X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Coś się zagapiłam i nie czytałam wątku! Tak tu ostatnio jakoś rzadko zaglądam, mam wyznaczoną laparoskopię na październik i do tego czasu staram się mocno wyluzować, bo później trzeba będzie pewnie zintensyfikować starania :)
    Głównie to sprawdzam czy któraś z moich ovukoleżanek nie zaszła! ;)
    Loteria tak jak piszesz w innych wątkach dziewczyny nie dość że się znają to jeszcze zamieszczają wiadomości z prędkością światła i cieżko poźniej nadrobić ;)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wilcza Jagodo :-)
    Mam do Was pytanie odnośnie mierzenia temperatury.. Jeśli mierze waginalnie to pod kołdrą czy się odkryć? Mam też co noc otwarte okno i dziś przy mierzeniu odkryłam się bo pod kołdrą słabo słyszę jak termometr pika i powiem wam ze jak byłam odkryta zapikal o wiele szybciej niż jak byłam przykryta :-P wydaje mi się że pod kołdrą ta tempka jeszcze się podnosi i nie jest rzeczywiście wiarygodna. Co sądzicie? W ogóle to zrobiłam glupote bo od początku mierzylam pod językiem ale chciałam bardziej "profesjonalnie" więc zamówiłam owulacyjny i chciałam mierzyć waginalnie a ze ja z tych niecierpliwych to nie poczekalam do nowego cyklu tylko pół mam mierzone w buzi a pół Tam i teraz mam głupoty na wykresie. Ale co tam przynajmniej tak o tym nie rozmyślam :-P
    Kurczę w nocy to zawsze mi się jakiś gaduła załącza , kolorowych snów wszystkim.

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagórdko - fajnie, że jesteś :*

    Loteria - uśmiałam się mega!! :D:D:D
    JA mierzę pod kołdrą, chyba, że jest mega gorąco, jak teraz to wtedy bywam odkryta, ale ten mały metalowy cypelek mierzy temperaturę ciała, więc myślę, że to jednak bez znaczenia :) Z tym pikaniem u mnie jest tak, że pod kołdrą praktycznie tego nie słyszę, a bez kołdry wiem od razu :)
    To chyba też nie szkodzi, żę pół wykresu mierzone tak, a następne pół inaczej - niestety nie mogę zobaczyć Twojego wykresu :(



    6ebd614ffda0534d7abe5aae0ab6cf01.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loteria ja zawsze jak mierzyłam to chwilę trzymałam termometr "w miejscu akcji" a dopiero później wlączałam i zauważyłam że wtedy temperatury są bardziej stabilne.
    Ja myślę że można mierzyć pod kołdrą i bez tak jak Motomi pisze to ten metalowy cypelek mierzy tempkę hehe :D

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie odebrałam ovu control i będę badać sline ale dopiero o 20 bo jadłam :-P Boże nie wiem po co ja to kupiłam nienawidZę takich rzeczy. Cała elektronika to dla mnie jakiś mega kosmos nawet w samochodzie mąż mi ustawił wycieraczki automatyczne :-) a tankować uczyłam się prawie 2 lata taka jestem czasem sierota ..

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 22 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet
    Nie wiedziałam ,
    Ze jest coś takiego...
    Sorrki, ale mega źle sie czuje, chyba przyjdzie @
    O tym ovu control musisz mi koniecznie opowiedzieć...

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc jest to tester owulacyjny ze śliny wielokrotnego użytku, inne dziewczyny badają też śluz, ale ja śluzu nie próbowałam. Jest na forum wątek o takich testerach poszukaj sobie, są różnych firm, najpierw napaliłam się na cyclotest baby, ale trochę szkoda mi było wydać 800zł, bo taki znalazłam najtańszy. Ovu control kupiłam przez allegro z internetowej apteki aleleki.pl cena około 150zł w zestawie był też jeden test ciążowy i kilka próbek różnych kremów do twarzy i ciała. Łap linka jak to wydląda https://www.youtube.com/watch?v=ucYcsql9z3A

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki! Ciekawe, czy będziesz zadowolona z efektów :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 23 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem zadowolona, pokazuje dni niepłodne no i takie zresztą mam, zobaczymy jak będą płodne czy dostrzegę tę paprotki :-)
    dziewczyny polecam Wam film Lion z 2016r. jeśli nie oglądałyście jest świetny tylko proszę od razu zaopatrzyć się w chusteczki! Jest piękny wzruszający i ja nie mogłam przestać ryczeć, oparty na prawdziwej historii chłopca, który po 25 latach odnalazł swój dom i biologiczną matkę.

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 lipca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo. - coś dla mnie!! Dziękuję za rekomendacje!! Coś odwróci moja uwagę od oczekiwania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej kurcze już jesteś kolejną osobą która mi mówi o tym filmie! Coś w tym musi być, oglądne :)

    A tak w ogóle to jak tam? Tzn wiem że to samo :) ale jak samopoczucie?

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 26 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie piękne na poprawę humorku :-D
    https://www.youtube.com/watch?v=bJR_u_OmcFg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jest tutaj ktoś jeszcze? :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Obecna!

    Ale super! :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz coś o sobie :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Powiedz coś o sobie :-P

    rocznik 87 ;) w listopadzie 30! :)
    Mąż rocznik 86, jesteśmy 3 lata po ślubie, ale wcześniej nie staraliśmy się o dziecko i zawsze się zabezpieczaliśmy. Także nie będę tą szczęśliwą, co zaszła bez zastanawiania się czy już, czy jeszcze :P

    Teraz od lipca starania o 1 dziecko, 1cs więc dopiero zaczynamy.
    I to od razu z przygodami. Moja historia 1 cyklu starań jest taka, że od tego roku mam bardzo nieregularne cykle [chyba za dużo stresów w życiu ;)]
    cykle były takie: sty: 46 dni, luty: 38 dni, marzec: 36 dni, kwiecień: 33 dni, maj: 29 dni, czerwiec: 28dni. Pełen wachlarz :D

    Teraz jestem w 36dc beta hcg zrobiona w 33dc, czyli 11dpo i wynik >1,20

    W temacie testujących w sierpniu ustaliłam, że jutro zrobię test sikany (nie chce mi się już leciec do labo. na beta hcg) - 14dpo i jeśli będzie negat. to albo cierpliwie zaczekam na @ albo znajdę fajnego gina w mieście i się do niego udam. Do tej pory na badania wracałam do domu do mojego gina, do którego chodzę od zawsze.

    Chyba tyle na razie :)

  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam męża o 3 lata młodszego i nie zabezpieczalismy się nigdy nawet na naszej 1 randce :-P
    Trzymam jutro za Ciebie kciuki! Byłoby fantastycznie gdyby udalo się w 1cs :-)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:31

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przykro mi ale na pewno wkrótce będą 2 kreseczki. My mamy urlop we wrześniu i zastanawiamy się nad jakimiś egzotycznymi wakacjami a tymczasem mój ciągnie mnie na jakąś imprezę wyszalec się autorivers czy coś takiego.. Nie chce mi się ale zobaczymy. Bylam kiedyś 2x na sunrise i jak to ma tak wyglądać zwłaszcza jak after party to ja dziękuję.

‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ