X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam wam życzyć wesołych spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych ;)

    Ja zmykam do pracy
    Miłego dnia :)

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę wam wesołych świat Wielkiej Nocy bożego błogosławieństwa no i tych szczęśliwych zielonych kropeczek na wykresach!!
    ! W końcu Wielkanoc symbolizuje nowe życie! <3 wszystkiego dobrego dziewczynki! :)

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową staraczkę :) Życzę powodzenia w staraniach <3

    Welonka bardzo mi przykro z powodu pęcherzyków :( Ale trzymam nadal kciuki, w maju się uda :)

    Lilly Ciebie to tak podziwiam :) Jesteś taka silna, dzielna :)

    U mnie święta zaczęły się nie miło, dziś miałam konfrontacje z policją i sąsiadem. Od rana sąsiad hałasuje motorem i tak już od dłuższego czasu, przez cały dzień. Próbowaliśmy się z nim dogadać ale nic nie pomagało i musiałam wzywać policje. Zresztą u mnie święta zawsze są nie udane, jakoś za bardzo nie lubię ich.
    W tym roku postanowiłam że nie jadę do jeden babci bo będzie większość rodzinny i mój brat chce powiedzieć że spodziewają się dziecka. Brat nie wie że ja już wiem, powiedział tylko naszej siostrze a ona powiedziała mi. Ciesze się bardzo ale chyba nie poradziłabym sobie z tą wiadomością przy rodzinie. Pewnie jeszcze zaczęły by się pytania kiedy My się postaramy. Ale dobra nie jadę i mam to z głowy :)

    Życzę Wam kochane dużo miłości, spędzenia świąt z bliskimi :) A przede wszystkim spełnienia największego marzenia, niech te święta będą ostatnimi jako staraczki :) <3 <3

    IG: maziii7

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 11:27

    Majka93, Lilly_Ana, PatSim lubią tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii współczuje. Życzę ci aby cos wspaniałego przytrafilo ci sie w te święta abyś zapomniala o tym co zle. :) niestety na wrednych sąsiadów lekarstwa nie wynaleziono. Ja sie ciągle dowiaduje od znajomych ze niby jestem w ciąży .. Na poczatku sie wkurzalam teraz sie z tego smieje..
    Ludzie tacy są i chyba nic ich nie zmieni.
    Dobrze ze unikasz takich rozmów najgorzej udawać radość kiedy serce z bolu pęka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 11:42

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa <3

    Malując pisanki umalowałam oczywiście całe ręce :D Niby Świąt nie lubię, nie "robię" ich, to pisanki być muszą :D a że wszystko wokół też pomalowane - no cóż, czasem jest się dzieckiem ;)

    Teraz dopóki Tż w kościele, to odkurzę, zmyje podłogi i na koniec zostawiam łazienkę do ogarnięcia ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeden jabłecznik już w piekarniku, zaraz drugi i sernik. Jeden na szczęście już mam ;)
    Babka też gotowa ;)

    Britty lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny i upragnionych prezentów dla każdej z nas :) <3

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie skonczylam doprawiac żurek uff juz po robocie, mąż mnie odciążyl zrobil dwie salatki teraz mamy wieczór dla siebie :D korzystamy bo za kilka dni wyjeżdża za granice.. A jak wasze przygotowania? AJA_S wodze tez robota wre ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam niedawno z pracy wzięłam sie za placka dla "teściowej" i co się stało mikser spalił:/
    M@ziii tez w ogóle nie czuje tych świąt i juz bym chciała żeby się skończyły.

    Dzisiaj mam jakiegoś pecha rano chciałam wpaść pod samochód w pracy zgubiłam klucz pewnie jutro będzie darcie a na koniec spalił mi się mikser wrryy.

    Dziewczyny endometrium 18dc 0,74 możliwe ze takie przez to że te pęcherzyki marne ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 18:34

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka calkiem możliwe, ze przyczyna cienkiego endometrium jest clo, które przyjmujesz na wywołanie owulacji, to efekt uboczny tego leku.
    Chybaze jest jest jeszcze jakas przyczyna. Lekarz który cie prowadzi na pewno zwróci na to uwagę.:)

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pieke tylko ciasta zawsze na święta. Tym razem i dla moich rodziców tak jak zawsze no i dla teściów. Ale już sernik w piekarniku do rana i wsio ;)

    Ja żurek gotowałam na obiad. Bo tak to u rodziców i potem jeszcze moje siostry... więc będzie coś jeść ;)

    Britty lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie uwierzycie co zrobiłam...
    Chwaliłam się że sernik już w piekarniku i wszystko gotowe...
    Yhy...
    Szkoda tylko, że makijaż nie dodałam -.-'
    Ostatnio jestem za bardzo rozkojarzona :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Welonka calkiem możliwe, ze przyczyna cienkiego endometrium jest clo, które przyjmujesz na wywołanie owulacji, to efekt uboczny tego leku.
    Dokładnie. CLO podobno bardzo upośledza endometrium. Dlatego ten Aromek jest lepszy bo on nie upośledza endometrium :)


    Ja zrobiłam sałatkę i upiekłam schab :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Nie uwierzycie co zrobiłam...
    Chwaliłam się że sernik już w piekarniku i wszystko gotowe...
    Yhy...
    Szkoda tylko, że makijaż nie dodałam -.-'
    Ostatnio jestem za bardzo rozkojarzona :(
    Czego nie dodałaś? :D

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Czego nie dodałaś? :D
    Kutwa! Mąki xD

    Lilly_Ana lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wszystkie dziś pracowity dzień miałyśmy :) ja właśnie po prysznicu i wreszcie mogę odpocząć. Na nogach jestem od 6 przez głupiego sąsiada :/ Trochę się napracowałam ugotowałam barszczyk biały na jutro, na dziś rosołek, dwie sałatki zrobiłam, 3x odkurzyłam dom bo co chwile ktoś właził i brudził :/ sprzątnęłam w samochodzie, umyłam go. A w między czasie jeszcze szwagierka przyjechała i musiałam się nią zająć :) Marzy mi się masaż :)
    Aaaa i moja siostra właśnie rodzi :D już niedługo maleńka będzie na świecie :) Tak bardzo chciałabym być teraz z nią, aż mi się płakać chciało jak zaczynała rodzić. Ale mówi że może lepiej że mnie nie ma bo jak bym się tak napatrzyła na nią to jeszcze bym zmieniła zdanie i nie chciała mieć dziecka ;)

    PatSim lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, witam wszystkie nowe staraczki.

    Lilly, podziwiam Cię, jesteś bardzo silna, mam nadzieję że los szybko Ci wynagrodzi Twoją stratę.

    Ja na święta robiłam mazurka i sałatkę, w piątek byłam na badaniach prenatalnych i po USG wygląda że wszystko w porządku, czekam tylko na wyniki z krwi. W sobotę byliśmy u moich dziadków, spotkaliśmy się tam z moją siostrą i wszystkim powiedzieliśmy o ciąży, wszyscy się ucieszyli a siostra popłakała ze szczęścia, lepszej reakcji nie mogłam sobie wymarzyć :)

    Lilly_Ana, AJA_S, Britty, Aneczka12 lubią tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara cieszę się że z maleństwem wszystko dobrze :) miałaś udane święta :)
    Ja też miałam udane, wczoraj siostra urodziła śliczną córeczkę :D brat oficjalnie mi powiedział że spodziewają się dziecka. Odłożyłam myślenie o naszych niepowodzeniach i cieszyłem się razem z rodzeństwem. To były udane święta, wreszcie <3 jeszcze wymacałam brzuszek ciążowy szwagierki. :) przyjęłam od niej wirusów, przesyłam Wam trochę >|\} ©™~~^><<#$ :D

    AJA_S, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara super że maluszek zdrowy <3 cieszę się bardzo :)

    M@zii to dobrze że się cieszysz z ciąż w rodzinie :) I Ty do nich dołączysz lada chwila :) Jak siostrzenica, duża? Jak ma na imię? :)

    A my wróciliśmy z Tż do współżycia, myślałam że będzie bolało albo coś ale nic :) nie zabezpieczamy się oczywiście. ;)

    AJA_S, PatSim lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly super że nie odpuszczasz i działasz dalej :)
    Siostrzenica przepiękna mała latynoska :) chłopak siostry jest kolumbijczykiem :) na imię ma Amaya, 50cm i 3,40 waga. Mały uparciuch za nic nie chciała wyjść, nie dość że tydzień po terminie to jeszcze pod koniec tak się przekreciła że musieli robić cesarke :)

    PatSim, AJA_S, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ