Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx zwolni nam się brzuszek....podzielimy się😉 ❤❤❤

    Milixx, Eve lubią tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik85 wrote:
    Milixx zwolni nam się brzuszek....podzielimy się😉 ❤❤❤
    Brzuszek nie duży,mocno mdlący przez całą ciążę,zamieszkany przez aktywna dziewczynkę jak najbardziej poleca się😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 22:21

    Kasik85, melisa, Milixx lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik85 wrote:
    Milixx zwolni nam się brzuszek....podzielimy się😉 ❤❤❤

    Kasik85 zastawiam go Tobie 🥰 u mnie raczej nic z tego w tym cyklu ale za Ciebie trzymam kciuki ✊🍀

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mały przypakował i na wczorajszej wizycie ważył 855g. Poza tym wszystko wzorowo. Termin z usg wypada mi idealnie w Wielki Czwartek 😁

    melisa, Kasik85, Eve, Niebieska Gwiazda, Milixx lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milixx wrote:
    Kasik85 zastawiam go Tobie 🥰 u mnie raczej nic z tego w tym cyklu ale za Ciebie trzymam kciuki ✊🍀
    Eeee No nie mów jeszcze się możesz miło zaskoczyć...mi się coś poprzesowało...zobaczymy... ✊✊✊ za Twoje ⏸

    Milixx lubi tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AI jeszcze fotka
    2a541943857a.jpg

    melisa, Eve, Milixx lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    AI jeszcze fotka
    2a541943857a.jpg
    😍😍😍😍 aaaa cudowna focia ....

    edka85 lubi tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    AI jeszcze fotka
    2a541943857a.jpg
    Śliczności 😍

    edka85 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2022, 14:04

    edka85 lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    Ale fajniutki. Podobny do rodzeństwa?
    Patrząc na takie zdjęcie to trudno powiedzieć 😁 Ale musi być podobny, bo inaczej M zacznie coś podejrzewać :P

    melisa, Eve lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M.smial się jak okazało się że oczekujemy na dziewczynkę,że to nie jego bo on umie zrobić chłopców 🤣🙃 potrzebował tydzień żeby się oswoił z myślą,że będzie miał córkę, przerażała go sama zmiana po chłopakach.

    edka85 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie. Pessar zdjęty. Rozwarcie na 5 cm do domu czekać. W niedzielę mamy 38+0 więc na 7.45 zgłosić się do szpitala i 3 skoki na piłce i rodzimy wcześniej planowo nie możemy. Jak będę dłużej czekała mogę nie zdążyć dojechać. Mała waży około 3150 g żyje w dobrobycie jednak bardzo nisko. W sumie możemy się urodzic w każdej chwili.

    Milixx, edka85 lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • melisa Autorytet
    Postów: 669 416

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2022, 14:04

    Eve lubi tę wiadomość

  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Po wizycie. Pessar zdjęty. Rozwarcie na 5 cm do domu czekać. W niedzielę mamy 38+0 więc na 7.45 zgłosić się do szpitala i 3 skoki na piłce i rodzimy wcześniej planowo nie możemy. Jak będę dłużej czekała mogę nie zdążyć dojechać. Mała waży około 3150 g żyje w dobrobycie jednak bardzo nisko. W sumie możemy się urodzic w każdej chwili.

    Szybkiego i bezbolesnego porodu życzę 😊

    Eve lubi tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Na razie cisza i spokój. Ale czuję się jak tykającą bomba.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve, lada moment rodzisz!

    Eve lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Dziękuję dziewczyny! Na razie cisza i spokój. Ale czuję się jak tykającą bomba.
    Aaaa ale super...to moze poskacz na tej piłce w domu 🤭🤭🤭

    Eve lubi tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej dwupak, nadal spokojnie.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Dalej dwupak, nadal spokojnie.
    A jak się czujesz???

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa i zaczynam starania o 3 bobo 😉 mam 33 lata i zdiagnozowaną endometriozę a na pokładzie 2 córeczki ❤️ mam nadzieję na miłą konwersację

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ