Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Magda ja też staram się o pierwszego dzidziusia już od prawie roku niestety mąż pracuje za granicą więc ciężko nam to wszystko idzie :(

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Czyli jest jednak rocznik 87!:) Wita sfrustrowana 30-latka. Mąż 32 lata. 4 lata znajomości, półtora roku po ślubie. Nie zabezpieczamy się od ślubu, ale jak na razie ani widu ani słuchu. Po pół roku starań wyszła u mnie hiperprolaktynemia (na szczęście prolaktna już w normie), a u męża słabe nasienie. Nasienie się poprawiło, ale chyba jeszcze nie na tyle aby zapłodnić. Zmieniliśmy klinikę i jeśli w ciągu pół roku się nie uda startujemy z inseminacją.

Ogólnie jest mi bardzo smutno, jestem zła na cały świat, czuję, że lata lecą, ale przecież nie mogę sobie nic zarzucić. Poznałam miłość swojego życia w ciągu 27 lat, dziecko miało być w tym roku, ale plan diabli wzięli.

Szczęśliwego Nowego Roku Dziewczyny! Oby był lepszy niż ten!!!

c55f43r81cba3es9.png

3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • _magda87_ Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Hej Magda ja też staram się o pierwszego dzidziusia już od prawie roku niestety mąż pracuje za granicą więc ciężko nam to wszystko idzie :(

ja z mezem sie troszke mijamy,poniewaz pracujemy na inne zmiany,ja potrafie juz spac jak maz wroci do domu,ma sie to wkrotce zmienic.

Anuśla-ja tez slysze tykajacy zegar,nie mowiac o otaczajacych mnie dziedziatych kolezankach,niedlugo nie bede miala z kim isc na kawe,poniewaz co ja bede dyskutowac o pieluszkach i zabkowaniu.

Zycze wam udanego Sylwestra a w Nowym Roku dzidziusia:*:*:*

p.s za kilka godzin bedziemy po 30stce....

[link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

29.09.2018❤️
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 31 grudnia 2017, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej nie podoba mi się twoje P.s.!!!!! Jesteśmy młode piękne mamy fajnych mężów a 2018 jest nasz ! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Negatywne myślenie przyciąga złe rzeczy. Proponuję postanowienie nowo roczne MIEĆ [email protected]
    Nasze zdrowie laski!!!

werni lubi tę wiadomość

• _magda87_ Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Ej nie podoba mi się twoje P.s.!!!!! Jesteśmy młode piękne mamy fajnych mężów a 2018 jest nasz ! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Negatywne myślenie przyciąga złe rzeczy. Proponuję postanowienie nowo roczne MIEĆ [email protected]
    Nasze zdrowie laski!!!

hehehe zgadzam sie:)od nowego roku bede myslec tylko pozytywnie!pozdrawiam

29.09.2018❤️
  • werni Autorytet

Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) pełen luz

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze wkurzalo jak ktoś gadał a zwłaszcza mój mąż wyluzuj weź wyluzuj ale się spinasz przestań myśleć przestań sobie wkrecac... Ale tak sobie myślę że chyba trzeba sobie dac czopa i oczyścić głowę z domniemanych comiesięcznych ciazowych objawów. Niestety moje próby nie podczytywania różnych wątków szły do tej pory na marne. Ovufriend-moje kolejne uzależnienie: )

• werni Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to samo mówi żeby się wyluzować. I tak będę robić w tym roku :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wlasnie wyjechał na 3 tygodnie i kolejny cykl w plecy :( miłego dnia wszystkim spadam do roboty :(

• werni Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś z byłym potrafiliśmy się nie widzieć przez dwa miesiące trzy.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • _magda87_ Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewyczyny!dzis mam 1 dzien cyklu,takze pierwsze intensywne starania tuz tuz.juz sobie zakodowalam,zebym nie spodziewala sie takiej niespodzianki od losu,ze odrazu sie uda,nie nastawiam sie,choc mam nadzieje.Dieta wczorajsza w pelni zdrowa,po @ pojde sie rozruszac.dzis tez pojde do apteki po wit D.

29.09.2018❤️
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dołączam i ja. Przed nami starania o 2 dziecko :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni my nie widzimy sie na szczescie tylko 3 tygodnie.
    Witaj Paula..jak ja bym chciala chociaz jedno:) a dlugo staraliscie sie o pierwsze?

• Kreatorka Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do najlepszego rocznika 87 :)

My już ponad rok się staramy, ani widu, ani słuchu dzieciaczka dotychczas...
    Za to kilka problemów już zdiagnozowanych, zobaczymy w tym miesiącu sprawdzimy ponownie nasienie M. czy mu się poprawiło... jak nie, to chyba już klinika nas czeka.

Najgorsze w moim przypadku jest to, że niestety mam dosyć obecnej pracy i chętnie już bym nią rzuciła, ale co zrobić, jak racjonalność pyta "a co jeśli nam się uda", a ja zostanę bez macierzyńskiego? Chyba musimy sobie jakiś deadline ustalić z M., bo mnie ta praca naprawdę męczy.

Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2018, 00:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim obecnym na szczęście częściej się widze. Nawet razem pracujemy ale w innych działach. :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 4 stycznia 2018, 00:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pracy to ja też mam swojej dosyć. Od kilku lat pracuje w tej samej firmie, znam wszystko i wszystkich od podszewki. Ludzi też tam mam dosyć. Wszystko mnie tam już wkurza. Głowa mnie zaczyna boleć jak tylko na parking zajezdzam. A najgorsze są moje współpracownice. Ja lubię dzień zakończyć na 100 % a one jak czegoś nie zrobią to zrobią jutro....czyli robię Ja! Moim marzeniem i celem prócz dziecka to zmiana pracy, mam nadzieję że szybko uda się i jedno i drugie. Ja z doświadczenia koleżanek z pracy a takze siostry wiem że nie ma na co czekać. Mnie mówiły że gdyby wiedziały ze wcale nie tak szybko można świadomie zajść w ciaze to nie zwlekalyby i nie stawialy kariery na pierwszym miejscu. Oczywiście najbezpieczniej byłoby zajść na umowie. A może ta praca Cię blokuje psychicznie? Może gdy zmienisz otoczenie nastąpi przełom oczyscisz umysł? Ja myślę że tak może być w moim przypadku bo ciągle chodzę sfrustrowana. Jak boisz się rzucać pracy z dnia na dzień to szukaj nowej a później przejdziesz za porozumieniem stron.
    Dobranoc

• _magda87_ Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,wlasnie narzekalam mojemu jak mnie wkurza moja praca i ze nie chce mi sie tam dzis isc,ze mam nadzieje ze szybko zajde w ciaze i bede mogla spokjnie odejsc:)a tutaj Wy tez sie zalicie:)

2 [email protected],w nocy mnie zalewalo i wstawalam kilka razy,przydalby mi sie pampers.oby do weekendu...moje przyjaciolki chcialy ustalic jakies wyjscie do knajpy czy resteurant,ale mam ochote chyba spedzic weekend w domu,ten chaos przed i w czasie swiat mnie zmeczyl.poza tym chcialam troszke zaoszczedzic ,swieta szarpnely i ostatnie zakupy

loteria lubi tę wiadomość

29.09.2018❤️
  • loteria Przyjaciółka

Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mnie tez przydałyby się pampersy przewijaki śpioszki smoczki i wszystko co maluśkie białe różowe i niebieskie po prostu rozpływam się gdy widzę w sklepach!!!
    Mój wczoraj mi powiedział, że przydałoby sie juz to dziecko bo nudno się robi..hmmm

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Werni my nie widzimy sie na szczescie tylko 3 tygodnie.
    Witaj Paula..jak ja bym chciala chociaz jedno:) a dlugo staraliscie sie o pierwsze?

Pierwszy ceny złoty strzał :) Drugi też był ceny, ale niestety poroniłam.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 lata temu stwierdziłam, ale albo zmieniam pracę albo zachodzę w ciążę. Pracy innej fajnej na oku nie było, więc mam syna :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego