X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 co tam slychac?

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic :)nudzę się :P mam o dziwo bardzo dobry humor :D to chyba sprawka słoneczka na dworku :)
    a u CIebie kochana? Lepiej już? :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczko??? chcę tam gdzie ty!!! ja jeszcze praasuję zjem coś i spadam do pracy a jutro i po jutrze po 12 h ....
    ale za to prawie caaaly przyszly tydzien mam wolny :))


    chyba się załamię, jak za te 5 dni będzie jedna krecha..bleeee. Ciekawe kiedy ewa zatestuje?????

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie testowala tylko nie ma czasu kompa odpalic :)

    A ja leze w lozeczku i wypoczywam, a za oknem tez swieci piekne slonko.

    Naszla mnie ochota na pizze wloska z szynka parmenska, rukola, parmezanem i oliwa z oliwek ! Chyba zamowie :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ma minusa jesli dobrze odczytałam na kwietnióweczkach ale @ nadal nie ma :( Zapraszam Sylwiasta do poznania :) pogoda cud malina :D
    mmmm niecierpliwa ochote mi robisz na fast foody:P a obiecałam sobie ze nie bede ich jesc dopoki nie skoncze 12 tygodnia :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień doberek :)
    zrobiłam test i niestety minus. tylko rano nie byłam w stanie iść do pracy, bo od razu zaczęło mnie bardzo mocno bolec podbrzusze, jakiekolwiek napięcie mięśni prowadziło do płaczu, wzięłam jakieś tabletki i trochę przeszło, do pracy się w końcu zmusiłam. staram się za wiele nie wstawać i nie wywoływać bólu, ale mam wrażenie, że się znowu nasila, do tego mam wrażenie, że mi rozerwie sutki, dotknąć nie mogę :(
    @ nadal nie ma. nie ogarniam tego cyklu, wolałabym już żeby przyszła @ i można było zacząć kolejny raz :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a poza tym Sylwiasta twoja tempka pięknie ćwiczy :D w górę w dół w górę! ;D przysiadów jej uczysz czy co :P

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    dzień doberek :)
    zrobiłam test i niestety minus. tylko rano nie byłam w stanie iść do pracy, bo od razu zaczęło mnie bardzo mocno bolec podbrzusze, jakiekolwiek napięcie mięśni prowadziło do płaczu, wzięłam jakieś tabletki i trochę przeszło, do pracy się w końcu zmusiłam. staram się za wiele nie wstawać i nie wywoływać bólu, ale mam wrażenie, że się znowu nasila, do tego mam wrażenie, że mi rozerwie sutki, dotknąć nie mogę :(
    @ nadal nie ma. nie ogarniam tego cyklu, wolałabym już żeby przyszła @ i można było zacząć kolejny raz :)

    Ewa jeśli masz możliwość lec dzis do gina lub na bhcg :) wtedy 100% mimo ze ja becie juz nie ufam ale lekarz powie czy sie utrzymuje ciałko żólte i czy jest cos widać :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Ewa ma minusa jesli dobrze odczytałam na kwietnióweczkach ale @ nadal nie ma :( Zapraszam Sylwiasta do poznania :) pogoda cud malina :D
    mmmm niecierpliwa ochote mi robisz na fast foody:P a obiecałam sobie ze nie bede ich jesc dopoki nie skoncze 12 tygodnia :)

    Ja wczoraj jadlam w McDonaldzie, a ta pizza to nie fast food wloch ją robi na takim cieniutenkim ciescie :) pyyycha.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powiedziałam mamie co jest i mnie ciągnie do gina, ale sądzę, że to bez sensu bo zanim będzie miał wolny termin to przyjdzie @

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nakręc tak zeby Cie gin przyjął od razu :)
    podejrzewasz ciąże, boli Cie strasznie podbrzusze @ ci sie spóznia, testy nie wychodza powiedz ze robią sie kolorowe :) bardzo sie stresujesz a stres w ciazy wiadomo nie jest wskazany, mow ile wlezie, :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczę co uda się załatwić, rejestracja u niego i tak dopiero od 15 :/

    mama oczywiście już lata, ze to na pewno fasola, każe mi dokładnie opisać jak mnie boli bo jak boli jakoś tam to może być ciaża itd itc. a ja to bym sobie wolała odpocząć, wziąć coś przeciwbólowego i pójść spać ;)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Twoim przypadku z bolami jak opisujesz moze byc pozamaciczna, najlepiej zrobic betę, jeśli okaze sie byc wyzsza to koniecznie szpital na cito !

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie niecierpliwa :) nie strasz :* ciąza pozamaciczna daje oznaki bólu w 6-8 tygodniu niestety, a Ewa zaczynałaby 5tydz :) dopiero co fasolinka się zadomawia jesli jest :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tą pozamaciczną to już się sama zestresowałam, wpadłam wczoraj do teściowej pod wieczór na moment i oglądała szpital - a tam ból brzucha, ciąża pozamaciczna i zabieg :(
    rano mi się to od razu przypomniało

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a opisz bóle dokładnie jeśli cie mogę prosić :) jest u mnie tzn u mojej mamy moja ciotka połozna dużo nie da wirtualne "badanie" ale może cie uspokoii :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 12:09

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prawda, ciaza pozamaciczna moze byc jajnikowa, jajowodowa albo w jamie brzusznej. Bol moze byc odrazu, i to ogromny.
    Nie strasze tylko ostrzegam, przy takiej ewentualnosci lepiej dmuchac na zimne, sa staszne powiklania po czyms takim. Zapalenie otrzewnej czy rozerwany jajowod/jajnik.
    Ewa99 nie bagatelizuj tego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 12:20

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęło mnie rano od razu tak rwać/kłuć (nie potrafię tego własnie opisać) w podbrzuszu raczej na środku z promieniowaniem w stronę pepka, nasilało się przy napięciu mięśni(przy siadaniu, pochylaniu, jak chciałam się wyprostować itd), najlepiej było mi jak się położyłam na boku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka jak to ewa zaczynałaby 5 tydz? JUŻ?? mozesz wyjaśnić zielonej koleżance
    ?

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a noga nie dretwieje Ci? Przy zginaniu prawej boli bardziej czy mniej?
    Jak uciskasz brzuch jest twardy czy miekki? Boli przy ucisku? Jak sie prostujesz boli bardziej?

    nxbhnwz.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ