X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    GIGI to może i u Ciebie to oznacza <3

    MARLENA wiem że na niektórych nie działają. Ale najpierw go mocno czułam, ból w jajniku, a teraz nic. Więc może to coś oznacza :)

    Jak byłam na monitoringu cyklu i lekarz potwierdził owulacje to pytał czy kilka dni temu odczuwałam jakiś ból :) I faktycznie trochę mnie bolał jajnik w którym był pęcherzyk, krótko bo krótko ale bolał :)

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 19 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam ale podczytuje Was regularnie :)

    Sept, nastepny cykl będzie Twój :) a nie za szybko zatestowalas?

    Kurcze ja dzisiaj z ciekawości zrobiłam test płytkowy, to mój 26dc, wczoraj odstawilam Duphaston i w sumie mialam testować najwcześniej w środę... na teście wyszedl cien cienia drugiej kreski. Z drugiego moczu. Jestem ciekawa czy to jakiś błąd czy coś zaskoczyło, jeśli jutro sytuacja się powtórzy i coś będzie to lecę na bete. Mial ktos tak? Ledwo widoczna (a jednak) druga kreska na kilka dni przed spodziewana @?

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno może być pozytywny już od 8 dpo :D
    Wow to znaczy prawie na pewno pozytywny, zrób jutro drugi.
    Invis wrote:
    Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam ale podczytuje Was regularnie :)

    Sept, nastepny cykl będzie Twój :) a nie za szybko zatestowalas?

    Kurcze ja dzisiaj z ciekawości zrobiłam test płytkowy, to mój 26dc, wczoraj odstawilam Duphaston i w sumie mialam testować najwcześniej w środę... na teście wyszedl cien cienia drugiej kreski. Z drugiego moczu. Jestem ciekawa czy to jakiś błąd czy coś zaskoczyło, jeśli jutro sytuacja się powtórzy i coś będzie to lecę na bete. Mial ktos tak? Ledwo widoczna (a jednak) druga kreska na kilka dni przed spodziewana @?

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 19 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim a Ty nie złamałas się i nie testowalas wcześniej? :P

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 8 dniu :D z wynikiem negatywnym. I po tym miałam czekać do 22, ale idąc za Twoim przykładem robię jutro test :D już postanowione :)
    Invis wrote:
    PatSim a Ty nie złamałas się i nie testowalas wcześniej? :P

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 20 lutego 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim daj koniecznie znac :) i pamiętaj, ze nawet jeśli wyjdzie negatywny to jest jeszcze szansa i tak.

    Ja dzis zrobiłam test znowu. Plytkowy (nie mam pojęcia o jakiej czułości bo ze str allegro a w aukcji nie było podane) znowu cień cienia, jak dla mnie nawet trochę wyrazniejszy niz wczoraj gdzie musiałam się mocno przypatrywac. Ale zrobilam też test paskowy (też z allegro, dodany jako gratis do owulacyjnych niby o czułości 10) i wyszedl bity negatyw. Nie wiem czy jechac już na betę czy poczekać. Beta u nas kosztuje aż 58zł każdorazowo :/z kolei jesli jestem w ciąży dobrze byłoby jak najszybciej wiedzieć żeby wdrożyć odpowiednie lekarstwa...

    PatSim lubi tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 20 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba poczekam do terminu @ po prostu czyli jeszcze 2 dni...

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jesteś w ciąży :D Nie wierzyłabym w te paskowe. U mnie negatyw. Nie liczę na nic więcej w tym cyklu. Dwa dni i zaczynamy nowy cykl z monitoringiem.
    Invis wrote:
    PatSim daj koniecznie znac :) i pamiętaj, ze nawet jeśli wyjdzie negatywny to jest jeszcze szansa i tak.

    Ja dzis zrobiłam test znowu. Plytkowy (nie mam pojęcia o jakiej czułości bo ze str allegro a w aukcji nie było podane) znowu cień cienia, jak dla mnie nawet trochę wyrazniejszy niz wczoraj gdzie musiałam się mocno przypatrywac. Ale zrobilam też test paskowy (też z allegro, dodany jako gratis do owulacyjnych niby o czułości 10) i wyszedl bity negatyw. Nie wiem czy jechac już na betę czy poczekać. Beta u nas kosztuje aż 58zł każdorazowo :/z kolei jesli jestem w ciąży dobrze byłoby jak najszybciej wiedzieć żeby wdrożyć odpowiednie lekarstwa...

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Niestety nie było mnie tu wczoraj poza tym porannym wpisem o wynikach testu.
    Gratuluje tym u których szanse przez weekend wzrosły!!

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Jak byłam na monitoringu cyklu i lekarz potwierdził owulacje to pytał czy kilka dni temu odczuwałam jakiś ból :) I faktycznie trochę mnie bolał jajnik w którym był pęcherzyk, krótko bo krótko ale bolał :)
    Ja ogólnie też byłam na monitoringu, widziałyśmy jak rósł itp. Ale ciekawa jestem czy po prostu pękł :) A wizytę na sprawdzenie czy pękł mam dopiero w czwartek :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    Ledwo widoczna (a jednak) druga kreska na kilka dni przed spodziewana @?
    Nawet cień cienia drugiej krechy coś znaczy <3 trzymam kciuki!

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki właśnie jestem w laboratorium zaraz robię bete. Lepiej wiedziec już by nie robić sobie zludnych nadziei.
    Dzieki za wsparcie :*

    PatSim nie przekreślaj jeszcze cyklu! :) jakbym zrobila sam paskowy to tez bity negatyw

    Lilly_Ana, PatSim lubią tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INVIS ja na Twoim miejscu bym chyba szła na betę ;)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu się przez weekend działo :) Invis ależ jesteś odważna!

    Wiecie co dziewczyny...
    Byłam w sobotę na balu karnawałowym. I od koleżanki się dowiedziałam, że jej bratowa dowiedziała się, że jest w ciąży. W siódmym miesiącu.

    Ja nadal jestem w szoku. Takie przypadki są naprawdę...
    Zobaczcie, staramy się, mierzymy temp, robimy testy, wyczekiwujemy, a ktoś przez 7 miesięcy nie podejrzewał, że jest w ciąży? No szok, aż nie wiem co o tym myśleć.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Ja ogólnie też byłam na monitoringu, widziałyśmy jak rósł itp. Ale ciekawa jestem czy po prostu pękł :) A wizytę na sprawdzenie czy pękł mam dopiero w czwartek :)
    U mnie ból był objawem pęknięcia :) także podejrzewam że u Ciebie też pękł, trzymam kciuki żeby się powoli rozwijał :*
    Ten weekend był dosyć owocny co dla niektórych z nas ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynkowato wrote:
    Ależ tu się przez weekend działo :) Invis ależ jesteś odważna!

    Wiecie co dziewczyny...
    Byłam w sobotę na balu karnawałowym. I od koleżanki się dowiedziałam, że jej bratowa dowiedziała się, że jest w ciąży. W siódmym miesiącu.

    Ja nadal jestem w szoku. Takie przypadki są naprawdę...
    Zobaczcie, staramy się, mierzymy temp, robimy testy, wyczekiwujemy, a ktoś przez 7 miesięcy nie podejrzewał, że jest w ciąży? No szok, aż nie wiem co o tym myśleć.
    Dowiedziała się dopiero w 7mcu?! Jak to możliwe, przecież w tak wysokiej ciąży chociażby czuć ruchy dziecka. Nie wspomnę o braku miesiączki itp

    Historia jak z takiego programu co kiedyś oglądałam na TLC "Ciąża z zaskoczenia" co dowiadywały się o ciąży podczas porodu :D

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    U mnie ból był objawem pęknięcia :) także podejrzewam że u Ciebie też pękł, trzymam kciuki żeby się powoli rozwijał :*
    Ten weekend był dosyć owocny co dla niektórych z nas ;)
    Miałaś chwilowy ból czy jakoś dłuższy?
    Mam nadzieje że łobuz pękł i jajo się spotkało z plemniczkiem ;) :D

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Dowiedziała się dopiero w 7mcu?! Jak to możliwe, przecież w tak wysokiej ciąży chociażby czuć ruchy dziecka. Nie wspomnę o braku miesiączki itp

    Historia jak z takiego programu co kiedyś oglądałam na TLC "Ciąża z zaskoczenia" co dowiadywały się o ciąży podczas porodu :D

    Odstawiła tabletki i myślała, że przez to @ się spóźnia. Jest dość otyła, więc jakoś tych +kg nie było widać... Jednak moja koleżanka już podejrzewała, ale głupio było jej się zapytać.
    Do tego czuła właśnie pulsacje w brzuchu i z tego powodu jej mama wygoniła ją do lekarza i okazało się, że ciąża...


    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana ja przy pęknięciu pęcherzyka odczuwalam silny ból ogolnie macicy i jajników... nastepnego dnia potwierdzone pęknięcie na usg. Ale nie wiem czy tak jest zawsze w sumie teraz po raz pierwszy byłam świadoma swojej owulacji :p

    Wiecie co dziewczyny, byłam w lab ale jednak jutro jadę na czczo na betę i do tego progesteron. Zastanawiam sie tylko czy mam kontynuowac branie Duphastonu? Sama nie wiem co radzicie? :(

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem bierz według wcześniejszych zaleceń sama nic nie zmieniaj. Siostra brała go na podtrzymanie ciąży więc dziecku na pewno nie zaszkodzi.
    Invis wrote:
    Lilly_Ana ja przy pęknięciu pęcherzyka odczuwalam silny ból ogolnie macicy i jajników... nastepnego dnia potwierdzone pęknięcie na usg. Ale nie wiem czy tak jest zawsze w sumie teraz po raz pierwszy byłam świadoma swojej owulacji :p

    Wiecie co dziewczyny, byłam w lab ale jednak jutro jadę na czczo na betę i do tego progesteron. Zastanawiam sie tylko czy mam kontynuowac branie Duphastonu? Sama nie wiem co radzicie? :(

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ