X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 2 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziia czesc ;)

    alegzi-super Hiszpania na czas jesieni i zimy ale jak do grudnia to zima jednak tu będzie jeszcze-co Cię tam wywiało? :D

    Kurde dziewczyny długo znacie tych swoich facetów -jak to jest być z kimś od takich młodziutkich lat? :D to sie chyba rzadko zdarza ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 września 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja też z rocznika 92. Jestem z mężem po ślubie półtora roku, a o dziecko staramy się mniej więcej rok. Jak do października nie zaskoczy to musimy iść na wizytę do lekarza i szersze badania.

    :)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 września 2017, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Cześć ja też z rocznika 92. Jestem z mężem po ślubie półtora roku, a o dziecko staramy się mniej więcej rok. Jak do października nie zaskoczy to musimy iść na wizytę do lekarza i szersze badania.

    :)

    Cześć ;) no to trzymamy kciuki, żebyście nie musieli nigdzie iść ;) a skąd jesteś? ;)

    Mari92 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria92, witamy:)

    terka, kontrakt męża nas tu przywiał. Ale żeby nie było ja też pracuję :) No Hiszpania fajna sprawa, ale w głowie mam jedno, więc tak naprawdę czekam na styczeń. No chyba, że w końcu ujrzę te 2 kreseczki, niebieskie :):)
    A Ty ile się znasz z mężem?

    Mimo tak długiej zajomości z mężem wydawać by się mogło, że no cóż jesteśmy jak stare małżenstwo. U nas tak nie jest. Więc jak czasem słucham kogoś kto jest ze swoim partnerem z kilka lat i narzeka to jestem pod wrażeniem. Może to też kwestia tego, że nie mam jeszcze dzieci, a wiadomo, że jak są dzieci to i więcej problemów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 12:02

    Mari92 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, a Wy skąd jesteście? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 3 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocław :)

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy we Wrocławiu w zeszłym roku. Piękne miasto :) A i pamiętam, że pączki pierwsza klasa. Przepyszne.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Wrocławia wybieramy się już od dawna ;) z Gliwic kawałek a ciągle nie dotarliśmy :P my znamy się z mężem ok 6lat, jesteśmy ze sobą ponad 3. Przeszliśmy wszystkie etapy znajomości, koleżeństwa, przyjaźni, związku, narzeczeństwa i niedługi etap małżeństwa ;) czasem mówią o nas że jak stare małżeństwo ale w takim sensie, że potrafimy bez słów się dogadać i tylko my wiemy o co chodzi :) tak-jeśli ktoś jest ze sobą kilka lat i się sobą nudzą albo wręcz przeciwnie ciągle się kłócą to znaczy że cos jest nietak. I obecność dziecka wtedy niewiele zmieni-nie naprawi ani nie pogorszy sprawy. Może się tak wydawać ale po prostu wtedy pewne rzeczy wychodzą które były problemem (brak wyrozumiałości czy rozmów) a nie pojawiają sie jako nowe...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 3 września 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to zapraszam do Wrocławia w grudniu będą piękne jarmarki bożonarodzeniowe meeega atmosfera:)

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 września 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziia wrote:
    Kochane to zapraszam do Wrocławia w grudniu będą piękne jarmarki bożonarodzeniowe meeega atmosfera:)

    Oooo tak tak :D to jest idealny powód zeby tam jechać! :D uwielbiam jarmarkowy klimat!!! :D w tamtym roku w Gliwicach i Katowicach byłam teraz gdzieś dalej trzeba :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, zgadzam się z Tobą w 100% jeśli chodzi o relacje w związku.

    Co do Wrocławia to na pewno jeszcze nie raz go odwiedzimy :) Jeśli mowa o jarmarkach to nie wiem czy wiecie, ale w Gdańsku jest słynny jarmark Dominikański. Trwa od końca lipca do końca sierpnia. Fajna sprawa. Można zjeść chlebek ze smalcem + ogórkiem kiszonym. Kaszubskie klimaty.

    Dziewczyny, a jak tam u Was z pichceniem? Lubicie to? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 17:39

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 września 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, zgadzam się z Tobą w 100% jeśli chodzi o relacje w związku.

    Co do Wrocławia to na pewno jeszcze nie raz go odwiedzimy :) Jeśli mowa o jarmarkach to nie wiem czy wiecie, ale w Gdańsku jest słynny jarmark Dominikański. Trwa od końca lipca do końca sierpnia. Fajna sprawa. Można zjeść chlebek ze smalcem + ogórkiem kiszonym. Kaszubskie klimaty.

    Dziewczyny, a jak tam u Was z pichceniem? Lubicie to? :)


    Jeju dziołszka nie kuś, moim marzeniem jest Pomorze nie tylko na czas jarmarku... Ale daleko od wszystkiego i wszystkich i meeega drogo tam macie życie a ogromna szkoda :( i dlatego zostaliśmy na Śląsku... Chlebek ze smalcem nie bardzo dla mnie, mój mąż bardziej takie klimaty lubi ;) ja oficjalnie jestem kucharzem i dietetykiem z wykształcenia ale to zostało bardziej na użytek prywatny niż zawodowy a i tak mój mąż lepiej ode mnie gotuje :P :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, co do cen to Ci powiem, że ja jakoś nie widzę różnicy między innym miastami. Gdynia, Gdańsk czy Sopot faktycznie w czasie okresu wakacyjnego nie są atrakcyjne pod względem finansowym, ale wydaje mi się, że tak niestety jest w tych większych miastach :(

    Ja lubię spędzać czas w kuchni, aż dziwne, bo jako panna zawsze mówiłam, że będę kupowała gotowe dania. Jak to się w życiu może zmienić :) Ale moim konikiem są ciasta, ciasteczka czy bułeczki. Mięsa to specjalność P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 20:34

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, co do cen to Ci powiem, że ja jakoś nie widzę różnicy między innym miastami. Gdynia, Gdańsk czy Sopot faktycznie w czasie okresu wakacyjnego nie są atrakcyjne pod względem finansowym, ale wydaje mi się, że tak niestety jest w tych większych miastach :(

    Ja lubię spędzać czas w kuchni, aż dziwne, bo jako panna zawsze mówiłam, że będę kupowała gotowe dania. Jak to się w życiu może zmienić :) Ale moim konikiem są ciasta, ciasteczka czy bułeczki. Mięsa to specjalność P.

    Ceny może i podobne ale mieszkania żeby wynająć (o kupnie nie wspomnę) nie na sezon a normalnie na stałe to powalają... Przynajmniej mnie. I przynajmniej w porównaniu ze Śląskiem ;) Mi tez lepiej ciasta wychodzą więc chyba sie z zawodem pomyliłam :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 września 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :). A ja z Opola, Wrocław też dobrze znam. Miło, że nas tyle tutaj jest. W grupie raźniej.

    :-)
    Co do pichcenia to lubię poszaleć w kuchni (także jak coś służę radą)

    Pozdrawiam serdecznie :)
    I życzę Wam, i sobie, żeby nam się udało mieć upragnione dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 22:35

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 3 września 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, jeśli chodzi o ceny mieszkań to niestety w każdym dużym mieście się "cenią" :( niestety dla nas.


    Ale miałam dziś wieczór. Pierwszy raz mnie coś takiego wzięło. Siedzę sobie na fcb, piszę z koleżanką, której nie widziałam z półtorej roku. No i te póltorej roku temu byłyśmy na kawce. Oczywiście temat zszedł na dzieci. Ja wtedy mówiłam, że się będę starała itp., a ona, że jeszcze nie. I wiecie co? Ona ma na grudzień termin. Pogratulowałam jej i się rozryczałam jak bóbr. Aż P. wyszedł z pokoju zapytać co się dzieje. Rok bezowocnych starań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 23:14

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 września 2017, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    terka, jeśli chodzi o ceny mieszkań to niestety w każdym dużym mieście się "cenią" :( niestety dla nas.


    Ale miałam dziś wieczór. Pierwszy raz mnie coś takiego wzięło. Siedzę sobie na fcb, piszę z koleżanką, której nie widziałam z półtorej roku. No i te póltorej roku temu byłyśmy na kawce. Oczywiście temat zszedł na dzieci. Ja wtedy mówiłam, że się będę starała itp., a ona, że jeszcze nie. I wiecie co? Ona ma na grudzień termin. Pogratulowałam jej i się rozryczałam jak bóbr. Aż P. wyszedł z pokoju zapytać co się dzieje. Rok bezowocnych starań.

    Witaj Mari :) Jasne ze w grupie raźniej :D

    Alegzi-cenią się wszędzie w miastach dużych i akademickich (mieszkam w Gliwicach a to miasto słynie z politechniki). Ale mam wrażenie że tam jeszcze bardziej :P tyle co tutaj płacimy to tam polowy z tego co tu mamy nie mielibyśmy :P

    No właśnie mojemu A. też mówiłam o tym wczoraj. Że ironia losu pod tym względem jakaś. Im bardziej kibitka chce tym bardziej nie ma...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 05:07

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 września 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, wydaje mi się, że w głowie jest jakaś blokada, że za bardzo chcemy i niestety nie wychodzi. Niby to wszystko wiem, ale co z tego jak i tak co jakiś czas siedzę i się zastanawiam dlaczego nie ma tych dwóch kresek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2017, 08:04

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 4 września 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest przykre, te które nie planują-mają dzieci. A my, które bardzo chcemy musimy czejać nie wiadomo ile.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 września 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam plan-może idźmy z tymi naszymi chłopami na jakąś imprezę/dyskotekę, wypijmy coś i zaszalejmy (z nimi oczywiście ) tak jak to robią te co potem dzieci mają przypadkiem, moze wtedy zaskoczy skoro u nich to działa :D :D :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ