X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Coś się zagapiłam i nie czytałam wątku! Tak tu ostatnio jakoś rzadko zaglądam, mam wyznaczoną laparoskopię na październik i do tego czasu staram się mocno wyluzować, bo później trzeba będzie pewnie zintensyfikować starania :)
    Głównie to sprawdzam czy któraś z moich ovukoleżanek nie zaszła! ;)
    Loteria tak jak piszesz w innych wątkach dziewczyny nie dość że się znają to jeszcze zamieszczają wiadomości z prędkością światła i cieżko poźniej nadrobić ;)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wilcza Jagodo :-)
    Mam do Was pytanie odnośnie mierzenia temperatury.. Jeśli mierze waginalnie to pod kołdrą czy się odkryć? Mam też co noc otwarte okno i dziś przy mierzeniu odkryłam się bo pod kołdrą słabo słyszę jak termometr pika i powiem wam ze jak byłam odkryta zapikal o wiele szybciej niż jak byłam przykryta :-P wydaje mi się że pod kołdrą ta tempka jeszcze się podnosi i nie jest rzeczywiście wiarygodna. Co sądzicie? W ogóle to zrobiłam glupote bo od początku mierzylam pod językiem ale chciałam bardziej "profesjonalnie" więc zamówiłam owulacyjny i chciałam mierzyć waginalnie a ze ja z tych niecierpliwych to nie poczekalam do nowego cyklu tylko pół mam mierzone w buzi a pół Tam i teraz mam głupoty na wykresie. Ale co tam przynajmniej tak o tym nie rozmyślam :-P
    Kurczę w nocy to zawsze mi się jakiś gaduła załącza , kolorowych snów wszystkim.

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagórdko - fajnie, że jesteś :*

    Loteria - uśmiałam się mega!! :D:D:D
    JA mierzę pod kołdrą, chyba, że jest mega gorąco, jak teraz to wtedy bywam odkryta, ale ten mały metalowy cypelek mierzy temperaturę ciała, więc myślę, że to jednak bez znaczenia :) Z tym pikaniem u mnie jest tak, że pod kołdrą praktycznie tego nie słyszę, a bez kołdry wiem od razu :)
    To chyba też nie szkodzi, żę pół wykresu mierzone tak, a następne pół inaczej - niestety nie mogę zobaczyć Twojego wykresu :(



    6ebd614ffda0534d7abe5aae0ab6cf01.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loteria ja zawsze jak mierzyłam to chwilę trzymałam termometr "w miejscu akcji" a dopiero później wlączałam i zauważyłam że wtedy temperatury są bardziej stabilne.
    Ja myślę że można mierzyć pod kołdrą i bez tak jak Motomi pisze to ten metalowy cypelek mierzy tempkę hehe :D

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie odebrałam ovu control i będę badać sline ale dopiero o 20 bo jadłam :-P Boże nie wiem po co ja to kupiłam nienawidZę takich rzeczy. Cała elektronika to dla mnie jakiś mega kosmos nawet w samochodzie mąż mi ustawił wycieraczki automatyczne :-) a tankować uczyłam się prawie 2 lata taka jestem czasem sierota ..

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 22 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet
    Nie wiedziałam ,
    Ze jest coś takiego...
    Sorrki, ale mega źle sie czuje, chyba przyjdzie @
    O tym ovu control musisz mi koniecznie opowiedzieć...

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc jest to tester owulacyjny ze śliny wielokrotnego użytku, inne dziewczyny badają też śluz, ale ja śluzu nie próbowałam. Jest na forum wątek o takich testerach poszukaj sobie, są różnych firm, najpierw napaliłam się na cyclotest baby, ale trochę szkoda mi było wydać 800zł, bo taki znalazłam najtańszy. Ovu control kupiłam przez allegro z internetowej apteki aleleki.pl cena około 150zł w zestawie był też jeden test ciążowy i kilka próbek różnych kremów do twarzy i ciała. Łap linka jak to wydląda https://www.youtube.com/watch?v=ucYcsql9z3A

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki! Ciekawe, czy będziesz zadowolona z efektów :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem zadowolona, pokazuje dni niepłodne no i takie zresztą mam, zobaczymy jak będą płodne czy dostrzegę tę paprotki :-)
    dziewczyny polecam Wam film Lion z 2016r. jeśli nie oglądałyście jest świetny tylko proszę od razu zaopatrzyć się w chusteczki! Jest piękny wzruszający i ja nie mogłam przestać ryczeć, oparty na prawdziwej historii chłopca, który po 25 latach odnalazł swój dom i biologiczną matkę.

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 lipca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo. - coś dla mnie!! Dziękuję za rekomendacje!! Coś odwróci moja uwagę od oczekiwania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej kurcze już jesteś kolejną osobą która mi mówi o tym filmie! Coś w tym musi być, oglądne :)

    A tak w ogóle to jak tam? Tzn wiem że to samo :) ale jak samopoczucie?

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 26 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie piękne na poprawę humorku :-D
    https://www.youtube.com/watch?v=bJR_u_OmcFg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jest tutaj ktoś jeszcze? :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Obecna!

    Ale super! :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz coś o sobie :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Powiedz coś o sobie :-P

    rocznik 87 ;) w listopadzie 30! :)
    Mąż rocznik 86, jesteśmy 3 lata po ślubie, ale wcześniej nie staraliśmy się o dziecko i zawsze się zabezpieczaliśmy. Także nie będę tą szczęśliwą, co zaszła bez zastanawiania się czy już, czy jeszcze :P

    Teraz od lipca starania o 1 dziecko, 1cs więc dopiero zaczynamy.
    I to od razu z przygodami. Moja historia 1 cyklu starań jest taka, że od tego roku mam bardzo nieregularne cykle [chyba za dużo stresów w życiu ;)]
    cykle były takie: sty: 46 dni, luty: 38 dni, marzec: 36 dni, kwiecień: 33 dni, maj: 29 dni, czerwiec: 28dni. Pełen wachlarz :D

    Teraz jestem w 36dc beta hcg zrobiona w 33dc, czyli 11dpo i wynik >1,20

    W temacie testujących w sierpniu ustaliłam, że jutro zrobię test sikany (nie chce mi się już leciec do labo. na beta hcg) - 14dpo i jeśli będzie negat. to albo cierpliwie zaczekam na @ albo znajdę fajnego gina w mieście i się do niego udam. Do tej pory na badania wracałam do domu do mojego gina, do którego chodzę od zawsze.

    Chyba tyle na razie :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam męża o 3 lata młodszego i nie zabezpieczalismy się nigdy nawet na naszej 1 randce :-P
    Trzymam jutro za Ciebie kciuki! Byłoby fantastycznie gdyby udalo się w 1cs :-)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:31

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przykro mi ale na pewno wkrótce będą 2 kreseczki. My mamy urlop we wrześniu i zastanawiamy się nad jakimiś egzotycznymi wakacjami a tymczasem mój ciągnie mnie na jakąś imprezę wyszalec się autorivers czy coś takiego.. Nie chce mi się ale zobaczymy. Bylam kiedyś 2x na sunrise i jak to ma tak wyglądać zwłaszcza jak after party to ja dziękuję.

‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ