X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Ej nie podoba mi się twoje P.s.!!!!! Jesteśmy młode piękne mamy fajnych mężów a 2018 jest nasz ! Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Negatywne myślenie przyciąga złe rzeczy. Proponuję postanowienie nowo roczne MIEĆ WYJEB@NE
    Nasze zdrowie laski!!!


    hehehe zgadzam sie:)od nowego roku bede myslec tylko pozytywnie!pozdrawiam

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) pełen luz

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze wkurzalo jak ktoś gadał a zwłaszcza mój mąż wyluzuj weź wyluzuj ale się spinasz przestań myśleć przestań sobie wkrecac... Ale tak sobie myślę że chyba trzeba sobie dac czopa i oczyścić głowę z domniemanych comiesięcznych ciazowych objawów. Niestety moje próby nie podczytywania różnych wątków szły do tej pory na marne. Ovufriend-moje kolejne uzależnienie: )

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to samo mówi żeby się wyluzować. I tak będę robić w tym roku :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wlasnie wyjechał na 3 tygodnie i kolejny cykl w plecy :( miłego dnia wszystkim spadam do roboty :(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś z byłym potrafiliśmy się nie widzieć przez dwa miesiące trzy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewyczyny!dzis mam 1 dzien cyklu,takze pierwsze intensywne starania tuz tuz.juz sobie zakodowalam,zebym nie spodziewala sie takiej niespodzianki od losu,ze odrazu sie uda,nie nastawiam sie,choc mam nadzieje.Dieta wczorajsza w pelni zdrowa,po @ pojde sie rozruszac.dzis tez pojde do apteki po wit D.

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dołączam i ja. Przed nami starania o 2 dziecko :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni my nie widzimy sie na szczescie tylko 3 tygodnie.
    Witaj Paula..jak ja bym chciala chociaz jedno:) a dlugo staraliscie sie o pierwsze?

  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do najlepszego rocznika 87 :)

    My już ponad rok się staramy, ani widu, ani słuchu dzieciaczka dotychczas...
    Za to kilka problemów już zdiagnozowanych, zobaczymy w tym miesiącu sprawdzimy ponownie nasienie M. czy mu się poprawiło... jak nie, to chyba już klinika nas czeka.

    Najgorsze w moim przypadku jest to, że niestety mam dosyć obecnej pracy i chętnie już bym nią rzuciła, ale co zrobić, jak racjonalność pyta "a co jeśli nam się uda", a ja zostanę bez macierzyńskiego? Chyba musimy sobie jakiś deadline ustalić z M., bo mnie ta praca naprawdę męczy.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim obecnym na szczęście częściej się widze. Nawet razem pracujemy ale w innych działach. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pracy to ja też mam swojej dosyć. Od kilku lat pracuje w tej samej firmie, znam wszystko i wszystkich od podszewki. Ludzi też tam mam dosyć. Wszystko mnie tam już wkurza. Głowa mnie zaczyna boleć jak tylko na parking zajezdzam. A najgorsze są moje współpracownice. Ja lubię dzień zakończyć na 100 % a one jak czegoś nie zrobią to zrobią jutro....czyli robię Ja! Moim marzeniem i celem prócz dziecka to zmiana pracy, mam nadzieję że szybko uda się i jedno i drugie. Ja z doświadczenia koleżanek z pracy a takze siostry wiem że nie ma na co czekać. Mnie mówiły że gdyby wiedziały ze wcale nie tak szybko można świadomie zajść w ciaze to nie zwlekalyby i nie stawialy kariery na pierwszym miejscu. Oczywiście najbezpieczniej byłoby zajść na umowie. A może ta praca Cię blokuje psychicznie? Może gdy zmienisz otoczenie nastąpi przełom oczyscisz umysł? Ja myślę że tak może być w moim przypadku bo ciągle chodzę sfrustrowana. Jak boisz się rzucać pracy z dnia na dzień to szukaj nowej a później przejdziesz za porozumieniem stron.
    Dobranoc

  • _magda87_ Autorytet
    Postów: 263 149

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,wlasnie narzekalam mojemu jak mnie wkurza moja praca i ze nie chce mi sie tam dzis isc,ze mam nadzieje ze szybko zajde w ciaze i bede mogla spokjnie odejsc:)a tutaj Wy tez sie zalicie:)

    2 dzien@,w nocy mnie zalewalo i wstawalam kilka razy,przydalby mi sie pampers.oby do weekendu...moje przyjaciolki chcialy ustalic jakies wyjscie do knajpy czy resteurant,ale mam ochote chyba spedzic weekend w domu,ten chaos przed i w czasie swiat mnie zmeczyl.poza tym chcialam troszke zaoszczedzic ,swieta szarpnely i ostatnie zakupy

    loteria lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]atdchdget43fp9br.png[/link]

    29.09.2018❤️
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mnie tez przydałyby się pampersy przewijaki śpioszki smoczki i wszystko co maluśkie białe różowe i niebieskie po prostu rozpływam się gdy widzę w sklepach!!!
    Mój wczoraj mi powiedział, że przydałoby sie juz to dziecko bo nudno się robi..hmmm

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loteria wrote:
    Werni my nie widzimy sie na szczescie tylko 3 tygodnie.
    Witaj Paula..jak ja bym chciala chociaz jedno:) a dlugo staraliscie sie o pierwsze?

    Pierwszy ceny złoty strzał :) Drugi też był ceny, ale niestety poroniłam.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 lata temu stwierdziłam, ale albo zmieniam pracę albo zachodzę w ciążę. Pracy innej fajnej na oku nie było, więc mam syna :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo super gratuluję ze się udało :)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Ja też jestem rocznik 87 i staram się z mężem o pierwsze dziecko. Za mąż wyszłam niedawno, dlatego tak późno zaczęłam starania. Oczywiście rodzina ciągle się pyta czy już jestem w ciąży. Jak nawet będę to im prędko o tym nie powiem. Już raz byłam w ciąży, w którą zaszłam w pierwszym cyklu starań, ale ją niestety poroniłam. O tej ciąży wiedział na szczęście tylko mój mąż więc nikomu nie musiałam się tłumaczyć. Teraz staram się 4 cykl i nic z tego. Na dodatek mam wrażenie, że ciągle nie mam owulacji. Dopiero jeden cykl prowadziłam pomiary w ovufriend i potwierdził moje przepuszczenia o braku owulacji :(

    Poza tym mój mąż to rocznik 81, więc już nie jest pierwszej młodości. Tylko, że on już ma synka z pierwszego małżeństwa.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja z moim 87 :) staramy sie o drugie dziecko od wrzesnia 2016. Mamy juz corke :)

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Cześć,

    Ja też jestem rocznik 87 i staram się z mężem o pierwsze dziecko. Za mąż wyszłam niedawno, dlatego tak późno zaczęłam starania. Oczywiście rodzina ciągle się pyta czy już jestem w ciąży. Jak nawet będę to im prędko o tym nie powiem. Już raz byłam w ciąży, w którą zaszłam w pierwszym cyklu starań, ale ją niestety poroniłam. O tej ciąży wiedział na szczęście tylko mój mąż więc nikomu nie musiałam się tłumaczyć. Teraz staram się 4 cykl i nic z tego. Na dodatek mam wrażenie, że ciągle nie mam owulacji. Dopiero jeden cykl prowadziłam pomiary w ovufriend i potwierdził moje przepuszczenia o braku owulacji :(

    Poza tym mój mąż to rocznik 81, więc już nie jest pierwszej młodości. Tylko, że on już ma synka z pierwszego małżeństwa.

    A jesteś pod stałą opieką jakiegoś lekarza?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ