X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 23 maja, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję ospy przechodziłam razem z córką jak miała dwa latka i przeszłyśmy nawet ok

    Biedna malutka pewnie ja to męczy i dlatego tak marudkuje nie ciekawie masz ale silna kobietka z ciebie dasz radę
    Życzę żeby szybko wróciło wszystko do normy

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 23 maja, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do odkurzacza u mnie w grę wchodzi tylko miotła bo mój syn się boi odkurzacza suszarki wiertarki itp odrazu płacze odkurzam tylko jak mąż go weźmie na dwór wtedy na szybko wlatuje odkurzacz 🤷🏼‍♀️

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 26 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Co do odkurzacza u mnie w grę wchodzi tylko miotła bo mój syn się boi odkurzacza suszarki wiertarki itp odrazu płacze odkurzam tylko jak mąż go weźmie na dwór wtedy na szybko wlatuje odkurzacz 🤷🏼‍♀️

    Heeeej jak wam idą starania?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 26 maja, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Heeeej jak wam idą starania?
    Jak narazie nic nie wychodzi zaczęliśmy kolejny cykl dzisiaj 9dc więc jeszcze około tygodnia do owulacji muszę chyba skonsultować swoją fazę lutealna bo trwa max 10 dni teraz był wyjątek bo 12 ale i tak nic z tego nie wyszło mimo ciężkiej naszej pracy żeby zaskoczyło 😁 dobrze że teraz ciepło to te dni szybko lecą

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 27 maja, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Heeeej jak wam idą starania?

    Mi już przyszło czekać na test lub @.
    Wczoraj byliśmy na komunii u mojego brata. Wypiłam 1.5 lampki wina a dziś miałam mdłości i wymioty 🤭🤣
    Nie wiem czy coś mi zaszkodzilo czy coś się w środku dzieje 🤭🤣 obecnie 7po więc coś za szybko na objawy 🤔🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 13:25

  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Jak narazie nic nie wychodzi zaczęliśmy kolejny cykl dzisiaj 9dc więc jeszcze około tygodnia do owulacji muszę chyba skonsultować swoją fazę lutealna bo trwa max 10 dni teraz był wyjątek bo 12 ale i tak nic z tego nie wyszło mimo ciężkiej naszej pracy żeby zaskoczyło 😁 dobrze że teraz ciepło to te dni szybko lecą


    U nas juz 5 cykl idzie.... ja znowu fl mam 16-18 dni... nigdy wiecej ah nie biore... zwariowac idzie potem

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Mi już przyszło czekać na test lub @.
    Wczoraj byliśmy na komunii u mojego brata. Wypiłam 1.5 lampki wina a dziś miałam mdłości i wymioty 🤭🤣
    Nie wiem czy coś mi zaszkodzilo czy coś się w środku dzieje 🤭🤣 obecnie 7po więc coś za szybko na objawy 🤔🤣

    Ja mam takie 6/7 dpo ale wg apki bo nie sprawdzałam testami szkoda mi kasy na nie. A okres powinnam miec wg apki 6 czerwca dopiero.... a brzuch mnie boli od owulacji i jajniki kłują.... już 6 dzień

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 27 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zaczęłam trzeci cykl. W zeszłym nie pykło, więc dalej działamy 😛

    PaulaG lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 27 maja, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ja dziś zaczęłam trzeci cykl. W zeszłym nie pykło, więc dalej działamy 😛

    Wy o piąte jak widze po stopce tak? 😁
    Wcześniejsze starania tez dłużej szły?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 27 maja, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Wy o piąte jak widze po stopce tak? 😁
    Wcześniejsze starania tez dłużej szły?
    No co ty! Poprzednio z czwartym pykło już w pierwszym cyklu 😁 Ale fakt - wcześniej tak dynamicznie nie było. Np ze starsza córką udało się w 3 cyklu, a z młodszym synem w 5cs. Tak więc ciekawa jestem, ile tym razem poczekam. W końcu już starsza jestem niż dawniej przy staraniach. Poza tym nie wykluczam, że organizm może być nieco zmęczony tymi ciążami i domagać się dłuższej przerwy 😛

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 28 maja, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No co ty! Poprzednio z czwartym pykło już w pierwszym cyklu 😁 Ale fakt - wcześniej tak dynamicznie nie było. Np ze starsza córką udało się w 3 cyklu, a z młodszym synem w 5cs. Tak więc ciekawa jestem, ile tym razem poczekam. W końcu już starsza jestem niż dawniej przy staraniach. Poza tym nie wykluczam, że organizm może być nieco zmęczony tymi ciążami i domagać się dłuższej przerwy 😛


    My o syna 2.5 roku a córka przypadkiem wyszła... a teraz oficjalnie 5 cs ale jeszcze jak byłam w pl a maz w ie to zdarzalo sie ze był w owulację i tez nic... ale doszlo mi io i inne zaburzenia wiec bedzie trudniej...

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 28 maja, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    My o syna 2.5 roku a córka przypadkiem wyszła... a teraz oficjalnie 5 cs ale jeszcze jak byłam w pl a maz w ie to zdarzalo sie ze był w owulację i tez nic... ale doszlo mi io i inne zaburzenia wiec bedzie trudniej...
    Spokojnie, uda ci się niebawem. Zresztą, nam wszystkim się uda 😉

    Nowa3231, PaulaG lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 29 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno każdej z nas się uda ;)

    Jezu dziewczyny u was też taka spiekota... ??27stopmi, dobrze że lekki wiaterek jest. Zapowiadają burze ale póki co chmurki nie ma. Dziś jechałam że starszym na EEG (podejrzewają ADHD, nie pod kątem nadpobudliwości ale pod kątem skupienia, wyniki dopiero we wtorek) i w samochodzie myślałam że wyparuje (brak klimy, nie nabita jeszcze 😵‍💫)..
    Od 3tyg u nas deszczu nie ma susza jak cholera 😵‍💫😵‍💫

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 29 maja, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty jesteś Nowa z łódzkiego albo mazowsza? U nas mazowieckie też susza i mimo alertów nic na niebie się nie dzieje.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5457 5691

    Wysłany: 29 maja, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w końcu popadało. Pierwszy deszcz od 1,5 miesiaca🫠
    Już nie wyrabialismy z podlewaniem ogrodów ze starym.

    U nas w końcu się stabilizuje. Lidka przeszła ospę dramatycznie. Gorączka ponad 40 st, dosłownie setki pęcherzy, odwodnienie, skierowanie do szpitala (w ostatnim momencie udało nam się wyratować z odwodnienia w domu ale bardzo nie chciałam jechać do szpitala - siedliska gronkowców i paciorkowców). Po jednym dniu gdzie wydawało się, że będzie lepiej nagle gorączka wróciła, spala na rękach non stop, obawialiśmy się powikłań neurologicznych. Bez kitu, 1,5 tygodnia wycięte z życiorysu 🥲
    Pediatra powiedziała, że niestety zdarza się, że niemowlęta przechodzą ospę bardzo ciężko i niestety u nas się tak trafiło. Naprawdę było nieciekawie 🫠
    Starszaki względnie, też już powoli się goją. Lidka ma na ciele setki strupów, niektóre na twarzy są wielkości monety. Z bliznami będziemy walczyć w przyszłości ale póki co nie wygląda to ciekawie. Cały czas też smarujemy maściami z antybiotykami bo w fałdkach, pod kolanami doszło do nadkazen mimo ekstremalnej pielęgnacji 🥲

    No ale już wychodzimy na prostą i mam nadzieję, na chwilę oddechu 😮‍💨

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵7 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 29 maja, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Sara, rzeczywiście mieliście pecha 😔 Ale ja słyszałam już o takich przypadkach. Dlatego bardzo się staram, żeby dzieciaki nie przyniosły mi tego cholerstwa. Całą trójkę zaszczepiłam na ospę. Najmłodszą też chcę, ale dopiero w wakacje, bo wtedy będzie miała mmr.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 29 maja, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara mega współczuję takiego przejścia ospy. Mam nadzieję że blizn nie będzie a jak będą to pewnie minimalne. Najważniejsze że już dochodzicie do zdrowia :) chwała Bogu że ospa raz w życiu. ! I dobrze że teraz a nie w wieku +20/30plus bo to juz masakra.

  • Nowa3231 Przyjaciółka
    Postów: 106 34

    Wysłany: 29 maja, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A ty jesteś Nowa z łódzkiego albo mazowsza? U nas mazowieckie też susza i mimo alertów nic na niebie się nie dzieje.
    Lubelskie. Sama granica z UA.. do przejścia mam z 400m 🫣

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5457 5691

    Wysłany: 29 maja, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa no właśnie ospa najgorsza dla dorosłych i niemowląt. Już dzieci w wieku rok + przechodzą inaczej 🫠
    No ale już teraz nic nie zrobię. Dopadło.
    Oby tylko nie pojawiły się żadne powikłania 🥺

    I też pozdrawiam z lubelskiego :D ja okolice Chełma

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵7 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 29 maja, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Na pewno każdej z nas się uda ;)

    Jezu dziewczyny u was też taka spiekota... ??27stopmi, dobrze że lekki wiaterek jest. Zapowiadają burze ale póki co chmurki nie ma. Dziś jechałam że starszym na EEG (podejrzewają ADHD, nie pod kątem nadpobudliwości ale pod kątem skupienia, wyniki dopiero we wtorek) i w samochodzie myślałam że wyparuje (brak klimy, nie nabita jeszcze 😵‍💫)..
    Od 3tyg u nas deszczu nie ma susza jak cholera 😵‍💫😵‍💫

    U mnie w Irlandii nie ma upałów... dzisisj był upał 20 stopni zachmurzone i lało 4x po 5 min 🤣

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ