Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, super. Ja widzę drugą kreskę. Coś jest na rzeczy :) Kiedy zamierzasz iść na bet?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    I nie wiem co myśleć bo to 26 dc

    Może pójdź na betę w dniu spodziewanej @?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem kiedy spodziewana @ ostatni cykl trwał 32 dni jak nigdy ale to z wiadomego powodu poprzedni 25 wcześniejszy 28 kiedyś miałam od 25 do Max 28

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Przyjmują mnie!!! :)

    Świetna wiadomość :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    To jest po 14 minutach
    https://naforum.zapodaj.net/ce352fa0a1d9.jpg.html
    A to wczorajszy i dzisiejszy test zrobione dziś 15 minut po wykonaniu dzisiejszego
    https://naforum.zapodaj.net/e3da73ed9407.jpg.html

    Druga krecha jak byk :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, zrobiłabym wtedy betę 28-30dc na spokojnie.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia mi tez sie niestety na telefonie nie otwiera. Ale z tego co dziewczyny piszą to chyba coś jest na rzeczy.?☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 10:57

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta poczekaj jeszcze z 2-3 dni i testuj :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mam wizytę u gin na 12:15 ale wcześniej zrobię betę w czwartek jak @nie przyjdzie

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem cze.u nie widzicie na tel ja normalnie mogę wejść tylko biorę w ustawieniach wersja na komputer

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, ja widziałam ładnie te testy. Co do decyzji o becie to super.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę z telefonu i tez mysle ze cos na rzeczy jest ;)

    Alex no widzisz bedzie dobrze! :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia udalo mi sie zobaczyc. Jest druga kreska jak nic.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobitki :-)
    Seli nas opuściła, mocno trzymam kciuki za nią :-)
    Alex to super, że lekarz fajny. Teraz tylko do przodu:-)
    Martuusia jest druga krech :-) powodzenia.
    Ja zaraz lecę do pracy. Mam na 12.
    Miłego dnia kobietki :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari, miłego dnia w pracy ;)

    Powiem Wam, że się jakoś niemrawo czuję po wczorajszym wieczorze :) A jak na złość padły mi 2 myszki do lapka i dziś muszę iść kupić. No, ale przynajmniej zrobię sobie dłuższy spacer. Ale wyobrażacie sobie, że dwie się zepsuły w tym samym czasie? :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złośliwość rzeczy martwych ;p

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wokoło mam tyle ciężarnych i widziałam juz chyba z 10 noworodków w inkubatorach więc łapie wiruski jak nic ;p ale strasznie dlugo przyjmują. Zaraz dopiero na oddział ide

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka, masz rację.

    Alex, ja nie lubię patrzeć na niemowlaczki. To znaczy kocham dzieci i te najmniejsze są dla mnie w ogóle słodkie, ale jakoś przez problemy z zajściem mam zawsze depresję po napatrzeniu się na takie maleństwa.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, łap wiruski i prześlij trochę nam :D
    Alegzi mam tak samo, takie maleństwa to przecudowny widok ale można wpaść w depresję gdy się tak bardzo stara o swoje :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mała_Mii Autorytet
    Postów: 2028 779

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    Ja tam widzę krechę i już ;p
    ALex trzymam kciuki niech wszytko przebiegnie pomyślnie ;))
    Wyślij mi trochę wieuskow co nałapiesz ;p

    74dih371hf2p7o0h.png[/url]
    20151107020717.png[/url]
    18.12.2017 -14t6d [*] Gabrys;*
    26.10.2018 Nathan ❤️ 47cm , 3080gram 12:33 ❤️❤️
    20.11.2018 51cm 3520g ❤️
    18.12.2018 54cm 4530g❤️
    25.01.2019 59cm 6020g ❤️
‹‹ 558 559 560 561 562 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ