X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) wizytę mam dzisiaj ,ginek wczoraj zadzwonił ,ze musi przełożyć bo córka mu sie rozchorowała i do szpitala z nia jedzie :-/

    Owieczqa dam znać wieczorem co i jak narazie tak jak wczoraj mam stresa ...
    Wypoczywajcie i ładujcie akumulatorki ,a jaka macie pogodę ?obżeraj sie ile wejdzie wkońcu to urlop ! :-D a jak mały ,grzeczny ? Wyobraź sobie, ze ja wczoraj juz legginsy ciazowe na brzuch z tym pasem musiałam kupic ,bo juz mam tez spory ;-)

    Magda rozumiem Twoja złość i bezsilność ,sama przez to przechodziłam o pierwsza ciąże zaczęliśmy sie starac w grudniu a dopiero w grudniu rok pozniej ujrzałam 2 kreski ,o druga jeszcze dłużej ,bo ciagle jakieś przeszkody i jakieś infekcje wychodziły no i prolaktyna podwyższona ,dopiero jak wszystko wyleczyłam to sie udało ,a robiłaś posiewy na bakterie ? U mnie to było za pierwszym razem przyczyna niepowodzeń e-coli bakteria. Tez tak jak Ty myslalam,ze wyleczyłam jedno a na pewno cos innego jest przyczyna i tez byłam strasznie zła bo juz miałam dosyć tych ciągłych wizyt u mojego gina,ale wierzyłam ,ze mysi sie udać i sie modliłam dużo :-) myśl pozytywnie ,to tez wpływa na zaciążenie :-)

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa,liczę, że niebawem do nas przyjdzie to szczęście :). Daj koniecznie znać jak wizyta! <3

    Magda87, teraz niech szybko czas leci, ma nadzieję, że zobaczysz 2 kreski, bo coś ostatnio na forum mało zielonego :)

    Jagah, a u Ciebie jak? <3

    Owieczqa, odpoczywaj, jedz ile sie da :). Miłego wypoczynku! Dużo jest takich historii. Jak zwykle powiadają wszystko siedzi w głowie, ale głowy nie da rady wyłączyć.

    A u mnie @ coś się spóźnia, ale wczoraj wieczorem już brzuch bolał, dzisiaj czuje, że lada moment się pojawi. Jak ma zamiar się spóźnić to niedobrze, bo w sobotę wyjeżdżamy do Chorwacji -_- a po co mi akurat okres. Powiem Wam, że taka szybka akcja z urlopem, a tu się okazało, że prawie nie ma wolnych miejsc w okolicach Makarskiej. Szok. Wszystko przez te zamachy. Udało się coś zarezerwować, ale ceny są z kosmosu.

    Alexiaa lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa, ja nie robiłam jeszcze posiewu na bakterie, ale jak wrócę to mam zamiar sprawdzić TSH to od razu bym oddała mocz, bo to chyba z moczu się robi tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa na razie w planach mam badanie na wrogość śluzu lub p/c plemnikowe, ale póki co zostawiam to w spokoju. Czekam, aż M. zrobi badanie nasienia i na moją wizytę u nowej pani doktor.
    Do wczoraj miałam wiele optymizmu, ale od wczorajszej wizyty mam pretensje sama do siebie, że tak długo chodziłam do tej ginekolog, żeby na końcu usłyszeć "że poszła mi na rękę, by potwierdzić owulację". Jeśli jestem w ciąży, to raczej do niej nie pójdę po tej wczorajszej wizycie. Wierzę, że się doczekam maleństwa, ale muszę znaleźć lekarza, który pomoże mi, a nie będzie mnie ignorował.

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wakacje i ciężko mi pisać do Was z telefonu, dlatego zaglądam i cichaczem podczytuje ;)
    Byłam u endokrynologa, zmienił mi dawkę leku, i wyniki mu się podobały (pomimo tsh = 2,5). Dziś mam ginekologa. Zastanawiam się czy zrobić progesteron, bo jednak duphastonu nie wzięłam. Bardzo dobra wiadomość to, że marker CA125 spadł na 16 /w normie do 35/ :) No i co, spotkałam kilka osób, które w sposób świadomy i ludzki pozwoliły mi dojrzeć do tematu IVF.

    Magda87, Alexiaa, sosenka lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Tez tak jak Ty myslalam,ze wyleczyłam jedno a na pewno cos innego jest przyczyna i tez byłam strasznie zła
    odnośnie tego...
    Moje dzisiejsze wyniki badań...
    tsh: 0,10 n. 0,27 - 4,2
    prl: 985,4 n. 83 - 622
    a już było wszystko unormowane...:/

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, pogoda w pn i wt super, upał. Leżeliśmy na plaży, mały przeszczęśliwy, nie chciał z wody wychodzić. On jest grzeczny, szybko idzie spać, bo w dzień ma dużo atrakcji, choć już zaczyna mówić, że chce do swojego domku, bo w jego pokoju jest autobus przegubowy i tory :) A dziś trochę więcej wiatru, więc opuściliśmy sobie kąpiele. Byliśmy za to w parku miniatur latarni morskich i kolejek. Mały zachwycony małymi jeżdżącymi pociągami z bajki "Tomek i przyjaciele". Nie chciał wychodzić. Tak się spodobał panu z obsługi, że dostaliśmy karnet na drugie wejście gratis. Jutro ma padać, więc będziemy musieliśmy wymyślić coś pod dachem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 17:20

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 14 lipca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka udanych wakacji w Chorwacji :-D cd posiewów to ja robiłam najpierw z pochwy u ginekologa i tam mi cuda powychodziły ,a objawów nie miałam zadnych :-/ a pozniej mocz zrobiłam i tez miałam i dostałam antybiotyki i następny cykl znów posiew i sprawdzanie czy jest juz ok jak było to zielone światło na starania zawsze dobierał antybiotyk do bakterii z antybiogramu co był razem z posiewem.

    Magda kurczę ściskam mocno ,a juz były w normie :-/ co lekarz mówi na takie wachania ? Weźmiesz leki i sie wyrównają wyniki :-) musisz znaleźć odpowiedniego lekarza i bedzie dobrze :-)

    Jagah dobrze ,ze dojrzałas powoli do decyzji o IVF ,ja tez jakby długo nam sie nie udawało to rozważyłabym ta opcje ,ale ja cały czas w Was wierze :-)

    Owieczqa to fajnie,ze synuś taki grzeczniutki to tak jak moja córcia ;-) na wakacjach żadnego problemy z nia nie ma nawet lepiej sie sprawuje niż w domu i nie marudzi wcale :-) do kiedy zostajecie ? I jak teraz pogoda ? Chyba sie popsuła nie ?

    Dziewczyny ja po wizycie :-) wszystko dobrze ,maleństwo rośnie za miesiąc poznamy płeć :-) a teraz zmierzyć nie mógł bo cos sie dzidzia kręciła ,ale mówi ,ze wszystko mu sie podoba i mój meżuś pierwszy raz był w środku ze mną bo juz przez brzuch miałam usg ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 23:09

    sosenka lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Jagah dobrze ,ze dojrzałas powoli do decyzji o IVF ,ja tez jakby długo nam sie nie udawało to rozważyłabym ta opcje ,ale ja cały czas w Was wierze :-)

    Dzięki <3 Chociaż dojrzalam po prostu do sytuacji, w środę byłam u gina (chodzę do niego od zawsze, włącznie z pierwszą ciążą) i owulacja znowu z lewego jajnika, prawy pracuje słabo, obniżony i ma charakterystyczne zmiany endo, nie wiadomo czy się dalej rozwija, bo ostatnie USG było początkiem czerwca, kolejne we wrześniu. Aż odechciało mi się robić progesteron, pieprzę to wszystko ;) W przyszłym tygodniu wracam do domu; wybieramy z Mężem wakacje, marzy mi Grecja ;) Najpierw przyjemności z rodzinka, potem klinika IVF. Wierzę w cuda, serio. Ale tak samo wierzyłam od początku starań, po każdej przeszkodzie, przed i jeszcze bardziej po laparoskopii, tylko czas robi swoje, trzeba to wszystko wziąć w swoje ręce i pchnąć dalej, do celu ;)

    <3

    sosenka lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 16 lipca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah powodzenia ,dacie radę wszystkim przeszkoda, a moze z Grecji wrócisz z fasolka ,przecież z 1 jajnika owulacja jest . ,pomysl sobie,ze masz juz jedno szczęście w domu <3 jak sie nie uda przez te ostatnie cykle to macie juz wyjście awaryjne i tego sie trzymaj ;-)

    Jagah, Kamila ;), sosenka lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 18 lipca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexia, co do naszego pobytu pogoda w pn i wt super, tal jak pisałam leżeliśmy na plaży. W śr też było słonecznie, ale nieco chłodniej, więc spacerowaliśmy. Byliśmy w parku miniatur i i kolejek, gdzie jeździły modele różnych pociągów, łącznie z ciuchciami z bajki "Tomek i przyjaciele". Mały był zachwycony! W czw zacz3ło padać, więc wiedząc, że w pt ma być podobnie, wróciliśmy dzień wcześniej. 26.07 mam wizytę. Miałam teraz przerwę między wizytami od 1.07 i już mi się tak dłuży. Chciałaby już usłyszeć, że wszystko w porządku :)

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja mam 13dc i .. dostałam okres. Masakra.

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jesteś pewna, że to krwawienie miesiączkowe? Wybierasz się do gina? Miałaś tak wcześniej?

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam tak nigdy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny <3
    Melduję, że z urlopu wróciliśmy w trójkę <3 <3 <3

    Alexiaa, Owieczqa, Dea28, sosenka, Jagah, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • Alexiaa Autorytet
    Postów: 371 249

    Wysłany: 24 lipca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej wchodzę po paru dniach a tu takie dobre wiadomości :-D Serdeczne Gratulacje ! :-) cieszcie sie ta fasoleczkę teraz ,ciąża to najlepszy czas <3 a widzisz pisałam Ci ,ze uda sie niedługo ! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 15:20

    Magda87, sosenka lubią tę wiadomość

    rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 24 lipca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeeeeeeeeeej! Madzia, bardzo się cieszę :) Dużo zdrowia i melduj co u Ciebie na bieżąco <3

    Magda87 lubi tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również gratuluję Madziu!

    Magda87 lubi tę wiadomość

  • sosenka Ekspertka
    Postów: 151 75

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, widzisz, a nie mówiłam, że zobaczysz dwie kreski. W końcu zielony koniec na naszym wątku. Bardzo się cieszę.

    Wróciłam z wakacji i zaglądałam do Was, czekałam na piękne końce :)

    Jagah, mam nadzieję, że uda Wam się naturalnie <3. Ja już mam 6cs to laparo i sama nie wiem co o tym myśleć. We wrześniu zgłoszę się znowu do ginekolog.

  • Owieczqa Ekspertka
    Postów: 204 120

    Wysłany: 25 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah, Sosenka, trzymam za Was mooocno kciuki <3 Uda się, zawirusujemy cały wątek! Im nas więcej, tym stężenie wirusków większe :D

    sosenka, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    34bw9jcgm80ieq8u.png
    PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ