Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co my mamy nie rakotwórczego w tych czasach? Smutne to ale wszystko nas otacza szkodliwe w mniejszym lub większym stopniu...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety trzeba poświęcić trochę czasu, ale czego to kobieta nie zrobi? ;)
    Kurcze ddziewczyny, ale ten czas leci. Dzień za dniem. Wstajesz, zrobisz obiad, chwile posiedzisz i zaraz znowu trzeba isc spac ...
    Ale już niedługo i będzie wiosna <3
    Uwielbiam wiosnę, te pierwsze ciepłe promienie i jak wszystko budzi się do życia :)
    Z mężem zabieramy się za drobne remonty w domu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 19:15

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Niestety trzeba poświęcić trochę czasu, ale czego to kobieta nie zrobi? ;)
    Kurcze ddziewczyny, ale ten czas leci. Dzień za dniem. Wstajesz, zrobisz obiad, chwile posiedzisz i zaraz znowu trzeba isc spac ...
    Ale już niedługo i będzie wiosna <3
    Uwielbiam wiosnę, te pierwsze ciepłe promienie i jak wszystko budzi się do życia :)
    Z mężem zabieramy się za drobne remonty w domu :)

    Tasak ja tez chce wiosnę! Juz nie bedzie zimno a jeszcze nie gorąco! Idealnie :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Miss, ja też jestem zakochana w hybrydach :D I od czasu do czasu (czytaj raz na pół roku) idę sobie zrobić, ale jakbym kupiła i sama miała sobie robić to mój naturalny kolor paznokcia przez pierwszy rok nie widziałby słońca :D W farbach do włosów jest ten sam rakotwórczy związek co w hybrydach, więc tak jak mówiłam, wszystko dziś to jeden wielki shit.
    Jakby tak patrzeć co jest rakotwórcze a co nie to możnaby się zdziwić i od razu do grobu się położyć i czekać na śmierć :/ teraz to chyba ze wszystkim coś jest nie tak - przyklad: ostatnio oglądałam program Bosackiej wiem co jem i wiem co kupuje i był odcinek o mydlach, dowiedziałam się z niego że w żelu antybakteryjnym który stosuje czasem w pracy jest substancja która może negatywnie działać na hormony tarczycy :/ o ironio akurat mam z tym problem...

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Jakby tak patrzeć co jest rakotwórcze a co nie to możnaby się zdziwić i od razu do grobu się położyć i czekać na śmierć :/ teraz to chyba ze wszystkim coś jest nie tak - przyklad: ostatnio oglądałam program Bosackiej wiem co jem i wiem co kupuje i był odcinek o mydlach, dowiedziałam się z niego że w żelu antybakteryjnym który stosuje czasem w pracy jest substancja która może negatywnie działać na hormony tarczycy :/ o ironio akurat mam z tym problem...

    O proszę... A pamiętasz jak sie nazywał?
    Co do tego typu rzeczy to notoryczne używanie non stop na bank ma jakies zastosowanie i jakos wpływa na nas... Powolutku nieodczuwalnie a jednak...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    O proszę... A pamiętasz jak sie nazywał?
    Co do tego typu rzeczy to notoryczne używanie non stop na bank ma jakies zastosowanie i jakos wpływa na nas... Powolutku nieodczuwalnie a jednak...
    No na pewno ma jakiś wpływ jak się cały czas stosuje :/ zapisałam sobie nazwę - triclosan, teraz o tym poczytałam i ta substancja jest w prawie każdym produkcie antybakteryjnym :/ i jak tu żyć ?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No na pewno ma jakiś wpływ jak się cały czas stosuje :/ zapisałam sobie nazwę - triclosan, teraz o tym poczytałam i ta substancja jest w prawie każdym produkcie antybakteryjnym :/ i jak tu żyć ?

    Przykra sprawa :(

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Przykra sprawa :(
    No niestety :( nawet nie mamy świadomości co się kryje w rzeczach które na codzień używamy

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mówimy o rzeczach, a co dopiero jak w jedzeniu są szkodliwe rzeczy... Brak słów normalnie. Owoce, warzywka wszystko przecież jest pryskane i to taką chemią, że bez mycia nie ważcie się do ust wkładać. A słodycze, cukier to co? Biała śmierć. Jakoś nikt nie mówi o tym głośno, bo stają za tym ogromne pieniążki.

    Już sobie kształt paznokci zrobiłam, czyli najgorsze za mną ;p jeszcze lakier, utwardzacz i można iść na balety :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi uhuhu na balety w poniedziałek? :D

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Alegzi uhuhu na balety w poniedziałek? :D

    Hehe :D Jakby mąż miał wolne jutro to czemu nie? A moje balety to film+woda z limonką.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    My mówimy o rzeczach, a co dopiero jak w jedzeniu są szkodliwe rzeczy... Brak słów normalnie. Owoce, warzywka wszystko przecież jest pryskane i to taką chemią, że bez mycia nie ważcie się do ust wkładać. A słodycze, cukier to co? Biała śmierć. Jakoś nikt nie mówi o tym głośno, bo stają za tym ogromne pieniążki.

    Już sobie kształt paznokci zrobiłam, czyli najgorsze za mną ;p jeszcze lakier, utwardzacz i można iść na balety :D

    No niestety... Powiedzmy o słodyczach człowiek jednak cos tam wie ze szkodliwe... Ale rzeczy o których człowiek myśli ze będą zdrowe a tu...niespodzianka delikatnie mówiąc

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Hehe :D Jakby mąż miał wolne jutro to czemu nie? A moje balety to film+woda z limonką.
    Mój ubolewa i zazdrości, że siedzę sobie w domku ;) Ale nie będę sobie żałować, skoro mogę ;) Bede cieszyć się każda chwilą, bo z dnia na dzień będzie mniej tego wolnego czasu :)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    No niestety... Powiedzmy o słodyczach człowiek jednak cos tam wie ze szkodliwe... Ale rzeczy o których człowiek myśli ze będą zdrowe a tu...niespodzianka delikatnie mówiąc

    Też prawda. Wszystko jest wzbogacone żeby ładnie wyglądało, dłużej utrzymało świeżość, pachniało itd. A na to jak to wpływa na zdrowie już raczej patrzy się w drugiej kategorii.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 wrote:
    Mój ubolewa i zazdrości, że siedzę sobie w domku ;) Ale nie będę sobie żałować, skoro mogę ;) Bede cieszyć się każda chwilą, bo z dnia na dzień będzie mniej tego wolnego czasu :)

    Ciekawe czy za kilka miesięcy też będzie ubolewał jak przyjdzie do porodu :D Możesz mu powiedzieć, że wtedy na ten jeden dzień możecie się zamienić :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego nie mam wyrzutów sumienia :D

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 12 lutego 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tasak ja tez chce wiosnę! Juz nie bedzie zimno a jeszcze nie gorąco! Idealnie :D

    Kurka to chyba tylko ja nie lubię wiosny, ja bardzo lubię jesień :) :)

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze swojemu mówię, że raz ja powinnam mieć @, a drugiego miesiąca on :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klitra wrote:
    Kurka to chyba tylko ja nie lubię wiosny, ja bardzo lubię jesień :) :)

    Ja lubię jesień jak są piękne spadające żółte, pomarańczowe liście, a nie chlapa, wiatr i zimno. Brr.
    Wiosna jest cudowna! Ten zapach, śpiewające ptaszki, ludzie w letnich kurtkach :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • klitra Przyjaciółka
    Postów: 381 46

    Wysłany: 12 lutego 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Ja lubię jesień jak są piękne spadające żółte, pomarańczowe liście, a nie chlapa, wiatr i zimno. Brr.
    Wiosna jest cudowna! Ten zapach, śpiewające ptaszki, ludzie w letnich kurtkach :)

    Wiosna mi sie kojarzy z deszczem i powodziami i może dlatego jej nie lubię. Teoretycznie na wiosnę pada częściej niż na jesień ale przyjęło się że to jesień jest deszczową porą roku choć to nieprawda :)

    alegzi masz całkowitą racje, powinno być sprawiedliwie i raz kobieta a raz facet powinien mieć miesiączkę :P

    20111119580114.png

    iv09e6yd1yzy4wvd.png
‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ