X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnią betę 1700 i mnie straszył pozamaciczną też przy krwawieniu. Ale ja mocno krwawiłam w ten 1 dzień. 2 dni później przy becie 500 było widać pęcherzyk 4 mm ale już w szyjce macicy więc dlatego to wcześniej nie zauważyli. Bo albo był za mały albo zszedł niżej niż szukali

    Ale wierzę że u Ciebie będzie dobrze bo ta beta jest jeszcze za niska żeby było coś widać. Jutro pewnie znowu zbadają i będziesz miała usg. W pozamacicznej beta tak ładnie nie przyrasta ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 15:48

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kurde, u mnie póki co nic nie widać przy takim Beta HCG... ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucalas przyrost w kalkulator?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly tak jak napisała Lelek już nic nie możesz zrobić- teraz wszystko w rękach lekarzy i Boga :* no i oczywiście Twojej fasolki :) ja wierzę że będzie dobrze

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 15 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Oj kurde, u mnie póki co nic nie widać przy takim Beta HCG... ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI :)

    I prawidłowo, zabraniam myśleć inaczej :)

    Pisałam Wam wczoraj o bólu jajnika który promieniował aż na nogę, dzisiaj juz na szczęście nie boli ale naczytałam się niepotrzebnie o torbielach i troche mam stracha. Google powinni zamknąć :D :D

    Starania o drugie dziecko
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    I prawidłowo, zabraniam myśleć inaczej :)

    Pisałam Wam wczoraj o bólu jajnika który promieniował aż na nogę, dzisiaj juz na szczęście nie boli ale naczytałam się niepotrzebnie o torbielach i troche mam stracha. Google powinni zamknąć :D :D
    No nieee, następna się naczytala głupot z neta :D najważniejsze że już przeszło :) może po prostu sobie coś tam naciągnelaś i stąd ten ból? ciężko stwierdzić :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś witam dziewczyny niestety że szpitala. :(
    Za bardzo martwiły mnie objawy ktore miała Jagoda więc pojechałyśmy do pediatry i wyszło że w ciągu tygodnia prawie nic na wadze nie przybrala. Dla mojej wygody lekarką dała nam skierowanie do szpitala, bo tutaj zrobią wszystkie badania a nie będę jeździć i tulac się po lekarzach i czekać niewiadomo ile na wyniki... A tak to mamy mieć tutaj kompleks badań. Więc nie łudzę się że wyjdziemy wcześniej niż po weekendzie.


    Przepraszam, później was nadrobię, bo dopiero wtedy będę mieć rzeczy i ładowarkę a tak to do 18 musi mi telefon wytrzymać :)

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka to dla Ciebie też kciuki żeby z Jagódką wszystko było dobrze :*
    Dobrze że pojechałaś do szpitala :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka trzymam mocno kciuki!!!! :*

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, współczuję komentarza mamy. Mogę się domyślić, że tak zareagowała, bo nie macie ślubu, własnego lokum itd. Wiesz, niektórzy rodzice chcieliby wszystko po kolei dla dziecka. Moja mama usłyszała od mojej babci przy drugim dziecku że po co tyle dzieci na świat wydawać. I wiem że do dziś jest jej przykro.
    Beta się nie martw, może to będą bliźniaki i pokażą się na usg już niedługo? :) głowa do góry.

    Patulka, współczuję pobytu w szpitalu ☹️ oby wszystko było dobrze!

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku co za dzień :( Patulka szpital brzmi groźnie nikt w nim nie lubi być ale najważniejsze, że zrobią wszystkie badania.

    MissKathy92 cóż poradzić, że ma się dostęp do google taki łatwy ale potrafi napędzić strachu.

    Starania o drugie dziecko
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Butterfly, współczuję komentarza mamy. Mogę się domyślić, że tak zareagowała, bo nie macie ślubu, własnego lokum itd. Wiesz, niektórzy rodzice chcieliby wszystko po kolei dla dziecka. Moja mama usłyszała od mojej babci przy drugim dziecku że po co tyle dzieci na świat wydawać. I wiem że do dziś jest jej przykro.
    Beta się nie martw, może to będą bliźniaki i pokażą się na usg już niedługo? :) głowa do góry.

    Patulka, współczuję pobytu w szpitalu ☹️ oby wszystko było dobrze!
    Dzięki Madzia za miłe słowa, tata dzwonił i podniósł mnie na duchu, że mam się nie martwić oraz że wszystko będzie dobrze :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto mój przyrost beta HCG według kalkulatora :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/216f2c17cad3.jpg

    terka, panipuchatkowa, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly-no oni nie mieli jak zobaczyć nic bo to fizycznie niemożliwe. Jak można tak straszyć... W którym szpitalu leżysz?
    Przy pozamacicznej przecież przyrost jest kiepski właśnie. A tu piękna silna fasolka (a może 2 fasolki? :) ) a oni takie głupoty gadają...
    Tekstem mamy nie przejmuj się proszę. Ja wiem ze sprawiło Ci to przykrość. Ale może po prostu Twoja mama inaczej patrzy i w jej mniemaniu teraz nie czas na dziecko (nigdy nie jest odpowiedni czas ;) ). Teraz Ty i maluszek okruszek jesteście najważniejsi i koniec kropka.
    Polezysz, poczekać i zobaczą kropelke już niedługo ;) od granicy 1000-1500 dzieli was niewiele, uwierz w swoje dzieciątko ;)
    Ja również oferuje modlitwę ze swojej strony, nawet mężowi powiedziałam żeby się za sąsiadke swoją pomodlil (bez szczegółów po prostu przyjął że jest potrzeba ;) )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buterflu widzisz według kalkulatora przyrost jest dobry. Więc może to jednak będą bliźniaki :-)

    Patulka to zdrówka dla Jagódki :-)

    Dziewczyny ja już nie krwawię i jednak dzisiaj mam wizytę u gina o 19.
    Pozdrawiam dziewczyny :-)
    Trwmajcie się ciepło

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka czujności nigdy za wiele przy maluszku. Dobrze ze pojechałas z małą. Szpital nic przyjemnego ale będziecie tam bezpieczne.
    Trzymajcie sie tam, my tutaj wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki żeby było wszystko pięknie z małą księżniczka :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly myślę że na wykresie idealnie widać piękny przyrost i lekarze mogą sobie straszyć! Nie martw się, fasolka rośnie i ma się dobrze. Przyrost jest w normie. Początkowo tak przyrasta gwałtownie ale w normach się mieści. Powinno być coś widać za jakieś 2-3 dni.
    Patulka zdrowia dla Jagody ;* na pewno będzie dobrze ale lepiej dmuchać na zimne. Zrobią jej badania i będzie wszystko ok ;)
    A mnie zaczął lekko boleć brzuch jak na okres. Mam nadzieję że się coś szybko rozwinie ;)
    Byłam po bilet miesięczny na jak, wracam do domu, szybko jem i do dietetyka na 18.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Buterflu widzisz według kalkulatora przyrost jest dobry. Więc może to jednak będą bliźniaki :-)

    Patulka to zdrówka dla Jagódki :-)

    Dziewczyny ja już nie krwawię i jednak dzisiaj mam wizytę u gina o 19.
    Pozdrawiam dziewczyny :-)
    Trwmajcie się ciepło

    Super ;) widzę że tak jak ja równo 6tygodni i wizyta ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Butterfly-no oni nie mieli jak zobaczyć nic bo to fizycznie niemożliwe. Jak można tak straszyć... W którym szpitalu leżysz?
    Przy pozamacicznej przecież przyrost jest kiepski właśnie. A tu piękna silna fasolka (a może 2 fasolki? :) ) a oni takie głupoty gadają...
    Tekstem mamy nie przejmuj się proszę. Ja wiem ze sprawiło Ci to przykrość. Ale może po prostu Twoja mama inaczej patrzy i w jej mniemaniu teraz nie czas na dziecko (nigdy nie jest odpowiedni czas ;) ). Teraz Ty i maluszek okruszek jesteście najważniejsi i koniec kropka.
    Polezysz, poczekać i zobaczą kropelke już niedługo ;) od granicy 1000-1500 dzieli was niewiele, uwierz w swoje dzieciątko ;)
    Ja również oferuje modlitwę ze swojej strony, nawet mężowi powiedziałam żeby się za sąsiadke swoją pomodlil (bez szczegółów po prostu przyjął że jest potrzeba ;) )
    Terka, gadałam z tatą i podniósł mnie na duchu :*
    Właśnie moja mama była w ciąży bliźniaczej i mojej mamy mama też była w ciąży bliźniaczej :)
    Z tym że ja wchlonelam bliźniaka który ulokowal mi się po lewej stronie jajnika i w zeszłym roku usuwali mi ten guz wraz z jajnikiem :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 15 listopada 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za cholere nie zrozumiem lekarzy, którzy straszą. Niepotrzebnie straszą :/

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
‹‹ 1820 1821 1822 1823 1824 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ