Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 23 stycznia 2024, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    nie... jestem w Irlandii.. tutaj musze tylko prywatnie 150 euro sama wizyta... nie ma sensu
    I jak sytuacja?

    PaulaG lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 27 stycznia 2024, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam dziewczyny się sprawy mają?
    :)

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 28 stycznia 2024, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    I jak tam dziewczyny się sprawy mają?
    :)
    U mnie 5/6 dpo ale stary mi uciekł na delegację w dniu ovu więc nie liczę na cud może w następnym cyklu po za tym mieliśmy syna roczek ostatnio i ja nie wiem kiedy on tak urósł tak szybko to zleciało

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 28 stycznia 2024, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    U mnie 5/6 dpo ale stary mi uciekł na delegację w dniu ovu więc nie liczę na cud może w następnym cyklu po za tym mieliśmy syna roczek ostatnio i ja nie wiem kiedy on tak urósł tak szybko to zleciało

    Rok temu w styczniu miałam owulację dzień lub 2 po wyjeździe męża za granicę 🙈 także wiesz, to nic nie przekreśla :D trzymam kciuki

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 28 stycznia 2024, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przytulanki były w środku nocy z 20 na 21 noi 21 był pik na testach ovu 21 tym porannym bo wieczorem przed spanie robiłam to był już słabszy i rano już wogule negatywny jajniki też bolały więc no może jakaś nadzieja jest ale się nie nastawiam jakoś

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 28 stycznia 2024, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pamiętam dokładnie dat, ale u nas ostatni stosunek był jakoś 2-3 dni przed owu.
    I pyk. Lidka 😅

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 28 stycznia 2024, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana. Niestety u mnie bez zmian 😔 nie spełnia się marzenie o 4 dzidzi 🤱

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Ja nie pamiętam dokładnie dat, ale u nas ostatni stosunek był jakoś 2-3 dni przed owu.
    I pyk. Lidka 😅
    Dajesz nadzieje 🙂 sprawdzałam z synem wyszedł mi pozytywny test 10dpo więc może w środę zrobię test pewnie z nudów będę robić aż do @ mąż znów wyjechał na delegację wróci na weekend i kolejny tydzień też do Niemiec więc będzie mi się nudziło to będę się bawić z testami 😂

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też był za granicą jak testowałam :D jak przyjechał to już brzuszek był 😅

    Trzymam kciuki! 😁

    Marzycielka jestem przekonana, że już niedługo ❤️

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 3 lutego 2024, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    I jak sytuacja?
    Okres przyszedł w końcu 24 stycznia. W poniedziałek lece do polski kupie testy owu i ciążowe sa tansze niz tu 🤦‍♀️ i zaczynamy jazdę. Zaczynam mieć teoche wątpliwości....

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 4 lutego 2024, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Okres przyszedł w końcu 24 stycznia. W poniedziałek lece do polski kupie testy owu i ciążowe sa tansze niz tu 🤦‍♀️ i zaczynamy jazdę. Zaczynam mieć teoche wątpliwości....
    Dlaczego wątpliwości?
    Dobrze że 🐒 przyszła i masz już z głowy czas czekania na nią u mnie właśnie odwiedziny 🐒 trwają… czy będziemy się dalej starać nie wiem podupadłam bardzo na zdrowiu i nie wiem czy po 🐒 się zdecyduje na dalsze starania

    PaulaG lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 12 lutego 2024, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Dlaczego wątpliwości?
    Dobrze że 🐒 przyszła i masz już z głowy czas czekania na nią u mnie właśnie odwiedziny 🐒 trwają… czy będziemy się dalej starać nie wiem podupadłam bardzo na zdrowiu i nie wiem czy po 🐒 się zdecyduje na dalsze starania

    Ah w pracy męża nie fajnie... mieszkanie... w ogóle mieszkanie w tym kraju średnio mi się podoba do zrobienia dziecka...
    ps. testy owu nie wychodzą pozytywne... chyba owu nie będzie...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 10 marca 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Ah w pracy męża nie fajnie... mieszkanie... w ogóle mieszkanie w tym kraju średnio mi się podoba do zrobienia dziecka...
    ps. testy owu nie wychodzą pozytywne... chyba owu nie będzie...
    I jak się ma sytuacja unormowało się trochę? Co do kraju może potrzebujesz trochę więcej czasu żeby się przyzwyczaić

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 10 marca 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Wpadliśmy z mężem na pomysł, żeby mieć 3 dziecko :D
    W domku już są dwie córki prawie 10-latka i prawie 6-latka ;)

    W tym cyklu trochę poszaleliśmy w dni płodne :D ;)

    Za tydzień planowana @, także czekam.

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 10 marca 2024, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    I jak się ma sytuacja unormowało się trochę? Co do kraju może potrzebujesz trochę więcej czasu żeby się przyzwyczaić

    Kolejny cykl nie udany. Cykl miał ok 42 dni aż 🤦‍♀️
    Za to ten cykl to dopiero 8dc a czuje owulacje... zwariować idzie..
    A jak tam u Was? Działacie?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 11 marca 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Kolejny cykl nie udany. Cykl miał ok 42 dni aż 🤦‍♀️
    Za to ten cykl to dopiero 8dc a czuje owulacje... zwariować idzie..
    A jak tam u Was? Działacie?
    Niby odpuściliśmy ale wiesz jak jest testy owulacyjne robię wkurzam się kiedy mąż mi ucieka na delegację jak wypada owulka dzisiaj też testy ciemne a on będzie dopiero jutro i niby się nie staramy ale …
    Mi się cykle skróciły bo są 26/27 dniowe wcześniej miałam 31/33 dniowe nie wiem dlaczego moze trzeba więcej czasu żeby się wszystko wyregulowało.
    Faktycznie szybko w 8dc ale kiedyś miałam podobnie nawet testy mi wychodziły dość ciemne później jaśniały i dopiero później znowu były typowo pozytywne tak jak raz było blisko owulacji i dopiero po paru dniach była drugi raz ale już taka jak powinna.

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 11 marca 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Dzień dobry :)

    Wpadliśmy z mężem na pomysł, żeby mieć 3 dziecko :D
    W domku już są dwie córki prawie 10-latka i prawie 6-latka ;)

    W tym cyklu trochę poszaleliśmy w dni płodne :D ;)

    Za tydzień planowana @, także czekam.
    Super a jakieś przeczucia?

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 11 marca 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ma przeczucie, że się udało ;) Ale wiadomo, że lepiej się nie nastawiać ;) 18 marca testuję :D ;)
    Czasem mam zgagę, której daaawno nie miałam, i latam siku co pół godziny :D ;) ale to przed @ też chyba tak się biega ;)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 11 marca 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Ja ma przeczucie, że się udało ;) Ale wiadomo, że lepiej się nie nastawiać ;) 18 marca testuję :D ;)
    Czasem mam zgagę, której daaawno nie miałam, i latam siku co pół godziny :D ;) ale to przed @ też chyba tak się biega ;)
    A wcześniej mieliście jakieś problemy z zajściem czy udawało się raczej odrazu ? U nas z córką udało się za pierwszym razem a o syna walczyliśmy 14 lat

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 11 marca 2024, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O pierwszą córkę staraliśmy się ponad rok, a o drugą 5 miesięcy ;)
    Może teraz będzie złoty strzał :D ;)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ