Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrą :D
    Powiedzialam mojemu m., że nie prowadzę w tym cyklu wykresu, że wylane itd, tak na spontanie, a on tylko: " to w tym miesiącu jadę non stop na żółtym świetle? :D " i uhahany, bo uwielbia łamać przepisy :P

    Trochę mnie jednak to mierzenie i prowadzenie wykresów rozstrajało, wcześniej @ jak w zegarku, a ostatnio zaczęło się wszystko chrzanić… Niedługo wyjeżdżamy na weekend, ogólnie wakacje się zaczynają wiec nie będzie czasu się obserwować i mierzyć temp, nie mam zamiaru sobie tym więcej głowy zawracać :) Może się uda :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja zaszłam w 2 cyklu po rzuceniu termometru :) nie było stersu ze zle rosnie czy cos :) tylko seks seks seks ;D i to raz dziennie teretycznie co 2 dzien bo czasmi nie bylo nawet kiedy :)

    Trzymam za was nadal kciuki moze uda sie zafasolkowac w wakacje ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu w tym miesiącu czuję że dostanę okres, leci juz 3 rok starań... czeka mnie usg pęcherzyka za 2 miesiące, dziewczyny jak wam zazdroszczę.... ;((

  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jeeeeeeeeeeeeej ale musialam nadrobic :P co tam u was dziewczynki? :) u mnie w skrocie to tak zer zmienilam prace przeprowadzilam sie i tak o dzien za dniem jakos sie ciagnie ja stwierdzilam ze odpuszczam starania chociaz mimo wszystko i tak przy kazdym <3 mysle ze to moze ten raz :P aaale ogolnie to jakostak nie mam na nic czasu:P kasuila wszystko bd dobrze zazdroszcze bobasow :* cath super super super bd kolejna mamuska :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jula piekny brzunio :*

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka hejka Julka piękny brzuszek :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opowiadaj mizelka co tam slychowac :*

    mizzelka lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj niecierpliwa, dużo się dzieje :D Mamy dwie nowe mamuśki na wątku : Mizzelka i la :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa ;-) Nazywam sie Kaska mam 22 lata od 6 miesiecy staramy sie o Dzieciatko..I jak narazie nic staram sie podchodzic do tego z dystansem juz bez stresu z M. Rozmawialismy ostatnio i chcemy bez stresu podchodzic. Wiemy ze oboje tego chcemy i to jest najwazniejsze.Od kilku lat robia mi sie torbiele co jakis czas.Ale same za pomoca lekow sie wchlaniaja.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:48

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowa kolezanke :P i gratki gratki gratki mizelka i la :* super dziewczyny mam nadzieje ze wszystko ok ? a co tam u kasi? jula niecierpliwa jak tam maluszki daja popalic? :D jakos tu cicho troszki :P

    mizzelka lubi tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 1 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:48

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to? to co to za robota?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Właśnie szukam mieszkania i pracy, mój partner stwierdził, że musi odpocząć i pobyć sam...:)
    Przykro mi :-\

    Bella93 lubi tę wiadomość

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula slonce co u ciebie jak bobas jak sie czujecie?

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa a twoj brzucha jak rosnie?

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 1 lipca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:48

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 1 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to lepiej się zastanów czy to naprawdę odpowiedni partner... żebyś nie została z dzieckiem sama ;/ skoro on taki cyrk robi.
    co to w ogóle jest? przepraszam... ale dziwi mnie to? sam?
    po prawie roku mieszkania ze sobą? przeciez nie jesteście dla siebie obcy?
    Odsuwa cie na bok.. zamiast szukać w tobie wsparcia i współpracy..
    szkoda że zrezygnowałaś ze studiów...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 1 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:48

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 1 lipca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Niecierpliwa a twoj brzucha jak rosnie?

    Minimalnie, ale nadal nie widać go w bluzce :) jedynie nago jest zaokrąglony ciut.
    Ale Konradek zdrowiutki i kopie mocno, to najważniejsze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ