X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀
Odpowiedz

Rodzinka.pl - starania o 3, 4, 5... szczęście 😀

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1547 439

    Wysłany: 7 maja, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak od tego tu wszystkie jesteśmy ja też piszę tu bo mój też nie wie czasami oco mi chodzi i ma zupełnie inne podejście niż kobieta do pewnych spraw 🤷🏼‍♀️
    Cieszę się że dzisiaj już jest lepiej ❤️
    Ja mam dzisiaj z małym do fryzjera zapisałam go w inne miejsce bo tam gdzie chodziliśmy wcześniej ostatnio bardzo płakał nie chciał może w innym miejscu nie będzie się awanturował swoją drogą 60zl za taka malutką głowę do obcięcia trochę dużo ale z drugiej strony ja bym się bała przy takim maluchu operować nożyczkami więc może i cena adekwatna

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5393 6286

    Wysłany: 7 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ciąże biochem są bardzo częste i gdyby nie sugestia lekarza, to pewnie nawet byś nie wiedziała. Ale coś się zadziało, organizm jest nastawiony na ewentualną ciążę. Może być tak, że teraz w tym cyklu już ładnie załapie i będziesz tu chwalić się za miesiąc przyrastającą betą 😉

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5423 5648

    Wysłany: 7 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa przykra to sytuacja chyba dla każdej kobiety ale plus w tym nieszczęściu jest taki, że twój organizm jeśli już zaczął wchodzić w tryb ciąży to istnieje sporo szansa że szybko uda się zajść w prawidłową ciążę.
    Bardzo często cykle po biochemach są tymi szczęśliwymi i tego tobie życzę :)

    💁🏻‍♀️31
    🙋🏻‍♂️37
    👩🏻🩷8 E 👦🏻🩵6,5 E 👧🏻🩷5 T 👶🏻 L:
    age.png

    Szalona rodzina z 4 szalonych dzieci 🤪
    Szalona matka córki z niepełnosprawnościami 👻

  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 57 20

    Wysłany: 7 maja, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela powiem ci że sporo u was za ścięcie dziecka 60zl.. szok. U nas biorą 30zl, gdzie 3msc temu było jeszcze 25 🤭🤣

    Edka gdyby nie godzinne siedzenie na WC w życiu bym nie zadzwoniła do lekarza. Wiem że są poronienia samoistne i pewnie nie raz kazna z nas miała nie wiedząc o tym. I tak jak mówi Sara wiem że to dla mnie doby sygnal.

    A tak z innej beczki.. w co się ubrać na komunię 🤭🤣 sukienka/garnitur. ??
    Co oglądam nic mi się nie podoba a jak na coś zrwoce uwagę to +200zl. A na jedną okazję szkoda mi tyle kasy. W sukienkach nie chodzę, 2razy w roku na świeta i szkoda mi wydawać na jedną okazję. Kolejejne komunię mam dopiero za 2lata więc i ciało się zmieni 🤭🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 22:44

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1547 439

    Wysłany: 10 maja, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u nas się cenią niestety ale ogólnie są to fajne saloniki dzieciaki obcinane są w autkach tak zabawiane zagadywane żeby było jak najmniej stresu więc nie jest mi szkoda tylko żeby nie płakał

    Co do komunii teraz jest tak piękna pogoda znów że ja bym ubrała sukienkę i faktycznie na jedną okazję szkoda wywalać kasę ja na chrzciny do małego kupiłam garnitur i miałam go raz na sobie fakt jest śliczny ale nie mam gdzie go ubrać i leży a ponad 300 poszło głupota moja 🤷🏼‍♀️

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Nowa3231 Koleżanka
    Postów: 57 20

    Wysłany: 11 maja, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamusie, jak tam coś już działacie 💙❤️ czy czekacie na nowy majowy cykl? Ja już po okresie i od 3 dni sobie ❤️💙 jak "cisza nocna". 🤭
    Dzieciaki śpią jak zabite więc jest okazja na fiku Miku... Ale jak na zlosc, tak patrzę w dni płodne mam dzieci bratowej do opieki na kilka dni więc czuje że znów będzie ciężko 🫣🤭

    A wy jak tam ? ;)

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5393 6286

    Wysłany: 11 maja, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam 11dc, ale na razie nic się nie dzieje. Nie widać na horyzoncie owu 🤨

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1547 439

    Wysłany: 12 maja, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie w owu żeśmy działali i przed i po dzisiaj 7dpo więc do testowania jeszcze trochę

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Tattyteddy Autorytet
    Postów: 608 371

    Wysłany: 12 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Angela powiem ci że sporo u was za ścięcie dziecka 60zl.. szok. U nas biorą 30zl, gdzie 3msc temu było jeszcze 25 🤭🤣

    Edka gdyby nie godzinne siedzenie na WC w życiu bym nie zadzwoniła do lekarza. Wiem że są poronienia samoistne i pewnie nie raz kazna z nas miała nie wiedząc o tym. I tak jak mówi Sara wiem że to dla mnie doby sygnal.

    A tak z innej beczki.. w co się ubrać na komunię 🤭🤣 sukienka/garnitur. ??
    Co oglądam nic mi się nie podoba a jak na coś zrwoce uwagę to +200zl. A na jedną okazję szkoda mi tyle kasy. W sukienkach nie chodzę, 2razy w roku na świeta i szkoda mi wydawać na jedną okazję. Kolejejne komunię mam dopiero za 2lata więc i ciało się zmieni 🤭🤣
    Jak nie chodzisz w sukienkach to nie kupuj, ewentualnie zawsze można później sprzedać, ale sporo z tym zachodu a szmaty sprzedają się tak wolno... Że nie wiem czy komuś chce się w to bawić.
    Na komunii byłam w tamtym roku i założyłam to co miałam w szafie, czarne materiałowe spodnie i elegancką bluzkę + szpilki, czułam się w tym super, komunia była w domu a w jakiejś sukience czułabym się źle, tzn zanadto odstawiona 🫣

    🩷
‹‹ 163 164 165 166 167
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ