X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ubiore zwykłą bluzkę lub obcisłą widać w huuuugo ;) wiec z efektu płaskiego brzucha juz nici :P hehe :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarujecie się czymś dziewczynki?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo :* mustela przeciw rozstępom :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie smaruje :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam jak zaczął się widocznie powiększać ;)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm no wlasnie tez przeglądałam oferty tych kremów i jego składy. Więc pytanie dlaczego mustella?

    niecierpliwa dlaczego?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 10:25

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole nie mam brzucha to pp co smarowac. Nie lubie zadnych kremow, balsamow i innych mazidel.

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmustela dlatego że w pierwszej ciązy dostałam od rodziny pełno tego bo a tu ciotka a tu kuzynka nie zużyły a sa naprawde super :)
    Niecierpliwa radzę ci polubic bo skóra bedzie sie rozciagac i bedzie potrzebowac wiecej elastycznosci :* czyli kremiki lub nawet zwykla oliwka czy balsam :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhuuuuuhuuuuu :D:D:D:D:D mam pozytywny test owu, szyjka tak wysoko ze siegnac jej prawie nie umiem a wczoraj spokojnie mogłam, pobolewa mnie jajnik sluz w prawdzie juz bardziej kremowy niz wczoraj bo wczoraj to ciagnal sie strasznie, ale jednak cos tam sie dzis tez rozciaga, wiec chyba owuleczka owululeńka, olusia, owusia idzie^^

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bio-oil ale na razie zapakowany :) nie znosze tego.
    Kremow z filtrem tez nigdy nie uzywam, jedynie takie w sprayu niewidzialna mgielka. Ale to tylko w ostatecznosci.

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do opalania to też w sprayu uzywam bo w kremie strasznie sie rozsmarowuja :P
    Sylwiasta to swojego w obroty i do roboty ;D

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przestałam ignorować, ale dzisiaj sucho, ani trochę na owu...
    jestem taka zła, że te testy za późno przyszły, bo teraz to już nic nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa a probowalas badac sluz w toalecie na papierze czy w srodku? bo ja na papierze nigdy nic nie mam zawsze musze "grzebac":))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie nie badam śluzu dokładnie przez cały cykl, zaznaczam tylko jak coś jest mocno inaczej. w okolicach owulki nigdy nie musiałam grzebac, bo się ze mnie prawie lało i czułam, że jest "ślisko"

    od 2-3 dni grzebie i szukam i tyle co kot napłakał. nawet przy <3 ostatnim razem było uciążliwie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec owu faktycznie byla teraz wczesniej albo ci sie przesunie. np u mnie w tamtym cyklu patrze temp wskazywala na owu 19 dc szyjki nie badalam sluz tez tak wskazywal test owu do 15 sc byl negatyw nawet cienia cienia nie bylo. teraz mam 14 dc szyjka wyoko test ewidentnie + wczraj byl prawie prawie pozytyw ale nie do konca temp narazie nie skoczyla ale zmierzam chocby do testow ze wtedy do 15 czy nawet 16 dnia cyklu nawet cienia nie bylo a dzis 14 i dwie mocne krechy. Choc wiadomo testy tylko przewiduja owu :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta dzis wieczorem nie forum a myku myk :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a często masz takie hm? "suchości"? podczas seksu?

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula a może Ewa powinna skorzystać z tego żelu conceive plus? I ewuś nie przejmuj sie nawet jesli jest sucho. Wieeeele dziewczyn pisało że cierpnią na saharę "tam" a w ciąży są :))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tak tylko zaraz po @ i kilka dni po owulacji. poza tymi kilkoma dniami nie mogę narzekać na brak śluzu ;)
    zobaczę co dalej ten wykres przyniesie
    faktycznie, Sylwia, nie chcemy cię tutaj wieczorem widzieć ;)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli ma "mokro" w te dni kiedy powinna to nie powinna sie wspomagac ;)
    ja tez mialam strasznie sucho i czulam czasami podczas stosunkustraszny dyskomfort, a jak dochodziło do owulki to normalnie morze sie rozlało :P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ