X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy takich objawach też myślę, ze najlepiej jakbys poszla na bete

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez się bałam ze pozamaciczna bo mialam fatalny ból podbrzusza i lewego jajnika plus ledwo chodziłam na lewa nogę, tyle co sie naczytałam to głowa mała po 2dniach poszłam sie wpieprzyc do lekarza i wszystko ok :) dobrze umiejscowiona, co prawda mówił mi ze zazwyczaj testy domowe nie widzą ciąży pozamacicznej u mnie wszytskie były +, ale mówiła ze tak poważne bóle dopiero 6-8tydz, jedynie ze chciała mnie uspokoić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 12:19

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz juz kochana :) Ewie sie spóźnia @ wiec teoretycznie od ostatniej miesiaczki to 4 tydzien :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    przy takich objawach też myślę, ze najlepiej jakbys poszla na bete

    jesli jest pozamaciczna to beta tez bedzie wyzsza, przy kazdej ciazy jest wyzsza, tylko objawy niepokojace. Ale przyczyn moze byc naprawde wiele.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brzuch jest miękki, ból przy nacisku się wiele nie nasila, nie potrafię go też zlokalizować przez naciskanie przez dłuższy czas i nagłe przerwanie nacisku,
    nogi nie drętwieją
    a jak to jest właśnie z testami w przypadku pozamacicznej, zawsze mówili, ze wychodzą pozytywne, a Jula piszesz, że lekarz ci inaczej powiedział?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciotka: "stwierdzic nie mozna czy jestes w ciąży pozamacicznej, lecz masz niepokojace objawy które teoretycznie nie są naturalne. Najlepiej jakbys poszła na bete lub lekarz aby zbadał co się dzieje"

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak zrobi zawsze będzie miała jakiś pogląd na sprawę, może się mylę, jak tak to przepraszam, ekspertem nie jestem :)

    Jula a to się liczy od ostatniej miesiączki? Dlaczego skoro owulację miałą ok 2 tyg po rozpoczęciu nowego cyklu?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    brzuch jest miękki, ból przy nacisku się wiele nie nasila, nie potrafię go też zlokalizować przez naciskanie przez dłuższy czas i nagłe przerwanie nacisku,
    nogi nie drętwieją
    a jak to jest właśnie z testami w przypadku pozamacicznej, zawsze mówili, ze wychodzą pozytywne, a Jula piszesz, że lekarz ci inaczej powiedział?


    chodzę do fajnej babki która jest ordynatorką w szpitalu i mówi że w większości przypadków podczas ciazy pozamacicznej testy ciążowe wychodzą negatywne, najlepiej jest bete zrobic bo podaczas pozamacicznej jest ona bardzo zawyzona.
    Nie steruj się ale zrób coś zebyś mogła sie uspokoic lekarz beta coklwiek :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pozamacicznej mysle ze bolaloby non-stop i bardzo mocno, a kazdy ucisk nasilal by ten bol.
    Pytam o te nogi bo moze byc to rowniez wyrostek robaczkowy jesli go masz.
    Albo zwyczajnie pms. :)

    Testy wychodza przy pozamacicznej, stezenie beta hcg wzrasta. Ale ten przyrost jest cecha na tyle osobnicza ze nie zawsze w dniu okresu widac kreske.

    U Ciebie kilka dni po, wiec jak test negatywny to raczej nic zlego sie nie dzieje.

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ale jak zrobi zawsze będzie miała jakiś pogląd na sprawę, może się mylę, jak tak to przepraszam, ekspertem nie jestem :)

    Jula a to się liczy od ostatniej miesiączki? Dlaczego skoro owulację miałą ok 2 tyg po rozpoczęciu nowego cyklu?


    ja ostatnią @ miałam 17lutego a wiedziłam ze jestem w ciązy 16 marca :) i byłam juz w 4 tygodniu a płod miał 2 tygodnie :) to jest regułaa naegelego tak ginekolodzy obliczaja ciaże :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 skoro beta zawyzona to jak test moze nie wyjsc? Jesli umiesz to wytlumaczyc to az jestem ciekawa :)

    Przeciez Zasada dzialania testow ciazowych to stezenie tego hormonu w moczu wieksze niz 25 :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem :) ale tak mówi mi gin :P nie umem tego wytłumaczyć :) mając wyniki bety to wtedy stęzenie nie bedzie odpowiadac danemu tyg, :) a testy domowe to wogole paradoks :P

    niecierpliwa21 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięi jula za wytlumaczenie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że będzie ok, to już jakieś 4 godziny po wzięciu tabletek więc przestają działać a ból się znacząco nie nasila.
    pms wykluczam, bo nigdy nie miałam, ale kto wie, ten kwiecień tak miesza w cyklach, ze wszystko się może stać ;)
    ale koniec o mnie, co u was? pizza zamówiona niecierpliwa? :D

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co sylwiasta;D
    NIecierpliwa o której sie mogę u Ciebie zjawic na kawałeczek pizzerki ?:D

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też bym zjadła ale taką z da grasso z podwójnym sereemm :D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i kebabeemm! ;D

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mm, tak mówcie, a ja dzisiaj do 17-18 w pracy... ale mężulek śmiga na basen(ja wolę dzisiaj odpuścić) to może kupi coś po drodze :D

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj apetyt mam :) mmm :) rozmarzona ;D
    ja dzis prace "zabrałam" do siebie :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie ze mozesz zabrac do siebie julka :) przypomnij gdzie pracujessz?

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ