X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Jak tam poniedziałkowy poranek? Ja już w pracy siedzę o ponad 1,5h. Cieszę się, bo mam piątek wolny :D to za 11 listopada. Wczorajsza niedziela zleciała szybko za szybko. Ogólnie bardzo milusio było i w dzień i w ... nocy :)

    Miłego dnia i byleby do końca pracy.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja wracam jutro do pracy po dwu miesięcznym L4. Coś czuję że będzie mi ciężko, tym bardziej iż po urlopie letnim przepracowałam tylko 14 dni :D Z czego 7 już się oszczędzałam bo dowiedziałam się o ciąży.

    Ja już chwytam się wszystkiego co może mi pomóc. I chociaż jest jeszcze za wcześnie według niektórych, bo od ginekologa mam pozwolenie to staramy się o maluszka.
    Po przeczytaniu sporo forów i opinii na temat Inofem, postanowiłam go spróbować, i tak już ponad miesiąc piję. W piątek zamówiłam też żel Conceive, mam nadzieję że dziś mi przyjdzie. Nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej iż czasami miewam problemy ze śluzem. Biorę również witaminy dla kobiet w I trymestrze ciąży, bo mam problem z jedzeniem owoców i warzyw więc jakieś witaminy trzeba dostarczyć organizmowi.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, jeśli od gin. macie zielone światło to nie ma się czym martwić :)
    Zauważyłaś jakąś pozytywną zmianę po Inofemie? Zastanawiam się nad nim.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi- powiem szczerze że nigdy nie monitorowałam swojego organizmu. Więc ciężko mi określić czy jakoś wpływa na mnie. Jedynie co, to ostatnio coś kuło mnie w jajnikach, więc miejmy nadzieję że to wpływ Inofemu. Bo tego jestem pewna, że nigdy takich kłuć nie miałam :)

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze slyszalam duzo dobrego o ttm Inofemie. Co to jest? Powiedzcie coś więcej.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, a zaczęłaś sama go zażywać czy gin. Ci o nim powiedział? Szczerze powiedziawszy trochę się boję coś brać bez konsultacji gin.


    panipuchatkowa, Inofem to suplement diety, który ma pomóc w uregulowaniu hormonów.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, tutaj masz stronę producenta http://www.inofem.pl/ . Ogólnie większość dziewczyn poleca go, jeśli chce się zajść w ciąże, bo zawiera tylko dwa składniki: Mio – inozytol oraz kwas foliowy. Polecany przy PCOS przez lekarzy. Tyle wyczytałam z internetu, w wielkim skrócie

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi, ja zaczęłam sama brać. mój okres przed ciąża były różne, raz była w terminie, raz spóźniła się 5 dni. Najwięcej spóźnił mi się ponad dwa tygodnie. Zawsze wykonywałam testy ciążowe, i były negatywne. Teraz po przeczytaniu opinii na temat inofemu, powiedziałąm że przez jakiś czas spróbuję go.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore miovarian i raczej nie bede zmieniać... No ale zobaczymy. ☺ na razie czekam na @. I czekam i czekam..

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, jak masz takie wahania w długości oczekiwania na @ to się nie dziwię. Pewnie sama bym brała. Ja na szczęście (odpukać w niemalowane) mam co 30-31 dni @. Także jak będę u gin. to go podpytam o jakieś suplementy i zobaczę co mi powie.

    panipuchatkowa, no właśnie zerknęłam dziś na Twój wykres i coś nie chce chyba przyjść uparciucha.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam spory problem z odżywianiem, co domyślam się że ma wpływ na mój organizm. Bardzo rzadko jadam, a jak jem to małe porcje. Do tego jeszcze nie jadam owoców ani warzyw. Sporadycznie jakiegoś banana zjem. Ale jakoś tak to rzadko.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, jakby była taka możliwość to bym Ci przesłała trochę mojego apetytu :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Patulka, jak masz takie wahania w długości oczekiwania na @ to się nie dziwię. Pewnie sama bym brała. Ja na szczęście (odpukać w niemalowane) mam co 30-31 dni @. Także jak będę u gin. to go podpytam o jakieś suplementy i zobaczę co mi powie.

    przez 7 lat byłam na hormonach, i miałam @ jak w zegarku. od połowy grudnia 2016 przestałam brać i zaczął się problem. Jednak wyniki badań zawsze miałam książkowe.

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, na pewno ma to wpływ na organizm. Bierzesz coś na to czy ten Inofem?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    przez 7 lat byłam na hormonach, i miałam @ jak w zegarku. od połowy grudnia 2016 przestałam brać i zaczął się problem. Jednak wyniki badań zawsze miałam książkowe.

    Aaaa no teraz sprawa jasna. Wszystko się rozregulowało. Teraz potrzeba czasu żeby to wróciło do normy. Nie mam pojęcia ile to może trwać.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi, raz się już udało, więc trzymam się resztkami nadziei. :)

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka, uda się na pewno z tym, że teraz zostanie z Wami na zawsze :*

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka oby sie udalo. Ja tez mam nadzieje ze skoro raz sie udalo to drugi raz bedzie juz szczęśliwy.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to. Musimy być dobrej myśli, a na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzeba się cieszyć z małych rzeczy i tego co człowiek ma.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 listopada 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Spaaaać :D a jak leże i leże to usnąć nie mogę :( wczoraj 19.30 juz spalam do 4.00 gdzieś :P a teraz ni spac ni leżeć ni cos robić sama nie wiem...

    Chciałam dać ostatnią szansę na lekarza NFZ. Idę do przychodni przyszpitalnej spytać o terminy tamtejszych lekarzy. Na wejściu mila pani wytłumaczyła mi gdzie mam iść do poradni K, jakoś trafiłam (mam straszna orientacje w dużych budynkach) patrzę kupa ludu... Nie przesadzając i nie wyolbrzymiając z 50-70 osób. Ale widzę rejestracja jest, obok kilku gabinetów też, pewnie czekaja na lekarzy... Pytam kto do rejestracji -i co słyszę? Wszyscy! Noooo kurde no nie... Wyszłam stamtąd bo przecież z 3h do samej rejestracji bym stała tam... Albo padła :P I tak oto moja ostatnia szansa dla NFZ sie skończyła z dniem dzisiejszym... Czekam co mąż załatwi w pracy, miał iść wypytać jak to ubezpieczenie prywatne tam działa ale czy zakręcony świeży tatuś nie zapomni? Tego nie wiem :D i idę prywatnie, szkoda moich nerwów i zdrowia... Pewnie w innych przychodniach jest mniej osób ale... no nie dam rady chyba sie juz przełamać :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ