X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Niecierpliwa :)jak się czujesz?> :) jakies dolegliwości cie juz męczą ?:)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 mam taką wielką "kluchę" na żołądku dziś..
    A tak to świetnie, latam na zajęcia codziennie od 8-18, a potem padam do łóżka i śpię po 12 h :D

    A Ty jak ?

    nxbhnwz.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Kochana pod światło nie podstawiaj :) ja tez w 1 cyklu zrobilam test i mialam dosłownie to samo co ty, normalnie nie było nic widać a pod światłem cien z cienia cienia :P :) i nic z tego nie było :) a 2 cyklu od razu wyszła po 15sekundach :)
    Ja już testów to śmiało mogę powiedzieć że kilkanaście albo i więcej robiłam, praktycznie co miesiąc robie :D Ale ten taki dziwny był i nie czuje się jak na @. Kurdee no trudno :) Musze wyluzowac to @ przyjdzie :D

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka spokojnie :) wyluzuj :) będzie ok :) jak jest fasolinka to się musi zagościć u Ciebie :) daj jej troche czasu :)

    Niecierpliwa ja sie czuje kurcze o dziwo bardzo dobrze tzn boje sie bo przestają mnie piersi boleć.. sutki nadal pobolewają a od kilku dni ból czy raczej rwanie w lewej pachwinie najbardziej odczuwam to przy chodzeniu i nie wiem co to jest:( a jak narazie bez mdłości i wymiotów :) jedynie od wczoraj mam takie mega wzdęcia brzuch wczoraj mi wyszedl taki ze w spodnie sie dopiąc nie mogłam :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie taki brzuszek wyłazi wieczorkiem. Też bez wymiotów mam nadzieję że będę się dobrze czuła całą ciąże, bo musze do końca czerwca studiować.
    Jestem na II roku.
    A Ty czym się zajmujesz na codzień?

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na co dzien pracuje :) opiekuję sie 14miesięcznym dzieckiem :) a w weekendy studjuje :) tez marze o spokojnej Ciaży:) pierwsza (poroniona) straszne mdlosci +wymioty :( z tego co pamietam zaczely sie w 6 tygodniu wiec zobacze za tydzien co bedzie :) juz sie nie mogę doczekać dzisiejszej wizyty :( masz może jakies bole brzucha pachwin lub cos ? :) sorki za te pytania ale wczesniej tak nie miałam :( i stres i nerwy robią swoje..

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u mnie nic, raz miałam w nocy straszny ból i skurcze a okazało się kilka minut później że to przez nadchodzącą okropną biegunkę.

    Kochana a skąd to poronienie jeśli mogę spytać? Wyjaśnił lekarz czy bez przyczyny?

    Ja chciałam popisać sobie z dziewczynami na BBF ale tam dziewczyny sieją taką panike że zrezygnowałam.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) Madziuszka czekaj z tymtestem jeszcze:) tak wiem wiem latwo mi mowic;) ja w tym roku koncze 23 moj facet 33 .... stary dziad;) ale jak z dzieckiem mowie wam.

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    hej dziewczyny:) Madziuszka czekaj z tymtestem jeszcze:) tak wiem wiem latwo mi mowic;) ja w tym roku koncze 23 moj facet 33 .... stary dziad;) ale jak z dzieckiem mowie wam.

    Mój jeszcze starszy 39 w styczniu będą okrągłe urodzinki :)

    nxbhnwz.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronienie w 11 tygodniu serduszko przestało bić nie wiadomo dlaczego.. wady genetyczne czy coś.. ale dokładnych badań nie robiłam bo bym chyba bardziej sie załamała.. dlatego teraz przy tej ciązy chce zeby bylo wszystko jak należy..
    jeszcze moja pierwsza beta robina 12 dpo byla 0.10 ale to prawdopodobnie bład lab, dzis odbiore moją czwartkową bete juz sie jej doczekac nie moge :) wiem ze sie lab pomyliło bo 2 lekarzy powiedziało ze ciąza jest tylko jeszcze za wczesna zeby na usg zobaczyc i mam nadzieje ze dziś już coś zobaczę :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro, koniecznie napisz jak wrócisz z wizyty !
    Bety żadnej nie robiłam bo 3 różne testy miałam, i wszystkie piękne krechy w 11dpo, 12dpo i 14dpo

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Mój jeszcze starszy 39 w styczniu będą okrągłe urodzinki :)
    tez sie zachowuje jak dzieciak?:p

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam 7 testów :) wszystkie II piękne krechy :) dlatego strasznie mnie zirytowała beta :( napisze napisze na pewno :) a Ty jutro daj znac :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    tez sie zachowuje jak dzieciak?:p

    Czasem miewa różne jazdy :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Poronienie w 11 tygodniu serduszko przestało bić nie wiadomo dlaczego.. wady genetyczne czy coś.. ale dokładnych badań nie robiłam bo bym chyba bardziej sie załamała.. dlatego teraz przy tej ciązy chce zeby bylo wszystko jak należy..
    jeszcze moja pierwsza beta robina 12 dpo byla 0.10 ale to prawdopodobnie bład lab, dzis odbiore moją czwartkową bete juz sie jej doczekac nie moge :) wiem ze sie lab pomyliło bo 2 lekarzy powiedziało ze ciąza jest tylko jeszcze za wczesna zeby na usg zobaczyc i mam nadzieje ze dziś już coś zobaczę :)
    wspolczuje poronienia,ale teraz juz wszystko na pewno bedzie ok. i taaak Ci bardzo zazdroszze,ale trzymam kciuki :)

    Jula222 lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    ja robiłam 7 testów :) wszystkie II piękne krechy :) dlatego strasznie mnie zirytowała beta :( napisze napisze na pewno :) a Ty jutro daj znac :)

    wieczorkiem po zajęciach zajrzę i czekam na relacje :)

    Ja za tydzień zaczynam zajęcia z fizjologii ciąży w szpitalu, więc pewnie poza wszystkimi ciężarówkami na oddziale przebadam i siebie na prawo i lewo :)

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm 33 to on skonczyl. teraz bedzie 34 jezuu.on z roku na rok to to gorzej.:)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    hmm 33 to on skonczyl. teraz bedzie 34 jezuu.on z roku na rok to to gorzej.:)

    Mój w styczniu 40-stka, zażyczył sobie syna na prezent :)
    Ale nie narzekam na niego, odpowiedzialny jest bardzo i pracowity.

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no nie powiem wymagajacy jesli o prezenty chodzi:):) to jest najwazniejsze zeby byl odpowiedzialny

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    wspolczuje poronienia,ale teraz juz wszystko na pewno bedzie ok. i taaak Ci bardzo zazdroszze,ale trzymam kciuki :)


    jeszcze troche i bedziemy razem narzekac na ciaze :))

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ