamila ;), Alexiaa lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa ja korzystałam z http://pl.tinypic.com/?t=postupload . Aż szkoda, że nie możesz wrzucić tego filmiku <3

    Owieczqa lubi tę wiadomość

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyhe80.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 09:23

    sosenka, Alexiaa, Magda87, Dea28, Jagah, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sosenka, metodą prób i błędów w końcu się udało :D Oto moje maleństwo <3

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 28 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqaaaaaaa <3 aaaaawwwww, ale wstydniś :)

    Alexiaa, Owieczqa lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa ale słodziak maleńki ja mam identyczne z pierwszej ciazy jak jedna córcia tak sie zakrywa :-) a teraz tez chce sie zapisać na 4d ale to jak wrócimy z wakacji :-) ciekawe co tam pod sercem u nas sie kryje ja mysle,ze 12 juz sie dowiemy :-D narazie nie mam zadnych przeczuć a Ty?
    Czujesz juz ruchy? W drugiej ciazy szybciej czuć ,ja teraz od 13 tc juz czuje i to bardzo wyraźne ,najlepsze jak cos zjem to maleństwo odrazu zaczyna fikać mocno i sie wyprężać i brzuch cały rusza sie hihi az sie dziwie ze tak szybko czuje te ruchy <3

    Dea to wspaniałe ,ze o nas pamiętasz,my o Tobie rownież :-) juz coraz bliżej jak zobaczysz chłopców ,dobrze robisz,ze juz teraz kapletujesz wyprawkę,bo wiem po sobie,ze pozniej na to sił coraz mniej było ;-)

    Magda jak sie czujesz? :-D

    Sosenka ,Jagah czekamy jak dołączycie do nas <3 a czuje,ze niedługo juz !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 19:34

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, my mamy 3D i 4D u naszego lekarza, wiec teraz już każde zdjęcie będzie w 3D. Z Tobim też tak było, bo prowadzi nas ten sam lekarz. Co do przeczuć wszystkie znaki a przede wszystkim przeczucia mówią mi, że tym razem będzie córka, ale sama nie wiem, czy sobie nie wkręcam, bo naprawdę bardzo bym chciała. Kiedyś pisałam Ci, że Tobi miał być Liwką, gdyby urodził się dziewczynką. Zostajemy przy tej opcji tym razem też, tym bardziej, że Tobiasz wylosował to imię spośród pięciu propozycji. Co do ruchów z Tobim zaczęłam czuć ruchy w 17tc i to było dla mnie bardzo szybko. Lekarz twierdził, że to nic dziwnego u tak szczupłej osoby. Teraz jeszcze nic nie czuję, poza ruchami moich jelit, więc czekam niecierpliwie. :) Jestem ciekawa, go gym razem będziecie mieli. Ja liczę na to, że na następnej wizycie czegoś się dowiemy. Będę wtedy w 17tc. Kiedy poznałaś płeć w poprzedniej ciąży?

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Magda jak sie czujesz? :-D
    dziękuję że pytasz <3 czuję się bardzo dobrze :) Gdyby nie brak @ i pozytywne testy, to ciężko byłoby mi uwierzyć że jestem w ciąży ;)

    Owieczqa super <3 <3 <3

    sosenka, Owieczqa, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, dziękuję <3, też liczę, że szybko z Jagah do Was dołączymy. Staram się źle nie nastawiać, chociaż z drugiej str niekiedy brak nadziei pomaga w pojawieniu się @. Czytając forum i przeglądając wykresy wiem, że wszystko jest możliwe. Ostatnio napotkałam się na dwie dziewczyny, które miały w danym cyklu potwierdzony brak owulacji u ginekologa a nagle zielony koniec <3. u Ciebie wszystko dobrze? Jak samopoczucie? :)

    Owieczqa trzymam w takim razie kciuki, oby była dziewczynka. Ja kiedyś marzyłam o chłopcu, a teraz coś mi się zmienia na dziewczynkę. Ale najważniejsze, żeby było dzięcię :)

    Magda87, obyś nie zaznała typowych objawów ciążowych :), miło widzieć pod Twoimi postami "5 weeks & 1 day...." <3

    Magda87, Alexiaa lubią tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxia myśle o Was cały czas choć nie zawsze mam czas czytać czy coś naskrobać. Wyprawke mam prawie całą ciesze sie bo z dnia na dzień jestem coraz większa i coraz ciężej cokolwiek zrobić. Największym wyzwaniem jest kąpiel i golenie nóg :-D

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Gdyby nie brak @ i pozytywne testy, to ciężko byłoby mi uwierzyć że jestem w ciąży.

    Madzia, mnie też jest czasem jeszcze trudno uwierzyć. :)
    Choć ta ciąża mnie nie rozpieszcza pod kątem objawów. Z Tobim było łatwiej. <3

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ciocie ♥
    Pęcherzyk ciążowy ma 0,67 cm ♥
    jest ciałko żółte i maleńki zarodek :D
    Wg usg mam 5 t 2 d ♥ idealnie pokrywa się z cyklem :D

    Dostałam duphaston, ale nie wiem czy on jest na mój progesteron (13,7 n. 9 - 47) czy na ten ból podbrzusza, który jej opisałam w pracy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 21:04

    Kamila ;), Owieczqa, Alexiaa, sosenka, Dea28 lubią tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa piekne foto! Tez takie chce! :)

    Magda87 oby wymioty Cie ominely, mnie rzadziej ale dalej meczą raz dziennie standard :D

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed Nami - cykl ostatniej szansy.
    We wtorek mamy pierwsza wizyte informacyjna w sprawie IVF.

    Nie potrafie opisac swoich uczuc, sa mieszane.

    Trzymam kciuki za kolejne ciaze, no i szczesliwe zakonczenia na porodowkach, juz obecnych - przyszlych Mamusiek ;)

    Alexiaa, Owieczqa, sosenka, Magda87, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 29 lipca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczqa wow bedzie kolejna Liwia super ;-) o ile bedzie córcia ,chociaż z własnego doświadczenia Ci powiem ze nie nastawiaj sie tak na przeczucia bo ja w 1 ciazy czułam,ze bedzie dwóch chłopców -chociaż marzyłam o córci bardzo i przeczucia sie myliły i mam swoje córcie w niebie i na ziemi <3
    Teraz mi juz obojętne nie nastawiam sie ,chociaż dla chłopca nie mam imienia jeszcze :-) a w 1 ciazy płeć poznałam w 17 tc i 5 dniu ;-)

    Magda suuuuper na pewno serducho Ci sie raduje bardzo i jeszcze nie wierzysz w to :-)

    Sosenka który masz dc ? A dziękuje czuje sie bardzo dobrze ,energii mam dużo i senność codzienna juz minęła ;-) brzuszek mam juz spory i musiałam garderobę wymienić na większe ciuszki bo brzuszek sie nie mieści hehe

    Jagah jeszcze 1 cykl <3 moze ten ostatni bedzie tym szczęśliwym ,ale pomysł sobie,ze juz jakis postęp w kierunku IVF zrobiliście ,masz jeszcze trochę czasu na przemyślenie tej decyzji :-) ja tez mam mieszane uczucia cd IVF ... Ale sadze,ze jak bym nie miała dzieciątka to podeszłabym do procedury ... Ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie ;-)

    Jagah, sosenka, Magda87 lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, mocno wspieram, i liczę, że uda się w tym cyklu, jeśli nie ważne, że jest inna możliwość i jest nadzieja na rodzeństwo dla Zosi.

    Alexiaa, dzisiaj mam 20dc. Byłam właśnie na TSH, FT3 i 4 i przy okazji zrobiłam AMH (pomaga określić rezerwę jajnikową u kobiety, kosztowało 180 zł ;/). robiliśmy też ponowne badania nasienia męża, po wyniki jedziemy dopiero 17 sierpnia. Zrobiliśmy je w klinice leczenia nieplodnosci, zeby "na przyszlosc" miec juz jakies rozeznanie. Jak dostane @, ktora ma przyjsc we wt za tydzien to od razu kupuje bilety na slub kuzynki. I w ostatni tydz sierpnia polecimy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sosenka trzymam kciuki za dobre wyniki! <3

    sosenka lubi tę wiadomość

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ