X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a juz chcialam sie pocieszyc ze moze i mi sie uda :D dobra nie siedź tu na forum tylko leć na betę :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dawaj nam znać :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • MiiSiiA Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    cath- lekarz mówi że wszystko jest w porządku,
    kazał się wyluzować.
    I tak wszelkie nasze starania są bardo spontaniczne cieszymy się sobą, ale po każdym cyklu jesteśmy co raz bardziej rozczarowani zasmuceni i zaczynamy sie co raz bardziej starać.

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę na telefonie :P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwaniara :P

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to leciaj leciaj :D mnie aż głowa rozbolała z wrażenia :D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie moje panie :) ja do bety dwoma autobusami dojeżdżam :)

    cath lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ;) to poczekamy :P
    rozmowa o prace w czwartek ;D!

    Ewa99, katarzynnn lubią tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ia trzymam kciuki bardzo mocno <3

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • MiiSiiA Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jula222

    Tak reguluje mi się @, teraz się spóźnia tylko do 4 dni, a kiedyś powiem ci że była tragedia od 7 do nawet 15 dni potrafiła się @ spóźnić. Udało mi się zajść we wrześniu 2012. I co do starań nie jesteśmy spięci zestresowani, jesteśmy bardzo wyluzowani i spontaniczni robimy to jak chcemy i kiedy chcemy i staramy się o tym nie myśleć a le z każdym cyklem wydaje mi się że bardziej o tym myślimy że znowu nic @ przyszła :(
    Ja słyszałam o podnoszeniu bioder do góry żeby ułatwić przepływ.
    Brałam różne witaminy, ograniczyłam kawe do jednej słabej rozpuszczalnej z mlekiem rano, tarczyce i badania krwi mam w normie.


  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bierz sam kwas foliowy :) na witamyny przyjdzie czas w II trymestrze :)
    Rozumiem ze w poprzednią zaszłaś z tym samym partnerem ?:) przepraszam Cie za to pytanie, lecz jesli z tym samym to znaczy ze jest płodny :P
    a kochacie sie w odpowiednie dni ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślę, że będzie ok la :)

    Ja od paru dni mężowi biednemu truję tyłek o kolejny remont :p
    Jeszcze tarasu nie skończyliśmy, a ja wymyślam znowu ;)
    Jeśli już pytamy o rady to może i mi pomożecie, bo ja nie jestem dobra w efektywnym planowaniu przestrzeni ;)

    Chodzi o to, ze koło sypialni mamy taki mały skośny pokoik (na razie rupieciarnia), latem na jedną ścianę zamawiamy szafę typu komandor( bo nie mieścimy się w szafach z tym co mamy, plus gdzies trzeba chować różne pierdoły) a potem miał być tam zrobiony pokoik dla dziecka
    ale
    po 1:
    Ten pokoik nie ma drzwi, tzn jest po prostu przerwa w ścianie do samego sufitu, drzwi wstawić będzie ciężko, bo jest wąsko i wysoko, poza tym nie wyobrażam sobie potem biegania do dziecka przez 2 drzwi
    po 2:
    Jeśli nie byłoby tam drzwi to bałabym się co kot może dziecku zrobić

    Myślę bardzo mocno w przyszłość, ale musimy już zdecydować gdzie ewentualnie możemy postawić tą szafę (bez szafy sobie dłużej nie wyobrażam, bo nie mamy miejsca)

    Ja jestem za rozwaleniem ścianki między sypialnią a rupieciarnią i zamurowaniem wejścia do rupieciarni
    - to nie problem bo ścianka to re-gipsy na stelażu drewnianym
    - problem w tym, ze w rupieciarni są kafelki, a w sypialni gruba podłoga "szwedzka", wywalać jej nie mam zamiaru, bo kosztowała majątek bo taką sobie wymarzyłam :p
    A nie wiem jak ją ewentualnie połączyć z kafelkami... kafelki zakryć dywanowykładziną?

    Im dłużej w tym mieszkaniu jesteśmy tym więcej bubli jego wykonawcy wychodzi na wierzch ;/

    http://images62.fotosik.pl/998/4e30e0f4dd7e3e37gen.jpg
    Obrazek totalnie bez zachowanych proporcji jak co.
    Tak to wygląda (czerwone "drzwi" do sypialni, zielone wejscie do rupieciarni, niebieskie okno, które jest bardzo nisko więc ta ściana jest kompletnie nie obstawna, cienka linia to ścianka pomiedzy pomieszczeniami).

    To co musi się znaleźć w środku to łózko ok 1,8m x 2,1m i dwie komody 1,1m x 0,4m plus szafa pewnie 2+ x 0,8m, plus kiedyś łóżeczko.
    Mam nadzieję, że chciało się komuś czytać ;P

    Macie jakiś pomysł na to? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 10:49

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Tez myślę, że będzie ok la :)

    Ja od paru dni mężowi biednemu truję tyłek o kolejny remont :p
    Jeszcze tarasu nie skończyliśmy, a ja wymyślam znowu ;)
    Jeśli już pytamy o rady to może i mi pomożecie, bo ja nie jestem dobra w efektywnym planowaniu przestrzeni ;)

    Chodzi o to, ze koło sypialni mamy taki mały skośny pokoik (na razie rupieciarnia), latem na jedną ścianę zamawiamy szafę typu komandor( bo nie mieścimy się w szafach z tym co mamy, plus gdzies trzeba chować różne pierdoły) a potem miał być tam zrobiony pokoik dla dziecka
    ale
    po 1:
    Ten pokoik nie ma drzwi, tzn jest po prostu przerwa w ścianie do samego sufitu, drzwi wstawić będzie ciężko, bo jest wąsko i wysoko, poza tym nie wyobrażam sobie potem biegania do dziecka przez 2 drzwi
    po 2:
    Jeśli nie byłoby tam drzwi to bałabym się co kot może dziecku zrobić

    Myślę bardzo mocno w przyszłość, ale musimy już zdecydować gdzie ewentualnie możemy postawić tą szafę (bez szafy sobie dłużej nie wyobrażam, bo nie mamy miejsca)

    Ja jestem za rozwaleniem ścianki między sypialnią a rupieciarnią i zamurowaniem wejścia do rupieciarni
    - to nie problem bo ścianka to re-gipsy na stelażu drewnianym
    - problem w tym, ze w rupieciarni są kafelki, a w sypialni gruba podłoga "szwedzka", wywalać jej nie mam zamiaru, bo kosztowała majątek bo taką sobie wymarzyłam :p
    A nie wiem jak ją ewentualnie połączyć z kafelkami... kafelki zakryć dywanowykładziną?

    Im dłużej w tym mieszkaniu jesteśmy tym więcej bubli jego wykonawcy wychodzi na wierzch ;/

    http://images62.fotosik.pl/998/4e30e0f4dd7e3e37gen.jpg
    Obrazek totalnie bez zachowanych proporcji jak co.
    Tak to wygląda (czerwone "drzwi" do sypialni, zielone wejscie do rupieciarni, niebieskie okno, które jest bardzo nisko więc ta ściana jest kompletnie nie obstawna, cienka linia to ścianka pomiedzy pomieszczeniami).

    To co musi się znaleźć w środku to łózko ok 1,8m x 2,1m i dwie komody 1,1m x 0,4m plus szafa pewnie 2+ x 0,8m, plus kiedyś łóżeczko.
    Mam nadzieję, że chciało się komuś czytać ;P

    Macie jakiś pomysł na to? :)


    Kochana jestem za wyburzeniem tej scianki :) skoro nie jest to sciana noscna a tylko regips to no problem :) mozesz połączyc podłogi specjalną listwą na "2podlogi" :) my równiez mamy kuchnie w płytkach i takie półkole z listwy i panele :)


    zaraz Ci powiem co i jak mozesz zrobic :) ale powiedz mi czy ta rupieciarnia ma spełniac funkcje przechowalni czy jednak pokoik dla Maluszka :)

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w rupieciarni okna nie ma? Bo jak nie ma to wywalajcie ścianę, bo dziecka w pokoju bez okien nie zamkniesz przecież.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdanirm Ewa charmonijkowe drzwi.byly by dobrym rozwiazaniem..

  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ewa ale się rozpisałaś :D
    Jeśli nie chcesz aby kot wchodził do tej rupieciarni to mozesz położyć taki dywan z dlugim włosiem :) Fajnie wyglądają takie dywany w pokojach dziecięcych. :)
    Do reszty to ci nie pomoge bo nie umiem sobie tego wyobrazić :D nie mam takiej wyobraźni.
    JA łóżeczko bedę miala jak jest łóżko w sypialni to przy samym końcu tak jak sie kończy łóżko a pokoik dziecięcy w pokoju obok bedzie. JA mieszkam z mężem w dużym domu i jest nas tylko dwójka a mymy 5 pokoi z czego jedna sypialni i garderoba + do tego jeszcze duża silonia i salon no i 4 łazienki. Po co tyle ;/

    czrnula 22 lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale ściane pewnie ze wyburzyć! Bo tak jak Ia powiedział anie ma tam okna :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • MiiSiiA Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jula222

    Tak z tym samym partnerem :)
    Kochamy sie w odpowiednie dni o różnych porach i nic :(

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początek mozecie iśc na łatwiznę :)
    czyli: rozpieprzyć tą ściankę miedzy sypialnią a rupieciarnią, zamurować wejscie do rupieciarni :) szafe te co maja miec 2x0,8 ustawic mozecie na scianie 2,2 czy na 2,8 jesli dobrze widze :P bo mam zamazaną druga cyferkę :P
    łózko ustawcie tak funkcjonalnie by miec łatwy dostęp i szybki przedewszytskim do łóżeczka :) zrobi wam sie wieksze pomieszczenie wiec bedziecie mogli "jedzic" meblami :) Maluch bedzie chcial z wami byc jak najdluzej w jednym pokoju wiec bedziecie mieli czas na pokombinowanie nowego pomieszczenia z oknem :) macie mozliwosc wyburzenia sciany i wstawienia okna na scianie tej 2,8?

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiiSiiA wrote:
    Jula222

    Tak z tym samym partnerem :)
    Kochamy sie w odpowiednie dni o różnych porach i nic :(


    policz dni płodne i co 2 dzien serduszkujscie :) najsilniejsze plemniczki sa wtedy :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ