X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no muszę wytrzymać choć jest ciężko i przykro troche.. bo wszyscy na tym etapie już wiedzą a ja jak zwykle muszę być odmieńcem.. a wolałabym jasną sytuację, choć... i tak wyprawkę robię uniwersalną żeby na przyszłość była :)

    och kurde to rzeczywiście przeciągnęły sprawę..
    a teraz anty na jak długo? tylko miesięczna kuracja czy jak??

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 października 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:00

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rety to troszkę długo ;/ chociaz teraz nawał świąt itp to może szybko zleci, tym bardziej że etraz cykl bd 28 dniowy

    tak, planujemy 3 od zawsze :) ale zobaczymy jak się uda... :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 października 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:00

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 października 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella chwal się gdzie pracujesz :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 października 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella aby pamiętaj zastanów się czy na pewno chcesz mieć akurat z nim swoje dziecko.. bo skoro jest taki niepewny.. żebyś potem kłopotów aby nie miała ;/
    i cię nie zostawił ;/ mężczyźni bywają okrutni jak nie raz słyszę...
    nie to że źle ci życzę broń boże.. tylko żebyś była bezpieczna i nie było kłopotów.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:00

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 25 października 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ;)

    mam wyniki z dzisiejszej bety ;)

    czwartek 23.10.14, g. 8:28 - 103,60 mlU/ml
    sobota 25.10.14, g. 10:25 - 345, 00 mlU/ml

    Jest ok? ;)

    mizzelka, Ewa99 lubią tę wiadomość

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:00

    kusiczka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 25 października 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella oczywiście że tak.. przecież to nie musi być cel całkowity, młoda jeszcze jesteś i w kazdej chwili zdążysz :) ale chodzilo mi o to zeby w razie co wszystko poszło w dobrą stronę :) i oby tak było :)

    Kusiczka serdeczne gratulacje :) i jak najmniej ciążowych dolegliwości :)

    kusiczka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 ja z kolei sprzedaję kredyty ;) Najważniejsze, że po umowie na okres próbny dostanę umowę o pracę na 6 miesięcy, więc mogę działać z dzieckiem i wtedy przedlużą mi umowę i dostanę zasiłek macierzyński. Tak, wykorzystuję prawo perfidnie, ale po pierwsze nie wiadomo kiedy się uda zajść, a po drugie taki mamy chory kraj.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelko, nosisz faktycznie małego uparciucha :D
    My też zawsze planowaliśmy 3, ciekawe jak wyjdzie :)
    Wczoraj posiedzieliśmy u przyjaciółki, wieczorem myślałam się, że się popłaczę... Większe dziecko kąpał i ubierał tata, mniejsze mama, zakochałam się w tym widoku <3
    Mam nadzieję, że i my kiedyś będziemy tak robić :)

    Ale potem posmutniało, dostałam telefon od znajomej, że 5 młodych chłopaków, których znam miało wypadek samochodowy, 3 z nich zginęło na miejscu... Po 5 minutach od wyjazdu z domu. Brawura, wiadomo, ale to się nikomu nie należy, mieli tylko 20-24 lata :( Ci co zginęli mieli dzieci, żony :(

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 27 października 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka, wiesz ja w pierwszej ciąży o płci dowiedziałam się w momencie kiedy się urodziło maleństwo ;) cały czas się chowała, bo siedziała główką do góry! i lekarz nie mógł w żaden sposób dotrzeć, żeby coś podpatrzeć ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 października 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojojoj... to chyba wyprawka będzie u mnie uniwersalna i tak i tak :( mam nadzieje że chociaz na nastepnym usg się pokaże.. to widzę że córcia była wstydnisiem :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Mizzelko, nosisz faktycznie małego uparciucha :D
    My też zawsze planowaliśmy 3, ciekawe jak wyjdzie :)
    Wczoraj posiedzieliśmy u przyjaciółki, wieczorem myślałam się, że się popłaczę... Większe dziecko kąpał i ubierał tata, mniejsze mama, zakochałam się w tym widoku <3
    Mam nadzieję, że i my kiedyś będziemy tak robić :)

    Ale potem posmutniało, dostałam telefon od znajomej, że 5 młodych chłopaków, których znam miało wypadek samochodowy, 3 z nich zginęło na miejscu... Po 5 minutach od wyjazdu z domu. Brawura, wiadomo, ale to się nikomu nie należy, mieli tylko 20-24 lata :( Ci co zginęli mieli dzieci, żony :(
    niestety życie nas zaskakuje.. szkoda i to bardzo.. młodzi ludzie co by dłużej pożyli.. a co dopiero ich rodziny ehh..
    szkoda słów..
    ale nie mamy na to wpływu w ogóle.

    Na pewno piękny widok z dziećmi... i na pewno się doczekacie :)
    a może czwóreczka wam się strzeli :) Nigdy nie wiadomo :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, bliźniaki? :D nie wiem jak bym sobie poradziła...
    Bliźniaki są super, ale trochę strach.
    Włosy mi wczoraj dęba stanęły na zakupach :p
    Idziemy korytarzem i patrzę - o, bliźniaki! Słodkie chłopaki ponad 2 lata, w takim wózku gdzie siedzą obok siebie. Tata trzyma ten wózek i odwraca się do tyłu i z kimś rozmawia. Przechodzimy obok, a on rozmawia z żoną, która buja wózek z maluśkimi bliźniakami w gondolach zwróconych do siebie. Co za płodność :O
    Jak odeszliśmy kawałek, to m. się nabijał, że nie zwróciłam uwagi, ale w tym drugim wózku była niżej półeczka i jeszcze jedno dziecko :P

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu ponarzekam, widzieliśmy też na zakupach parę znajomych, którzy brali ślub tego samego dnia co my. Dumny tata niósł już maluszka w nosidełku...
    A szwagierka mi się wczoraj pochwaliła, że jej kumpela zaszła, 2 miesiące po ślubie.
    Obie kobiety są grubo po 30... Nie, że im się nie należy, ale wszyscy paplają, że nie ma co czekać, im szybciej tym lepiej, bo potem to trudniej. A tu już tyle czasu się staramy i nic...
    Humor mi wariuje jak nie wiem. Muszę trochę wam tu odreagować, bo w domu zaraz mam chęć męża zabić :P Nawet jak nic nie robi, nic nie mówi, to ja co chwilę myślę "ale on mnie wkurwia". Nie wiem o co mi chodzi ;D

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 27 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, moja była wstydnisia ;)

    mój bardzo chciałby bliźniaki, ale ja tak samo byłabym pełna obaw jak sobie poradzić ;) przy jednym maleństwie tyle pracy i obowiązków ;)
    chociaż jakby popatrzeć na to z drugiej strony- ma się już dwójkę, a jeśli mamy Męża do pomocy- to już w ogóle cudownie ;)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Haha, bliźniaki? :D nie wiem jak bym sobie poradziła...
    Bliźniaki są super, ale trochę strach.
    Włosy mi wczoraj dęba stanęły na zakupach :p
    Idziemy korytarzem i patrzę - o, bliźniaki! Słodkie chłopaki ponad 2 lata, w takim wózku gdzie siedzą obok siebie. Tata trzyma ten wózek i odwraca się do tyłu i z kimś rozmawia. Przechodzimy obok, a on rozmawia z żoną, która buja wózek z maluśkimi bliźniakami w gondolach zwróconych do siebie. Co za płodność :O
    Jak odeszliśmy kawałek, to m. się nabijał, że nie zwróciłam uwagi, ale w tym drugim wózku była niżej półeczka i jeszcze jedno dziecko :P
    to mieli produkcje... nie powiem :O ja cie kręcę... a co dopiero jakby wpadli? :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    No i znowu ponarzekam, widzieliśmy też na zakupach parę znajomych, którzy brali ślub tego samego dnia co my. Dumny tata niósł już maluszka w nosidełku...
    A szwagierka mi się wczoraj pochwaliła, że jej kumpela zaszła, 2 miesiące po ślubie.
    Obie kobiety są grubo po 30... Nie, że im się nie należy, ale wszyscy paplają, że nie ma co czekać, im szybciej tym lepiej, bo potem to trudniej. A tu już tyle czasu się staramy i nic...
    Humor mi wariuje jak nie wiem. Muszę trochę wam tu odreagować, bo w domu zaraz mam chęć męża zabić :P Nawet jak nic nie robi, nic nie mówi, to ja co chwilę myślę "ale on mnie wkurwia". Nie wiem o co mi chodzi ;D
    nic dziwnego... człowiek zauważa to co go dotyczy.. ja mialam schize i widzialam co chwile kobiety w ciąży i też drazniło mnie to ze inni po slubie bach i mają a ja... ehh rok i nic.. ale z czasem wyobrazalam sobie jakby to bylo byc w ciazy... jak zorganizowac dla dziecka rzeczy, miejsce i mnie to powoli uspokajało :) ale każdy inaczej reaguje..
    trzeba w razie co się zwerbować na porządne badania, może się okazać że jak bd się szykować a tu dwie kreski się pojawią? :)
    aby się nie dołuj broń boże.. :) uda się :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ