X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Koleżanka rodziła w tym szpitalu i mi poleciła a z centrum Katowic mam niedaleko do szpitala to podjechałam tutaj :)

    I bardzo dobrze zrobiłaś ;) niby bliżej na Raciborska ale stanowczo Bogucice lepsze ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek, tak będzie niestety ciągle.. Może jak zacznie kopać to się trochę uspokoisz, ale wtedy z kolei są schizy, że za rzadko kopie. :/

    Lelek lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    Butterfly, powiem Ci, ze sama bym taka salatke z makaronem opedzlowala :p narobilas mi smaka :)
    Przyrost bety jest super! Nie wiem o co chodzi... Moj byl nawet powyzej tej linii, ktora Ty masz i nikt mi nie powiedzial ze przyrost jest za wysoki, wrecz ja sie balam ze jest za niski !

    Ja sie modle codziennie, zeby z naszym szkrabem bylo wszystko wporzadku, zeby bylo zdrowe. To jedyne o czym marze, ciezko mi czytac o takich przypadkach jak u Malej... Bylam na wizycie, dwa dni spokoju a pozniej znowu zastanawianie sie, czy wszystko jest na pewno ok. Myslalam, ze chociaz tydzien mnie potrzyma pozytyw ale bylo krotko. Teraz czekam na 27mego i wtedy mam rano wizyte u swojej gin. Musze jakos ten czas przetrwac - inaczej sie nie da :)

    Kochana musisz wrzucić chóc troszkę na luz. Choć troszeczkę ;)
    Zwariujesz do końca ciąży, o macierzyństwie nie wspominając ;)
    Maleństwo potrzebuje spokoju Twojego by móc prawidłowo się rozwijać

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Wow Butterfly co za historia :) ciekawe dlaczego akurat na jajniku Ci się ulokował ten wchloniety bliźniak :)
    To teraz nawet nie ma mowy o jakiejś pozamacicznej tylko bardziej bliżniaczej ciąży :D
    Najśmieszniejsze było to, że przyszłam z diagnoza torbieli na prawym jajniku, miałam mieć laparoskopie, a dzień przed planowanym zabiegiem ginekolog zauważył coś po lewej stronie, w trakcie zabiegu musieli mnie rozciąć bo to co było po lewej stronie to byl guz łagodny i średnicy 8cm, nazywa się Potworniak Łagodny, miał w sobie zdeformowane kości, zeby, lojotok i włosy :O
    Lekarz mówił że ten guz prawdopodobnie z tego że moja mama była w ciąży bliźniaczej dlatego ten guz uformował się po tej lewej stronie a co gorsza to Pani Ginekolog nie potrafiła go w ogóle zdiagnozować przez poprzednie lata jak chodziłam na wizyty kontrolne, ale w sumie ten guz był wgłębiony i lekarz który mnie badał dzień przez zabiegiem musiał się ostro natrudzic żeby tam cokolwiek dostrzec....
    Jak lekarz mówił to mojej mamie to aż się rozpłakała, a mojej mamie w ciąży lekarz ginekolog wskazywał że jej brzuch jest dość duży i wskazywał na ciąże bliźniacza..

    Jak się urodziłam to miałam 4200 wagi i 62 cm wzrostu :O

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie, probuje byc spokojna- nie jestem jakos mega zle nastawiona, bo tak nie jest. Po prostu czasami nachodza mnie takie mysli, wlasnie jak przeczytam taka informacje- czy u mnie oby na pewni wszystko ok ? Najchetniej bym co tydzien na wizyty chodzila :p a moj maz stwierdzil, ze chyba musze sobie maszyne do usg kupic to moze wtedy bede spokojna ;p

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie przebije sałatki makaronowej Butterfly ale mogę Was poczestowac moją dietetyczną zupą koperkową :) trochę wygląda jak szpitalna ale taaaaka pyszna wyszła że aż męża poczestowalam haha
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0fa9e6dc951a.jpg

    Andii lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laski.narobilyscie mi smaka. Ide jesc pierogi ruskie :p

    terka, Butterfly92 lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Najśmieszniejsze było to, że przyszłam z diagnoza torbieli na prawym jajniku, miałam mieć laparoskopie, a dzień przed planowanym zabiegiem ginekolog zauważył coś po lewej stronie, w trakcie zabiegu musieli mnie rozciąć bo to co było po lewej stronie to byl guz łagodny i średnicy 8cm, nazywa się Potworniak Łagodny, miał w sobie zdeformowane kości, zeby, lojotok i włosy :O
    Lekarz mówił że ten guz prawdopodobnie z tego że moja mama była w ciąży bliźniaczej dlatego ten guz uformował się po tej lewej stronie a co gorsza to Pani Ginekolog nie potrafiła go w ogóle zdiagnozować przez poprzednie lata jak chodziłam na wizyty kontrolne, ale w sumie ten guz był wgłębiony i lekarz który mnie badał dzień przez zabiegiem musiał się ostro natrudzic żeby tam cokolwiek dostrzec....
    Jak lekarz mówił to mojej mamie to aż się rozpłakała, a mojej mamie w ciąży lekarz ginekolog wskazywał że jej brzuch jest dość duży i wskazywał na ciąże bliźniacza..

    Jak się urodziłam to miałam 4200 wagi i 62 cm wzrostu :O
    Co Ty mówisz? MASAKRA z tym guzem gdzie widać było że to był bliźniak, bo właśnie miałam pytać skąd lekarze wiedzieli że to akurat był bliźniak a nie zwykła zmiana... No szok po prostu, faktycznie jak z filmu :) ja ważyłam równe 4kg po urodzeniu :) czyli klocki z nas Butterfly :D mi to zostało do dziś haha

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfield mi wszyscy mówili że urodzę bliźniaki, miałam gigantyczny brzuch :D :D twoja mama miała potwierdzona ciążę bliźniaczą? Czy tylko przypuszczenia po jej brzuchu i po Twoim guzie?

    Starania o drugie dziecko
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale historia z tym blizniakiem! W Sabrinie na netflixie była taka akcja ;p
    Ja już czekam u dietetyka. Ciekawe co się dowiem nowego.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 listopada 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex czekamy na relacje ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba trzeźwo nie myślę skąd niby mogła wiedzieć o ciąży blixniaczej jak bliźniak się wchłonął, teraz się dogmyralam :P

    Alex zdaj relacje jak po dietetyku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 18:04

    Starania o drugie dziecko
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale historia z tym bliźniakiem. Nigdy o czymś taki nie słyszałam. Są na tym świecie rzeczy, o których nie mamy pojęcia.
    Buterflu będzie dobrze :-)
    Alex powodzenia.
    Ja też w przychodni już, czekam na swoją kolej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 18:40

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u dietetyczki i chyba nie będzie tragedii ;) W poniedziałek da mi całe jadłospisy i ustali mi dietę pod dzisiejsze badania. Robiła mi analizę składu ciała i w oparciu o to i choroby coś ogarnie. Konkretna babka :) także to będzie nowe wyzwanie w życiu;)
    Ogólnie to na pewno eliminujemy/wykluczamy gluten i laktozę oraz węglowodany i moje ukochane słodycze;(
    Zrobiła mi ta analizę składu ciała, tkanki mięśniowej i tłuszczowej itd. Wyszło wszystko książkowo łącznie z wagą chociaż w ostatnim czasie mam 2-3 kg na plus odkąd pracuje w biurze. Jestem zadowolona z wizyty ;) I czuje że ta dieta będzie naprawdę wyzwaniem życia;) Miss będziemy się chyba wzajemnie wspierać co? :)

    Butterfly92, MissKathy92, Magdaa21, Mari92 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss jak Ty ta dieta smak robisz jasny gwint... ;D
    Pamiętam w Krakowie jadłam kiedyś zupę koperkowa. Jejciu jaka ona była dobraaaa :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Melduję się po wizycie u dietetyczki i chyba nie będzie tragedii ;) W poniedziałek da mi całe jadłospisy i ustali mi dietę pod dzisiejsze badania. Robiła mi analizę składu ciała i w oparciu o to i choroby coś ogarnie. Konkretna babka :) także to będzie nowe wyzwanie w życiu;)
    Ogólnie to na pewno eliminujemy/wykluczamy gluten i laktozę oraz węglowodany i moje ukochane słodycze;(
    Zrobiła mi ta analizę składu ciała, tkanki mięśniowej i tłuszczowej itd. Wyszło wszystko książkowo łącznie z wagą chociaż w ostatnim czasie mam 2-3 kg na plus odkąd pracuje w biurze. Jestem zadowolona z wizyty ;) I czuje że ta dieta będzie naprawdę wyzwaniem życia;) Miss będziemy się chyba wzajemnie wspierać co? :)
    Super Alex, powodzenia!!!! :*

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, ja myślę że i Miss i wszystkie tu będziemy wspierać :) chociaż patrząc na to co Miss sobie teraz je to nie ma w czym wspierać a zazdrościć :P

    MissKathy92, Butterfly92 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Pewnie nie przebije sałatki makaronowej Butterfly ale mogę Was poczestowac moją dietetyczną zupą koperkową :) trochę wygląda jak szpitalna ale taaaaka pyszna wyszła że aż męża poczestowalam haha
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0fa9e6dc951a.jpg
    Mmm pycha <3

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi wchłoniętymi bliźniakamo zdarza się, niekiedy robią się tzw potworniaki, czyli wlasnie łagodne nowotwory, Moga mieć zeby, włosy, czy wydzielac hormony, nie polecam oglądać zdjęć bo wyglądają niektóre przerażająco, ale raczej nie są groźne. Czy Wy dzisiaj też się tak źle czujecie? Ja chyba idę spać jestem wykończona.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Z tymi wchłoniętymi bliźniakamo zdarza się, niekiedy robią się tzw potworniaki, czyli wlasnie łagodne nowotwory, Moga mieć zeby, włosy, czy wydzielac hormony, nie polecam oglądać zdjęć bo wyglądają niektóre przerażająco, ale raczej nie są groźne. Czy Wy dzisiaj też się tak źle czujecie? Ja chyba idę spać jestem wykończona.
    Puszek ja właśnie miałam tego Potworniaka :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
‹‹ 1822 1823 1824 1825 1826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ