X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo właśnie mam skierowanie na te wszystkie tarczycowe badania i mam za 3 miesiące przyjść do Endo więc zrobilabym badania przed sama wizytą... I tak mnie natchnęło czy w ogóle będzie ważne skierowanie. Chyba że wcześniej w ciążę zajdę to mam od razu bez kolejki do niej przyjsc

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, na Twoim miejscu najlepiej zadzwoniłabym do lekarza / przychodni i podpytała. Będziesz spokojniejsza ;)

    Dziewczyny, czy przed każdą miesiączką odczuwacie ból piersi? Ja mam 2 cykl gdzie w ogóle nie czuję piersi, jakbym ich nie miała ;) We wcześniejszych cyklach to nie mogłam ich nawet dotknąć, były mega gorące, a teraz nic. Nie mam pojęcia czemu się tak dzieje.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 listopada 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam zaraz po odstawieniu tabletek anty. Przez kilka pierwszych cykli mnie bolały a ostatnio nic. A teraz od kilku dni mam ciężkie piersi, i ledwo sie w ręce mieszczą a normalnie to mam malutkie :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co jest z moimi :( Od kiedy pamiętam przed @ bolały mnie, a teraz od 2 miesięcy totalnie nic :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi ja miałam zawsze nabrzmiałe a też od paru cykli kompletnie nic..
    alex kurcze to może coś jednak jest na rzeczy? :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co się dzieje :( Już chyba wolałam ten ból, bo przynajmniej wiedziałam co się święci no i organizm dawał sygnały, że wszystko przebiega dobrze.
    Co do alex to jej organizm się chyba "wybudził" i teraz daje jej sygnały :) Trzymamy wszystkie kciuki. Wiadomo już 4 listopada, trzeba za niedługo wypełnić 1 str. ;p

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dziewczyny nie nakrecajcie mnie; ) jakbym miała testować to dopiero grubo po spodziewanym terminie @ o ile będą do tego przesłanki: ) wiecie że u mnie to te cykle są masakrycznie dziwne i nie chcę znowu się nastawić na cokolwiek. Zobaczymy jak z temperaturą i w ogóle

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, masz rację. Ja sobie postanowiłam, że gdyby kiedyś spóźniała mi się @ to zatestuję w 40dc.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no jasne alex nie nakręcam! Zobazcysz jak rozwinie się u Ciebie sytuacja a mam nadzieję że jak najlepiej! :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam dziś późno i muszę teraz to odpokutować. Ech ciekawe kiedy mnie sen zmorzy :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi mnie też jakoś nie łamie jeszcze spanie. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 5 listopada 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Bo właśnie mam skierowanie na te wszystkie tarczycowe badania i mam za 3 miesiące przyjść do Endo więc zrobilabym badania przed sama wizytą... I tak mnie natchnęło czy w ogóle będzie ważne skierowanie. Chyba że wcześniej w ciążę zajdę to mam od razu bez kolejki do niej przyjsc

    alex, ja Ci mogę powiedzieć tyle, że jak chodzę z dzieckiem do alergologa 2 razy do roku na wizytę i dostaję skierowanie na badanie krwi, to robię je zawsze przed kolejną wizytą, czyli po ok. 5 miesiącach od otrzymania :D I normalnie przyjmują.

    Najlepiej to faktycznie w tą ciąże zajdź :P:P

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 5 listopada 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha najlepiej by było: ) zero zmartwień wtedy o termin badań w szpitalu, co chwila chodzilabym na jakieś badania i skierowania byłyby aktualne ;)
    Dzisiaj mi tempka trochę spadla ;/ mam nadzieje ze mój cykl znowu się nie zrobi jak esy floresy z zeszłego miesiąca... Już się cieszyłam że się wszystko normuje

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 5 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex twój wykres wygląda całkiem dobrze :-),więc nie ma co martwić się na zapas :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 5 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny w ten niedzielny piękny poranek.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Kobitki! :)

    Zabieram się za śniadanko, a potem idę na mszę dla dzieci. Jakoś bardziej mi ona odpowiada ;)

    alex, Twój wykres wygląda dobrze. Do esów floresów jeszcze mu daleko. Nie przejmuj się ;)

    Miłej niedzieli ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    alegzi mnie też jakoś nie łamie jeszcze spanie. :)

    Położyłam się wczoraj z nadzieją, że jednak usnę, ale nic z tego. Ostatni raz jak spojrzałam na zegarek była 2:10. Tragedia. Ostatni raz pozwoliłam sobie w sobotę na tak długie spanie.
    A Ty o której się położyłaś?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi ja usnelam po polnocy zaraz. No to dlugo nie moglas usnac .

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, zazdroszczę. Musiałam się jeszcze przenieść z sypialni do pokoju gościnnego i tam spać, bo sąsiedzi taką imprezkę zrobili, że miałam łzy w oczach. Mąż o 7 przychodzi i pyta co tu robię, no to mu pow. On oczywiście nic nie słyszał, śpioch :) No i mówi, że mam wracać, a ja, że dopiero za pół h, bo wtedy będę mierzyła temp. i nie chcę wychodzić z łóżka przed tą h :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałyście może witaminy dla planujących ciąże Prenatale? Słyszałam, że świetnie działają i mają wysoką dawkę potrzebną dla mamy jak i dla maluszka.

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ