X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata85 - gratuluję zaciążenia :)

    Wiedzma82 - gratuluję udanego porodu :) swoją drogą nie miałam pojęcia, że przy nacinaniu krocza dają znieczulenie. Moja mama zawsze mówiła, że poród tak boli że tego nacięcia to się już nie czuje, co zawsze mnie przerażało, no ale czasy się trochę zmieniły. Całe szczęście :) zdrówka dla Was :)

    A dla wszystkich pozostałych dziewczyn to w zależności czy czekacie na test, czy na @, czy na owulację to życzę i tak dwóch kresek ;)
    U mnie się pozmieniało ze względu na kiepskie wyniki męża no ale cóż... jakoś muszę przełknąć fakt, że wymarzona ciąża pewnie się trochę odsunie w czasie :( nic nie poradzę ;)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, super :) uwielbiam czytać o reakcjach facetów :**

    Ja może zatestuje w niedzielę... Zobaczę jak temperatura i piersi się będą zachowywać do tego czasu

  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mi wyszedł na 30.09 ale wiadomo, najlepiej jak lekarz ustali.wybieram się w przyszłym tyg. Co do ustalenia płci to znalazł na internetach jakiś kalendarz płci czy coś ;)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata - mama ma rację :) Ja czułam, że skóra mi pęka i powiedziałam lekarzowi. Nie czułam nacinania. Kochana adrenalina robi swoje :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85 wrote:
    Termin mi wyszedł na 30.09 ale wiadomo, najlepiej jak lekarz ustali.wybieram się w przyszłym tyg. Co do ustalenia płci to znalazł na internetach jakiś kalendarz płci czy coś ;)


    To zapraszam na fioletową stronę wrześniówek :D

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kiedyś chcialaam rodzic w lato tak teraz mi obojętne oby było :)
    Już się nie patrzy na to

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia - syna rodziłam w październiku i teraz jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie z bobaskiem na lato ale masz rację. To wszystko nieważne. Ważne aby było i było zdrowe.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata to w tym szpitalu znieczulają. Reszta - na szczycie skurczu, ale kupmela mówiła, ze trochę czuła.

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przy nacieciu nie znieczulenia, było w szczycie skurczu i bolało strasznie :(

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm czyli jednak co kobieta to odczucie, co szpital to metoda. No nic. Może się kiedyś przekonam jak to jest. Choć moja mama z 4 ciąż tylko raz była nacinana bo siostra była duża :) a przy pozostałych 3 dziewczynach, w tym ja, obyło się bez ;)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Marcia - syna rodziłam w październiku i teraz jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie z bobaskiem na lato ale masz rację. To wszystko nieważne. Ważne aby było i było zdrowe.

    i jak się rodzi w pażdzierniku?

    plus taki że z brzuchem w kurtce się nie chodzi a i latem brzuszek widać :D

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia - w kurtce chodzić było trzeba bo już było zimno jak byk a jak mały się rodził to padał śnieg. Przejść lato z brzuchem to było wyzwanie. Lato w 2010 dało popalić ale mały urodził się w październiku i kolejne lato było już super. Teraz boje się jak takie maleństwo będzie znosić ciepłe dni i noce ale z drugiej strony za rok latem pociecha będzie już biegać i pojedzie na swoje pierwsze wakacje :)

    marciaa lubi tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Marcia - w kurtce chodzić było trzeba bo już było zimno jak byk a jak mały się rodził to padał śnieg. Przejść lato z brzuchem to było wyzwanie. Lato w 2010 dało popalić ale mały urodził się w październiku i kolejne lato było już super. Teraz boje się jak takie maleństwo będzie znosić ciepłe dni i noce ale z drugiej strony za rok latem pociecha będzie już biegać i pojedzie na swoje pierwsze wakacje :)


    no tak, kiedy by nie rodzić to zawsze coś jest na plus coś na minus :)
    więc ja to się ucieszę każdego miesiąca
    ale chciałabym już nie móc napić się w swoje urodziny xD

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na początek września, ale wiadomo różnie bywa i mogę jeszcze w sierpniu urodzić... Mam tylko nadzieję, że w tym roku nie będzie takich upałów...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Karolcia tego Ci życzę :)
    Jutro dzwonię do ZUS zapytać gdzie się podziały moje pieniądze. Pismo dostałam ale to by było na tyle. Dopytam czy aby napewno mają podany dobry numer konta, żeby się nie okazało, że mój szmal poszedł nie wiadomo gdzie :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    No Karolcia tego Ci życzę :)
    Jutro dzwonię do ZUS zapytać gdzie się podziały moje pieniądze. Pismo dostałam ale to by było na tyle. Dopytam czy aby napewno mają podany dobry numer konta, żeby się nie okazało, że mój szmal poszedł nie wiadomo gdzie :)


    HAHA ja ostatnio nie na to konto wysłałam czesne za uczelnie xD

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia - nawet mnie nie denerwuj :/
    Chyba nie byłoby mi do śmiechu gdyby mi taki numer wycieli.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wizyta. Umieram ze strachu. Trza się doprowadzić do stanu używalności bo wiecie jak jest... Mąż mnie nie używa, więc z czystego lenistwa gdzieniegdzie jest boberek :P

    marciaa lubi tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Jutro wizyta. Umieram ze strachu. Trza się doprowadzić do stanu używalności bo wiecie jak jest... Mąż mnie nie używa, więc z czystego lenistwa gdzieniegdzie jest boberek :P

    haha k22, rozwalilaś system :D dobre
    a na wizycie wszystko bedzie super

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sama peawda. Gdyby mój mąż to zobaczył to chyba zastanawiałby się gdzie się jego żona podziała :P
    Mam nadzieję, że bedzie ok ale i tak bardzo się boję i postanowiłam, że na jutrzejszą wizytę pojadę sama. Mąż ma urlop ale jakoś wolę, żeby został z małym w domu. Wizyta po 15 więc pewnie będzie trzeba ze dwie godzinki czekać a mały do cierpliwych nie należy.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ