X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia i Ewelina witajcie :) Powodzenia w staraniach :)
    Magda mi również czas szybko mija, masz jeszcze połowę ciąży przed sobą więc może uda się zrealizować część tych niezrealizowanych planów ;)
    Ania-nowa jak się czujesz? Znasz już płeć? Pozdrawiam cieplutko

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ewelina:) Roslinka, płci jeszcze niestety nie znam, za 2 tyg usg to liczę że się dowiem:) Zaczynam czuć deliktne ruchy, takie laskotanie, coś niesamowitego! A jak u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 19:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tego uczucia, też już chciałabym wiedzieć o czym mówisz :D U mnie bez zmian, staramy się :P Za tydzień planuje testować. Nie nastawiam się ;) Dużo zdrówka dla Was, no i czekam na info kogo zmajstrowaliście ;)
    pozdrawiam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Zaczynam czuć deliktne ruchy, takie laskotanie, coś niesamowitego!
    zazdroszczę :)
    Moja od czasu do czasu mi przyłoży (w żebra lub w pęcherz), a tak jest niewyczuwalna :P

    Dziś miałam usg połówkowe i podczas porodu nie powinno być niespodzianki :) Będzie córa - Julia :)

    roslinka, Jagah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje :) No i imię śliczne :) A ja mam plamienia od wczoraj, takie brązowe, jasne, trochę się nastawiam, że to może zagnieżdżenie... ;) Jak możesz to zerknij na mój wykres i notatki

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Barbia i Ewelina witajcie :) Powodzenia w staraniach :)


    U mnie te starania trwają już bardzo długo, ale nie poddaję się mam nadzieję że moja córcia w końcu doczeka się rodzeństwa.

    A Ty ROSLINKA kiedy testujesz bo temperaturkę masz cudowną ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia ja zazwyczaj mam taką wysoką temperaturę, spada w dzień @. Czuję, że to plamienie moje to @ się zbliża, więc jutro zmierzę dla świętego spokoju, ale podejrzewam, że znacznie spadnie :(

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Barbia ja zazwyczaj mam taką wysoką temperaturę, spada w dzień @. Czuję, że to plamienie moje to @ się zbliża, więc jutro zmierzę dla świętego spokoju, ale podejrzewam, że znacznie spadnie :(

    Oj kochana oby nie spadła Ci ta temperatura, będę jutro obserwować Cię oby było ok :) Tak myślimy nie inaczej pamiętaj

    roslinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Jak możesz to zerknij na mój wykres i notatki
    wykres wygląda obiecująco :)
    Powiedz mi tylko, od kiedy masz takie plamienia? Sprawdzałaś progesteron?
    Bo z tego co pamiętam, plamienie okołoowulacyjne i z zagnieżdżenia powinno być jasno różowe (a najlepiej żeby w ogóle go nie było). Plamienie jasno brązowe - brązowe świadczy o złuszczaniu się tuż przed @ lub problemach z progesteronem/ ciałkiem żółtym.
    Także jeśli nie będzie ciąży, to wspomnij o tych plamieniach na wizycie u gin.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i ja,
    Obecnie staramy isę o drugiego maluszka...
    Narazie jest to nasz drugi cykl, a ierwszy od kiedy mierzę temperaturę,
    czekam obecnie na owulacje i zobaczymy czy się uda...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes witaj i powodzonka :)

    Magda jesli chodzi o plamienia to nie w każdym cyklu je mam, muszę przejrzeć swoje papierowe wykresy zanim zaczęłam przygodę z OF. Sprawdzałam progesteron ale ten 17-oh - tak mi zleciła ginka i podczas ostatniej wizyty (na początku listopada) stwierdziła że jest ok wszystko ...
    Dzięki za podpowiedz, na pewno o tym wspomnę, planuje wydrukować te ostatnie wykresy niech oglądnie sobie ;)

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka jak tam dzisiaj?
    Mierzyłaś temperaturę? Moja ciągle na tym samym poziomie od trzech dni 36,9. Ale człowiek się na stresuję czekając na wyjaśnienie całego cyklu. Już mi się po prostu odechciewa mierzenia tej temp. i domyślanie się czy @ przyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 09:21

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak będę po owulacji to pewnie też nie będę mogła isę doczekać czy to już, czy może cykl na straty

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia u mnie już 2dc :/ Jednak @ przyszła, tylko o 3 dni wcześniej a te plamienia ją zwiastowały :( Ja też się wkurzam tym mierzeniem i powyklinam przez kilka pierwszych dni, a jak się @ kończy to wracam do mierzenia :P

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 21 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już sama nie wiem co jeszcze powinnam zrobić żeby w końcu zaskoczyło i abym ujrzała II kreski na teście,zobaczcie mój wykres może coś mi podpowiecie

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 23 listopada 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti przede wszystkim chyba trzeba wyluzować i troche odpuścić, to chyba najlepiej się sprawdza...Ale wiem, że to trudne

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S@ti wrote:
    Dziewczyny ja już sama nie wiem co jeszcze powinnam zrobić żeby w końcu zaskoczyło i abym ujrzała II kreski na teście,zobaczcie mój wykres może coś mi podpowiecie
    wybacz jeśli już mi pisałaś, ale jakie już badania robiłaś?
    Używasz może testów LH?

    U mnie nie wiem co dokładnie pomogło - odpuszczenie i urlop czy zadziałało w końcu leczenie, ale wiem jedno... po 11 cyklu nie spodziewałam się ciąży ;)
    Brałam Pregnę Plus, zrobiłam jeden test LH Vitam, piłam sporo wody (na śluz) i akurat w tym cyklu <3 były dla przyjemności ;) We wcześniejszych cyklach bardzo pilnowałam skoku temperatury, a akurat w tym cyklu mierzenie odpuściłam. Więc mogę tylko gdybać po śluzie kiedy był skok, ale podejrzewam że córcia jest z dnia pozytywnego testu LH :)

    Co mogę ci doradzić... Nie wiem ile masz cykli za sobą, ale może porównaj je ze sobą, zaznacz sobie w jakich dniach miałaś śluz rozc. i bez mierzenia temperatury <3 co drugi dzień :) Nawet nie przypuszczasz jak mierzenie temperatury i wyczekiwanie na skok - może nas blokować :)
    Ja miałam stałe cykle i odliczałam od terminu @ 16-12 dni wstecz, zaznaczałam je jako najbardziej płodne (wg teorii są to dni owulacji) i wtedy zaczynałam robić test LH :) W niektórych cyklach dopiero w tych dniach chwytałam za termometr :P

    Ale prawda jest taka, że im bardziej chcemy tym bardziej jesteśmy blokowane. Dlatego tak często 'odpuszczenie' pomaga jeśli nic innego nas nie blokuje :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Co tak mało piszecie :)
    Co u Was słychać?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Izuu Koleżanka
    Postów: 41 87

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamom :-)

    U nas kolejny cykl cisza, przestałam mierzyć temperaturę i spinać się, zobaczymy co z tego wyniknie.
    Pozdrawiam cieplutko ;-)

    zrz6j44jaxps0ej2.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja. Staramy się z mężem o trzecie dziecko. Obecnie 4 cykl starań zakończył się niepowodzeniem.

    p19ucsqvnm5skatr.png
‹‹ 271 272 273 274 275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ