X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ogarnelam - mialam zakwas na zurek i przypomnialam sobie, ze mialam wiejska kielbaske w zamrazarce :p takze ogarniam zurek , a do zurka pierogi - jejusiu, ale mi sie tego chce mimo, ze wiem ze to do siebie nie pasuje :D

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam wolne aż do soboty ;D dziś 22 dc.. te czekanie jest najgorsze. Ale skupiam się na życiu i staram się nie myśleć. Jutro wyjeżdżam w góry na 3 dni ;)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel922 wrote:
    Dziewczyny ja mam wolne aż do soboty ;D dziś 22 dc.. te czekanie jest najgorsze. Ale skupiam się na życiu i staram się nie myśleć. Jutro wyjeżdżam w góry na 3 dni ;)

    Ale super! :D no tam to z 3m śniegu potrafi być ;D
    Góry zimą są super :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek wrote:
    A ja ogarnelam - mialam zakwas na zurek i przypomnialam sobie, ze mialam wiejska kielbaske w zamrazarce :p takze ogarniam zurek , a do zurka pierogi - jejusiu, ale mi sie tego chce mimo, ze wiem ze to do siebie nie pasuje :D

    Jakie nie pasuje co Ty mówisz :P mnie taki układ potraw odpowiada a w ciazy nie jestem XD

    Lelek lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel zazdroszczę wyjazdu i baw się dobrze!!!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel zazdroszczę wyjazdu ;) też bym się gdzieś wybrała. Planujemy wyjazd chociaż na weekend gdzieś ale to jak będzie za jakiś czas wszystko dobrze ;) gdzieś blisko, chociażby do spa jakiegoś albo do chatki Puchatka w górach;) po prostu jechać, powdychać świeżego powietrza i odpoczywać
    Pierogi to też bym zjadła Lelek, ale ruskie ;) Mam tylko z kapustą i grzybami ale ostatnio okazały się za ciezkie

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek a z czym pierożki? :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie z kapusta i grzybami :D ale juz przed wzielam 2 espumisany na wszelki wypadek i mam nadzieje, ze przetrwam zachcianke ciazowa :p
    Jeju jak sie objadlam ! Jak szalona

    terka lubi tę wiadomość

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Myśmy na ślubie mieli tort truskawkowy, szwarwaldzki i z kremem z masła kawowym. I wszystkie były takie dobre, że zostały zjedzone w wesele i poprawiny.

    Ale powiem Wam mój brat na ślubie miał tort morelowy z grysikiem i był tak mega kwaśny, że prawie cały został. A w domu kury go zjadły.

    A z innej beczki mąż mnie umówił do poradni chirurgicznej na 4 lutego. Ciekawe co mi tam powiedzą.

    A do tego męża złapała grypa.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari na samo przeczytanie tego tortu morelowego z grysikiem mi się wszystko w żołądku podniosło;p ja lubię kwaśne ciasta ale raczej takie normalne, cytrynowe.
    Współczuję mężowi grypy, niech odpoczywa ile wlezie. Ta pogoda nie sprzyja funkcjonowaniu. Zmokłam przed chwilą a że sklepu do domu mam 5 metrów dosłownie.
    Co do poradni to masz rację, wszystko musisz sprawdzić i jak będzie trzeba to poddać się operacji. Na pewno będzie ciężko ale dasz radę i uwolnisz się od bólu;*

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny;D jak mi się uda zrobić jakąś fajną fotkę to wam wkleję;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam pierogi :D mogła bym często jeść ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 14:05

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na razie wzięło na kanapki z szynką i ketchupem, normalnie szczyty kulinarne ;p z obiadem czekam na męża;) jakoś dzisiaj przez te mdlosci się pozbierać nie mogę to się lenię pół dnia ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Mari na samo przeczytanie tego tortu morelowego z grysikiem mi się wszystko w żołądku podniosło;p ja lubię kwaśne ciasta ale raczej takie normalne, cytrynowe.
    Współczuję mężowi grypy, niech odpoczywa ile wlezie. Ta pogoda nie sprzyja funkcjonowaniu. Zmokłam przed chwilą a że sklepu do domu mam 5 metrów dosłownie.
    Co do poradni to masz rację, wszystko musisz sprawdzić i jak będzie trzeba to poddać się operacji. Na pewno będzie ciężko ale dasz radę i uwolnisz się od bólu;*
    Alex masz rację innego wyjścia nie mam :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari nie wiem jak smakował ten tort morelowy ale jak dla mnie nie brzmi on kwasno :P nie wiem, nie znam się, wierzę na slowo :P biedny brat i bratowa. Pewnie im smutno było że tak wyszło...
    Mysmy celowo chcieli cytrynowy żeby nie był za słodki :D a potem mój mąż uznał że chce masę cukrowa na wierzchu więc i tak słodki jak pierun był XD i mąż się swiadkową gorzką kawą ratował XD XD XD

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubię na torach tej masy cukrowej. Ladnie to wygląda ale okropne jest ;) najbardziej mi smakują torty z mascarpone ;)
    Mąż wrócił a ja się tak kanapkami objadłam wczesniej że nie jem obiadu razem z nim :) A znowu mi niedobrze, po kanapkach na chwilę przeszło. Dzisiaj się że mnie przyjaciółka śmiała że powiedziałam że lubię moje mdłości bo wtedy wiem że wszystko jest dobrze ;p

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale porażka z tą lekarką moją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2020, 14:28

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex bo to faktycznie zabawnie brzmi :D
    Jakbyś jakas stuknieta była ze lubisz mdłości XD
    Ale wiadomo że u Ciebie to inaczej jest. Oznacza że jest dobrze :D
    Więc jesteś jak najbardziej normalna :D

    No ja też myślałam o normalnym wykończeniu. Ale on tak bardzo chciał a mnie to nie wadzilo :P wiec wzięliśmy :P myslal marcepanowa wziąć ale tu już mu zabrobiłam XD i dobrze bo by go kawa nie uratowała XD

    Maz w pracy, dziec ma drzemke... Fajny luzik :D
    W pracy dostał lekki ochrzan "że sobie nie radzi sam"... I że dzwoni do kolegi jak czegoś nie wie bo ma z czymś styczność poraz pierwszy... -no tragedia, to chyba dobrze że kombinuje żeby dobrze zrobić skoro w jakimś stopniu odpowiada za bezpieczeństwo ludzi. I to uwagi
    nie od kierownika a koordynatora-taka chyba prawa ręka kierownika (który swoją drogą mego ślubnego bardzo lubi :)) .
    To mu mówię że on po 8msc ma prawo czegoś nie wiedziec przecież jeszcze w szczególności jak czegoś nie robił jeszcze nigdy... Tamten kilka jak nie kilkanaście lat pracuje na tym stanowisku to cwaniak.
    Myślę sobie ze próbuje go pewnie zmotywować tylko motywator z niego kiepski XD i wychodzi jak wychodzi. Cóż słoń w porcelanie też chcę być delikatny XD Generalnie każdy ma do tego chłopa dystans spory. Nie żeby był nielubiany ale taki niepokój wprowadza tam... Więc to nie jest kwestia mojego męża tylko tego chopa z tego co widzę...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel a w które góry wyjeżdżasz? Ja pochodzę prawie z Bieszczad i tam jestem, kiedy tylko mogę. Uwielbiam je! <3

    Ostatnio staram się czytać na bieżąco, ale nie bardzo mam siłę na udzielanie się. Od kilku dni jem tylko pierogi ruskie i walczę z potężnymi mdłościami. Te pierogi ratują mi życie. Podobno 9 i 10 tydzień to najgorszy czas, więc jeszcze dwa tygodnie... i oby było lepiej xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 16:25

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ale porażka z tą lekarką moją.
    Byłam z wynikiem ca125.Wzięła-zobaczyła,że w normie i dziękuje dowidzenia "proszę przyjść po kolejnej miesiączce.
    Poprosiłam ją o usg to powiedziała, że bezsensu co kilka dni robić(ostatnie 7dni temu w 7dniu cyklu).Dziś 14 dc więc czemu nie sprawdzić.W końcu sie zgodziła.Nic mi nie powiedziała konkretnego.Tak jak Wy piszecie jakie macie wymiary jajeczek dominujących itd, ile endometrium.Pytalam o to czy była owulacja czy jeszcze to sie oburzyła,że nie da sie wszystkoego stwierdzić itd itp.
    I tak nic nie wiem..nic.
    Powiedziałam jej nawet żeby się nie denerwowała, że ja tylko chce poznać swój organizm,dowiedzieć się co i jak dlatego dopytuje.Powiedziała żeby przyjść po miesiące.Tylko ze skoro wszystko jest ok to ja planuje ciąże a nie miesiaczke..

    Zmień kobieto lekarza bo ona nic nie wniesie...
    Jakiś papierek Ci dała z tego USG? Opis czy coś?
    Jakas dziwna ta lekarka...

    axie92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 2150 2151 2152 2153 2154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ