Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Zgadzam się :) Albo narzekają, że szkoda kasy na ślub. Ale kto ich zmusza do zrobienia weselicha na 100 osób? Toć wystarczy podejść do urzędu czy kościoła, wziąć świadków i tyle.

    Tak-słowa "nie stać nas na ślub" mnie rozwalają totalnie... Nie stać na wesele a nie na ślub ;) ślub w urzędzie -84zl ;) ślub w kościele -to zależy ale i zdarzają sie sytuacje ze sie pogada z farorzem i z chęcią błogosławi małżonkom za dziękujemy ;)
    Tak naprawdę o wesele w tym wszystkim chodzi "ze jak to ślub a bez wesela? I to takiego hucznego?"

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Każda motywacja jest dobra :D ale musieli zaskoczyć dzieci ;)

    Każdego zaskoczyli :) Szok jak przy wyborze Papieża :)Ale ciocia szczęśliwa, bo ona zawsze chciała, a to wujek nie za bardzo się do tego garnął. Teraz przynajmniej może nosić jego nazwisko. Niby nic, ale widzę jak z nią rozmawiam, że jest szczęśliwsza i spokojniejsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 10:58

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Tak-słowa "nie stać nas na ślub" mnie rozwalają totalnie... Nie stać na wesele a nie na ślub ;) ślub w urzędzie -84zl ;) ślub w kościele -to zależy ale i zdarzają sie sytuacje ze sie pogada z farorzem i z chęcią błogosławi małżonkom za dziękujemy ;)
    Tak naprawdę o wesele w tym wszystkim chodzi "ze jak to ślub a bez wesela? I to takiego hucznego?"

    No dokładnie. To jest to prostu wygodna wymówka :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mii wrote:
    O jej Po tylu latach wnuk ich skusił ;) pięknie ;)
    Ja z mezem wiemy ze kościelny tez chcemy wziasc doszliśmy do takiego wniosku ;) Tz ja chciałam zawsze założyć biała suknie welon kościół ... mój mąż po ślubie cywilnym to przyznał ze tez chce , ale narazie był plan kupić dom , tetaz dziecko ;) a kolejny będzie kościelny ;)tak wiec mój mąż to faktycznie do każdej decyzji musi dojrzeć sam ;p moja ciotka dziwnie brzmi bo jest 6 lat starsza tylko Haha ale jest mojej mamy najmłodsza siostra ;D i w żuciu do niej ciociu nie powiedziałam ;p ale ona jak jej się dziecko urodziło w wieku 19 lat wzięła ślub cywilny i dopiero po 11 latach wzięła kościelny ;D i ma teraz drugie dziecko ;D

    No koleje życia sie różnie układają oczywiście ze tak ;) i nieraz zaskakuje życie nas przecież ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Każdego zaskoczyli :) Szok jak przy wyborze Papieża :)Ale ciocia szczęśliwa, bo ona zawsze chciała, a to wujek nie za bardzo się do tego garnął. Teraz przynajmniej może nosić jego nazwisko. Niby nic, ale widzę jak z nią rozmawiam, że jest szczęśliwsza i spokojniejsza.

    Dokładnie. Widzisz idealny przykład tego jak to ślub "nic nie zmienia" ;)
    Ja jestem tradycyjnym dinozaurem i koniec no co zrobić-mnie z tym dobrze :D tyle dobrze ze poznałam drugiego takiego dinozaura i sobie w swojej jaskini szczęśliwie żyjemy :D

    alegzi, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam swojego dinozaura który rozumie mnie najlepiej na świecie i to się liczy!☺

    alegzi, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, to może jednak dinozaury nie wyginęły, bo my mamy to samo :D Znamy się na wylot :)
    Jeszcze tylko do pełni szczęścia brakuje małych dinusiów :)




    terka, alegzi, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Ja też mam swojego dinozaura który rozumie mnie najlepiej na świecie i to się liczy!☺

    Dokładnie :D grunt to znaleźć drugiego takiego :P i człowiek będzie szczęśliwy :D

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Haha, to może jednak dinozaury nie wyginęły, bo my mamy to samo :D Znamy się na wylot :)
    Jeszcze tylko do pełni szczęścia brakuje małych dinusiów :)

    Małych dinusiow <3 :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce małego dinusiaaa.☺❤

    terka lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja oglądam właśnie "Na dobre i na złe" :D Jest akurat odcinek o powikłaniach po HSG i o tym, że mąż nie chce zrobić badań nasienia :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Haha, ja oglądam właśnie "Na dobre i na złe" :D Jest akurat odcinek o powikłaniach po HSG i o tym, że mąż nie chce zrobić badań nasienia :D

    Hahaha no nieźle :D toś trafiła na odcinek :D :D :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lepiej jakbym nie trafiła. Babka dostała zapalenia otrzewnej od kontrastu... Chociaż wtedy nie byłoby mi lepiej po lekach, nie? :)
    W ogóle, zapomniałam o najważniejszym. Na USG lekarz zobaczył pęcherzyk 11 mm... Czyli chyba podczas badania byłam jednak przed owulacją :) Mam od wczoraj chcicę poziom master :D Zalewa mnie przezroczysty śluz... Masakra jakaś, jak nie można się starać to ovu będzie? :/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Może lepiej jakbym nie trafiła. Babka dostała zapalenia otrzewnej od kontrastu... Chociaż wtedy nie byłoby mi lepiej po lekach, nie? :)
    W ogóle, zapomniałam o najważniejszym. Na USG lekarz zobaczył pęcherzyk 11 mm... Czyli chyba podczas badania byłam jednak przed owulacją :) Mam od wczoraj chcicę poziom master :D Zalewa mnie przezroczysty śluz... Masakra jakaś, jak nie można się starać to ovu będzie? :/

    A co masz zakaz starań?

    Co do zapalenia otrzewnej. Uwierz mi nie przeszloby Ci wtedy po żadnych lekach tylko by Cie Twoja lekarka na cito do szpitala wysłała

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby przy HSG może być naświetlona komórka itd. A poza tym, na razie się boję, że mnie będzie bolało... Chociaż jak na 13 dc 11 mm to chyba i tak mało. Pewnie taki pęcherzyk w ogóle nie pęknie? Nie wiem, poczytałam sobie na necie i coś chyba malutko. I endo miało tylko 7 mm.
    W ogóle z tego wszystkiego zapomniałam o tym, że mój ginekolog cośtam zobaczył. Dopiero na opisie badania zobaczyłam wczoraj wieczorem, byłam podczas badania tak oszołomiona tym bólem że mi z głowy wyleciało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 11:43

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Niby przy HSG może być naświetlona komórka itd. A poza tym, na razie się boję, że mnie będzie bolało... Chociaż jak na 13 dc 11 mm to chyba i tak mało. Pewnie taki pęcherzyk w ogóle nie pęknie? Nie wiem, poczytałam sobie na necie i coś chyba malutko. I endo miało tylko 7 mm.
    W ogóle z tego wszystkiego zapomniałam o tym, że mój ginekolog cośtam zobaczył. Dopiero na opisie badania zobaczyłam wczoraj wieczorem, byłam podczas badania tak oszołomiona tym bólem że mi z głowy wyleciało.

    Hmmm.. No 11mm to malutko ale patrz ile miałaś stresów itd. Zresztą to ze jest znaczy ze rośnie ;) a ze będzie np 19dc a nie 15 to co? Ja z 19dc mam Andrzejka wiec nie mów hop ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt, możliwe wszystko :) Ważne że coś tam widać większego niż moje maleńkie pęcherzyki na jajnikach, może coś ruszy. Jak już się wyleczę to zapytam w środę albo tego 7 marca o tą stymulację. Niech coś zaczyna mi gin wdrażać :) Mądry z niego facet, na pewno coś doradzi :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    No fakt, możliwe wszystko :) Ważne że coś tam widać większego niż moje maleńkie pęcherzyki na jajnikach, może coś ruszy. Jak już się wyleczę to zapytam w środę albo tego 7 marca o tą stymulację. Niech coś zaczyna mi gin wdrażać :) Mądry z niego facet, na pewno coś doradzi :)

    Pewnie ze tak. Co do tego cyklu nie powiem Ci. Nie wiem co Ci zalecali ale słyszałam ze właśnie po HSG często kobitki w ciąże zachodziły ;) wiec chyba nie moze byc tak źle z tymi komorkami ;) jakie promieniowanie masz na myśli?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D ale wy piszecie nie można nadążyć

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z RTG. Też czytałam, że zaraz po HSG zachodziły od razu :) Ale do tego musi być "pełnoprawne" jajeczkowanie :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 588 589 590 591 592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ