X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 30 maja 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki niedawno wróciłam od ginekologa i oficjalnie widzialam pęcherzyk :) ma 2,5 mm :*
    a teraz idziemy spac :* dobranoc kochane

    mizzelka, Ewa99, niecierpliwa ... lubią tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 31 maja 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cath wrote:
    Dziewczynki niedawno wróciłam od ginekologa i oficjalnie widzialam pęcherzyk :) ma 2,5 mm :*
    a teraz idziemy spac :* dobranoc kochane
    zapewne piękny widok :) życze nudnej ciąży :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 31 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka gdzie jesteś? jak sie czujesz?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 31 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa to nie za fajnie, mam nadzieję ze juz Ci lepiej :)
    mnie pobolewa podbrzuszek jak za bardzo sie ruszę lub cos..
    wczoraj sobie umyłam okna bo nie moglam patrzec na nie takie brudne byly przez te ostatnie deszcze..:) mam nadzieje ze z Maluchem wsio ok :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Nie miałam dzisiaj czasu do was zajrzeć, cały dzień działałam na zewnątrz, trochę się nawet opaliłam :)
    Ovu wyznaczył mi w końcu owulkę, która sama stwierdziłam jak była, 4 cykle obserwacji i dopiero w tym byłam na 100% pewna w którym dniu była owu :D
    Człowiek jednak się cały czas uczy :)


    Z rzeczy mniej przyjemnych to posprzątałam wszystko po mojej kici dzisiaj :( Jak wchodzę do domu to czekam aż przyjdzie, jak siedzimy na sofie to czekam aż przyjdzie się wtulić, nikt nie mruczy :( Nie wytrzymam bez kota, ale jakikolwiek by był to będzie już inny, co innego będzie jadł, gdzie indziej lubił być drapany.
    Przepraszam, że tak wam smęcę ale ten kot byl dla mnie jak rodzina, po męzu najważniejsze dla mnie stworzenie :P
    pewnie jak każdy kot dla każdego innego kociarza <3


    Teraz zmykam spać, kolorowych snów dziewczyny :)
    Jutro czerwiec i zaczynają się czerwcowe testowania, trzymajcie kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cath, gratulacje. Czyli wszytsko ok <3

  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) na dzien dzisiejszy jest wszystko super :)
    Ewa Glowa do góry :* wiem co dla ciebie znaczyl ten kot bo moje znaczą dla mnie to samo.

    anitka19953 lubi tę wiadomość

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Nie miałam dzisiaj czasu do was zajrzeć, cały dzień działałam na zewnątrz, trochę się nawet opaliłam :)
    Ovu wyznaczył mi w końcu owulkę, która sama stwierdziłam jak była, 4 cykle obserwacji i dopiero w tym byłam na 100% pewna w którym dniu była owu :D
    Człowiek jednak się cały czas uczy :)


    Z rzeczy mniej przyjemnych to posprzątałam wszystko po mojej kici dzisiaj :( Jak wchodzę do domu to czekam aż przyjdzie, jak siedzimy na sofie to czekam aż przyjdzie się wtulić, nikt nie mruczy :( Nie wytrzymam bez kota, ale jakikolwiek by był to będzie już inny, co innego będzie jadł, gdzie indziej lubił być drapany.
    Przepraszam, że tak wam smęcę ale ten kot byl dla mnie jak rodzina, po męzu najważniejsze dla mnie stworzenie :P
    pewnie jak każdy kot dla każdego innego kociarza <3


    Teraz zmykam spać, kolorowych snów dziewczyny :)
    Jutro czerwiec i zaczynają się czerwcowe testowania, trzymajcie kciuki :*
    ja 2 cykl non stop z artykułami od NPR i nadal głąb jestem... bo owulka mi sie przesuwa ;/ na wczesniej to dobrze haha :D
    ja też kocham zwierzątka, pamiętam jak miałam chomika, one niestety zyja 2 lata a moj prawie 3 żył... achh jaki on byl cudowny, albo hodowałam małego zajączka bo był sam w gnieździe a matkę sąsiad ukhym no nie musze mowic, zycie bywa okrutne i wzięłam go.. karmiłam ze strzykawki mlekiem... słodzinka moja była... zawsze jak siedzialam na fotelu skulił się koło mojej szyi i siedzial i razem tv oglądalismy :Da jak byla pora karmienia, jaki to był szał! drapał mnie po brzuchu, nerwus :D ale jak to śmiesznie wyglądało :D a jak potem chrupał sałatę, czy kapustę. a chomik jak fajnie chipsy chrupał te prażynki :D nie nadążyłam go odsunąć od nich...
    albo za pieskiem co byl prawie cale moje dziecinstwo... moj kochany przyjaciel.. ehh... Pozostały jedynie wspomienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 09:00

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwierzaki to pełno radosci :D
    Ja od małego miałam chomiki/króliki/szynszylę. Na psa/kota rodzicei się nigdy nie zgadzali.
    Bo śmierdzi, brudzi itd…
    A przybłąkała się ta kicia na wiosnę kiedyś, młody kot, pewnie prezent gwiazdkowy znudzony… Tacie w warsztacie do walizek z kluczami się załatwiała, czyli było wiadomo, ze kot domowy i nauczony :) To przemyciłam ją do mnie do pokoju, tata zorientował się po 2 dniach. Potem mogła tylko wychodzić jeść do kuchni, potem nie mogła wchodzić tylko do sypialni, a potem to już wszystko mogła :D
    No i się miłość do kotów rozwinęła tak, ze rodzice sobie kupili najpierw jednego potem drugiego jeszcze :D

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety na kota ani psa w domu nie mialam przyzwolenia :( a tak bardzo chcialam.. teraz jak mieszkam z mężem to są i teściowe ;/ od koleżanki mialam dostać pięknego czarnego kluska - labradorka. Ale za duży i na dwor tez za duzy ;/ ehh masz ci los. a już o kocie w domu to bron boze.. a szkoda bo bym miała swojego pupila :) ale mam cichą nadzieje że jak bd mieć dzieci to troszkę tych zwierzątek na nowo bd mieć :) hihi :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super alternatywa na domowego pupila, kiedy nie mozesz mieć psa lub kota to szynszyl :)
    Tylko przyda się dla niego pokoj od którego daleko śpisz bo ma nocny tryb życia i hałasuje- ale ja go mialam u mnie i nie przeszkadzał :)
    Bardzo mądre i tulaśny zwierzak, idzie wychowac, reauje na imie, da się przywołać, ale jak znikniesz na weekwnd to fochy strzela :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra cioteczna miała dwa szynszyle bo często wychodziła na dłużej i nie chciała żeby był samotny. Bardzo miłe stworzonka.

    mizzelka lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza ? Pogoda nie dopisuje a wszystkie gdzieś wybyły.

    Ja wreszcie znalazłam sobie kostium na lato, w miare normalny nie jakieś tankini ciążowe które są okropne, starsze panie w takich chodzą...

    http://allegro.pl/hit-monokini-kobiecy-stroj-kapielowy-kostium-m-38-i4211641908.html

    Od tylu jak zwykle bikini a z przodu brzuszek przykryty :) tylko szukam lepszej firmy niz te z allegro.

    I musze sie pochwalic zdalam dzis egzamin na czwóreczkę :)))

    Jula222, Ewa99 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję niecierpliwa :)

    ja stroju nie kupuję :) będę mieć normalny swoj a na brzuszek przykryje się poncho plazowym lub chustą, lub w tunice plazowej :)

    Nasz Malec robi sobie rezydencje z brzuszka ;) że aż spodnie ciążowe slicznie leza ;) i się Ktośiek rusza ;) rano i wieczorem najwiecej lub jak doprowadze do glodziaka sie ;P a tak jak chodze jest ukołysane i śpi ;D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jula a te bóle ci mineły? Dobrze się czujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie pomysł na jakieś proste imię dla kotki? Drobniutka, czarna przypalana z białym noskiem i skarpetkami, bardzo żywa :) Taki mały rojber ;)
    Rośnie moja mała i czeka na odbiór:)
    Niewyobrażalnie pusto w domu bez kota, a kazdy niezidentyfikowany hałas wywołuje przedzawał :P

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się ok, ale twardnieje mi podbrzusze i od czasu do czasu niestety pobolewa.. wczoraj np, caly wieczor.. jutro wizyta więc mam nadzieje ze sie dowiem co to ..

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Macie pomysł na jakieś proste imię dla kotki? Drobniutka, czarna przypalana z białym noskiem i skarpetkami, bardzo żywa :) Taki mały rojber ;)
    Rośnie moja mała i czeka na odbiór:)
    Niewyobrażalnie pusto w domu bez kota, a kazdy niezidentyfikowany hałas wywołuje przedzawał :P
    o jeny ;d zawsze mialam z tym problem :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również :P Psotka, kulka, łapka ? I don't know :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 14:12

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba będzie Misza :D
    Mąż się śmieje, że jej mama ma Menda, to moze ona będzie Łajza :P

    Zaruzaz, mizzelka, niecierpliwa ... lubią tę wiadomość

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ